سایبان فنری انتخابی بی نظیر برای مغازه و فروشگاه شما

نصب یک سایبان فنری مطمئنا برای هر فروشگاه یا مغازه ای ضروری است. این نوع از سایبان برقی به قدری مزایای مثبت دارد که شما در برابر پرداخت هزینه آن بسیار راضی خواهید بود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم با انواع آن و خصوصیات و ویژگی هایش آشنا شوید.

چرا سایبان فنری برای شما مناسب تر است؟

سایبان فنری یکی از جدیدترین طراحی را میان سایر انواع سایبان مغازه به خود اختصاص داده است. در واقع ظاهر زیبا و جذاب این مدل از سایبان برقی محبوبیت زیادی میان دارندگان کسب و کار فروشگاهی و مغازه دارد. بنابراین اگر به دنبال طراحی به روز و زیبا هستید می توان انتخاب این نوع از سایه بان مغازه را مناسب شما دانست. اما شاید یکی از اصلی ترین تفاوت سایبان اتوماتیک با سایبان های دیگر مانند نوع کالسکه ای، پوشش دهی وسیع آن است که برای مغازه داران اهمیت زیادی دارد. در اصل اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم، می توان برآمدگی جلویی آن را تا دو و نیم متر عنوان کرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از سایبان فنری، مقاومت وزن بالا توسط بازوان آن است. قسمت های داخلی سایبان فنری، همانطور که از نامش پیداست با فنرهایی بسیار مقاوم ساخته شده است که تحمل وزن بالای روکش آن را نیز آسان تر می سازد. در نتیجه خریدار و مصرف کننده می تواند اطمینان حاصل کند سایبان مغازه وی مقاوم ترین نوع ممکن می باشد. شیب بسیار منطقی آن که در حدود ۴۵ تا ۵۰ درجه می باشد، از نظر زیبایی و همچنین مناطق تحت پوشش خود به جذابیت این محصول افزوده است. در پایان نیز می توان به این نکته اشاره کرد که شما می توانید هنگام خرید سایبان فنری، پارچه های روکش آن را براساس نیاز خود انتخاب کنید. روکش فلکسی برای تبلیغات مناسب تر است اما اگر شما سایبان اتوماتیک را برای استخر یا تراس خانه خود انتخاب می کنید و نیازی به تبلیغات ندارید، می توانید از روکش های نانو یا سایر پارچه ها نیز استفاده کنید. بدین ترتیب استفاده از سایبان بازویی برای بیشتر مناطق آب و هوایی مناسب بوده و محدودیتی در انتخاب آن وجود ندارد.

قیمت سایبان زنجیری مقطوع می باشد؟

قیمت سایبان مغازه طبیعتا با توجه به کاربرد و کارایی آن بسیار مقطوع می باشد. شما سایبان زنجیری را چه برای مغازه و فروشگاه خود بخواهید و چه برای تراس و استخر و باغچه تفاوتی ندارد. در هر حالت هزینه ای که برای سایبان زنجیری پرداخت می کنید در برابر رضایت شما از کارایی و زیبایی آن بسیار ناچیز خواهد بود.

سایبان فنری

سایبان فنری به نامهای سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان مفصلی،سایبان اتوماتیک و سایبان بازشو نیز شناخته می شود.

سایبان فنری(سایبان برقی) آخرین کالا در حوزۀ سایبان های جمع‌شدنی هستند که به بازار وارد شده اند. بیشتر سایبان فنری(سایبان برقی) ضدآب هستند و این به این معناست که آب به قسمت “بام” سایبان فنری(سایبان برقی)به هیچ وجه نفوذ نمی‌کند. مزیت سایبان فنری این است که می‌توانند با استفاده از شیشه‌های سایه ای در قسمت جلویی یا کناری سایبان فنری بسته شوند. با استفاده از این مدل از سایبان فنری(سایبان برقی) می‌توان یک اتاق خارج از خانه داشت که در زمستان می‌توان آن را گرم کرد و در تابستان می‌توان هوای این اتاقک را که با سایبان فنری مسقف شده را تهویه کرد.

سایبان بازویی از آنجا که فنرهایی درون بازوی خود تعبیه کرده است به سایبان فنری نیز معروف شده است.

در صورت مجهز شدن سایبان بازویی (سایبان فنری ) به موتور برقی به آن سایبان برقی نیز گفته می شود.

سایبان فنری 

سایبان فنری انتخاب مناسبی برای کافه ها و رستورانها میباشد چرا که میتواند زیبایی فوق العاده به دکوراسیون کافه یا رستوران شما بیفزاید.

سایبان فنری در ابعاد ، و رنگهای متنوع قابل اجراست .همچنین محیط مناسبی برای تبلیغ کار شما میباشد.

سایبان فنری در صورتی که به موتور برقی و ریموت تجهیز شود با نام سایبان برقی نیز شناخته میشود.