قيمت سايبان تبليغاتی

قيمت سايبان كالسكه اي-1
قيمت سايبان كالسكه اي
08/23/2017
نصب سایبان مغازه آفتابگیر
نصب سایبان مغازه آفتابگیر در سوپرمارکت
11/12/2018
نمایش همه
سایبان برقی

سایبان برقی-تبلیغات شرکا کاله روی سایبان برقی

قيمت سايبان تبليغاتی

سایبان تبلیغاتی با توجه به تنوع زیادی که دارد، قیمت های متفاوتی می تواند داشته باشد. اما با توجه به برآوردهای میدانی صورت گرفته، هزینه تبلیغات روی سایبان در مقایسه با نتیجه و تاثیر آن در کسب و کار شما، بسیار ناچیز خواهد بود. لذا افزایش فروش و بهبود عملکرد فروشگاه شما بسیار بیش تر و با ارزش تر از هزینه ای است که برای سایبان تبلیغاتی پرداخته می شود. تیم تبلیغاتی مجرب ما قادر است با توجه به بودجه ای که شما مشتری گرامی در نظر دارید، تبلیغات بسیار هدفمند و مفیدی را نیز بر روی سایبان های فروشگاه و مغازه شما طراحی و اجرا نماید.

سايبان تبليغاتي یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب می شوند و قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها دارند که با اشکال و ایده های خاص می توانند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش ها ، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان ترغیب کنند و صاحبان کالا و خدمات را در نهایت به فروش بیشتر برسانند.

سايبانهاي تبلیغاتی ارزانترين، در دسترس ترين و به صرفه ترين ابزار تبليغات محيطي به حساب مي آيد.

قيمت سايبان تبليغاتي برحسب نوع سايبان ،جنس پارچه مورد استفاده در سايبان و تعداد مورد درخواست متفاوت خواهد بود. ايران سايبان تبليغات برندهاي مهمي را برعهده داشته است و براين اساس تجربه زيادي در تبليغات روي سايبان اندوخته است ما همواره در تلاش هستيم با ارايه سايبان با كيفيت و در عين حال قيمت مناسب و چاپ عالي روي آن بهترين تبليغ را در منظر مشتريان به نمايش بگذاريم.

قیمت سایبان را میتوانید در سایت ما ملاحظه فرمایید و برای سفارش انواع سایبان تبلیغاتی کالسکه ای و سایبان تبلیغاتی بازویی از تخفیفات ما بهره مند شوید.

انجام تبلیغات روی سایبان توسط ایران سایبان :

ایران سایبان تبلیغات برندهای معتبری نظیر :

ایرانسل

همراه اول

کاله

دامداران

سامسونگ

ال جی

کلاسنو

صباح

دوکا

طراوت

لیمون

هدهد و … را در رزومه کاری خود اندوخته است.

بر این اساس و با داشتن تجربه طولانی و با شعار “با ما بهتر دیده شوید” آماده همکاری با شرکتها،صنایع،کارخانجات و برندها جهت انجام تبلیغات روی سایبان میباشد .

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟