سایبان پاسیو

سایبان پاسیو

سایبان پاسیو

تفاوت سایبان پاسیو با سایبان تراس و سایبان بالکن

معمولا به فضاهایی مانند حیات خلوت و نورگیر خانه ها پاسیو گفته می شود. البته مسقف کردن بخشی از حیاط را نیز که برای نشستن در فضای آزاد و لذت بردن از آن تعبیه شده باشد را نیز پاسیو می گویند. با این توضیحات تا حدودی با مزیت ها و کاربردهای سایبان پاسیو آشنا شده اید. سایبان پاسیو دارای مزایای بسیار زیادی بوده که یکی از بهترین و کاربردی ترین آنها، جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد.

سایبان پاسیو را می توان در رده سایبان تراس یا سایبان بالکن قرار داد. زیرا کیفیت، کارایی و نحوه استفاده از آنها دارای شباهت های بسیار زیادی می باشد. سایبان پاسیو برای مناطقی که دارای آب و هوای گرم می باشند، کاربرد بسیار بیشتری نسبت به مناطق با آب و هوای سرد داشته باشد. زیرا این سایه بان ها از ورود آفتاب و گرم شدن هوا تا حدود زیادی جلوگیری می کنند. نصب و استفاده از سایبان پاسیو مانند سایبان تراس یا سایبان بالکن بسیار راحت می باشد.

مزایای سایبان پاسیو

  • کاهش حرارت تابشی خورشید به داخل اتاق و مصرف بهینه انرژی، را می توان  در سایه بان های تعبیه شده در قسمت خارجی شیشه به 90 درصد و درسایه بان های تعبیه شده در قسمت داخلی پنجره به 25 درصد تخمین زد. سایه بان های داخلی تعبیه شده در فضای محدود باعث انتقال حرارت و محبوس شدن گرما در داخل اتاق  می شوند، که البته  این مشکل با انتخاب صحیح شیشه های انعکاسی  به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت.  و همچنین دانش و تبحر کافی طراح سایه بان در این مواقع کاملا مشهود خواهد بود.
  •  طراحی و انتخاب صحیح رنگ سایبان با فضای مورد نظر، زیبایی و جذابیت خاصی را به بیننده منتقل خواهد کرد و نقش موثر سایه بان در دکوراسیون را به وضوح نشان خواهد داد.
  • طراحی و ساخت سایه بان مناسب و چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و… در فصول گرم سال باعث خواهد شد  در طول روز نیز بتوان راحت تر و بهتر ازاین فضاها استفاده کرد و لذت کافی برد.
  • سایه بان پاسیو  با نصبی راحت در تراس و حیاط های کوچک عاملی برای ارامش و زیبایی محیط خواهند شد.

تولید و نصب سایبان پاسیو برای شرکت فزار صنعت در میدان هفت تیر 

سایه بان،سایه بان تراس،سایه بان بالکن

مشخصات فنی سایبان پاسیو

سایبان پاسیو را میتوان از نوع سایبان بازویی و همینطور سایبان کالسکه ای در نظر گرفت.

سایبان بازویی ایران سایبان با سه کیفیت مختلف عرضه میشود ، سایبان بازویی کلاسیک،سایبان بازویی صادراتی و سایبان بازویی فول باکس که هر سه نوع این سایبانها قابلیت تجهیز به موتور برقی و ریموت کنترل را دارند.

سایه بان،سایه بان تراس،سایه بان بالکن

سایبان پاسیو چه مشخصاتی دارد؟

سایبان پاسیو شاید برای بسیاری از افراد ناشناخته باشد. این موضوع باعث شده تا افراد زیادی با سایبان پاسیو آشنایی کاملی نداشته باشند. سایه بان پاسیو می تواند برای پوشاندن حیات خلوت و یا نورگیر ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد. زیرا در برخی از فصول سال حیات خلوت و یا نورگیر ها باعث می شوند تا محیط داخلی خانه بیش از حد روشن یا گرم شود. بدین ترتیب نیاز به سایبان پاسیو در اغلب خانه ها به شدت احساس می شود.

سایبان پاسیو علاوه بر پوشش دادن نورگیر و حیات خلوت خانه ها این قابلیت را دارد که بخشی از حیاط خانه که فضای باز بوده را مسقف کرده و برای نشستن در فضای آزاد و لذت بردن از محیط دلنشین و طبیعت مورد استفاده قرار داد. بدین ترتیب در بسیاری از موارد افراد مختلف تمایل دارند از سایبان پاسیو بهره مند شوند. بهتر است در انتخاب ابعاد و رنگ و طرح سایبان پاسیو دقت بسیار زیادی بشود. این موضوع باعث می شود تا بتوان برای مدت زمانی بسیار طولانی از سایبان پاسیو بهره مند شد.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان