مزایای سایبان پاسیو:

  • کاهش حرارت تابشی خورشید به داخل اتاق و مصرف بهینه انرژی، را می توان  در سایه بان های تعبیه شده در قسمت خارجی شیشه به ۹۰ درصد و درسایه بان های تعبیه شده در قسمت داخلی پنجره به ۲۵ درصد تخمین زد. سایه بان های داخلی تعبیه شده در فضای محدود باعث انتقال حرارت و محبوس شدن گرما در داخل اتاق  می شوند، که البته  این مشکل با انتخاب صحیح شیشه های انعکاسی  به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت.  و همچنین دانش و تبحر کافی طراح سایه بان در این مواقع کاملا مشهود خواهد بود.

  •  طراحی و انتخاب صحیح رنگ سایبان با فضای مورد نظر، زیبایی و جذابیت خاصی را به بیننده منتقل خواهد کرد و نقش موثر سایه بان در دکوراسیون را به وضوح نشان خواهد داد.

  • طراحی و ساخت سایه بان مناسب و چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و… در فصول گرم سال باعث خواهد شد  در طول روز نیز بتوان راحت تر و بهتر ازاین فضاها استفاده کرد و لذت کافی برد.

  • سایه بان پاسیو  با نصبی راحت در تراس و حیاط های کوچک عاملی برای ارامش و زیبایی محیط خواهند شد.

تولید و نصب سایبان پاسیو برای شرکت فزار صنعت در میدان هفت تیر 

سایه بان،سایه بان تراس،سایه بان بالکن

مشخصات فنی سایبان پاسیو

سایبان پاسیو را میتوان از نوع سایبان بازویی و همینطور سایبان کالسکه ای در نظر گرفت.

سایبان بازویی ایران سایبان با سه کیفیت مختلف عرضه میشود ، سایبان بازویی کلاسیک،سایبان بازویی صادراتی و سایبان بازویی فول باکس که هر سه نوع این سایبانها قابلیت تجهیز به موتور برقی و ریموت کنترل را دارند.

سایه بان،سایه بان تراس،سایه بان بالکن