سایبان چتری

شما ممکن است در یک روز بارانی هوس خوردن شام در باغچه خانه به سرتان بزند…یا اینکه در یک روز آفتابی قصد شنا در استخر اختصاصی حیاط خانه را داشته باشید…در هر دو حالت یک سایبان چتری می تواند لحظات لذت بخش شما را زیباتر سازد.البته میتوانید از سایبان تراس نیز استفاده نمایید.

سایبان چتری پایه وسط 

سایبان چتری پایه کنار

سایه بان چتری بهار و تابستان را برای شما لذت بخش تر خواهد ساخت.

سایه بان چتری وسیله ای بسیار کاربردی است که مورد نیاز هر خانه و خانواده نیز می باشد. شما چه بخواهید در روزهای گرم تابستان کنار ساحل وقت بگذرانید و چه در یک روز نیمه بارانی در باغچه یا حیاط خانه مشغول مطالعه و استراحت شوید، سایبان چتری لحظاتی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. در واقع قرار نیست سایه بان چتری فقط برای محافظت از اشعه های نور آفتاب استفاده شود، بلکه برای جلوگیری از وزش باد یا باران نیز قابل استفاده می باشد. سایه بان چتری ممکن است از نوع قابل حمل نیز ساخته شود که در این حالت شما می توانید به راحتی آن را به هرجایی که رفتید منتقل نمایید.

انواع سایه بان چتری

سایه بان چتری انواع مختلفی دارد و می تواند براساس موارد بسیاری تقسیم بندی شود. نوع متریال و پارچه استفاده شده، سایز، متحرک و ثابت بودن، برقی یا ساده و… برخی از گزینه هایی است که در تولید سایبان چتری مدنظر قرار گرفته و برهمین اساس نیز طبقه بندی می شود. در ادامه شما را با انواع آن ها آشنا می کنیم تا در هنگام خرید، انتخاب مناسب تری داشته باشید.

سایبان چتری ثابت و متحرک: سایه بان چتری هر دو حالت مذکور را می تواند داشته باشد. اگر شما نقطه مشخصی از حیاط، باغ یا هر فضای دیگری را برای نصب سایه بان در نظر گرفته اید که دیگر نمی خواهید آن را جابجا کنید، می توانید از نوع ثابت آن استفاده کنید. این در حالیست که نوع متحرک سایه بان های چتری قابل حمل بوده و با پایه نوک تیزی که برای آن طراحی شده می تواند در زمین های نرم مانند ماسه نیز فرو رفته و به سادگی قابل استفاده باشد.

جنس پارچه سایبان چتری  : یکی از قسمت های اصلی سایبان چتری، پارچه آن می باشد. بنابراین بایستی در انتخاب آن دقت بیشتری داشته باشید. پارچه ها ممکن است ترانزیتی، برزنتی، کتان و یا فلکسی باشند. برخی ها در شرایط آب و هوایی نامناسب نوع کتان آن را که ضدآب نیز محسوب می شود، انتخاب مناسب تری می دانند.

سایبان چتری برقی یا ساده: سایه بان چتری مانند سایر سایبان ها می تواند از نوع ساده یا برقی باشد. طبیعتا نحوه کار با نوع برقی سایبان ها از نوع دستی راحت تر است. اما با این وجود سایبان چتری ساده و دستی نیز به آسانی باز و بسته کردن یک چتر معمولی قابل استفاده می باشد.

تنوع رنگ و مدل سایه بان چتری : این گزینه کاملا به سلیقه و البته نیاز شما بستگی دارد. برخی از سایه بان های چتری مربع بوده و برخی دیگر به شکل هشت ضلعی ساخته می شوند. پارچه آن ها در رنگبندی بسیار متنوعی تولید می شود و این موضوع ممکن است انتخاب میان رنگ ها را برای شما دشوار سازد. علاوه براین پایه فلزی یا چوبی بودن سایه بان چتری نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که باید در هنگام خرید مدنظر قرار دهید.

قیمت سایبان چتری : سایبان چتری قیمت های متفاوتی ممکن است داشته باشد که این قیمت به جنس، سایز و برند سازنده بستگی دارد. اما این شما هستید که انتخاب می کنید برای سایه بان چتری خود چقدر هزینه خواهید کرد. در هر حال ارزش یک صبحانه رمانتیک در زیر سایه بان چتری با کسی که دوستش دارید، از قیمتی که برای آن می پردازید بسیار بیشتر می باشد.

پروژه های انجام شده سایبان چتری

سایبان چتری نصب سده برای سام هاوس (خانه سامسونگ)