معرفی سایبان مغازه

سایبان مغازه سال هاست که به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پر کاربرد ترین نمونه از سازه های موجود در بازار شناخته می شود. سایه بان مغازه می تواند به صورت برقی نیز تولید شود. سایبان های ساخته شده در گروه فنی ایران سایبان معمولا از نظر نوع ساخت دارای تفاوت هایی با هم می باشند. این تفاوت ها ممکن است باعث کاربرد گوناگون این سایه بان ها بشود. بدین ترتیب نیاز است همه افراد با انواع سایه بان و کاربرد آنها آشنایی پیدا کنند. این امر باعث می شود تا بتوانند بهترین انتخاب را در هنگام نیاز داشته باشند.

 گروه فنی ایران سایبان ،سایبان مغازه را  با ابعاد مختلفی تولید می کنند، این امر باعث شده تا افرادی که قصد استفاده  از انواع سایه بان را دارند، رضایتمندی بسیار بیشتری داشته باشند. تنوع در سایز سایبان مغازه باعث می شود تا بتوان در برخی موارد نیز که فضای کمی برای نصب سایه بان وجود داشته نیز از این محصول برای ایجاد سایه استفاده نمود. کیفیت سایه بان مغازه به نوع و جنس مواد اولیه و همچنین نحوه ساخت آن بستگی دارد. ایران سایبان، سایه بان سایبان های بسیار با دوام و شیک را برای مصرف در مکان های مختلف تولید مینماید.

سایبان مغازه

دونوع پر کاربرد سایه بان مغازه عبارتند از:

سایبان برقی مغازه: این نوع از سایه بان به علت امکان استفاده از موتور برقی به سایبان برقی نیز خوانده می شود . سایه بان برقی مغازه با نامهای زیر نیز شناخته می شود:

سایبان بازویی

سایبان فنری

سایبان اتوماتیک

سایبان مفصلی

سایبان بازشو

سطح پوشش (جلو آمدگی)استاندارد سایبان برقی ۲٫۵۰ سانتیمتر می باشد.البته بازوهای تولیدی ایران سایبان تا سطح ۳ متر را نیز بدون هیچگونه مشکلی تحت پوشش  خود قرار می دهند.

این نوع از سایبان مغازه،به علت داشتن اسکلت آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد.

سایبان برقی به علت شکیل بودن به شدت مورد استقبال شرکتها و برندها جهت تبلیغات برند روی سایبان قرار گرفته است.

در این نوع از سایبان مغازه امکان استفاده از گیربکس دستی،موتور برقی (معمولا با مارک بارزانته ایتالیا) و موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان وجود دارد.

سایبان کالسکه ای: این نوع از سایبان مغازه  بطور معمول تا سطح ۱٫۲۰سانتیمتر را تحت پوشش سایه خود قرار می دهد.البته سایبانهای کالسکه ای تولیدی ایران سایبان تا ۱٫۷۰ سانتیمتر نیز امکان جلو آمدن را دارند.اسکلت سایبان کالسکه ای معمولا از جنس آهن بوده  و به همین علت قیمت پایینتری نسبت به سایبان برقی دارد.

ایران سایبان اخیرا سایبانهای مغازه از نوع سایبان کالسکه ای با فریم آلومینیومی نیز به محصولات تولیدی خود افزوده است.

سایبان بازویی (سایبان برقی) و سایبان کالسکه ای دو نوع پرکاربرد از سایه بانهای مغازه هستند که امروزه کاربردهای فراوانی دارند.

توضیحاتی در مورد سایبان مغازه

سایبان مغازه یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود، زیرا با استفاده از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته و همچنین متریال مناسب و کاربردی، کمک می کند تا همه افراد در هر کدام از شهر های کشور با هر نوع آب و هوایی بتوانند از سایبان مغازه استفاده کنند. سایه بان مغازه را معمولا شرکت های تولیدی به بهترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت تهیه و تولید می نمایند. این امر باعث شده تا افراد بسیار زیادی در سال های اخیر از سایبان مغازه بهره مند شوند.

سایبان مغازه دارای نمونه های بسیار مختلفی بوده که از جمله پر کاربرد ترین آنها می توان به سایبان برقی و سایبان کالسکه ای اشاره کرد. سایبان برقی معمولا دارای بدنه آلومینیومی است، همین امر دلیل بر گران تر بودن آن نسبت به نمونه کالسکه ای می باشد. میزان جلو آمدگی سایبان برقی مغازه ۲٫۵ الی ۳ متر بوده و این ابعاد در سایبان کالسکه ای مغازه بین ۱٫۲۰ الی ۱٫۷۰ می باشند. بدین ترتیب با استفاده از سایبان مغازه از نوع برقی می توان سطح بیشتری را پوشش داده، با توجه به این امر و ظاهر مناسب سایبان برقی، معمولا میزان استفاده از نمونه برقی سایبان مغازه بسیار بیشتر از کالسکه ای می باشد.

دلایل استفاده از سایبان مغازه

سایبان مغازه دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد، همین امر باعث شده تا اصناف مختلفی از این نوع سایبان ها استفاده بکنند. سایبان مغازه معمولا این قابلیت را دارد که از ورود آفتاب به داخل مغازه ها و یا هر مکان دیگری جلوگیری کند. با توجه به اینکه ورود آفتاب به مغازه یا هر مکان دیگری می تواند مشکلات زیادی را فراهم کند، استفاده از سایه بان مغازه بسیار ضروری می باشد.

جلوگیری از ورود آفتاب به داخل مغازه یا هر مکان دیگری باعث می شود تا میزان مصرف انرژی برای خنک کردن فضای داخل مغازه کمتر شود، زیرا آفتاب باعث می شود تا مقدار زیادی از انرژی هدر برود. از دیگر مضرات ورود آفتاب به داخل مغازه هایی مانند سوپر مارکت ها یا قصابی ها، فاسد شدن مواد غذایی می باشد. معمولا اصنافی مانند لباس فروشی ها باید از ورود آفتاب به داخل مغازه خود جلوگیری کنند، زیرا آفتاب باعث آسیب جدی به پارچه و لباس می شود که این امر می تواند ضرر و زیان های بسیار زیادی را برای افراد در پی داشته باشد. از این رو استفاده از سایه بان مغازه برای اغلب اصناف بسیار ضروری می باشد.

کاربردهای انواع سایبان مغازه

با نامگذاری این نمونه از سایبان ها به سایبان مغازه، ممکن است بسیاری از افراد گمان کنند که تنها برای سر در مغازه ها می توان از این نوع سایبان ها استفاده کرد. این در حالی است که کاربرد سایبان ها بسیار وسیع بوده و در هر مکانی می توان از آنها استفاده کرد.ایران سایبان بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع سایبان مغازه  فعالیت میکند

سایبان پارکینگ خودرو 

سایبان ماشین ،یکی از نمونه های سایه بان بوده که می توان برای حفاظت خودرو در برابر نور آفتاب از آن استفاده کرد.سایبان خودرو معمولا با ظرافت و زیبایی خاصی تهیه و تولید می شود.سایه بان متحرک خودرو و پارکینگ، با کاربردی چند منظوره، در رنگ های مختلف و با طراحی های خاص پاسخگوی سلایق مختلف خواهد بود. و مزیت بزرگی برای ارامش و راحتی مشتریان می باشد.

سایبان تراس

نمونه دیگر سایبان ها که بسیار هم کاربردی می باشد، سایبان بالکن می باشد. حد استاندارد  سایبان تراس را در اغلب موارد تا  عرض ۶ و باز شوندگی ۲٫۵ میباشد. البته امکان ساخت سایبان تراس با ابعاد متفاوت نیز وجود دارد.طراحی و ساخت سایه بان مناسب و چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و… در فصول گرم سال باعث خواهد شد  در طول روز نیز بتوان راحت تر و بهتر ازاین فضاها استفاده کرد و لذت کافی برد.

سایبان تبلیغاتی 

سایبان مغازه با توجه به نوع، رنگ و جنس و… می تواند در نقش سایه بان تبلیغاتی نیز کابرد متنوعی داشته باشد.برای تبلیغات برندها روی سایبان از هر دو مدل سایبان کالسکه ای و سایبان بازویی میتوان بهره برد.ایران سایبان با توجه به داشتن رزومه قوی در زمینه تبلیغات برندها روی سایبان ،با افتخار آماده همکاری با صاحبان شرکتها و برندها میباشد.

مزایای سایبان مغازه 

سایبان مغازه یکی از مواردی است که در سال های اخیر ذهن بسیاری از مغازه داران در سراسر کشور را به خود مشغول کرده است. زیرا علاوه بر مزایای بسیار زیادی که آفتاب برای سلامتی انسان دارد، آسیب هایی نیز ممکن است به برخی از محصولات برساند. نور مستقیم آفتاب می تواند هر محصولی که داخل مغازه قرار داشته را از بین ببرد. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد و این امر می تواند خساراتی را به دنبال داشته باشد. این موضوع باعث شده تا سایبان مغازه برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.

معمولا سایبان مغازه را از پارچه های کره ای تولید می کنند، زیرا این نوع از پارچه ها دورو بوده و دارای روکش پی وی سی می باشند. این موضوع باعث می شود تا کیفیت و زیبایی سایبان مغازه بسیار بیشتر شود. البته علاوه بر پارچه های کره ای از پارچه های نانو نیز در ساخت سایبان مغازه استفاده می شود. پارچه های نانو در طرح و رنگ های بسیار مختلفی تهیه و تولید می شوند. این موضوع باعث شده تا استفاده از پارچه های نانو نیز با استقبال مناسبی مواجه شود.

معرفی سایه بان مغازه

در گذشته سیستم سایبان دستی به عنوان سایبان مغازه را در جلوی مغازه ها و فروشگاه ها بسیار دیده ایم که برای باز و بسته کردن این مدل از سایبان مغازه می بایست از دسته هندل استفاده می نمودند. امروزه سیستم سایبان مغازه به گونه ای پیشرفت کرد است که شما فقط با زدن کلید ریموت می توانید سایبان مغازه را باز و بسته کنید.

سایه بان مغازه سقف ثابت یا جمع شونده ای است که به ساختمان خارجی متصل میشود و مغازه یا سازه مورد نظر را در برابر آفتاب و بارش باران محافظت میکند اما همانگونه که میدانید با پیشرفت امکانات استفاده از وسایل به همان شکل ابتدایی محدود نمیشود و استفاده های گوناگونی میتوان از آن ها کرد امروزه از مدل های سایبان مغازه برای تبلیغات نیز استفاده میشود جنس سایبان مغازه عموما از پلی استر ، پنبه و پی وی سی میباشد که در سایبان های تراس ، کالسکه ای ،برقی و تبلیغاتی نیز به کار میرود اما اگر شما قصد دارید برای مغازه خود علاوه بر یک سایبان وسیله ای تبلیغاتی و زیبا بسازید باید سفارش ساخت یک سایبان تبلیغاتی از جنس پارچه فلکسی و نوع بسیار با کیفیت آن را دهید که به مراتب هزینه بالایی  دارد ولی  کارایی بهتری نیز دارد ولی اگر نمیخواهید هزینه زیادی در این رابطه انجام دهید میتوانید از پارچه بنر با نوع کم کیفیت تر آن استفاده نمایید در زمان سفارش سایبان تبلیغاتی سازنده آن طرح مورد نظر شما را به صورتی بر روی بنر پیاده سازی میکند که در صورت بازو بسته کردن سایبان کار شما به زیبایی تبلیغ شود.

در کنار سایبان مغازه و سایبان های تبلیغاتی سایبان های دیگری که امروزه استفاده زیادی دارد و مورد استقبال قرار گرفته سایبان تراس یا بالکن ها میباشد همانطور که در بالا اشاره شد جنس این سایبان ها نیز از پی وی سی ، پلی استر یا پنبه بنابر سلیقه سفارش دهنده میباشد عموما سایبان تراس ثابت بوده و نیازی به جابجایی ندارد ولی اگر علاقه دارید معماری خاصی به بالکن خود بدهید بهتر از نوع برقی سایبان های مغازه را سفارش دهید و درخواست زدن طرح های جالب و منحصر به فرد بر روی سایبان خود را دهید تا علاوه بر اینکه محافظی در برابر نور و باران داشته باشید وسیله ای برای خاص و شیک کردن معماری منزل تراس بالکن یا هر جای دیگری که قصد استفاده از آن را دارید داشته باشید.

چرا باید سایبان مغازه برای فروشگاهم داشته باشم؟

سایه بان مغازه شاید یکی از ضروری ترین و اصلی ترین تجهیزات برای راه اندازی و بهره برداری از مغازه هایی باشد که مشرف به سمت آفتاب هستند. از این رو سایه بان مغازه می تواند برای یک هدف کلی مورد استفاده قرار گیرد. آن هم ایجاد سایه برای داخل مغازه و فروشگاه. به نظر می رسد استفاده از سایه بان مغازه برای فروشگاه هایی که ویترین جلو شیشه ای دارند و یا یخچال شیشه ای در معرض نور آفتاب دارند ضروری تر از سایر فروشگاه ها می باشد.

سایبان مغازه جلوی فاسد شدن محصولات را می گیرد!

سایبان مغازه با تمامی تنوع، کاربرد تبلیغاتی، زیبایی و … که دارد، برای مغازه دارانی مانند میوه فروش ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و یا حتی بقالی های کوچک یک محله، به عنوان یک محافظ از نور مستقیم خورشید نیز کاربرد دارد. طبیعتا همه محصولات داخل مغازه چیده نمی شود و برخی از آن ها مانند سبزیجات، میوه ها و برخی دیگر از مواد غذایی یا حتی سایر وسایل در قفسه های جلوی مغازه قرار داده می شود تا هم در دید مشتری بوده و هم فروش آن ها راحت تر باشد. در این حالت سایه بان مغازه مواد غذایی و … شما را از نور مستقیم خورشید که به شدت در فاسد شدن آن ها تاثیر دارد، در امان نگه می دارد. اگر حتی یک بطری آب ساده را هم به طور مستقیم جلوی نور خورشید قرار دهید فرآیند شیمیایی رخ داده تحت تاثیر اشعه آفتاب می تواند بیماری هایی مانند سرطان را سبب شود. بنابراین شاید اغراق نباشد اگر به شما بگوییم که سایبان مغازه مشتریان شما را از سرطان در امان نگه می دارد. با توجه به صنعتی شدن بیشتر زندگی امروزی و استفاده بیش از حد از پلاستیک در بسته بندی مواد غذایی، می بایست چنین مواردی را از عوامل مخرب آن ها دور نگه داشت. در این حالت برای شما فروشنده گرامی هیچ گزینه ای بهتر از یک سایبان مغازه با کیفیت، زیبا، کاربردی و حتی تبلیغاتی نخواهد بود. اشعه های آسیب رسان آفتاب به خصوص در شرایط کنونی که لایه اوزون به طور نسبی تخریب شده است اولین عامل طبیعی است که نیاز شما به سایبان مغازه را تایید می کند. اما یقینا فقط قرار نیست در روزهای آفتابی به سراغ سایه بان برویم؛ روزهای بارانی، برفی، حتی زمانی که باد شدیدی در هوا می چرخد شما به سایه بان مغازه خود نیاز خواهید داشت. اما یک پیشنهاد دیگر هم برای شما داریم؛ با استفاده از یک سایبان مغازه و دو صندلی کوچک و یک میز ساده، فضای بسیار زیبایی را برای رهگذران و عابرین آن محله تدارک ببینید. در این حالت شما یک فضای اختصاصی برای آن ها دارید و این موضوع خواهد توانست مشتریان شما را تا چند برابر افزایش داده و رضایت آن ها را برانگیزد.

چگونه سایبان مغازه مناسب انتخاب نماییم؟

انتخاب سایبان مغازه مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد .

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع سایه بان مغازه، قیمت آن می باشد.

جهت سفارش سایبان مغازه ابتدا بایستی برحسب انواع محصولات تولیدی کارگاه  ایران سایبان، نوع سایه بان مغازه مورد نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب نمایید.

سپس برحسب نوع سایبان میتوان، قیمت آن را از کارشناسان فروش  استعلام نمود.

لازم به توضیح است، سایبان برقی همان سایبان بازویی میباشد که مجهز به ریموت و موتور برقی شده است.

قیمت سایبان دستی مغازه به علت استفاده از گیربکس دستی ارزانتر از قیمت سایبان برقی مغازه است.

در انواع سایبان مغازه تولیدی ایران سایبان، از جمله سایبانهای برقی و سایبانهای کالسکه ای و دیگر انواع سایبان ،گیربکس دستی بصورت دیفالت روی سایبان تعبیه شده  است.تنها در صورت درخواست مشتری، گیربکس دستی خارج و موتور برقی جایگزین آن خواهد شد.

البته سایه بان برقی نیز انواع مختلفی دارد. سایبان برقی کلاسیک،سایبان برقی ایران سایبان،سایبان برقی فول باکس سه نوع اصلی سایبان برقی مغازه میباشند که در سه رنج قیمتی ارایه میگردند.قیمت سایبان کلاسیک با توجه به یراق آلات آن ارزانترین سایبان برقی مغازه می باشد. و گرانترین نوع سایبان برقی مغازه نیز سایبان برقی فول باکس است. سایبان برقی ایران سایبان نوع میانگین سایبان برقی مغازه میباشد که برای اکثر کاربردها مصرف زیادی دارد چرا که هم قیمت مناسبی دارد و هم از کیفیت بسیار مناسبی برخورداد است.

در خرید اینترنتی سایه بان دقت در انتخاب نوع آن بسیار پر اهمیت است.

در صورت نیاز به خرید سایبان ، میتوانید جهت مشاوره رایگان و  استعلام قیمت سایبان برقی مغازه،سایبان دستی مغازه،قیمت چادر مغازه،قیمت سایبان فروشگاهی،قیمت سایبان کالسکه ای،قیمت چادر مغازه،با کارشناسان ما از طریق تلگرام و واتس آپ در تماس باشید.

کارگاه تولیدی ایران سایبان ارایه دهنده با کیفیت ترین سایبان مغازه و ارزانترین سایبان مغازه در سطح کشور میباشد.

ارایه انواع سایبان مغازه،سایبان برقی،سایبان تبلیغاتی،سایبان کالسکه ای،سایبان پارکینگ ،سایبان تراس با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن

لازم به ذکر است انواع محصولات ایران سایبان عبارتند از:سایبان برقی،سایه بان مغازه، سایبان بازویی،سایبان کالسکه ای،سایبان تبلیغاتی،سایبان پارکینگ،سایبان خودرو،سایبان متحرک،سایبان برقی خودروسایبان فروشگاهی،سایبان تراس

انتخاب پارچه مناسب برای سایبان مغازه شما

سایبان مغازه می تواند به جنس برزنت و پارچه و در برخی موارد پی وی سی باشد. مهمترین و اساسی ترین گزینه برای ساخت یک سایبان ایده آل، انتخاب جنس خوب و با کیفیت پارچه آن می باشد. پارچه سایبان مغازه باید از نوع مرغوب آن انتخاب شود تا در مقابل نور آفتاب، بارش باران و برف مقاوم باشد. در کنار انتخاب رنگ و نقش زیبای پارچه سایبان باید جنس برزنت و پارچه آن مورد ارزیابی قرار گیرد.

ضد آب بودن پارچه سایبان مولفه دیگری است که باید مد نظر گرفت. پارچه انتخابی باید در مقابل نفوذ آب مقاوم باشد تا بتواند علاوه بر نور آفتاب مانع خوبی در مقابل آب باران باشد.

اما از تمام این موارد انتخاب جنس پارچه و نوع کاربری سایبان و البته ساخت شرکت معتبر گزینه های مهمتر انتخاب یک سایبان است و البته نباید قیمت مناسب تهیه کردن آن را از نظر دور کرد.

استفاده تبلیغاتی از سایه بان مغازه

یکی از مواردی که صاحبان فروشگاه ها به آن نیاز دارند، تبلیغات می باشد. با استفاده از سایبان مغازه می توان تبلیغات مورد نظر را نیز بر روی پارچه سایبان انجام داده و این امر باعث می شود تا از یک سایبان بتوان دو استفاده بسیار مهم کرد. این امر باعث می شود تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود. با توجه به اینکه تبلیغات صحیح می تواند بر تعداد مشتریان فروشگاه های مختلف بیافزاید، لذا استفاده تبلیغاتی از سایبان مغازه بسیار مفید می باشد.