سایه بان بازویی

سایبان فنری
سایبان فنری
05/06/2017
سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی ایران سایبان
سایبان پوششی
05/06/2017
نمایش همه
سایبان بازویی (2)

قیمت سایبان بازویی

سایبان بازویی

برای آشنایی با سایبان بازویی و انواع آن در ابتدا ذکر چند نکته لازم است .اول آنکه سایبان بازویی با نامهای سایبان جکی،سایبان فنری،سایبان اتوماتیک،سایبان بازشو،سایبان هشتی و … نیز شناخته میشود و در صورت تجهیز سایبان بازویی به موتور برقی،ریسیور و ریموت با نامهای سایبان اتوماتیک ،سایبان برقی و در صورت اضافه شدن سنسورهای هوشمند ایران سایبان نظیر سنسور لرزش ، سنسور باد و سنسور گرما به آن با نام  سایبان هوشمند نیز شناخته میشود.سایبان های بازویی ایران سایبان بصورت استاندارد بین دهنه های 3 تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5 متر،2.80 سانت قابل تولید و عرضه میباشد.برای روکش سایبان بازویی مجموعه ایران سایبان از روکش دو طرف پی وی سی کره ای ، روکش نانو و روکش اسپانیایی استفاده مینماید.برای خرید سایبان بازویی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید کارشناسان فروش سایبان بازویی ایران سایبان اطلاعات تکمیلی تر را در اختیار شما قرار میدهند.*زمان تحویل انواع سایبان بازویی،سایبان برقی،سایبان کالسکه ای و انواع چتر ،حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش در ایران سایبان میباشد*

سایبان بازویی (6)

سایبان بازویی

قابلیت های سایبان بازویی

یکی از قابلیت های اصلی که می توان برای سایه بان بازویی معرفی کرد، این است که این نوع از سایه بان ها را می توان با ابعاد و اندازه های مختلف و بدون هیچ گونه محدودیتی تولید نمود. بدین ترتیب در هر مکانی با هر ابعادی که مورد نیاز بوده، به راحتی می توان سایه بان بازویی را نصب کرد. این قابلیت باعث شده تا میزان استفاده از این نوع سایبان ها در سال های اخیر رشد بسیار چشمگیری در شهر های بزرگ و کوچک داشته باشد.یکی دیگر از قابلیت های سایبان بازویی، تنوع در رنگ بندی روکش می باشد. معمولا گاهی اوقات افراد تمایل دارند رنگ سایه بان با رنگ کاشی یا سرامیک نما هماهنگی داشته باشد. بدین ترتیب به راحتی می توان رنگ دلخواه و یا رنگ مورد نیاز را پیدا کرده و از آن استفاده کرد.یکی دیگر از قابلیت های سایه بان بازویی این است که دارای روکش ضد آب می باشند. بدین ترتیب استفاده از این سایبان ها محدود به فصل خاص و یا شهر به خصوصی نمی باشد. همه افراد در استان های مختلف کشور در چهار فصل سال می توانند از این نوع سایبان ها استفاده کرده و از مزایای آنها بهره مند شوند.یکی دیگر از قابلیت های سایبان بازویی این است که می توان تبلیغات مختلف برای مغازه خود را بر روی روکش این نوع از سایه بان ها چاپ کرد. بدین ترتیب این نوع از سایبان ها چند منظوره می باشند و افرادی که از آنها استفاده کرده اند، رضایت بسیار بالایی داشته اند. بدین ترتیب میزان استفاده از سایبان بازویی در سال های آینده نیز رو به رشد خواهد بود.

سایبان بازویی (4)

سایبان بازویی

ارائه نکاتی مفید در مورد سایبان بازویی

سایبان بازویی بدون شک یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود. همین موضوع باعث شده تا هر روز بر تعداد مصرف کنندگان سایه بان بازویی افزوده شود. سایه بان بازویی به نمونه هایی از سایبان ها اطلاق می شود که حالت باز و بسته شدن فنری داشته و این امر باعث می شود تا بتوان از آنها استفاده های مختلفی در فصل های مختلف داشته و در مواقعی که نیاز به سایبان نباشد نیز می توان به راحتی آنها را جمع کرد.سایبان بازویی رامی توان یکی از سبک ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار دانست، این موضوع باعث می شود تا نصب این نوع از سایه بان ها نیز بسیار راحت بوده و در ادامه استفاده از این نوع سایبان ها نیز بسیار راحت بوده و همه افراد می توانند به راحتی سایه بان بازویی را باز و بسته نمایند. سبک بودن سایبان بازویی به خاطر استفاده از آلومینیوم به جای فولاد بوده و این موضوع ممکن است بر روی قیمت تمام شده این نوع از سایه بان ها تاثیر گذار باشد. سایبان بازویی را در بازار سایبان اتوماتیک یا سایبان فنری نیز می نامند.

سایه بان بازویی (1)

سایه بان بازویی

ویژگی های سایه بان بازویی نسبت به سایر سایه بان ها

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که می توان برای سایبان بازویی معرفی نمود، زیبایی منحصر به فرد آن نسبت به سایر سایبان ها می باشد. زیرا معمولا قطعات مفصلی که از جنس آلومینیوم می باشند، نیاز به هیچ گونه رنگ کاری نداشته و خود دارای ظاهری ایده آل می باشند. از طرفی دیگر معمولا آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما، گرما، رطوبت و غیره دارد. بدین ترتیب برای مدت زمانی بسیار طولانی بدون این که سایبان بازویی دچار مشکلی بشود، می توان از سایه بان بازویی استفاده کرد.

سایبان بازویی (7)

سایبان بازویی

سایه بان بازویی

ایران سایبان،تولید کننده انواع سایبان بازویی درمدلهای مختلف و با قابلیتهای متنوع میباشد.ازآنجاییکه، امروزه سایبان بازویی ایران سایبان کاربردهای بسیار مختلفی یافته است، سعی میکنیم بطور خلاصه انواع سایبان بازویی و کاربردهای آن را برای آشنایی و تصمیم گیری شما عزیزان معرفی نماییم.سایبان بازویی ایران سایبان تا دهنه 6 متر و  با بازشو 2.50 سانتیمتر ،2.80 سانتیمتر و بعضا با بازشو 3.30 سانتیمتر قابل تولید و عرضه در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.لازم به ذکر است تمامی مدلهای سایه بان بازویی ذکر شده هم بصورت دستی و هم بصورت تجهیز شده به موتور برقی و ریمت کنترل قابل عرضه میباشند و در صورت تولید بصورت الکتریکی با نام  سایبان برقی یا سایبان ریموتی شناخته میشود.کاربردهای سایبانهای بازویی ایران سایبان بسیار گسترده بوده و از آن بعنوان : سایبان تراس،سایبان خودرو،سایبان تبلیغاتی،سایبان درب،سایبان استخر،سایبان حیاط،سایبان پنجره،سایبان بالکن،سایبان مغازه و … استفاده میشود.

انواع سایبان بازویی ایران سایبان عبارتند از:

سایبان بازویی کلاسیک ایران سایبان 

سایبان بازویی ویژه ایران سایبان

سایبان بازویی صادراتی ایران سایبان 

سایبان بازویی فول باکس ایران سایبان

سایبان دوطرفه ایران سایبان 

سایبان برقی ایران سایبان 

آشنایی با سایبان بازویی

مجموعه تولیدی ایران سایبان با توجه به رسالت خود در این مطلب سعی نموده اطلاعات مفیدی در خصوص سایبان بازویی در اختیار بازدیدکنندگان محترم، جهت انتخاب این نوع سایبان قراردهد.تکنولوژی ساخت سایبان بازویی در کشورهایی چون کره،فرانسه،ایتالیا، ترکیه و چین وجود داشته و این نوع سایبان ابتدا در سالیان گذشته بصورت وارداتی مورد مصرف در کشورمان قرار میگرفت. با کمک متخصصین جوان کشورمان در مجموعه تولیدی ایران سایبان موفق به بومی سازی این نوع سایبان شدیم و روز به روز بر روی کیفیت محصول تولیدی خود تفکر نموده و بروز رسانی های لازم را انجام دادیم تا به این نوع سایبان بازویی ایران سایبان برسیم.اکنون به عناصر تشکیل دهنده سایبان بازویی میپردازیم:

اسکلت سایبان بازویی

مهمترین بخش سایبان که شاکله اصلی تشکیل دهنده آن میباشد اسکلت سایبان میباشد.سایبان بازویی در تمام مدلهای اروپایی با اسکلت آلومینیومی و مفاصل دایکاست شده تا استاندارد دهنه 6 متر و بازشو 2.50 و 2.80 تولید و عرضه میشود ما نیز در مجموعه ایران سایبان طبق استانداردهای روز اروپا اسکلت با آلومینیوم سنگین ،مفاصل دایکاستی و قطعات با کیفیت طراحی و تولید نمودیم دقت و وسواس ما در تولید اسکلت به قدری بالا بوده که حتی تک تک پیچها نیز بجای پیچهای معمولی موجود، پیچهای فولادی در نظر گرفته شده اند.

روکش سایه بان بازویی

بعد از فریم سایبان بازویی آیتم روکش مهمترین آیتم میباشد،در این نوع سایبان از طیف وسیعی از روکش میتوان استفاده نمود ،روکش دو رو پی وی سی کره ای،روکش ترانزیت،روکش بنر،روکش فلکس،روکش نانو ،روکش برزنت و … در مجموعه ایران سایبان همواره توصیه ما استفاده از روکش دو طرف پی وی سی کره ای 610 میباشد.

سیستم جمع کننده سایبان بازویی 

سایه بان بازویی با نامهای سایبان فنری،سایبان جکی و سایبان زنجیری نیز شناخته میشود.در صورتی که این نوع سایبان مجهز به موتور برقی گردد به آن سایبان برقی و در صورتی که علاوه بر موتور برقی مجهز به سنسورهای باد و لرزش و … گردد به آن سایبان هوشمند نیز گفته میشود.شما همواره میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان ما در زمینه انتخاب اندازه مناسب سایبان،انتخاب روکش انواع سایه بان و … بهره مند گردید.

مزایای سایبان بازویی

یکی از مزایای اصلی سایبان بازویی امکان استفاده از روکش های مختلف می باشد. روکش های پارچه ای، پی وی سی و روکش فلکسی از جمله روکش هایی بوده که برای سایبان بازویی از آنها استفاده می شود. روکش فلکسی را می توان به عنوان تبلیغات نیز استفاده کرد، زیرا این قابلیت را دارد که چاپ دیجیتال را به راحتی بر روی آن انجام داد. بدین ترتیب با استفاده از سایه بان بازویی می توان هم سایه مناسب ایجاد کرد و هم برای فروشگاه یا مغازه تبلیغات کاربردی انجام داد.سایه بان بازویی برای مکان هایی که امکان بارندگی بسیار زیاد می باشد، گزینه بسیار مناسب تری می باشد. زیرا رطوبت باران به هیچ عنوان اثرات مخرب بر روی روکش و یا مفصل های این نوع سایبان ندارد. بدین ترتیب معمولا سایه بان بازویی دارای محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به سایر سایبان ها می باشد.

خرید سایبان بازویی

سایبان بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می شود که دارای بازوهایی برای باز و یا بسته شدن سایبان بوده و می توان در صورت نیاز این نوع سایبان ها را باز کرده و هر زمان که به دلایل مختلف نیاز به سایه بان نمی باشد، می توان به راحتی این نوع از سایبان ها را جمع کرده تا فضای بیشتری در اختیار باشد. سایبان بازویی را شرکت های سازنده با بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می نمایند. این موضوع باعث شده تا دوام و کارایی این نوع از سایه بان ها بسیار بیشتر شود.سایبان بازویی دارای فنرهایی بوده که وجود این فنر ها باعث شده تا برخی از افراد این نوع از سایبان ها را با نام سایبان فنری نیز بشناسند. از طرفی نصب موتور و باز و بسته شدن این سایه بان ها به کمک موتور و بدون نیاز به کمک انسان، باعث شده تا این نوع از سایه بان ها را با نام سایبان اتوماتیک یا سایبان برقی نیز بشناسند. معمولا هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این سایبان ها و باز و بسته کردن آنها وجود ندارد. زیرا این نوع از سایبان ها به صورت خودکار یا اتوماتیک باز و بسته می شوند. همین امر باعث شده تا این نوع از سایبان ها بسیار محبوب بوده و مشتریان زیادی درخواست نصب سایبان بازویی را دارند.

سایبان فنری

سایبان فنری

فروش سایبان بازویی

سایه بان بازویی که یکی از پر طرفدارترین سایبان مغازه میان سایر انواع آن می باشد، به نام های مختلفی شناخته می شود. در واقع شما ممکن است هنگام خرید این نوع از سایه بان مغازه دچار سردرگمی شوید که چه تفاوتی با سایبان اتوماتیک یا به عنوان مثال سایبان مفصلی دارد. این در حالیست که هر دو این اسامی همان سایبان بازوییمی باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر توضیحی درخصوص کارایی و ساختار این نوع از سایبان مغازه با اسامی مختلف آن آشنا شوید. نام های مختلف سایبان بازویی به شرح زیر می باشد: سایبان بازویی، سایبان اتوماتیک، سایبان بازشو، سایبان سیم بکسلی، سایبان مفصلی، سایبان فنری و حتی سایبان برقی. اما اکنون که با اسامی مختلف سایه بان فنری آشنا شدید، بهتر است ساختار، مشخصات ظاهری و در نهایت کارایی آن نیز بررسی شود.

سفارش سایبان بازویی

یکی از مشخصات اصلی سایه بان بازویی استفاده از آلومینیوم برای تولید قطعات مفصلی می باشد. با توجه به اینکه آلومینیوم معمولا زیباتر از سایر متریال مورد استفاده بوده و دوام بسیار بیشتری در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد، لذا استفاده از آلومینیوم یکی از برتری های سایه بان بازویی به سایر سایبان ها می باشد.میزان جلو آمدگی یکی از فاکتورهای اصلی انتخاب سایبان می باشد، در سایه بان بازویی این اندازه 2.5 الی 2.80 سانتیمتر می باشد. البته این اندازه تا 3.30 سانت نیز قابل افزایش است .بدین ترتیب سایه بسیار مناسبی ایجاد می کند. از این رو اغلب افراد تمایل دارند این نوع از سایه بان ها را برای مغازه یا فروشگاه خود انتخاب کنند.میزان شیب سایه بان بازویی نیز به راحتی تا 50 درجه قابل کنترل می باشد. معمولا شیب برای هر سایه بانی لازم و ضروری می باشد. بدین ترتیب امکان تنظیم شیب دلخواه تا 50 درجه باعث شده تا افرادی که از سایه بان بازویی استفاده می کنند، رضایت بسیار بالایی داشته باشند.سایبان بازویی موتور دار (سایبان برقی) از یک موتور توربولار بهره مند می باشد، وجود این موتور بسیار پیشرفته و کاربردی باعث شده تا این نمونه از سایه بان بازویی دارای قیمت بالاتری نسبت به سایه بان بازویی دستی داشته باشد.

سایبان برقی

سایبان برقی

اطلاعات جامع در خصوص سایه بان بازویی

سایه بان بازویی که یکی از پر طرفدارترین سایبان مغازه میان سایر انواع آن می باشد، به نام های مختلفی شناخته می شود. در واقع شما ممکن است هنگام خرید این نوع از سایه بان مغازه دچار سردرگمی شوید که چه تفاوتی با سایبان اتوماتیک یا به عنوان مثال سایبان مفصلی دارد. این در حالیست که هر دو این اسامی همان سایبان بازوییمی باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر توضیحی درخصوص کارایی و ساختار این نوع از سایبان مغازه با اسامی مختلف آن آشنا شوید. نام های مختلف سایبان بازویی به شرح زیر می باشد: سایبان بازویی، سایبان اتوماتیک، سایبان بازشو، سایبان سیم بکسلی، سایبان مفصلی، سایبان فنری و حتی سایبان برقی. اما اکنون که با اسامی مختلف سایه بان فنری آشنا شدید، بهتر است ساختار، مشخصات ظاهری و در نهایت کارایی آن نیز بررسی شود.

سایبان بازویی

 سایبان بازویی به نامهای زیر نیز شناخته می شود:

سایبان برقی،سایبان فنری،سایبان مفصلی،سایبان اتوماتیک و سایبان بازشو

سایبان بازویی  با توجه به متعلقات مدرن تر و زیبایی ظاهری مورد توجه قرار گرفته است.سایبان بازویی یا همان سایبان برقی علاوه بر زیبایی ظاهری مساحت بیشتری نسبت به سایبان کالسکه ای تحت پوشش  خود قرار می دهد و معمولا 2.50-2.80 متر جلو آمدگی سایبان بازویی می باشد.شیب سایبان بازویی(سایبان برقی)تا حدود 50 درجه قابل تنظیم است.قطعات مفصلی سایبان بازویی(سایبان برقی) با ریخته گری آلومینیوم در قالب دایکاست تهیه شده است و سایر قطعات آلومینیوم سایبان بازویی با استفاده از قالب اکزود ساخته شده است.

سایبان برقی 

نوع برقی سایبان بازویی از موتور توربولار استفاده می کند و قیمتی  بالاتر از نوع دستی خود دارد.وبا نام سایبان برقی شناخته میشود.

سایبان بازویی (سایبان برقی) از آنجا که فنرهایی درون بازوی خود تعبیه کرده است به سایبان فنری نیز معروف شده است.

روکش سایبان بازویی معمولا در 3 نوع زیر ارایه می گردد:

pvc1.پلی استر با روکش دورو

2.روکش پارچه ای در طرح های مختلف

3.روکش فلکسی با چاپ دیجیتال جهت طراحی روی سایبان

سایبان مغازه معمولا در مقابل نور مستقیم آفتاب کارایی بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد و سایه بیشتری فراهم می آورد و لیکن سایبان بازویی(سایبان برقی)در مکان هایی که نور خورشید با زاویه از کناره ها می تابد دچار ضعف است.سایبان بازویی با توجه به مساحت پوشش خود در مقابل بادهای سنگین ضعف بیشتری نسبت به سایه بان کالسکه ای دارد و از سوی دیگر سایبان بازویی از آنجا که اکثر قطعاتش از جنس آلومینیوم می باشد جهت استفاده در مناطق مرطوب مناسب تر می باشند و خوردگی کمتری در سایبان بازویی ایجاد می شود.سایبان مغازه ایران سایبان فروش انواع سایبان مغازه با بهترین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است بر این اساس هیچگاه کیفیت را فدای قیمت ننموده است میتوانید با خیال آسوده به خرید انواع سایبان برقی، سایبان مغازه ، سایبان پارکینگ و سایبان تراس و … از ایران سایبان بپردازید.

سایبان مغازه

سایبان مغازه

توضیحاتی در مورد سایبان بازویی

سایبان بازویی به نمونه ای از سایبان ها گفته می شود که می توان از آن برای ایجاد سایه در مناطقی که نور آفتاب اغلب به صورت مستقیم می تابد استفاده کرد. سایبان بازویی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد، زیرا سایه ای که ایجاد می کند بسیار بزرگ تر از سایر سایبان ها بوده و این موضوع باعث شده تا افراد بیشتری از این نوع سایه بان ها استقبال کرده و رضایت آنها از سایه بان بازویی بسیار بالا می باشد.سایبان بازویی را معمولا در بازار با نام های متفاوتی می شناسند که از جمله این اسامی می توان به سایبان بازشو، سایبان اتوماتیک، سایبان برقی، سایبان فنری، سایبان مفصلی و… اشاره کرد. سایبان بازویی موتور دار(سایبان برقی) را می توان یکی از بهترین و پر کاربرد ترین نمونه از این سایه بان ها دانست. سایه بان بازویی را معمولا در اغلب اوقات برای مغازه ها به کار می برند، از این رو ممکن این نوع از سایبان ها را با نام سایبان مغازه نیز معرفی کنند. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که سایه بان بازویی دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد.

سایه بان بازویی

سایبان بازویی ایران سایبان،انتخاب قویترین مرد ایران،تولید و نصب سایبان بازویی ایران سایبان برای جناب آقای محراب فاطمی توسط تیم ایران سایبان انجام گرفت.

سایه بان بازویی

سایه بان بازویی

سایه بان بازویی

سایبان بازویی در تهران ،توسط تیم ایران سایبان در خیابان مولوی نصب گردید

سایه بان بازویی

در تابستان گرم لذت ایستادن زیر سایه را با سایبان بازویی ایران سایبان تجربه نمایید/.

سایبان بازویی،سایبان بازویی موتوردار،سایبان فنری،سایبان برقی

سایه بان بازویی

سایبان بازویی برقی برای کافه نان فهی خاله واقع در خیابان یوسف آباد توسط تیم ایران سایبان تولید و نصب گردید/.

سایبان بازویی،سایبان بازویی موتوردار،سایبان فنری،سایبان برقی، سایه بان بازویی

 

سایبان بازویی

سایبان بازویی

سایه بان بازویی

سایبان بازویی 

سایبان بازویی ارزان قیمت توسط تیم ایران سایبان در شهر قدس  نصب گردید.

سایه بان بازویی موتور دار 

سایبان بازویی مجهز شده به موتور برقی و ریموت کنترل (سایبان برقی ) برای پاساژ زرافشان واقع در نازی آباد تهران نصب شد.سایبان بازویی،سایبان بازویی موتور دار،سایبان برقی

سایبان بازویی موتور دار (1)

سایبان بازویی موتوردار

سایه بان بازویی 

سایبان بازویی با تبلیغات انحصاری مشتری تولید و در شهرری نصب گردید.

سایبان بازویی،سایبان بازویی موتور دار،سایبان برقی

سایه بان بازویی (1)

سایه بان بازویی

سایه بان بازویی 

سایبان بازویی مدل صادراتی برای آب انار فروس واقع در بلوار اندرزگو تولید و نصب گردید/.

 

سایبان بازویی

سایبان بازویی

سایه بان بازویی های کلاس

سایه بان بازویی صادراتی با روکش کره ای 610 گرم و آلومینیوم با وزن سنگین تر نسبت به مدل کلاسیک عرضه میشود لوله جلوی سایبان بازویی صادراتی عرض تر بوده و مجهز به ناودانی نیز میباشد.

سایبان بازویی صادراتی،سایبان صادراتی،سایبان بازویی،سایبان بازویی صادراتی

سایه بان بازویی های کلاس 

محل نصب : شهرک گلستان

سایه بان بازویی صادراتی با روکش کره ای 610 گرم و آلومینیوم با وزن سنگین تر نسبت به مدل کلاسیک عرضه میشود لوله جلوی سایبان بازویی صادراتی عریض تر بوده و مجهز به ناودانی نیز میباشد.

سایبان بازویی صادراتی،سایبان صادراتی،سایبان بازویی،سایبان بازویی صادراتی

سایه بان بازویی های کلاس

تولید و نصب سایبان بازویی برای خانه قهوه واقع در شهران،سایه بان بازویی صادراتی با روکش کره ای 610 گرم و آلومینیوم با وزن سنگین تر نسبت به مدل کلاسیک عرضه میشود لوله جلوی سایبان بازویی صادراتی عرض تر بوده و مجهز به ناودانی نیز میباشد.سایبان بازویی صادراتی،سایبان صادراتی،سایبان بازویی،سایبان بازویی صادراتی

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟