قیمت سایبان مغازه

چتر پایه کنار وینچ دار
چتر و سایبان چتری
07/17/2017
اسكلت سايبان بازویی
قطعات سايبان برقی
08/21/2017
نمایش همه
قیمت سایبان مغازه

قیمت سایبان مغازه

قیمت انواع سایبان

با توجه به پیشرفت هایی که در صنایع مختلف شده است، قطعا صنعت سایبان سازی نیز دستخوش تغییرات و پیشرفت هایی شده است. به همین خاطر مواد و متریال مورد استفاده برای سایبان های قدیمی از رده خارج و سایه بان های بسیار شیک و مدرنی ساخته شده و در مکان های مختلف از آنها استفاده می شود. سایبان مغازه یک نمونه از سایبان هایی بوده که ایران سایبان توانسته است با بهترین و جدید ترین مواد اولیه تولید و به مشتریان تحویل بدهند.با قراردادن موس روی هر تصویر میتوانید قیمت هر مدل سایبان را برحسب متر مربع مشاهده بفرمایید.لازم به ذکر است قیمتهای اعلامی قیمت تحویل درب کارگاه میباشد.جهتدریافت مشاوره رایگان خرید سایبان با کارشناسان فروش ایران سایبان تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات تکمیلی تر در خصوص انواع سایبان را دریافت نمایید. کارشناسان فروش سایبان ما پاسخگوی سوالات شما در خصوص مشخصات فنی سایبانو قیمت سایبان،میباشند.

*زمان تحویل انواع سایبان بازویی،سایبان برقی،سایبان کالسکه ای و انواع چتر ،حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش در ایران سایبان میباشد*

سایبان مغازه

سایبان مغازه

قیمت سایبان بازویی ایران سایبان

(برحسب هر متر مربع)

ردیف مشخصات اجمالی نوع مدل

قمت

(به تومان)

۱

سایبان کالسکه ای کالسکه ای ایران سایبان

130.000

۲

سایبان بازویی مدل صادراتی

ایران سایبان

اسکلت تماما آلومینیوم سنگین،مفاصل دایکاستی  با روکش 400 گرم اف آی تی

260.000

۳

سایبان بازویی مدل vip ایران سایبان اسکلت تماما آلومینیوم سنگین، مفاصل دایکاستی ،تجهیز شده به ناودانی با روکش 610گرم اف آی تی

310.000

۴

سایبان بازویی “مدل فول باکس”  ایران سایبان اسکلت باکس دار با روکش دو طرف پی وی سی

520.000

۵ فروش پک کامل تجهیز به موتور برقی شامل: موتور،ریسیور ریموت برحسب توان و برند در سه رنج قیمتی قابل ارائه میباشد. 980.000

1.200.000

1.400.000

۶ هزینه حمل و نصب در مناطق ۲۲ گانه تهران و تا ارتفاع ۴ متر از سطح زمین

300٫000

*همه مدلهای سایبان بازویی ایران سایبان قابل تجهیز به موتور برقی میباشند.

*برای مدلهای غیر برقی *هزینه اضافی بابت گیربکس،میله گرداننده و… دریافت نمیشود.

 توضیحات مهم

از سایبان کالسکه ای و بازویی بعنوان سایبان تراس و سایبان پارکینگ خودرو نیز میتوان بهره برد.

قیمت سایبان مغازه برچه اساسی تعیین می شود؟

سایبان مغازه چه در روزهای گرم تابستان و چه در روزهای برفی زمستان برای فروشگاه ها و مغازه ها ضروری است. بنابراین داشتن اطلاعات کافی درباره قیمت سایبان مغازه می توانید پروسه خرید را کامل تر و دقیق تر سازد. چرا که این قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد.

سایه بان مغازه

سایه بان مغازه

قیمت سایبان مغازه نسبت به کارایی آن مناسب است یا نه؟

قیمت سایبان مغازه طبیعتا بر اساس نوع، کارایی، جنس و بسیاری موارد دیگر متغیر بوده و نمی توان نرخ ثابتی برای آن در نظر گرفت. با این وجود شما از هر نوع سایبان مغازه با کیفیتی هم که استفاده کنید در هر حالت هزینه منطقی برای شما در بر خواهد داشت. چرا که این نرخ و هزینه در برابر کارایی آن بسیار ناچیز بوده و می تواند رضایت کامل شما را جلب نماید. بنابراین پاسخ این سوال که آیا قیمت سایبان مغازه نسبت به کارایی آن مناسب است یا خیر را بررسی کردیم اما اکنون بایستی به این نکته توجه کنیم که این قیمت به چه عواملی بستگی دارد؟

سایه بان مغازه

سایه بان مغازه

قیمت سایبان مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سایبان مغازه به عوامل زیادی مانند برقی بودن، متریال به کار برده شده در آن، نوع پارچه، سایز و اندازه، اسکلت و کیفیت کار سازنده بستگی دارد. طبیعتا در سایبان هایی که برقی می باشند و یا توسط ریموت کنترل می شوند، قیمت بالاتری در نظر گرفته می شود. همچنین پارچه ای که قسمت اصلی سایبان را تشکیل می دهد نقش بسزایی در سایبان دارد. به همین دلیل معمولا سایبان مغازه با کیفیت در مقایسه با سایر آن ها که توجه زیادی به کیفیت پارچه نشده است تفاوت بسیاری خواهد داشت. سایبان با کیفیت باید از هر نظر کیفیت مطلوب را داشته باشد، بنابراین به جز پارچه، اسکلت آن نیز اهمیت زیادی دارد. البته نوع برقی و دستی سایبان های مغازه در اسکلت بندی نیز تفاوت هایی دارند که می تواند باعث اختلافات قیمتی در آن ها گردد. اما شاید یکی از تاثیرگذارترین موارد بر روی قیمت سایبان مغازه، مدل و نوع آن می باشد. سایبان های کالسکه ای،سایبان برقی، تبلیغاتی، سایبان فنری، بازویی و سایر مدل های تولید شده قیمت های متفاوتی به همراه دارند. بنابراین شما هستید که انتخاب می کنید کدام مدل مناسب مغازه و فروشگاه شما بوده و براساس آن چه بودجه ای نیاز خواهید داشت.

سایه بان برقی-رستوران تاشه

سایه بان برقی -رستوران تاشه

قیمت سایبان مغازه با کیفیت بالاتر است…

قیمت سایبان مغازه با کیفیت یقینا با نوع معمولی در مدل مشابه خود تفاوت دارد. البته این بدین معنا نیست که سایبان ارزان لزوما بی کیفیت خواهد بود. گاهی اوقات ممکن است شرکت تولیدی ایران سایبان و یا وارد کننده به دلیل سیاست های کاری خود قیمت پایین تر از رقیبان خود ارائه دهد و این اختلاف قیمت لزوما به دلیل کیفیت پایین نیست. اما گاهی نیز سایبان مغازه ارزان ممکن است کیفیت درجه یک را نداشته باشد و استفاده از پارچه و سایر متریال بی کیفیت باعث افت قیمت آن گردد. بنابراین بایستی در هنگام خرید سایبان ارزان، دلیل این اختلاف قیمتی را بررسی نمایید. به عنوان مثال سایبان برقی با کیفیت مطمئنا بایستی قیمتی بالاتر از سایبان برقی داشته باشد که پس از چند مدت استفاده دیگر کارایی ندارد. لذا سایبان برقی ارزان شاید مناسب تمامی فروشگاه ها یا خریداران نباشد. توصیه می کنیم هنگامی که برای خرید هر نوع تکنولوژی هزینه ای پرداخت می کنید، خیلی به جنبه مادی آن توجه نکنید چرا که قیمت کارایی و کاربرد آن برای شما بالاتر از نرخ واقعی است.

سایبان-مغازه-سایبان-برقی-سایبان-بازویی (1)

سایه بان-مغازه-سایبان-برقی -خانه همبرگر

قیمت سایه بان مغازه

در ایران ساییبان قیمت سایه بان مغازه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود.مهمترین عنصر در تعیین قیمت سایبان مغازه(قیمت چادر مغازه)،انتخاب نوع سایبان مغازه می باشد.اصولا سایبان مغازه به دو دسته پرکاربرد: سایبان برقی (سایبان بازویی)و سایبان کالسکه ای تقسیم می شود.عامل مهم موثر درتعیین قیمت سایبان مغازه ایران سایبان، نوع اسکلت بکار رفته در سایبان مغازه (چادر مغازه)می باشد.همچنین نوع پارچه مورد استفاده در سایبان نیز در قیمت سایبان مغازه موثر است.  قیمت چادر سایبان مغازه به عوامل دیگری نیز وابسته است.ابتدا به معرفی انواع سایبان مغازه می پردازیم.سایبان مغازه یا همان چادر مغازه از نظر استفاده از انرژی الکتریکی به دو نوع سایبان دستی و سایبان برقی تقسیم می شود.قیمت سایبان برقی مغازه به علت استفاده از موتور مورد استفاده در آن کمی بیشتر از قیمت سایبان دستی مغازه می باشد.ایران سایبان در سایبان برقی با توجه به مسایل فنی از اسکلت تماما آلومینیومی با مفاصل دایکاستی استفاده مینماید .همچنین در روکش معمولا از پارچه پلی استر دو طرف pvc ساخت کشور کره استفاده مینماید.

سایبان-مغازه-سایبان-کالسکه-ای

سایبان-مغازه-سایبان-کالسکه-ای

سایبان مغازه سفارشی 

قیمت چادر سایبان مغازه براساس مدل آن نیز متغیر است. قیمت سایبان کالسکه ای کمتر از قیمت سایبان برقی می باشد.قیمت سایبان برقی،قیمت  سایبان فنری،قیمت سایبان بازویی،قیمت سایبان برقی اتوماتیک ،قیمت سایبان متحرک به علت بهره بردن از تکنولوژی جدید گرانتر از قیمت سایبان کالسکه ای می باشد.قیمت چادر مغازه با توجه به محل نصب سایبان نیز تعیین می شود.قیمت چادر سایبان مغازه برحسب بعد مسافت و محل نصب سایبان و ارتفاع محل نصب سایبان متفاوت است.قیمت نصب سایبان اتوماتیک (یا قیمت نصب سایبان برقی 9برحسب توافق با مشتری تعیین می شود.جهت آگاهی از قیمت سایبان برقی،قیمت سایبان دستی،قیمت سایبان بازویی،قیمت سایبان متحرک،قیمت سایبان اتوماتیک،قیمت سایبان برقی ماشین،قیمت سایبان کالسکه ای،قیمت سایبان ژارکینگ،قیمت سایبان تراس،قیمت سایبان بالکن،قیمت سایبان ماشین،قیمت چادر ماشین،قیمت سایبان دستی مغازه،قیمت سایبان متحرک،قیمت سایبان مغازه،قیمت آفتابگیر مغازه،قیمت سایبان ماشین متحرک،قیمت سایبان چتری حیاط لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سایبان مغازه ایران سایبان

برترین و پرسابقه ترین تولید کننده انواع سایبان 

تنها تولید کننده دارای گواهی ثبت اختراع و نماد اعتماد الکترونیکی

آماده ارایه انواع سایبان مغازه،سایبان برقی،سایبان تبلیغاتی،سایبان کالسکه ای،سایبان پارکینگ ،سایبان تراس با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن میباشد.

ایران سایبان آماده ارائه خدمات در زمینه انواع سایبان مغازه به شما مشتریان گرامی می باشد.

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان