سایبان پوششی 

مورد استفاده سایبان پوششی با توجه به ظاهر زیبای آن  اکثرا در کافه ها و رستورانها می باشد. از این سایبان بیشتر بعنوان جایگزین مناسب سایه بان کالسکه ای استفاده میشود.

خرید انواع سایبان

سایبان پوششی

سایبان پوششی

سایبان گرد

سایبان پوششی،با نامهای سایبان کلاهی،سایبان دایره ای ،سایبان دکوراتیو نیز شناخته میشود. از این نوع سایبان اغلب بجای سایبان کالسکه ای استفاده میشود و موارد کاربرد آن بیشتر برای کافه ها،رستورانها و فضای داخلی فروشگاهها و منازل میباشد.

سایبان کلاهی

سایبان پوششی،با نامهای سایبان کلاهی،سایبان چشم گربه ای، سایبان دکوراتیو نیز شناخته میشود. از این نوع سایبان اغلب بجای سایبان کالسکه ای استفاده میشود و موارد کاربرد آن بیشتر برای کافه ها،رستورانها و فضای داخلی فروشگاهها و ومنازل میباشد.

سایبان پوششی-شرکت گونا

سایبان پوششی-شرکت گونا

سایبان دکوراتیو

مجموعه تولیدی ایران سایبان در کنار تولید انواع سایبان برقی در مدلهای مختلفو سایبان کالسکه ای ،طراحی و تولید سایبانهای دکوراتیو جهت استفاده طراحان،کافه ها و رستورانها را نیز در دستور کار خود قرارداده است.هدف ما خودکفایی کشور در زمینه تولید سایبان میباشد.،متقاضیان محترمی که سایبانی جز سایبان بازویی و سایبان کالسکه ای نیاز دارند میتوانند ایده و طرح خود را با ما در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن، محصول مد نظر خود را با برترین کیفیت تحویل بگیرند.ایران سایبان با استفاده از متخصصان خود نیاز تمامی اقشار به انواع مختلف سایبان را در رنج قیمتی مختلف و تنوع محصول متنوع بر طرف مینماید.

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو

نمونه کارهای سایبان دکوراتیو (پوششی)

مراحل ساخت سایبان دکوری

این مدل سایبانها اغلب بصورت ثابت ساخته میشود. البته بسته به سلیقه مشتری میتوان بصورت برقی یا دستی نیز این سایبانها را تولید نمود. برای ساخت بایستی اول با دقت طراحی توسط کارشناسان ایران سایبان صورت پذیرد. پس از آن پارچه های مختلف و با رنگهای متنوع در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا روکش مورد نظر خود را انتخاب نمایند. سپس سایبان وارد مرحله ساخت میگردد. 

چاپ روی سایه بان پوششی

در صورتیکه درخواست چاپ روی سایبان داشته باشید. این آپشن نیز با دستگاههای پیشرفته و دقیق چاپ قابل انجام میباشد.

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×