انواع سایبان مغازه

انواع سایبان مغازه

انواع سایبان مغازه

معرفی انواع سایبان مغازه

انواع سایبان مغازه(چادرمغازه) عبارتنداز:

*سایبان بازویی (سایبان برقی)

لازم به ذکر است سایبان بازویی اگر مجهز به موتور برقی شود سایبان برقی نیز نامیده میشود.نامهای دیگر سایبان بازویی(سایبان برقی) عبارتند از:سایبان فنری،سایبان اتوماتیک،سایبان اتومکانیک،چادربرقی،سایبان جکی ،چادرمغازه برقی،چادرمغازه دستی،سایبان برقی مغازه و…

*سایبان کالسکه ای(سایبان کروک)

*سایبان پوششی

*سایه بان تبلیغاتی

*سایه بان پاسیو 

*سایه بان خودرو

*سایه بان پارکینگ

*سایه بان تراس

*سایه بان بالکن

*سایه بان ماشین

آشنایی با انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه دارای نمونه های بسیار متعددی می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی بوده و این موضوع باعث شده تا بتوان در مکان های بسیار متفاوتی از آنها استفاده کرد. از جمله اصلی ترین نمونه از سایبان هایی که می توان برای مغازه از آنها استفاده کرد، سایبان برقی یا سایبان بازویی و همچنین سایبان کالسکه ای و سایبان پوششی می باشد. تنوع در سایبان ها باعث شده تا طبق نیاز و سلیقه افراد بتوان بهترین نمونه از سایبان ها را برای آنها انتخاب کرد.

معرفی سایبان بازویی

یک از انواع پرکاربرد سایبان مغازه، سایبان بازویی میباشد.در این مطلب به معرفی این نوع سایبان تاشو میپردازیم .سایبان بازویی بصورت سایبان برقی و دستی توسط ایران سایبان قابل عرضه میباشد .سایبان بازویی یکی از سایبان هایی است که به خاطر استقبال زیاد و استفاده های فراوانی که داشته، با نام های گوناگونی شناخته می شود. سایبان برقی،سایبان فنری، سایبان هوشمند و یا سایبان اتوماتیک،سایبان جکی از جمله اسامی هستند که در بازار برای این نوع از سایه بان ها استفاده می شود. معمولا برای فروشگاه ها، ادارات، منازل مسکونی و… می توان از سایه بان بازویی استفاده کرد. سایبان بازویی را می توان با قیمت های مختلفی در بازار تهیه کرد، زیرا تنوع زیادی در ابعاد و متریال مورد استفاده برای ساخت این نوع سایبان ها وجود دارد. قیمت سایبان برقی و دستی را میتوانید اینجا ملاحظه فرمایید .نصب سایبان کار چندان پیچیده ای نیست ولی بهتر است این کار توسط نصابان ایران سایبان صورت بگیرد.

امروزه سایبان های اتوماتیک و هوشمند ایران سایبان توانسته اند جایگزین بسیار مناسبی برای سایه بان های معمولی باشند. بدین ترتیب افرادی که از سایبان بازویی هوشمند و اتوماتیک استفاده می کنند، بسیار بیشتر از افرادی هستند که از سایه بان بازویی معمولی یا دستی استفاده می کنند. با توجه به کیفیت بالا و مزایای بسیار زیادی که سایبان بازویی اتوماتیک و هوشمند داشته، صرف هزینه های بیشتر از سوی مصرف کننده نیز دارای توجیه بوده و مشکل خاصی برای خرید سایبان بازویی اتوماتیک یا هوشمند به وجود نمی آید.

تشخیص نوع سایبان مناسب

تشخیص نوع سازه و طراحی ویژه سایه بان، با در نظر گرفتن زوایای تابش خورشید در فصول مختلف سال، نحوه قرار گرفتن ساختمان، توجه به جهت های جغرافیایی، همچنین شناسایی اقلیم منطقه، و حتی توجه به پوشش درختان محوطه، افرادی متخصص و کاردان از علم و هنر را با هم می طلبد.ایران سایبان، با کادری متخصص و با  ترکیب علم و هنر، زیبایی، ظرافت، کیفیت، مقاومت، و … را اصول اولیه کار خود می داند و در پس ان رضایت صد در صدی مشتری را سرلوحه سالها فعالیت خود قرار داده است.

سایبان رستوران 

تولید و نصب سایبان بازویی برای رستوران دانشگاه سماء

سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان بازویی موتور دار

سایبان تعمیرگاه

تولید و نصب سایبان فنری یا همان سایبان بازویی برای تعمیرگاه تخصصی در جاده چالوس

سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان بازویی موتور دار

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان