سایبان درب

سایبان هوشمند مجهز به سنسور لرزش
سایبان هوشمند
08/16/2019
سایبان استخر
سایبان استخر
04/15/2020
نمایش همه
سایه بان تراس

سایه بان تراس

سایبان درب 

سایبان درب به نمونه ای از سایبان های بازویی یا کالسکه ای اطلاق می شود. که بر روی درب ورودی می توان آنها را نصب کرد. سایه بان درب را اگر با استفاده از موتور الکتریکی بتوان باز و بسته نمود، می توان آنها را سایبان برقی نیز نامید. سایه بان درب علاوه بر درب حیاط می تواند بر روی هر نوع درب ورودی از جمله درب ادارات، شرکت ها و…نصب شود. سایه بان درب باید دارای یک سری از مزایا باشد تا افرادی که از آن استفاده می کنند، کاملا راضی باشند.

سایبان درب چیست؟

سایه بان درب را می توان یک نمونه از کاربردی ترین سایه بان های موجود در بازار دانست. این موضوع به خاطر نیاز مبرم به این نوع از سایبان ها می باشد. چادر درب را ایران سایبان  به گونه ای طراحی و تولید می کنند. که علاوه بر کارایی که از سایر سایبان ها انتظار می رود. بتوان استفاده دکوراتیو نیز از آن کرد. زیرا نمای بیرونی هر نوع ساختمان دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و سایه بان درب نیز می تواند به زیبایی نمای بیرونی یک ساختمان کمک شایانی بکند.

سایه بان محافظ درب را شرکت ایران سایبان ما معمولا متناسب با اندازه درب ورودی ساختمان تولید می کنند. این موضوع کمک می کند تا نمای ساختمان نیز شکیل تر به نظر برسد. بدین ترتیب ابعاد درب ورودی ساختمان می تواند تاثیر گذاری بسیار زیادی بر روی ابعاد و اندازه های سایه بان درب داشته باشد.

سایبان درب

مزایای استفاده از سایه بان درب

جلوگیری از آسیب دیدگی درب 

ضد آب بودن روکش سایبان درب می تواند یکی از اصلی ترین مزایای این نوع از سایبان ها محسوب شود. معمولا رطوبت می تواند به درب ورودی وارد نماید. زیرا در اغلب موارد درب های ورودی آهنی بوده و پس از مدتی مقداری از رنگ درب های ورودی برداشته می شود و شرایط برای زنگ زدگی درب ها مهیا می شود. با نصب سایه بان درب می توان تا حدود زیادی از زنگ زدگی درب ها جلوگیری کرد.

کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری

سایبان محافظ درب کمک می کند. تا هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری درب تا حد بسیار زیادی پایین آمده و به صفر برسد. زیرا در صورتی که رطوبتی به درب نرسد، هیچ گونه مشکلی برای درب به وجود نیامده و نیازی به تعمیر درب نمی باشد. بدین ترتیب یکی از ویژگی های این نوع سایبان برای محافظت از درب می باشد. شاید دلیل اصلی استقبال از این محصول نیز امکان استفاده سایبان برای محافظت از درب می باشد.

محافظت از تجهیزات با استفاده از سایبان

یکی دیگر از مزایای اصلی استفاده از چادر درب یا رول شید، ایجاد محافظ برای لامپ های روشنایی می باشد. زیرا لامپ های روشنایی الکتریکی بوده و رسیدن رطوبت به آنها می تواند باعث خرابی لامپ ها و همچنین خطر برق گرفتگی بشود. با نصب سایه بان می توان به راحتی تعداد دلخواه از لامپ های با کیفیت را نصب کرده و با استفاده از آنها روشنایی مناسبی را درب حیاط و یا هر مکان دیگری فراهم نمود. با توجه به مزیت هایی که به آنها اشاره شده، هر روز بر تعداد افرادی که از این نوع سایبان ها استفاده می کنند، افزوده می شود.

شید رول

رول شید

سایه بان درب ورودی

یکی از کاربردهای سایبان بازویی استفاده از آن برای محافظت از دربهای ورودی میباشد. البته امکان استفاده از سایبان برقی جهت سهولت در انجام کار نیز میتواند به هوشمندی ساختمان شما کمک نماید.

انواع چادر درب ورودی 

برای درب میتوان از انواع سایبان استفاده نمود که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم:

سایبان بازویی

سایبان برقی

سایبان کالسکه ای

پرده برقی

سایبان پوششی

قیمت سایه بان درب 

قیمت سایبان درب بر اساس فاکتورهای زیر متغیر است:

مدل سایبان

متراژ سایبان

برقی یا دستی بودن سایبان

محل نصب سایه بان

توصیه میشود پس از کسب اطلاعات اولیه جهت اخذ مشاوره رایگان و استعلام قیمت سایبان درب و سایر سایه بانها با کارشناسان ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان