سایبان تبلیغاتی

سایبان مغازه
سایبان مغازه
05/06/2017
سایبان برقی
سایبان برقی
05/06/2017
نمایش همه
سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی یکی از محصولات بسیار کاربردی در امر تبلیغات محیطی به شمار می رود. این نوع از سایه بان ها معمولا علاوه بر کارایی سایه بان های معمولی، قابلیت تبلیغات محصولات مختلف را نیز دارند. سایه بان تبلیغاتی با کیفیت و قیمت های مختلف قابل تولید بوده که این موضوع باعث شده تا افراد زیادی از این محصول تولیدشده در  ایران سایبان استفاده نمایند.

سایه بان تبلیغاتی ایرانسل

سایه بان تبلیغاتی-تبلیغات ایرانسل

ارائه توضیحاتی پیرامون سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی یکی از محصولاتی است که معمولا بر روی سر درب مغازه ها نصب می شود. این نوع از سایبان ها چندین کاربرد مختلف داشته و استفاده از آنها می تواند نشانه گیری چند هدف با یک تیر محسوب شود.

بدین ترتیب با توجه به کاربردهای مختلف از سایه بان تبلیغاتی می توان گفت استفاده از این نوع سایبان ها از نظر اقتصادی نیز می تواند برای افراد مصرف کننده مقرون به صرفه باشد. سایبان تبلیغاتی در طرح و رنگ و ابعاد مختلفی قابل تولید بوده و شرکت ایران سایبان با اعتباری که دارداین نوع سایه بان را با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تری تولید و عرضه می کنند.

سایبان تبلیغاتی سالهاست تبدیل به یکی از جالب ترین و در عین حال ارزان ترین روش های تبلیغات محیطی فروشگاه های مختلف شده است. معمولا کسب و کارهای مختلف نیاز به تبلیغات محلی دارند تا بتوانند تسلط کامل بر روی مشتریان اطراف خود داشته باشند.

تبلیغات مناسب کمک می کند تا یک فروشگاه بتواند پله های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا رود. بدین ترتیب استفاده از سایه بان تبلیغاتی برای هر فروشگاهی می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

سایبان تبلیغاتی را می توان اولین گزینه یا پیشنهاد برای معرفی برند، محصولات و… به مشتریان دانست. سایه بان تبلیغاتی با توجه به اینکه جذابیت های بصری بسیار زیادی داشته، توجه افراد مختلف را به خود جلب می کند.

با توجه به عبور و مرور زیاد افرادی که در منطقه مورد نظر زندگی می کنند، هر فردی بارها تبلیغات روی سایبان مغازه را مشاهده می کند، این موضوع به حک شدن تبلیغات در ذهن مخاطب کمک می کند. بدین ترتیب اثرات مثبت سایه بان تبلیغاتی بسیار زیاد بوده و استفاده از آن برای فروشگاه های مختلف دارای اهمیت ویژه ای است.

سایبان تبلیغاتی بازویی

سایبان تبلیغاتی بازویی -تبلیغات جوجو

چاپ تبلیغات روی سایبان

چاپ تبلیغات روی سایبان های مختلف کمک می کند تا بتوان یک کسب و کار نوپا را برای مشتریان هدف معرفی کرد. هر چند این روش تبلیغاتی مختص مغازه های تازه تاسیس نبوده و فروشگاه های قدیمی نیز می توانند از این نوع سایه بان ها بهره مند شوند.

مغازه های تازه تاسیس می توانند محصولات خود را بر روی سایبان تبلیغاتی درج کرده تا مشتری بداند چه محصولاتی را در این فروشگاه تازه تاسیس می تواند پیدا کند. این روش بسیار موثر است، زیرا اغلب افراد از محصولات مغازه های تازه تاسیس اطلاع نداشته و این موضوع باعث می شود تا مراجعه به فروشگاه های جدید به تعویق بیفتد.

چاپ تبلیغات روی سایه بان برای فروشگاه های قدیمی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده، زیرا این کار باعث می شود تا هم مشتریان قبلی و هم مشتریان جدید بتوانند به طور روزانه این تبلیغات را مشاهده نمایند.

مشاهده تبلیغات محیطی ذهن مخاطب را درگیر کرده و این موضوع باعث می شود تا در صورت نیاز به محصولات فروشگاه، سریع تبلیغات آن فروشگاه را در ذهن مرور کرده و برای خرید به مغازه مد نظر مراجعه کند.

چاپ تبلیغات روی سایبان می تواند با هزینه های نه چندان بالا اما با تاثیرگذاری فوق العاده ای انجام شود. بدین ترتیب مغازه های کوچک، فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و سایر کسب و کارهای کوچک می توانند از سایبان تبلیغاتی به عنوان روشی کاملا مفید و کاربردی برای معرفی برد و محصولات خود استفاده نمایند.

چاپ تبلیغات روی سایه بان می تواند در کمترین زمان ممکن انجام شده و این موضوع کمک می کند تا بتوان بدون هیچ گونه اتلاف وقت از مزایای چاپ تبلیغات روی سایبان بهره مند شده و جایگاه فروشگاه خود را در بین مشتریان ارتقاء داد.

سایه بان تبلیغاتی- سایه بان بازویی

سایه بان تبلیغاتی- تبلیغات شمس

اطلاعات جامع در خصوص سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی به انواع سایبان هایی اطلاق می گردد که می توان با استفاده از دستگاه چاپ بر روی روکش آنها تبلیغات مختلف را چاپ کرد. این نوع از سایبان ها می توانند کالسکه ای یا بازویی باشند. سایبان تبلیغاتی هر چه ابعاد بزرگتری داشته باشد، در امر تبلیغات که رسالت اصلی ان به شمار می رود، موفق تر عمل می کند. زیرا هر چه تبلیغات روی سایبان درشت تر چاپ شوند، تاثیر گذاری آنها بر روی مخاطب بیشتر می شود.

سفارش سایبان تبلیغاتی

اولین نکته ای که در خصوص سفارش سایبان تبلیغاتی بایستی مد نظر داشته باشید.بودجه ای است که شرکت شما برای  این امر جهت یکسال مالی در نظر گرفته است .پس از آن میتوانید بر حسب قیمت انواع سایه بان نسبت به سفارش تعداد سایبانهای مورد نیاز خود اقدام نمایید. اگر تعداد سایبان برای شما مهم باشد انتخاب چتر تبلیغاتی و همینطور آلاچیق تبلیغاتی میتواند گزینه مناسبی باشد بعد از این محصولات سایبان کالسکه ای تبلیغاتی با توجه به متریال آن قیمت پایینتری نسبت به سایبان بازویی خواهد داشت و در بین تمام انواع سایبان تبلیغاتی، سایبان بازویی با اسکلت آلومینیوم بالاترین قیمت را خواهد داشت .

دومین نکته مهم که در این میان همواره باید به آن توجه نمود کاربرد این محصولات تبلیغاتی میباشد.هر کدام از این محصولات کارایی خاص خود را دارند. در شرایط فعلی بازار، سایبان بازویی از سوی فروشگاهها و مغازه ها مورد اقبال بیشتری واقع میگردد. گرچه سایبان کالسکه ای با توجه به داشتن کناره فضای تبلیغاتی گسترده تری در اختیار شما برای تبلیغات قرار خواهد داد.از چتر و آلاچیق تبلیغاتی نیز برای فضای بازجلوی فروشگاهها و مغازه ها بخصوص فست فودها، رستورانها و کافه ها میتوان بهره برد .

در نهایت برای انتخاب دقیقتر هر کدام از این محصولات،مشاوره رایگان و ثبت سفارش مستقیم از تولید کننده میتوانید با کارشناسان امین ما در تماس باشید .

سایبان تبلیغاتی-کالسکه ای

سایبان تبلیغاتی-کالسکه ای- تبلیغات بلومر

سایبان تبلیغاتی

اگر می خواهید فروشگاه یا مغازه خود را به دید همگان برسانید، سایبان تبلیغاتی اولین پیشنهاد ما به شماست. با تبلیغات روی سایبان نه تنها هزینه معقولی پرداخت می کنید، در عین حال بازدهی بیشتری نیز خواهید داشت. یکی از کلاسیک ترین نوع سایبان های تبلیغاتی، سایبان بازویی و سایبان کالسکه ای می باشد.

سایبان تبلیغاتی به عنوان تبلیغ روی سر درب مغازه های فروشنده کالا از جمله بهترین و ارزانترین نوع تبلیغ می باشد. این مدل از سایبان تبلیغاتی مورد استفاده مراکزی که فروشنده کالاهای تولیدی و یا وارداتی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

سایبان تبلیغاتی شامل انواع سایبان برقی(سایبان بازویی موتور دار) و سایبان کالسکه ای می شود .

تبلیغات روی سایبان بهترین و ارزانترین و در دسترس ترین نوع تبلیغات محیطی می باشد.
تولیدکنندگان انواع محصولات و یا واردکنندگان لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی و … با چاپ آرم و لوگو بر روی سایبان تبلیغاتی مراکز فروش خود سبب دیده شدن هر چه بیشتر برندخود می شوند.
طراحی های سایبان تبلیغاتی همانند فلکسی و بنرهای تبلیغاتی با کامپیوتر صورت می گیرد. سپس سایبان تبلیغاتی با پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال با بهترین و با ثبات ترین رنگ ها چاپ و به عنوان سایبان تبلیغاتی در مکان های مختلف نصب می شود. در نوع پی وی سی سایبان تبلیغاتی بگونه ایست که پس از چند سال استفاده با یکبار شستشو کاملا تمیز و شفاف می شود.

سایبان تبلیغاتی (2)

سایبان تبلیغاتی

مزايای سایبان تبلیغاتی:

برخی از مزايای سايبان های تبليغاتی :

سایبان تبلیغاتی هزينه بسيار كمتري نسبت به بيلبوردها و تابلوهاي تبليغاتي دارد.
– سایبان تبلیغاتی معاف از ماليات و پرداخت عوارض مي باشد.
– سایبان تبلیغاتی بدليل كاربردي بودن در فصول سرد وگرم سال و نداشتن هزينه برق، مورد استقبال فروشگاه ها مي باشد.
– سایبان تبلیغاتی با بهره مندی از ساختار غير مسطح در حالتهاي باز و بسته ،از تمام زوايا قابل روئيت است.
– سایبان تبلیغاتی قابليت چاپ سيلك اسكرين و چاپ ديجيتال را بصورت 4 رنگ و با وضوح بالا،را داراست.

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایبان تبلیغاتی-سایبان برقی-

تبلیغات شرکت تروبیکا روی سایبان برقی

انواع سایبان مورد استفاده برای تبلیغات:

 سایبان تبلیغاتی در انواع مختلف قابل اجرا می باشد، که از جمله آن ها می توان به سایبان برقی (سایبان بازویی) و سایبان کالسکه ای اشاره کرد.

البته ناگفته نماند که ایران سایبان در تولید سایر سایبان های فروشگاهی و مغازه مانند سایبان پوششی نیز تجربه ای بسیار ارزشمند دارد و ارائه باکیفیت ترین سایبان ها از جمله افتخارات آن محسوب می شود. در نظر داشته باشید که شما علاوه بر تبلیغات در محل ثابت فروشگاه خود، می توانید با روش جدیدتر تبلیغات بر روی سایبان خودرو نیز، همیشه در حال دیده شدن باشید.

به بیان ساده تر، تبلیغات روی سایبان خودرو که یکی از کاربردهای سایبان های برقی می باشد، شما را قادر می سازد تا تبلیغات فروشگاه و محصول خود را به محلی دورتر از فروشگاه خود نیز انتقال دهید. در چنین حالتی طبیعی است که طیف وسیع تری از مشتریان می توانند با شما و کسب و کارتان آشنا شوند.

به طور خلاصه می توان گفت، تبلیغات روی سایبان بازویی، تبلیغات روی سایبان برقی و حتی تبلیغات روی سایبان کالسکه ای، با مزایا و امتیازاتی که نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارند، مورد استقبال بسیاری از فروشگاه ها قرار گرفته اند. از همین روی، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای تبلیغات، با مشاورین ما در تماس باشید تا در نهایت نتایج موثرتری عاید شما گردد.

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی روشی آسان برای بهبود کسب و کار

سایبان تبلیغاتی چنانچه از نامش پیداست، به نوعی از سایبان ها گفته می شود که تبلیغات مغازه، فروشگاه، برند و … بر روی آن قابل اجراست. در واقع تبلیغات روی سایبان یک روش کاربردی برای بهتر دیده شدن آن چیزیست که می خواهید بیشتر مردم ببینند. اگر فروشگاه شما در محله پر رفت و آمدی است، طبیعتا محتوای تبلیغات روی سایبان شما برای تعداد بیشتری از افراد گذرا در آن محل دیده خواهد شد. اما اگر فروشگاه یا مغازه شما در یک محله ساکت و با رفت و آمد کمتر است، مطمئن باشید با سایبان تبلیغاتی نگاه هر کسی به سمت فروشگاه شما جذب شده و از همان تعداد کم مردم نیز بیشترین سود را خواهید داشت. علاوه بر این سایبان تبلیغاتی قادر است یک برند یا یک نشان بسیار مهم برای کسب و کار شما باشد. در این حالت دیگر نیست که فروشگاه بزرگ و یا مغازه کوچک شما کجاست، تمام شهر شما را با آن تبلیغات روی سایبان پیدا خواهند کرد.

با سایبان تبلیغاتی، زیر سایه فروش بیشتر پولدار شوید!

سایبان تبلیغاتی یک روش قابل دسترس با هزینه های کمتر نسبت به سایر روش ها مانند تبلیغات رسانه ای، بنرهای شهری و … می باشد. اما تبلیغات روی سایبان با وجود هزینه کمتری که برای خرید و نصب به همراه دارد، بازدهی عالی و بسیار خوبی برجای می گذارد. به این ترتیب نه تنها از پرداخت هزینه های اضافی برای استفاده از تبلیغات خلاص می شوید، بلکه روز به روز به میزان فروش شما افزوده می گردد. سایبان تبلیغاتی نام مغازه شما و یا هر برندی که میخواهید را نشان همگان خواهد داد.

آیا سایبان تبلیغاتی فقط برای روزهای آفتابی است؟

سایبان تبلیغاتی در تمام فصول سال قابل استفاده می باشد. با اینکه واژه سایبان به ایجاد سایه در برابر آفتاب اشاره دارد، اما سایبان تبلیغاتی از جنس و متریال مقاومی ساخته می شود که کاربرد آن را فقط به روزهای آفتابی محدود نمی سازد. در نتیجه حتی در روزهای بارانی یا برفی نیز سایبان شما مقاوم بر سر در فروشگاه ایستاده و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود. علاوه بر این مسیر شیب دار سایبان تبلیغاتی به شکلی است که از اجتماع برف جلوگیری کرده و به هیچ عنوان از نگاه ها پنهان نمی ماند.

تبلیغات روی سایبان کالسکه ای، طرفداران بیشتری دارد.

سایبان تبلیغاتی در انواع مدل ها، رنگ ها و جنس ها ساخته می شود. اما یکی از کاربردی ترین های آنان، سایبان کالسکه ای است که با سازه های آهنی خود استوار شده است. اگر در ذهن خود تصویر کالسکه های قدیمی را تجسم کنید، متوجه شباهت آن ها با سایبان های کالسکه ای خواهید شد که دلیل نام گرفتن این محصول می باشد. سایبان کالسکه ای به دو نوع برقی و دستی تقسیم می شود که طبیعتا نوع برقی آن کاربردی تر بوده و استفاده از آن راحت تر می باشد. تفاوت این دو نوع سایبان کالسکه ای در موتور برقی است که به یکی از آن ها متصل می شود. در نهایت اینکه یقین داشته باشید با یک سایبان تبلیغاتی کالسکه ای هم تبلیغات خود را به شکل مفید انجام داده اید و هم اینکه مغازه ای شیک تر خواهید داشت.

سایبان تبلیغاتی-چای محمود (2)

سایبان تبلیغاتی- تبلیغات چای محمود

سایه بان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی آن دسته از سایه بان هایی به شمار می روند که امکان چاپ کردن بر روی روکش آنها وجود داشته باشد. زیرا در صورتی که هیچ گونه چاپی بر روی روکش سایبان انجام نشود، نمی توان جهت تبلیغات از آنها بهره کافی را برد. از این رو انتخاب روکش سایه بان تبلیغاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

انواع سایبان تبلیغاتی

برای اینکه بتوانید یک سایه بان تبلیغاتی مناسب خود را انتخاب کنید، بهتر است ابتدا از مراحل ساخت، عملکرد و انواع آن آشنا شده و سپس خریدی صحیح داشته باشید. تبلیغات روی سایه بان وضعیت کسب و کار شما را بهبود خواهد بخشید، در حالیست که هزینه زیادی نیز برجای نخواهد گذاشت.

سایه بان تبلیغاتی به وسیله ای گفته می شود که توسط ابزارهای خاصی به بالای درب بیرونی و یا پنجره مغازه و فروشگاه ها نصب شده و بر روی آن طراحی، متن یا تصویر قابل چاپ می باشد. این وسیله که می تواند از جنس های مختلف مانند پارچه های برزنت، پنبه و یا سایر متریال ها مانند پی وی سی، تولید شود. در واقع نیاز شما، سلیقه و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، انتخاب جنس سایه بان را ممکن می سازد. پس از اینکه جنس، مدل و رنگ و طرح خود را انتخاب کردید، آن را پس از آماده سازی بر روی قالب اصلی سوار کرده و سپس در محلی که قبلا تعیین شده نصب می گردد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سایه بان به شکل قدیمی تر اولین بار در مصر به کار گرفته شد و جالب تر اینکه بر روی آن اشعاری نوشته و حک شده بود. البته این روش کاربرد سایه بان از ابتدای قرن 19 تغییر کرده و پیشرفت چشمگیری در این صنعت مشاهده شده است. به طوریکه نه فقط در منازل، استخرها، ویلا و … در کسب و کار نیز کاربرد دارد.

سایبان تبلیغاتی

تبلیغات شرکت لیمون روی سایبان کالسکه ای

سفارش سایبان تبلیغاتی

سایه بان تبلیغاتی پس از نصب توسط متخصصین این حرفه، برای استفاده شما آماده می شود. یقینا کارشناسان نحوه کار آن را به شما آموزش خواهند داد. البته روش کار سایه بان بستگی به دستی یا برقی بودن آن دارد. در صورتی که سایه بان تبلیغاتی خود را از نوع دستی انتخاب کرده اید، بایستی با یک میل لنگ اهرم مانند در باز و بسته کردن به کار برده شود. اما اگر شما برای راحتی بیشتر، نوع برقی آن که مجهز به موتور برق می باشد را خریداری کرده اید، کافیست کنترل یا ریموت را در دست گرفته و با فشردن تنها یک دکمه سایه بان خود را باز و بسته کنید. به نظر می رسد در زندگی عصر حاضر که زمان یک دارایی ارزشمند محسوب می شود، استفاده از وسایلی که مجهز به تکنولوژی جدید باشد بسیار مفیدتر است.

خریدسایه بان تبلیغاتی

انجام تبلیغات روی سایبان تبلیغاتی بر روی سایبان کالسکه ای و سایبان برقی و سایبان بازویی امکانپذیر است

مجموعه ایران سایبان با بیش از نیم قرن سابق درخشان اغلب پروژه های تبلیغاتی شرکتها و برندهای کشور را با افتخار اجرا نموده است.

ما عقیده داریم با ارایه محصولات با کیفیت ماندگاری خود را استمرار بخشیم برای استعلام قیمت سایبان تبلیغاتی و مشاوره رایگان با کارشناسان ما همراه باشید.

 

برخی از پروژه های تبلیغاتی انجام شده و در حال انجام ایران سایبان

تبلیغات شرکت دامداران روی سایبان برقی (سایبان بازویی)

پروژه تبلیغات شرکت دامداران روی سایبان برقی (سایبان بازویی)

توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات آب معدنی دیزین روی سایبان برقی(سایبان بازویی)

پروژه تبلیغات آب معدنی دیزین روی سایبان برقی (بازویی)توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات شرکت کاله روی سایبان برقی(سایبان بازویی)

پروژه تبلیغات شرکت کاله روی سایبان برقی توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات شرکت کاله روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت کاله روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور در حال انجام است.

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات شرکت کلاسنو روی سایبان برقی(سایبان بازویی) و سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت کلاسنو  روی سایبان برقی و سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

 

تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

 

تبلیغات شرکت همراه اول روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت همراه اول روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

تبلیغات شرکت سبزان روی سایبان کالسکه ای و سایبان برقی(بازویی)

پروژه تبلیغات شرکت سبزان روی سایبان کالسکه ای و سایبان برقی (بازویی)توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات شرکت لبنی “صباح”  روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت همراه اول روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایبان کالسکه ای-تبليغات شركت صباح روي سايبان كالسكه

سایبان کالسکه ای-تبليغات شركت صباح روي سايبان كالسكه اي

تبلیغات شرکت دنت روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات برند  “دنت” روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

 

تبلیغات برند فلوریست روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت شکوه مهر بهشت با  برند  “فلوریست” روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان

در سرتا سر کشور صورت پذیرفت.

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایبان برقی-تبلیغات برند فلوریست روی سایبان برقی(سایبان بازویی موتور دار)

سایبان برقی-تبلیغات برند فلوریست روی سایبان برقی(سایبان بازویی موتور دار)

تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان بازویی 

پروژه تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان

در شیراز.بوشهر.کیش .اصفهان.شهرکرد.یاسوج.زهدان .کرمان

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات شرکت ال جی روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت ال جی روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی -ال جی

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی -ال جی

تبلیغات شرکت کوکا کولا روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت کوکا کولا روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات شرکت بستنی نیتل روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات بستنی نیتل  روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی-نیتل

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی-نیتل

تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

ایران سایبان با تجربه طولانی در زمینه تبلیغات برندها روی انواع سایبان برقی تبلیغاتی  و سایبان کالسکه ای تبلیغاتی  آماده همکاری با تمامی شرکتها برای انجام تبلیغات میباشد.جهت مشاوره رایگان از طرق زیر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان بازویی

پروژه تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان

ایران سایبان بزرگترین مجموع تولید انواع سایبان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان

مجری انجان تبلیغات روی انواع سایبان فنری ، سایه بان تبلیغاتی ، سایبان برقی ، سایبان کالسکه ای و …

تبلیغات آب معدنی بلومر  روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات آب معدنی بلومر روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

تبلیغات برند “زیباسازان” روی سایبان بازویی 

پروژه تبلیغات برند “زیباسازان” روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان

سایبان تبلیغاتی،تبلیغات روی سایبان

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایبان-تبلیغاتی-سایه بان تبلیغاتی-11

سایبان تبلیغاتی-تبلیغات برند زیباسازان روی سایبان بازویی

سایه بان تبلیغاتی کیمبال

تبلیغات برند کیمبال روی سایه بان تبلیغاتی از نوع سایبان بازویی

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایه بان تبلیغاتی شرکت روزانه

تبلیغات برند روزانه روی سایه بان تبلیغاتی از نوع سایبان بازویی

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایه بان تبلیغاتی شرکت ایرانسل

محل نصب: جزیره کیش

تبلیغات برند ایرانسل روی سایه بان تبلیغاتی از نوع سایه بان بازویی

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایه بان تبلیغاتی شرکت ایرانسل

محل نصب: شهر شیراز

تبلیغات برند ایرانسل روی سایبان تبلیغاتی از نوع سایه بان فنری 

سایبان بازویی،سایبان فنری

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

سایبان تبلیغاتی-سایبان فنری

سایبان تبلیغاتی-سایبان فنری

سایه بان تبلیغاتی شرکت ایرانسل

محل نصب: شهر اصفهان

تبلیغات برند ایرانسل روی سایبان تبلیغاتی از نوع سایه بان بازویی 

ایران سایبان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان و کادری مجرب افتخار  انجام تبلیغات برندهای معتبر روی انواع سایبان کالسکه ای و سایبان برقی را دارا میباشد.

نمونه کارهای بیشتر را در اینجا مشاهده فرمایید.

“ایران سایبان،سایبانی به وسعت ایران”

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟