سایبان پوششی

سایبان بازویی (2)
سایبان بازویی
05/06/2017
سایبان آفتابگیر
سایبان آفتابگیر
05/06/2017
نمایش همه
سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی ایران سایبان

سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی ایران سایبان

سایبان پوششی

سایبان پوششی یکی از انواع سایبان مورد استفاده برای انجام تبلیغات یا استفاده در سر درب فروشگاهها و مغازه ها به جز سایبانهای برقی و سایبان کالسکه ای، سایبان پوششی می باشد.به جرات می توان بیان نمود ایران سایبان با بهره گیری از خلاقیت و هوش جوانان تحصیلکرده خود، تنها تولید کننده این نوع سایبانها در کشور عزیزمان می باشد.

سایبان پوششی بیشتر برای رستورانها و کافه ها استفاده می شود البته سایر صنوف نیز بسته به سلیقه صاحبان آن صنف میتوانند از سایبان پوششی استفاده نمایند . البته از این نوع سایبان می توان در انجام تبلیغات سازمانها،شرکتها و برندها نیز استفاده نمود.سایبان پوششی می‌تواند دارای انواع مختلف پوشش مانند پارچه، آلومینیوم، فایبرگلاس موجدار، پلی‌کربنات موجدار یا مواد دیگر باشند. سایبان پوششی یک راهکار اقتصادی برای افرادی است که می‌خواهند از سایه لذت ببرند.طراحی‌های قابل حمل سایبان پوششی ، تغییراتی را در سایبان پوششی می‌توانند ایجاد می کند که بتوان از آنها در رویدادهای اجتماعی مختلف استفاده کرد. سایبان پوششی سایه‌های نیمه افقی را فراهم می‌کنند.

سایبان پوششی

سایبان پوششی

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو تولیدی ایران سایبان معمولا بصورت ثابت تولید میشود و برای رستورانها و کافه ها بیشترین کاربرد را دارد چرا که این نوع سایبان پوششی فقط به منظور نشان دادن نماد رستوران و کافه ها میباشد و بصورت سایبان کالسکه ای،سایبان نوردی و سایبان پوششی در مجموعه تولیدی ایران سایبان تولید و با روکش های متنوع و طرحههای مختلف و با امکان چاپ تبلیغات عرضه میشود.

سایبان پوششی

سایبان پوششی

سایبان دکوراتیو

استفاده از سایبان کالسکه ای سفارشی شده مطابق نظرات مشتری بعنوان سایبان دکوراتیو

محل اجرا: استودیو صدا و سیما

سایبان دکوراتیو

سایبان پوششی 

تولید و نصب سایبان پوششی برای کافه کافمون توسط تیم ایران سایبان

محل اجرا: سعادت آباد

سایبان دکوراتیو

سایبان پوششی 

تولید و نصب سایبان پوششی برای مبل گونا  توسط تیم ایران سایبان

محل اجرا: ولنجک

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو

برای معرفی محصول یا فروشگاه خود حتما نیاز به تبلیغات روی سایبان ندارید .سایبانهای پوششی خود نمادی برای متمایز نمودن فروشگاه شما خواهند بود. سایبانهای دکوراتیو اغلب برای رستوران و کافه ها استفاده میشوند.

سایبان تبلیغاتی

تبلیغات روی سایبان پوششی

سایبان دکوری

سایبان پوششی با نام سایبان دکوراتیو و سایبان دکوری نیز معرفی می گردد.

سایبان دکوری

سایبان دکوری

سایبان دکوراتیو

از سایبان کالسکه ای نیز میتوان بعنوان سایبان دکوراتیو برای گالریها ، رستورانها و کافه ها بهره برد.

سایبان پوششی

سایبان پوششی

فروش سایبان دکوراتیو :

فروش سایبان دکوراتیو هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری از طریق سایت فروش سایبان ایران سایبان امکانپذیر میباشد. جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش ساخت سایبان دکوراتیو با کارشناسان ایران سایبان تماس بگیرید.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان