درباره ایران سایبان

ایران سایبان(خیمه مردی سابق )از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید و نصب انواع سایبان آغاز نمود و روز به روز  دامنه خدمات و محصولات خود را گسترش داد. با اعتماد به نفس  میتوان گفت مجموعه  ایران سایبان، پر سابقه ترین تولید کننده انواع سایبان مغازه در ایران میباشد.رزومه پربار ایران سایبان بر این ادعا گواهی میدهد.

شایان ذکر است ایران سایبان  با بهره گیری از جوانان تحصیلکرده از طریق Reverse Engineering  سایبانهای بازویی (برقی) کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و کرهرا انجام دهد. با بهره گیری از نقاط قوت هرکدام و پوشش نقاط ضعف هریک موفق به تولید سایبان بازویی (برقی)  بومی کشور عزیزمان گردد و با افتخار اعلام مینماید این سایبان کاملا قابل رقابت با مدلهای اروپایی  میباشد. این موفقیت توسط اداره کل مالکیت صنعتی، ثبت اختراع نیز گردید.

جهت سهولت در ثبت سفارش ایران سایبان مفتخر است اعلام نماید تنها مجموعه در صنعت تولید سایبان میباشد که نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت معدن،صنعت و تجارت نیز دریافت نموده است .

ایران سایبان، ساخت سازه هایی کارا، زیبا، فنی و مطمئن را جهت ارائه به مشتریان خود در راستای تأمین آسایش و جلب رضایت مشتریان گرامی با کیفیت و قیمت مناسب، سرلوحه کار خویش قرار داده اند.

چرا ایران سایبان

تجربه طولانی
قیمت مناسب
بهره گیری از نیروی متخصص
بکارگیری با کیفیت ترین سازه ها