سایبان هوشمند ایران سایبان

سایبان مغازه
چادر مغازه
03/24/2019
سایه بان تراس
سایبان درب
08/21/2019
نمایش همه
سایبان هوشمند مجهز به سنسور لرزش

سایبان هوشمند ایران سایبان مجهز به سنسور لرزش

سایبان هوشمند ایران سایبان

یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار می باشد. این نوع از سایبان ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که این مزیت ها را تا کنون هیچ کدام از سایبان های عرضه شده به بازار نداشته اند. سایبان هوشمند ایران سایبان با استفاده از قطعات الکترونیکی بسیار پیشرفته ای ساخته شده است، از این رو معمولا نیاز به سیستم الکترونیکی بسیار دقیق و کاربردی دارد.

سایبان هوشمند ایران سایبان این توانایی را دارد که به صورت هوشمند برای مکان های مختلف سایه تولید کرده و از تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری می کند. سایبان هوشمند ایران سایبان از جدید ترین نمونه از سایبان های طراحی شده در شرکت ایران سایبان بوده که می تواند نیاز مشتریان به سایبان هوشمند در هر مکانی را برطرف نماید. بدین ترتیب این انتظار می رود که در سال های آینده میزان استفاده از سایبان هوشمند بسیار بیشتر از سایبان های برقی معمولی باشد. زیرا هوشمند بودن سایبان باعث می شود تا بتوان با مزایای بسیار بیشتری از این محصول استفاده کرد.

سایه بان هوشمند

                        سایبان هوشمند

آشنایی با برخی از قطعات سایبان هوشمند ایران سایبان

سایبان هوشمند ایران سایبان نیز مانند هر نوع سایبان دیگر از قطعات بسیار مختلفی تشکیل شده است. سایبان هوشمند معمولا نیاز به قطعات الکترونیکی بیشتری نسبت به سایر سایبان ها دارد. زیرا علاوه بر همه قطعاتی که بر روی سایر سایبان ها وجود داشته، نیاز به تجهیزات الکترونیکی بسیار مدرن هم دارد تا بتواند به صورت هوشمند سایبان را باز و بسته کند. باز و بسته شدن هوشمند باعث وجه تمایز میان سایبان هوشمند ایران سایبان و سایر سایبان های موجود در بازار شده است.

سایبان هوشمند ایران سایبان دارای حسگر ها یا سنسور هایی بوده که توانایی تشخیص آفتاب و یا سایه را دارند. این حسگر ها معمولا هنگامی که آفتاب وجود داشته باشد دستوری را به عملگر ها یا فعال کننده می دهند. معمولا برای اینکه هر کدام از اجزای الکترونیکی سایبان هوشمند فعالیت خود را به خوبی انجام بدهند، می بایست منبع قدرت مناسبی نیز برای این نوع از سایبان ها تعبیه شود. منبع قدرت باید این توانایی را داشته باشد که برق مورد نیاز همه قطعات الکترونیکی که در سایبان هوشمند از آنها استفاده شده است را تامین کند، در غیر این صورت عملکرد سایبان هوشمند با مشکلات جدی مواجه می شود.

نحوه کارکرد سایبان هوشمند ایران سایبان

همانطور که از نام سایبان هوشمند ایران سایبان پیداست این نوع از سایبان ها دارای عملکردی کاملا هوشمند بوده و دارای قابلیت برنامه ریزی می باشند. برنامه ریزی سایه بان هوشمند باعث می شود تا کار با آن بسیار ساده به نظر برسد. زیرا برای استفاده از این سایبان ها نیاز به انجام هیچ گونه کار خاصی نبوده و همه فعالیت های سایبان های هوشمند به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. لذا افرادی که از سایه بان هوشمند استفاده می کنند، با هیچ گونه مشکلی برای استفاده از این محصولات مواجه نخواهند شد.

سنسور های موجود در سایه بان هوشمند این توانایی را دارند که روشنی و تاریکی هوا را به راحتی اندازه گیری می کنند. پس از اندازه گیری روشنایی و تشخیص اینکه نیاز است تا سایه بان باز شود، به صورت اتوماتیک سایبان شروع به باز شدن می نماید. همین منوال برای زمانی که هوا به سمت تاریکی رفته و روشنایی از بین می رود نیز اجرا می گردد. یعنی زمانی که نور آفتاب شدت خود را از دست داده و هوا به سمت سایه شدن می رود، به صورت کاملا اتوماتیک با دستور سنسورها سایبان هوشمند ایران سایبان جمع می شود. این موضوع باعث شده تا افراد زیادی تمایل به استفاده از سایبان هوشمند ایران سایبان داشته باشند

مزایای سایبان هوشمند ایران سایبان

سایبان هوشمند ایران سایبان نیز مانند هر نوع دیگری از سایبان ها دارای مزایایی می باشد. سایبان هوشمند معمولا این قابلیت را دارد که همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. زیرا اغلب افراد با توجه به پیچیده بودن ساختار الکترونیکی سایبان هوشمند گمان می کنند که استفاده از این نوع سایبان ها نیاز به دانش و اطلاعات فنی خاصی دارد. این در حالی است که همه افراد می توانند به سادگی از این نوع سایبان ها بهره مند شوند، بدون آنکه مشکل خاصی برای آنها به وجود بیاید.

یکی دیگر از مزایای سایبان هوشمند ایران سایبان قابلیت برنامه ریزی این نوع از سایبان ها می باشد. بدین ترتیب می توان طبق یک برنامه مشخص بدون نیاز به فشار دادن حتی یک دکمه از این سایبان استفاده کرد. برنامه ریزی سایبان هوشمند می تواند بر اساس نیاز به سایه در طول روز و یا وجود آفتاب در طول روز انجام شود. هوشمند سازی سایبان ها کمک می کند تا بتوان گام های بسیار بلندتری در مسیر هوشمند سازی ساختمان ها برداشت.

کاربرد سایبان هوشمند ایران سایبان

یکی از کاربردهای سایبان هوشمند ایران سایبان در داخل منازل می باشد. معمولا در داخل منازل ویلایی نیاز به سایبان بیشتر از هر مکان دیگری احساس می شود. معمولا در حیاط خانه ها نیاز به سایه برای ماشین و یا سایر وسایل وجود دارد. از طرفی ممکن است به دلیل کوچک بودن حیاط نیاز به نور کافی نیز وجود داشته باشد. با استفاده از سایبان هوشمند ایران سایبان می توان هم در مواقع نیاز از سایه ایجاد شده بهره مند شد و هم در مواقعی که نیاز به سایه وجود ندارد، از نور طبیعی در خانه بهره مند شد.

یکی دیگر از کاربردهای اصلی سایبان هوشمند ایران سایبان استفاده در معابر برای مغازه ها می باشد. معمولا هر مغازه ای نیاز به یک سایبان دارد تا از ورود نور آفتاب در ساعات مختلف روز جلوگیری کند. بدین ترتیب می توان به صورت اتوماتیک سایبان را درب مغازه باز کرده و در صورتی که نور آفتاب از بین رفته و هوا به سمت تاریکی رفت، سایبان نیز به صورت تمام اتوماتیک جمع می شود. بدین ترتیب در تمام ساعات شبانه روز حجمی از فضای معابر اشغال نمی شود. معمولا در مناطق گرم و خشک نیاز به استفاده از سایبان هوشمند بیشتر از سایر مناطق احساس می شود. البته سایبان هوشمند ایران سایبان هیچ گونه محدودیتی برای استفاده کردن ندارد.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان