قیمت سایبان بازویی

امروزه انواع سایبان را می توانید بر سر درب مغازه ها، رستورانها، فروشگاهها، تراس و حیاط خانه و ورودی های هر ساختمان مشاهده نمائید. سایبان ها علاوه بر نقش محافظت در برابر گرما، نورخورشید، باران و برف نقش تبلیغاتی نیز دارند. یکی از انواع پرکاربرد سایبان نوع بازویی آن است. قیمت سایبان بازویی با توجه به عوامل مختلف تشکیل دهنده آن تعیین می شود. گستردگی سایبان، نوع سایبان که می تواند برقی و یا دستی باشد، جنس روکش بکار رفته در آن و ابزار و یراق آلات سایبان هر کدام نقشی مهم در تعیین قیمت سایه بان بازویی دارند. قیمت سایه بان بازویی برقی بدلیل استفاده از موتور برقی در آن بیش از نوع دستی است. اگر چه سایبان بازویی دستی قیمت کمتری دارد ولی امروزه افراد کمتری آنرا سفارش می دهند. قیمت سایبان بازویی برقی به نوع موتور بکار رفته در سایبان و ریموت کنترل آن بستگی دارد. امروزه انواع موتورهای ایرانی و خارجی در ساخت سایبان وجود دارند که موجب تغییر در قیمت سایه بان می شود. اگر قصد تهیه یک سایبان بازویی را دارید یکی از معتبرترین مراکز عرضه کننده مناسب ترین قیمت سایبان بازویی ایران سایبان میباشد.

عوامل موثر در قیمت سایبان بازویی

در ساخت سایبان بازویی اجزای مختلفی بکار می روند. هر کدام از این اجزا نقش تعیین کننده در قیمت سایبان بازویی دارند. روکش سایبان، موتور و یراق آلات آلومینیوم از اجزای سایبان بازویی هستند که هر کدام می تواند در انواع مختلفی تهیه و در ساخت سایبان بکار رود. مهمترین جزو در تعیین قیمت سایه بان بازویی از نوع برقی موتور آن است. موتور سایبان بازویی به توبولار موسوم است و می تواند از برندهای مختلفی تهیه گردد. انواع موتور ایتالیایی و آلمانی جزو موتورهای برتر سایبان بوده و بخش مهمی از قیمت سایبان بازویی به آنها مرتبط است. از دیگر اجزای سایبان بازویی پارچه آن است. پارچه سایبان می تواند برزنتی، فلکسی و یا ترانزیتی باشد که هر کدام قیمتهای مختلفی دارند. در نهایت ابزار و یراق آلات سایبان بازویی که از جنس آلومینیوم است و بخشی از قیمت سایه بان بازویی مربوط به آنها می شود. در سایبان های بازویی دستی به دلیل استفاده از هندل بجای موتور برقی و ریموت از یک هندل دستی استفاده می شود. از اینرو قیمت سایبان بازویی دستی کمتر از نوع برقی آن است. به عبارتی هزینه های مربوط به نصب موتور و ریموت آن حذف می گردد.

ایران سایبان عرضه کننده ارزانترین قیمت سایبان بازویی

ایران سایبان به عنوان بزرگترین مجری ساخت انواع سایبان دستی و برقی خدمات متنوعی را به مشتریان عرضه می نماید. تمام محصولات ایران سایبان با گارانتی  و خدمات پس از فروش کامل به مشتریان عرضه می شود. قیمت سایبان بازویی در ایران سایبان مناسب ترین قیمت در میان سایر رقبا را داشته و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. ایران سایبان انواع مختلف سایبان اعم از سایبان برقی، سقف برقی، سایبان ماشین، سایبان چتری، سایبان بالکن و استخر را با قیمت مناسب و تضمین بهترین کیفیت عرضه می نماید. اگر قصد سفارش و خرید انواع سایبان را دارید بهترین قیمت سایبان بازویی و سایر انواع سایبان را از ایران سایبان استعلام نمائید.

سایبان بازویی

یکی از بی عیب و نقص ترین و کاربردی ترین نمونه از سایه بان های رایج، سایبان بازویی می باشد. این نمونه از سایه بان ها مجهز به بازوهایی می باشند که کارایی آن بازوها باز و بسته کردن سایبان در مواقع نیاز می باشد. سایبان بازویی را در بازار با نام ها سایبان برقی یا سایبان فنری نیز می نامند. این موضوع به خاطر استفاده از فنر در این نوع سایبان ها و همچنین استفاده از موتور الکتریکی می باشد.

موتور الکتریکی اگر به درستی بر روی سایبان بازویی نصب شود، کمک می کند تا بتوان با کمترین فشار ممکن این سایه بان را باز و بسته کرد. سایبان بازویی حتی توسط افراد کم سن و سال نیز قابل باز و بسته کردن می باشند. این موضوع به خاطر راحتی استفاده از این نوع سایبان ها می باشد. زیرا در اغلب موارد این نوع از سایبان ها به صورت برقی یا اتوماتیک ساخته می شوند. این کار باعث می شود تا در استفاده کردن از این نوع سایبان ها هیچ گونه محدودیت خاصی وجود نداشته باشد.