سایبان پوششی 

مورد استفاده سایبان پوششی با توجه به ظاهر زیبای آن  اکثرا در کافه ها و رستورانها می باشد.از سایبان پوششی بیشتر بعنوان جایگزین مناسب سایه بان کالسکه ای استفاده میشود.

سایبان پوششی

سایبان پوششی

سایبان گرد

سایبان پوششی،با نامهای سایبان کلاهی،سایبان گرد،سایبان دکوراتیو نیز شناخته میشود، از این نوع سایبان اغلب بجای سایبان کالسکه ای استفاده میشود و موارد کاربرد آن بیشتر برای کافه ها،رستورانها و فضای داخلی فروشگاهها و منازل میباشد.

سایبان پوششی 

سایبان پوششی،با نامهای سایبان کلاهی،سایبان گرد،سایبان دکوراتیو نیز شناخته میشود، از این نوع سایبان اغلب بجای سایبان کالسکه ای استفاده میشود و موارد کاربرد آن بیشتر برای کافه ها،رستورانها و فضای داخلی فروشگاهها و ومنازل میباشد.

سایبان پوششی-شرکت گونا

سایبان پوششی-شرکت گونا

سایبان دکوراتیو

مجموعه تولیدی ایران سایبان در کنار تولید انواع سایبان برقی در مدلهای مختلفو سایبان کالسکه ای ،طراحی و تولید سایبانهای دکوراتیو جهت استفاده طراحان،کافه ها و رستورانها را نیز در دستور کار خود قرارداده است.هدف ما خودکفایی کشور در زمینه تولید سایبان میباشد.،متقاضیان محترمی که سایبانی جز سایبان بازویی و سایبان کالسکه ای نیاز دارند میتوانند ایده و طرح خود را با ما در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن، محصول مد نظر خود را با برترین کیفیت تحویل بگیرند.ایران سایبان با استفاده از متخصصان خود نیاز تمامی اقشار به انواع مختلف سایبان را در رنج قیمتی مختلف و تنوع محصول متنوع بر طرف مینماید.

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
×