سایبان کالسکه ای

شما برای داشتن یک سایه بان مناسب برای مغازه خود دنبال چه امکانات و مزیت هایی هستید؟ زیبایی؟! کاربردی بودن؟! تبلیغات موثر؟! قیمت مناسب؟! اگر این ها اولویت های شما هستند، پیشنهاد ما سایبان کالسکه ای خواهد بود.

توضیحاتی در مورد سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای نمونه ای از سایبان های مغازه را شامل می شود که حالت ربع دایره داشته و این موضوع باعث می شود تا سایه بسیار مناسبی را ایجاد کند. معمولا جنس اسکلت سایه بان کالسکه ای را از فولاد انتخاب می کنند. برای ساخت اسکلت سایه بان کالسکه ای نیاز به نورد کردن فولاد بوده تا بتوان آن را به حالت نیم دایره تبدیل کرده و پس از نصب روکش دلخواه می توان از آن بیشترین بهره را برد.

سایبان کالسکه ای در بازار به نام های دیگری نیز مشهور بوده که یکی از رایج ترین آنها سایبان کروک می باشد. سایه بان کالسکه ای یا سایبان کروک با ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد، اما معمولا بهتر است ارتفاع نصب این سایبان ها به گونه ای باشد که مزاحمتی برای افرادی که از محل نصب سایه بان کروک عبور می کنند، ایجاد نکند. سایبان کالسکه ای به خاطر استفاده های بسیار مختلفی که دارد، می توان از روکش های مختلف با جنس و رنگ های مختلفی برای آن استفاده کرد. بدین ترتیب معمولا افراد مختلف می توانند سایبان کروک را بر اساس سلیقه شخصی و یا کاربرد مد نظر خود انتخاب کنند.

سایبان کالسکه ای طرفداران بی شماری دارد!

سایبان کالسکه ای طرفداران زیادی میان صاحبان کسب و کار دارد چرا که چنین انتخابی مزایای زیادی برای آن ها به همراه خواهد داشت. اما اگر شما برای اولین بار در صدد انتخاب و خرید یک سایه بان برای فروشگاه یا مغازه خود هستید، پیشنهاد می کنیم با مطالعه گزارش جاری از مزایای خرید سایبان کالسکه ای آشنا شده و در نهایت انتخاب بهتری داشته باشید.

سایبان کالسکه ای انتخابی عالی برای تبلیغات شما

سایبان کالسکه ای بهترین وسیله برای داشتن یک تبلیغات بی نظیر و چشمگیر است. این نوع از سایه بان مغازه با توجه به فضای زیادی که پوشش داده و جنس متریال و پارچه به کار برده شده در آن یکی از بهترین فضاها برای چاپ تبلیغات می باشد. علاوه بر این قیمت این نوع از سایبان های فروشگاهی نیز نسبت به سایر انواع آن کمتر بوده و می توان گفت برای تبلیغات مقرونبه صرفه تر می باشد. البته بایستی حتما در هنگام خرید به مرغوب بودن پارچه آن نیز توجه نمایید. بدین ترتیب اگر هدف شما بعد از قرار دادن یک پوشش مناسب برای جلوگیری از تابش آفتاب، طراحی محلی برای تبلیغات است، پیشنهاد اول ما سایبان کالسکه ای خواهد بود. تبلیغات بر روی این نوع از سایه بان ها، نه تنها از نظر هزینه انتخابی بسیار اقتصادی است، بلکه زیبایی و جذابیت را نیز به همراه دارد.

زیبایی سایبان کالسکه، یک نوستالژی یه یاد ماندنی

سایبان کالسکه ای چنانچه از نامش پیداست به شکل روکش های کالسکه های قدیمی طراحی شده است که از سه طرف پوشش کامل دارد. طراحی کلاسیک این نوع از سایه بان های مغازه می تواند هر نوع فروشگاه و یا مغازه ای را به یک ضلع جذاب منطقه تبدیل سازد. اگر قصد تبلیغات بر روی سایه بان را ندارید و فقط برای یک پوشش در برابر نور آفتاب و گرد و غبار و باران می خواهید از آن استفاده کنید، بهتر است سایبان کالسکه ای را از رنگ بندی و مدل هایی انتخاب کنید که آن چهره کلاسیک و سنتی خود را حفظ کرده باشد. در این حالت توجه عموم و مردم گذرا از آن منطقه به سایه بان مغازه شما به تنهایی یک تبلیغات مثمر ثمر خواهد بود.

سایبان کالسکه ای (سایبان کروک)

پرکاربردترین و مقرون به صرفه ترین نوع سایبان مغازه ،سایبان مغازه ایران سایبان از نوع سایبان کالسکه ای می باشد.

سایه بان کالسکه ای حالت ربع دایره ای و کلاسیک دارد و جهت استفاده به عنوان سایبان مغازه در رنگ های مختلف و دلخواه مشتریان با چاپ طرح دلخواه ارایه می شود.

سایبان کالسکه ای مغازه به دلیل قیمت پایین تر نسبت به انواع دیگر سایبان و کاربردی بودن آن در برابر تابش اشعه نورخورشید در زوایای مختلف و استحکام بالاتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. سایبان کالسکه ای مغازه درست است که شکل و شمایل قدیمی به خود گرفته ولی با توجه به دلایل ذکر شده طرفداران زیادی دارد.

سایبان کالسکه ای (کروک) مغازه سازه آهنی نورد شده ای را شامل می شود که بعد از اسمبل شدن تبدیل به یک ربع دایره می شود. این سازه آهنی معمولا یا با مقطع دایروی یا مربع شکل نورد می شود.

سایبان کالسکه ای با روکش انتخابی شما

سایبان کالسکه ای با استفاده از انواع پارچه ها و روکش ها قابل طراحی و اجرا است. بنابراین بعد از مشاوره با فروشنده، در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید چه نوع از روکشی را برای سایه بان کالسکه ای فروشگاه خود انتخاب می کنید. از جمله این روکش ها می توان به پارچه های راه راه با طرح های گوناگون، ترانزیت یک رو و … اشاره کرد. طبیعتا هر کدام از این موارد مزایا و امتیازات منحصر به فرد خود را دارند. به عنوان مثال برای چاپ تبلیغات بهترین گزینه بنر ۱۳ انس می باشد اما اگر به دنبال طول عمر بیشتر هستید پلی استر جوابگوی بهتری برای شما خواهد بود. در نتیجه تنوع پارچه و متریال به کار برده شده در سایه بان کالسکه ای زیاد است و خریدار می تواند بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب بهتری داشته باشد.

روکش سایبان کالسکه ای مغازه (کروک) از ۳ نوع عمومی زیر تبعیت می کند.

۱٫ پلی استر با روکش دو رو pvc (اتریشی و کره ای)
۲٫ترانزیت یک رو pvc(ایرانی)
۳٫بنر ۱۳ انس استار کره
۴٫پارچه راه راه با طرح های مختلف

موارد ۱ و ۲ طول عمر بالاتر نسبت به مورد ۳ دارند ولیکن چاپ روی بنر کیفیت بالاتری دارد و معمولا مشتریانی که طرح روی سایبان برای آنها اهمیت دارد از مورد ۳ استفاده می کنند.

سایبان کالسکه ای هم اکنون محبوبیت زیادی در میان قشرهای مختلف در سراسر دنیا دارند. سال‌های زیادی است که سایبان کالسکه ای در اروپا از محبوبیت زیادی برخوردار است.

سایبان کالسکه ای معمولاً برای سایه انداختن روی پنجره استفاده می‌شود. بازوهای جانبی سایبان کالسکه ای فنر دارد و همچنین دارای یک موتور می باشد. یک لوله گرداننده در بالای سایبان کالسکه ای قرار دارد. علاوه بر آن یک قسمت گردان یا یک نوار برای جمع کردن سایبان کالسکه ای در آن وجود دارد. در اوایل قرن نوزدهم نیز از سایبان کالسکه ای با پارچه‌های کرباس پنبه ای استفاده می‌شد.

سایبان کالسکه ای ارزانتر از سایبان بازویی یا برقی می باشد. سایبان کالسکه ای مدل قدیمی تر از سایبان برقی است . در سایبان کالسکه ای محدودیتی در استفاده از پارچه وجود ندارد .

نکته شایان توجه در سایبان کالسکه ای شکل سازه می باشد که حالت آیرو دینامیک دارد و برای مناطق بادخیز بسیار مناسب است.

انواع محصولات سایبان مغازه ایران سایبان از جمله: سایبان برقی،سایبان کالسکه ای،سایبان خودرو،سایبان تراس، سایبان پارکینگ ،سایبان بالکن ،سایبان تبلیغاتی،سایبان مغازه و سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان در قیمتهای متنوع آماده ارایه میباشد .

کاربرد سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای معمولاً برای سایه انداختن روی پنجره استفاده می‌شود. سایبان کالسکه ای ارزانتر از سایبان بازویی یا برقی می باشد. سایبان کالسکه ای مدل قدیمی تر از سایبان برقی است . در سایبان کالسکه ای محدودیتی در استفاده از پارچه وجود ندارد .نکته شایان توجه در سایبان کالسکه ای شکل سازه می باشد که حالت آیرو دینامیک دارد و برای مناطق بادخیز بسیار مناسب است.از سایبان کالسکه ای از سالیان پیشین بعنوان سایبان مغازه استفاده شده و میشود با توجه به شکل سایبان کالسکه ای از آن داخل کافه ها و رستورانها هم بعنوان سایبان دکوراتیو میتوان بهره برد.

انواع محصولات سایبان مغازه ایران سایبان از جمله:سایبان مغازه ، سایبان برقی،سایبان کالسکه ای،سایبان خودرو،سایبان تراس، سایبان پارکینگ ،سایبان بالکن ،سایبان تبلیغاتی،سایبان مغازه و سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان در قیمتهای متنوع آماده ارایه میباشد .

مزایای سایبان کالسکه ای

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که سایبان کالسکه ای دارد، ایجاد سایه ای بسیار مناسب برای درب مغازه ها بوده، این موضوع باعث شده تا سایه بان کالسکه را بتوان به عنوان یکی از کاربردی ترین نمونه های سایبان مغازه شناخت. علاوه بر اینکه سایه ای بسیار مناسب بر روی محل مورد نظر می توان با نصب سایه بان کروک ایجاد کرد، فضایی که این سایبان اشغال می کند زیاد نبوده، زیرا با عرض و ارتفاع کم نیز می توان سایبان کالسکه ای را تولید کرد. بدین ترتیب برای مکان هایی که محدودیت طول و عرض وجود داشته نیز گزینه بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

یکی دیگر از مزایای سایبان کالسکه ای، امکان درج تبلیغات بر روی روکش آن می باشد. با توجه به شکل ظاهری که سایه بان کالسکه ای دارد، می توان تبلیغات بسیار مفید و کاربردی را توسط آنها انجام داد. زیرا نمای ظاهری این نوع سایه بان ها بسیار مناسب و دکوراتیو بوده و این موضوع باعث استقبال بیشتر از سایه بان کروک شده است. سایبان کروک را در ابعاد و اندازه های بسیار متفاوتی می توان تولید کرد، این موضوع باعث شده تا سایبان کالسکه ای بتواند نیاز بسیاری از افراد را به راحتی برطرف نماید.

یراق آلات نصب سایبان کالسکه ای 

همراه سایبان کالسکه ای دو عدد یراق نصب نیز ارسال می گردد

لازمست یراق آلات سمت چپ و راست محل نصب جوش یا رول بولت گردند و سپس سایبان روی این یراق آلات قرارداده شده و پیچ مربوطه بسته شود.

سایبان مغازه بندرعباس

تولید و ارسال سایبان مغازه از نوع سایبان کالسکه ای به شهرستان منوجان بندرعباس

باعث افتخار ایران سایبان است که توانسته از دورترین شهرستانها نیز  بطور مستقیم با مشتریان خود در تماس باشد.

سایبان مغازه،سایبان کالسکه ای ،سایبان باکیفیت کالسکه ای ،سایبان با کیفیت مغاره

سایه بان کالسکه ای 

تو لید و نصب سایه بان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان در نسیم شهر

سایبان باغ

سایبان کالسکه ای برای استفاده بعنوان سایبان باغ در شهریار تولید و نصب گردید.

سایبان کالسکه ای-سایه بان کالسکه ای -سایبان باغ -سایبان ویلا

نمونه کارهای سایبان کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای