چشم انداز

با ما بهتر دیده شوید

بیانیه ماموریت ایران سایبان

رسالت ما این است که بتوانیم با این شیوه تبلیغ محیطی، سازمانها و شرکتهای تولیدی و خدماتی را ، طولانی مدت تر،ارزانتر ، بهتر و در دسترس تر در معرض دید مشتریان بالقوه قرار دهیم .
ما توانسته ایم با بهره گیری از هوش و استعداد جوانان تحصیلکرده و خلاق این مرز و بوم و همچنین تاکید بر حمایت از تولید ایرانی پیشتاز این صنعت در کشور باشیم.
ما موفق به بومی سازی دانش و تکنولوژی روز دنیا این صنعت در کشور عزیزمان شده ایم. اختراع” دنده برقی ویژه سایبان ” برای اولین بار در کشور، گواه این مدعاست.
ما با تمرکز زیاد بر امور ضروری، به صورت مداوم بدنبال اجرای ابتکارات عمده در راستای دستیابی به چشم اندازمان می باشیم. بدین منظور سعی بر آن داریم با خلاقیت و برتری عملیاتی در هر گوشه ای از شرکت، تعهداتمان را به مشتریانمان در جهت بهتر دیده شدن بروز دهیم .
افتخار می کنیم که با طراحی، تولید ، نصب و اجراء بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه از انواع محصولات در زمره پر سابقه ترین ها در این صنعت محسوب می شویم.
موسسه ایران سایبان تا کنون با شرکت های متعددی از جمله ال جی، سامسونگ، صباح، ایرانسل و … همکاری نموده است.
لیست بلند مشتریان موسسه، بهترین ضامن کاردانی ،کیفیت،مشتری مداری ،صداقت و تعهد ما می باشد.

سایبان ها علاوه بر زیبایی ظاهری و تاثیر بسزایی که در دکوراسیون فضا دارند. در تمام فصول سال برای جلوگیری و کنترل نور خورشید و مقاومت در برابر افزایش دما، کاهش بار برودتی  و همچنین مقاوم در برابر برف و باران، سازه ای مناسب با طراحی ویژه می باشند. به نظر می رسد انواع سایبان های تعبیه شده در فضای داخلی و محدوده منزل و اداری در کاهش مصرف انرژی نقش بسزایی ایفا می کنند.

ایران سایبان، با سالها تجربه در ساخت و طراحی انواع سایه بان های مورد نیاز در فضای عمومی و داخلی و با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه ساخت  و اجرای بی نظیر سایبان، همواره در این حرفه، حرفی برای گفتن دارد. مجموعه ایران سایبان  همگام با تکنولوژی روز دنیا و با به کار گیری تجهیزات مدرن و بروز،  با داشتن ایده هایی جذاب و زیبا در طراحی  و نصب انواع سایه بان های ساختمانی و غیر ساختمانی، تزیینی، پوششی، بازویی،  سایبان کالسکه ای، تاشو، ، اتوماتیک، چتری متحرک، افتابگیر،  سایه بان تبلیغاتی، سایه بان پارکینگ، سایبان پاسیو،سایبان خودرو انفرادی و گروهی  و…  با در نظر گرفتن قیمت موجه و مناسب توانسته است در این صنعت تصویر ذهنی مناسب و جایگاه ویژه ای را از آن خود کند. که در این راستا مدیریت ارتباط بلند مدت با مشتری،  پشتیبانی و ضمانت کامل به تعهدات مجموعه را رسالت و برنامه کاری خود  قرار داده است.