سایبان تراس

لذت نوشیدن یک فنجان چای را زیر سایبانهای تراس تجربه نمایید.

از انواع سایبانهای مغازه میتوان برای تراسها استفاده نمود .پرکاربرد ترین نوع سایه بان برای تراسها ،سایبان برقی میباشد.

منازل مسکونی،ویلاها و … میتواننداز سایبان برقی(سایبان بازویی)به عنوان سایبان تراس یا سایبان بالکن استفاده نمایند.سایبان تراس علاوه بر نمای زیبایی که دارد قابل باز و جمع شدن است. سایبان تراس در حال جمع شده فضای بسیار کمی را اشغال مینماید. سایبان بالکن (سایبان تراس)گزینه بسیار مناسبی نسب به پلی کربنات ،شیروانی و … میباشد.استفاده نمایند.

نکات مهم در انتخاب سایبان تراس

نکاتی برای سفارش و نصب سایبان تراس بایستی در نظر داشت .

*حد استاندار سایبانهای تراس تا عرض ۶ متر و بازشوندگی ۲٫۵ متر میباشد. گرچه تولید سایبان با بازشوندگی تا ۳ متر نیز امکان پذیر است ولی همواره توصیه ما سفارش بر حسب اندازه های استاندارد می باشد.

*برای تراسهایی که در طبقات بالایی ساختمان قرار دارند موضوع مهم بعدی انتقال سایبان تا آن طبقه است.در صورتی که تراس شما در طبقات بالایی است و مثلا  اندازه آن ۶ متر است توصیه میگردد بجای سفارش یک عدد سایبان، دو عدد سایبان با عرض ۳ متر سفارش دهید . که امکان انتقال آن میسر باشد .

*حسن دیگر این کار استحکام و طول عمر بالای سایبانها میباشد. چرا که دو عدد سایبان ۳ متری مطمیناً استحکام بالاتری از یک عدد سایبان ۶ متری خواهند داشت .

*در آخر توصیه میشود قبل از سفارش تصویر محل نصب را جهت  مشاوره رایگان و بررسی امکان نصب برای کارشناسان ما ارسال فرمایید.

* سوال دیگری که ممکن است مطرح شود فرق سایبان تراس با سایبان بالکن است ؟

سایبان تراس با سایبان بالکن تفاوتی ندارد اغلب از سایبان بازویی مجهز به موتور برقی (سایبان برقی ) بعنوان سایبان تراس یا سایبان بالکن استفاده می شد.

مزایای سایبان پاسیو:

  • کاهش حرارت تابشی خورشید به داخل اتاق و مصرف بهینه انرژی، را می توان  در سایه بان های تعبیه شده در قسمت خارجی شیشه به ۹۰ درصد و درسایه بان های تعبیه شده در قسمت داخلی پنجره به ۲۵ درصد تخمین زد. سایه بان های داخلی تعبیه شده در فضای محدود باعث انتقال حرارت و محبوس شدن گرما در داخل اتاق  می شوند، که البته  این مشکل با انتخاب صحیح شیشه های انعکاسی  به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت.  و همچنین دانش و تبحر کافی طراح سایه بان در این مواقع کاملا مشهود خواهد بود.

  •  طراحی و انتخاب صحیح رنگ سایبان با فضای مورد نظر، زیبایی و جذابیت خاصی را به بیننده منتقل خواهد کرد و نقش موثر سایه بان در دکوراسیون را به وضوح نشان خواهد داد.

  • طراحی و ساخت سایه بان مناسب و چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و… در فصول گرم سال باعث خواهد شد  در طول روز نیز بتوان راحت تر و بهتر ازاین فضاها استفاده کرد و لذت کافی برد.

  • سایه بان پاسیو  با نصبی راحت در تراس و حیاط های کوچک عاملی برای ارامش و زیبایی محیط خواهند شد.

پروژه های سایبان تراس

دو عدد سایبان بالکن برای تراس آقای عدل در اصفهان توسط تیم ایران سایبان تولید و نصب گردید.

فضای ناب زندگی با سایبان بالکن

امروزه داشتن فضایی خاص و زیبا در هر خانه جزئی از ضروریات زندگی هست و هر کس تلاش میکند که این فضا را در حد ممکن ایجاد کند. سایبان بالکن نیز یکی از وسایلی است که در ایجاد فضای زیبا دو دل انگیز درخانه تاثیر زیادی دارد. قبل از اینکه سایبان بالکن را بشناسیم  بد نیست با انواع سایبان کمی آشنایی پیدا کنیم.

سایبان ها به دو دسته تقسیم میشوند:  سایبان دستی و سایبان برقی ،سایه بان دستی از گذشته تا به امروز برای همه ما آشنا بوده و همانطور که از نامش مشخص میگردد به وسیله دست باز و بسته میشود. دسته دوم سایبان برقی میباشد که با سرعت هر چه تمام تر، جایگاه خوبی در سطح بازار و‌همچنین استفاده عمومی پیدا کرده است. این گروه به وسیله موتور برقی و به تازگی به وسیله ریموت کنترل، باز و بسته و بالا پایین میگردند. سایبان های برقی انواع مختلفی دارند و در جایگاه های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفته اند. به دلیل سهولت در باز و بسته کردن این سایبان ها، یکی از کاربردهای سایبان برقی، سایبان بالکنمیباشد. سایبانهای بالکن با نامهای زیر نیز شناخته می شوند: سایبان تراس،سایبان تراس آپارتمان،سایبان منزل،سایبان هوشمند،سایبان خانگی

وجود سایبان ها برای محافظت از اشعه های خطرناک آفتاب ضروری میباشد. این اشعه ها نه تنها برای پوست ما ضرر دارند  بلکه به تجهیزات و خودرو و…. نیز آسیب وارد میکنند بنابراین در بعضی مکان ها وجود سایبان مناسب جهت جلوگیری از تابش مستقیم این اشعه ها خیلی ضروری است.