قيمت سايبان تبليغاتی

قيمت سايبان كالسكه اي-1
قيمت سايبان كالسكه اي
08/23/2017
نصب سایبان مغازه آفتابگیر
نصب سایبان مغازه آفتابگیر در سوپرمارکت
11/12/2018
نمایش همه
سایبان برقی

سایبان برقی-تبلیغات شرکا کاله روی سایبان برقی

قيمت سايبان تبليغاتی

سایبان تبلیغاتی با توجه به تنوع زیادی که دارد، قیمت های متفاوتی می تواند داشته باشد. اما با توجه به برآوردهای میدانی صورت گرفته، هزینه تبلیغات روی سایبان در مقایسه با نتیجه و تاثیر آن در کسب و کار شما، بسیار ناچیز خواهد بود. لذا افزایش فروش و بهبود عملکرد فروشگاه شما بسیار بیش تر و با ارزش تر از هزینه ای است که برای سایبان تبلیغاتی پرداخته می شود. تیم تبلیغاتی مجرب ما قادر است با توجه به بودجه ای که شما مشتری گرامی در نظر دارید، تبلیغات بسیار هدفمند و مفیدی را نیز بر روی سایبان های فروشگاه و مغازه شما طراحی و اجرا نماید.

سايبان تبليغاتي یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب می شوند و قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها دارند که با اشکال و ایده های خاص می توانند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش ها ، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان ترغیب کنند و صاحبان کالا و خدمات را در نهایت به فروش بیشتر برسانند.

سايبانهاي تبلیغاتی ارزانترين، در دسترس ترين و به صرفه ترين ابزار تبليغات محيطي به حساب مي آيد.

قيمت سايبان تبليغاتي برحسب نوع سايبان ،جنس پارچه مورد استفاده در سايبان و تعداد مورد درخواست متفاوت خواهد بود. ايران سايبان تبليغات برندهاي مهمي را برعهده داشته است و براين اساس تجربه زيادي در تبليغات روي سايبان اندوخته است ما همواره در تلاش هستيم با ارايه سايبان با كيفيت و در عين حال قيمت مناسب و چاپ عالي روي آن بهترين تبليغ را در منظر مشتريان به نمايش بگذاريم.

قیمت سایبان را میتوانید در سایت ما ملاحظه فرمایید و برای سفارش انواع سایبان تبلیغاتی کالسکه ای و سایبان تبلیغاتی بازویی از تخفیفات ما بهره مند شوید.

سایبان تبلیغاتی

                    سایبان تبلیغاتی

استراتژی سایبان تبلیغاتی 

شرکت ایران سایه بان پکیج کاملی از محصولات خودرا برای انجام تبلیغات برندها و شرکتهای محترم ارایه نموده است تا تصمیم گیرندگان در شرکتها به راحتی بتوانند محصول هدف خود را با توجه به بودجه بندی سالانه انتخاب و بطور مستمر ارایه دهند ایران سایبان معتقد است تبلیغات مستمر با تعداد معینی از محصولات تبلیغاتی بطور ماهانه تاثیر گذار تر از تبلیغات یکجا با مقیاس بالا میباشد. مجموعه ما بر این اساس چند نوع سایبان تبلیغاتی با قیمتها و کاربردهای متنوع را ارایه نموده است . ویژگی منحصر به فرد سایبان تبلیغاتی در مقابل تابلو تبلیغاتی کاربردی بودن آن است چرا که سایبان مغازه در فصول سرد برای جلوگیری از برف و باران کاربرد دارد و در فصول گرم سال برای جلوگیری از تابش آفتاب ،علاوه بر آن همانند تابلو تبلیغاتی در سردب مغازه ها هزینه نگهداری ،هزینه برق و یا حتی مشمول هزینه عوارض سالیانه هم نمیشود.

1- سایبان کالسکه ای: ویژگی سایه بان کالسکه ای داشتن کناره های سایبان میباشد که علاوه بر دید مقابل دید از اطراف را نیز در اختیار قرار میدهد. سایبان تبلیغاتی کالسکه ای  ارزانترین مدل سایبان تبلیغاتی ایران سایبان میباشد.

سایبان تبلیغاتی (مدل کالسکه ای)

        سایبان تبلیغاتی (مدل کالسکه ای)

2-سایبان بازویی :این نوع سایبان با بازشوندگی تقریبا دوبرابری نسبت به سایبان کالسکه ای دید مستقیم بیشتری در اختیار قرار میدهد.سایبان فنری (سایبان بازویی)تماما آلومینیوم بوده و با تکنولوژی جدید تری در مجموعه ایران سایبان تولید میشود به همین علت از سایبان بازویی تبلیغاتی استقبال بالاتری توسط صاحبان فروشگاه صورت میپذیرد.

سایه بان تبلیغاتی بازویی

سایه بان تبلیغاتی بازویی

3-سایبان برقی: سایه بان برقی در اصل همان سایبان بازویی میباشد که به موتور برقی،ریسیور و ریموت تجهیز شده است. وقتی عرصه رقابت برای شرکتها تنگ میشود و گزینه های جذابتری بایستی برای صاحب فروشگاه ارایه شود این نوع سایبان راهگشا است.

سایبان تبلیغاتی بازویی

                سایبان تبلیغاتی بازویی

4- چتر تبلیغاتی : در کنار سایبانهای تبلیغاتی که روی سردرب مغازه نصب میشوند چتر تبلیغاتی برای فضاهای باز مقابل فروشگاهها،رستورانها و یا حتی استندها گزینه مناسبی است . سایبان چتری مربعی قیمت پایینتری حتی از سایبان کالسکه ای نیز دارد و به تعداد بالا تبلیغات محیطی مثمر ثمری ایجاد مینماید .

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

5-چتر تبلیغاتی پایه کنار: این نوع چتر تبلیغاتی بسیار لوکس میباشد و کاملا برند شما را متمایز خواهد نمود .

چتر پایه کنار تبلیغاتی

6- آلاچیق : ایران سایبان آلاچیق تبلیغاتی را در کنار تبلیغات روی چتر برای فضاهای باز مکمل و موثر میداند.

آلاچیق-تبلیغاتی

آلاچیق-تبلیغاتی

انجام تبلیغات روی سایبان توسط ایران سایبان :

ایران سایبان تبلیغات برندهای معتبری نظیر :

ایرانسل

همراه اول

کاله

دامداران

سامسونگ

ال جی

کلاسنو

صباح

دوکا

طراوت

لیمون

هدهد و … را در رزومه کاری خود اندوخته است.

بر این اساس و با داشتن تجربه طولانی و با شعار “با ما بهتر دیده شوید” آماده همکاری با شرکتها،صنایع،کارخانجات و برندها جهت انجام تبلیغات روی سایبان میباشد .

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟