سایبان برقی

سایبان تبلیغاتی
سایبان تبلیغاتی
05/06/2017
سایه بان کالسکه ای
سایبان کالسکه ای
05/06/2017
نمایش همه
سایبان برقی

سایبان برقی

سایبان برقی

سایبان برقی از جمله سایبان های بسیار پر کاربرد در عصر حاضر می باشد. زیرا امروزه اغلب منازل و فروشگاهها به سمت هوشمند سازی در حال حرکت بوده و سایه بان های ثابت نیز به تدریج از دور رقایت خارج شده و سایه بان برقی جایگزین آنها می شود. سایه بان برقی دارای کاربردهای مختلفی میباشد. برای آشنایی با برخی از کاربردهای این سایه بان با ما همراه باشید.

سایبان برقی چیست؟

سایبان برقی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می شود که برای باز و بسته شدن به هیچ گونه نیروی مکانیکی نیاز نداشته و فقط با کمک جریان الکتریسیته می توان برای باز و بسته کردن سایه بان اقدام نمود. چادر برقی شامل انواع مختلف سایه بان می باشد از جمله سایبان کلاسک،سایبان مدرن،سایبان هایکلاس و سایبان لاکچری در واقع سایبان بازویی تجهیز شده به موتور برقی،ریسیور و ریموت کنترل در بازار با نام سایبان برقی شناخته میشود.

سایبان برقی و  اطلاعات جامع پیرامون آن

سایبان برقی همانطور که از نامش پیداست وسیله ای است برای جلوگیری از تشعشعات مضر آفتاب در روزهای تابستانی و برف و باران در روزهای سرد زمستانی. اما برقی بودن نیمی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن را شامل می شود.

در واقع ممکن است سایبان ها به شکل ها و انواع مختلفی تولید و عرضه شده باشند که دسته بندی آن ها بر اساس نوع، کاربرد، جنس و بسیاری موارد دیگر صورت می گیرد.

یکی از این دسته بندی ها که عمده ترین و اصلی ترین تقسیم بندی نیز می باشد، براساس برقی و یا دستی بودن سایه بان می باشد. طبیعتا اصلی ترین تفاوت میان این دو گروه از سایبان ها، نوع عملکرد آن ها است. سایبان دستی بدون نیاز به سیستم الکترونیکی باز و بسته می شود و این در حالیست که سایبان برقی برای استفاده و کارایی نیاز به موتور توبلار و اندکپ دارد. درواقع سایبان برقی همان سایبان بازویی است که تجهیز به موتور برقی و ریموت شده است .همراه ما باشید تا در ادامه به بررسی تفاوت ها و شباهت های این دو مدل از سایبان مغازه بپردازیم. مطمئنا پس از مطالعه این گزارش اطلاعات کافی را در خصوص محصولات ایران سایبان بدست می آورید و در نهایت انتخاب مطمئن تر و منطقی تری خواهید داشت.

سایبان برقی

سایبان برقی

سایبان برقی چه تفاوتی با سایبان بازویی دارد؟

سیستم کنترل سایبان برقی و سایبان دستی

سایبان برقی تولیدی ایران سایبان  که در آن یک موتور توبلار تعبیه شده است برای باز و بسته شدن از نیروی الکتریسیته استفاده می کند. هیچ نیروی یدی برای استفاده از آن نیاز نیست و در برخی از مدل های پیشرفته یک ریموت کنترل نیز طراحی شده است که می توان حالت های مختلف کارکرد سایبان برقی را با آن تنظیم کرد.

این در حالیست که در سایبان بازویی دستی میل لنگی به شکلی حرفه ای استفاده می شود که کنترل قسمت های متحرک را به عهده می گیرد. در واقع شما برای باز و بسته کردن و یا بالا و پایین بردن نیاز به نیروی بازوی خود دارید.

قیمت سایبان برقی و سایبان دستی 

اما شاید یکی از مهمترین موضوعات برای خریداران و مصرف کنندگان مساله قیمت باشد. در نتیجه دومین تفاوت اصلی میان چادر برقی و سایبان دستی، هزینه پرداختی برای آن می باشد. طبیعی است که تکنولوژی هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. البته نمی توان صرفا بر اساس دستی یا برقی بودن قیمت را محاسبه نمود. چرا که فاکتورهای دیگری مانند سایز و مدل متریال و… نیز در تعیین قیمت سایبان نقش اساسی دارند. با اینکه انتخاب چادربرقی به روزتر بوده و استفاده از آن نیز ساده تر می باشد، اما برخی ها معتقد هستند که به دلیل عدم استفاده از سیستم الکترونیکی و سیم های مربوطه، طول عمر سایبان دستی(سایبان بازویی) بالاتر از نوع برقی آن می باشد چرا که امکان خراب شدن قسمت های برقی در آن وجود ندارد. اما این دو نوع از سایبان های مغازه مطمئنا وجه مشترکی نیز باهم دارند که در ادامه  آن ها را بررسی میکنیم.

چادر برقی

چادر برقی

سایبان برقی و سایبان بازویی چه شباهت هایی با هم دارند؟

سایبان برقی و سایبان دستی (سایبان بازویی)هر دو می توانند سایه مورد نظر شما را ایجاد کرده و پوشش کافی را در اختیارتان بگذارند.با اینکه یکی از آن ها از نیروی برق استفاده می کند و دیگری نیروی مکانیکی نیاز دارد، اما هر دو از همان راهکار قدیمی قرقره و چرخ الهام گرفته و به این طریق باز و بسته می شوند.

روکش 

 جنس روکش سایبان برقی و سایبان دستی مشابه یکدیگر است. در هر دو آن ها می توان از پارچه های به خصوصی استفاده کرد که پوشش مناسب را ایجاد کند.

روکش مورد استفاده در سایبان برقی(سایبان بازویی موتوردار)

روکش مورد استفاده در سایبان برقی(سایبان بازویی) ایران سایبان از جنس پارچه کره ای می باشد.پارچه کره با داشتن الیاف پلی استر با روکش پی وی سی از یک سو عایق مناسب در برابر حرارت و گرما ( مزیت الیاف پلی استر )  محسوب می شود و از سوی دیگر مانع نفوذ آب ( مزیت روکش پی وی سی ) می گردد.

استراکچر

استراکچر سایبان برقی و دستی کاملا مشابه یکدیگر است. این سازه ها بایستی قاب محکم و مقاومی نیز داشته باشند. بنابراین در هر دو مدل سازنده می تواند از فلز، پلاستیک یا وینیل استفاده کند تا یک سیستم قوی و با دوام به مشتری تحویل دهد.

تبلیغات روی سایبان

تبلیغات روی سایبان دستی و برقی بطور یکسان و با هزینه مشابه انجام میشود. علاوه بر این اگر دوست دارید که از سایبان مغازه به عنوان تبلیغات نیز استفاده کنید، بازهم تفاوتی ندارد که سیستم برقی وجود داشته باشد و یا سایه بان مغازه شما دستی باشد. امکان چاپ تبلیغات بر روی هر دو نوع وجود دارد.

نصب سایبان

یکی از وجوه مشترک میان سایبان برقی مغازه با سایبان دستی این است که هر دو را بدون محدودیت می توان در مکان دلخواه نصب نمود و تفاوتی از این بابت میان آن دو وجود ندارد.

سایه بان رستوران

سایه بان رستوران

کاربرد های سایبان برقی

سایبان برقی مغازه

یکی از کاربرد های اصلی سایبان برقی، برای فروشگاه ها بعنوان سایبان مغازه می باشد. برای مغازه ها معمولا این نوع سایبان ها گزینه مناسبی به شمار می روند. زیرا به راحتی می توان آن ها را باز و بسته کرد. بدین ترتیب همه افراد بدون هیچ گونه محدودیت خاصی می توانند از سایبان برقی استفاده کنند.

سایبان برقی مغازه برای آن هایی که تصمیم دارند یک قدم اساسی برای تغییرات فروشگاه خود بردارند، انتخابی بی نظیر خواهد بود. طول عمر سایبان برقی ایران سایبان تا حد زیادی به کیفیت موتور آن بستگی دارد. توان و قدرت موتور برقی از جمله مواردی است که بایستی از فروشنده مشخصات آن را پرس و جو نمایید.

یکی از انواع سایبان مغازه سایه بان برقی میباشد.این نوغ سایبان جدید ترین و مدرن ترین نوع سایه بان مغازه تولید شده در مجموعه ایران سایبان میباشد.که بصورت استاندارد با اسکلت آلومینیومی ، مفاصل دایکاستی و روکش دو طرف pvc عرضه میشود .در حالت دیفالت این نوع سایبان با گیربکس دستی عرضه میشود . در صورت سفارش مشتری امکان تچهیز این نوع سایبان به موتور برقی و ریموت نیز میسر است که در این حالت به آن سایبان برقی نیز گفته می شود.سایه بان بازویی (سایه بان برقی ) کاربردهای گسترده ای دارد از جمله اینکه از آن میتوان به عنوان سایبان فروشگاهی ، سایبان تراس، سایبان خودرو،سایبان تبلیغاتی بهره برد.

سایبان برقی خودرو

یکی دیگر از کاربرد های سایبان برقی، برای پارکینگ  بعنوان سایبان پارکینگ می باشد. بدین ترتیب می توان در هنگام نیاز آن را به راحتی باز کرده و در صورتی که به آن نیازی نباشد، با فشار دادن دکمه مربوطه آن را بست.

سایبان برقی تراس

از دیگر کاربردهای سایبان بازویی یا سایبان برقی را می توان به استفاده در تراس یا بالکن خانه بعنوان سایبان تراس برشمرد. معمولا در تراس نیاز به سایبان ثابت نمی باشد زیرا گاهی اوقات ممکن است نیاز باشد تا سایبان جمع شده و از نور طبیعی بهره مند شد.

سایبان تراس

مزایای سایبان برقی

سایبان برقی مغازه برای آن هایی که تصمیم دارند یک قدم اساسی برای تغییرات فروشگاه خود بردارند، انتخابی بی نظیر خواهد بود. اما سوال اینجاست که چرا انتخاب سایبان برقی برای هر مغازه دار یا فروشگاهی ضروری است؟ اولین و ساده ترین کارایی سایبان، امکان ایجاد پوشش مناسب در برابر آفتاب، گرد و غبار، برف و باران و باد می باشد. اما در سایبان برقی ایران سایبان یک امکان بسیار کاربردی وجود دارد و آن امکان تنظیم شیب به صورت دلخواه است. آفتاب در ساعات مختلف روز از زوایای مختلفی می تابد، نمی توان همیشه زاویه وزش باد را پیش بینی کرد و یا بارانی که همراه با وزش باد باشد ممکن است خیلی غافلگیرانه رخ دهد… تمامی این مشکلات شما را به عنوان دارنده کسب و کار فروشگاهی وادار می سازد که از سایبانی استفاده کنید که امکان تغییر شیب و زاویه در هر ساعات از روز را داشته باشد. ریموت کنترل تعبیه شده در برخی از سایبان های برقی این کار را ساده تر می باشد. علاوه بر این سهولت در استفاده نیز از دیگر امتیازات خرید سایبان برقی مغازه می باشد. شما چه از نوع ریموت دار استفاده کنید و چه از نوع ساده، در هر حالت با فشردن یک دکمه ساده می توانید سایه بان خود را باز و بسته کرده و یا آن را تنظیم نمایید. اما تکنولوژی به کار برده شده در این نوع از سایه بان برقی فقط محدود به ریموت کنترل نیست. اخیرا نوع جدیدتری از سایبان برقی وجود دارد که مجهز به سنسور بوده و با تشخیص میزان تابش نور خورشید و یا وزش باد به طور خودکار باز و بسته می شود. البته شاید با تمام این مزایا، فکر کنید که اگر به هر دلیلی سیستم برق مغازه یا فروشگاه شما قطع شود چگونه می توان از سایبان برقی استفاده کرد؟ طراحان این سازه به سوال شما با سیستم جانبی که در طراحی آن استفاده کرده اند پاسخ می دهد. به بیان ساده تر این نوع از سایه بان در صورت قطعی برق از خلاص کن دستی برای کنترل استفاده می کند.

سایبان مغازه

سایبان مغازه

قطعات سایبان برقی

سایبان برقی مجموعه تولیدی ایران سایبان از اجزای بسیاری ساخته شده است که آشنایی با آن ها یکی از اصلی ترین گام های قبل از خرید می باشد. شاید بتوان مهم ترین قسمت سایبان برقی مغازه را موتور و همینطور گیربکس آن عنوان کرد. طول عمر سایه بان برقی تا حد زیادی به کیفیت موتور آن بستگی دارد. توان و قدرت موتور برقی از جمله مواردی است که بایستی از فروشنده مشخصات آن را پرس و جو نمایید. همچنین با توجه به اینکه چنین سازه ای الکتریکی می باشد، بایستی حتما به گارانتی آن نیز توجه شود. در نتیجه شما برای خرید سایبان برقی به دقت و مشاوره بیشتری نیاز دارید. موتور برقی می تواند محصولی داخلی و یا وارداتی باشد. اما در هر حال بر بودجه شما برای خرید سایبان برقی بی تاثیر نخواهد بود. در گام بعدی متریال و یراق آلات بکار برده در سایبان برقی اهمیت پیدا می کند که جزو قسمت های مهم کار محسوب می شوند. بازویی سایبان برقی اهمیت زیادی در دوام و کیفیت آن دارد. با اینکه سازنده ها گاهی اوقات از جنس پلاستیکی در آن استفاده می کنند اما مطمئنا اگر به دنبال طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر است، بازویی آلومینیومی استاندار به شما پیشنهاد می شود. پایه دیواری و یا سقفی سایبان برقی نیز از اجزای مهم به حساب می آید. اما یکی از اصلی ترین اجزا، پارچه به کار برده شده در ساخت روکش می باشد. این پارچه می تواند جنس های مختلفی مانند برزنتی، ترانزیتی و یا فلکسی و … باشد. سعی کنید قبل از خرید با مزایا و معایب انتخاب هر یک از پارچه ها اطلاعات کافی بدست آورید. به عنوان مثال یکی از آن ها شاید مقاوم تر باشد اما پاک کردن و تمیز کردن آن کار را دشوارتر سازد. حال که به موضوع نظافت سایبان برقی رسیدیم، بد نیست پروسه پاک سازی را نیز به طور مختصر و مفید بررسی کنیم.

نگهداری سایبان برقی

سایبان برقی تولید شده در مجموعه ایران سایبان مانند تمام سایه بان ها نیاز به مراقبت دارد. یکی از جنبه های اصلی این مراقبت، امر پاکیزگی و نظافت می باشد. به این منظور سعی کنید پارچه ای قابل شست و شو و مقاوم در برابر آب را انتخاب کنید که پاکیزگی را برای شما آسان تر سازد. البته اغلب این مرحله از کار با دستگاه های به خصوصی مانند بخار شوی انجام می شود و بهتر است این کار را به متخصصین بسپارید تا علاوه بر نتیجه مطلوب، به عمر مفید سایبان مغازه خود بیافزایید. در پایان متذکر می شویم که سایبان برقی ممکن است به نام های سایبان بازویی، سایبان اتوماتیک، سایبان مفصلی، سایبان فنری و یا امثال این شناخته شود. بنابراین در صورت شنیدن چنین اسامی سردرگم نشوید چرا که منظور همان سایه بان برقی است.

سایبان برقی (سایبان بازویی موتوردار)

مشخصات فنی سایبان برقی (سایبان بازویی موتور دار)

سایبان برقی ایران سایبان بطور معمول تا 2.50 سانتیمتر قابلیت جلو آمدگی دارد .

شیب سایبان برقی ایران سایبان از موازی با زمین تا 50 درجه قابلیت تنظیم شدن دارد.

در سایبان برقی بسته به سلیقه مشتری، امکان استفاده از گیربکس دستی یا موتور برقی وجود دارد.

گیربکس دستی مورد استفاده در سایبان برقی از نوع دنده درشت و زاویه دار شده با دستگاه تراش cnc می باشد.

در سایبان برقی مغازه معمولا از پارچه کره ای 2 رو استفاده می گردد.

سایبان برقی از منظر تبلیغاتی نیز مورد استقبال شرکتها جهت تبلیغات محصولات روی سایبان برقی قرار گرفته است.

موتور برقی مورد استفاده در سایبان برقی نیز بسته به سلیقه مشتری، می تواند از موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان استفاده شود و هم می تواند از موتور برقی بارزانته ایتالیایی بهره برد.

 سایبان برقی به نامهای زیر نیز شناخته می شود:

سایبان برقی

سایبان بازویی

سایبان مفصلی

سایبان فنری

سایبان اتوماتیک

سایبان بازشو

سایبان بازویی موتور دار (1)

سایبان بازویی موتوردار

تولید و نصب سایبان برقی در شهرستان بجنورد 

سایبان برقی توسط تیم ایران سایبان تولید و در شهرستان بجنورد نصب گردید.تصاویر پیش از نصب و پس از نصب را میتوانید مشاهده فرمایید.سایبان بازویی یا فنری در صورت تجهیز به موتور برقی با نام سایبان برقی شناخته می شود.

سایبان برقی

سایبان برقی

تولید و نصب سایبان برقی در شهرستان ورامین 

سایبان برقی مدل صادراتی و مجهز به ناوردانی توسط تیم ایران سایبان تولید و در میدان امام خمینی ورامین نصب گردید.

سایبان بازویی،سایبان بازویی موتوردار

سایبان بازویی

سایبان بازویی

تولید و نصب سایبان برقی برای رستوران در میدان پونک بلوار امام حسن

سایبان برقی مدل صادراتی و مجهز به ناودانی توسط تیم ایران سایبان تولید و در میدان پونک نصب گردید.

سایبان بازویی،سایبان بازویی موتوردار

نمونه کارهای سایبان برقی 

سایبان بازویی یا فنری در صورت تجهیز به موتور برقی با نام سایبان برقی شناخته می شود.

قیمت سایبان برقی 

سایبان برقی ایران سایبان کاربردهای فراوانی دارد از جمله موارد استفاده از سایه بان برقی ایران سایبان شامل موارد زیر میباشد:سایبان تراس،سایبان خودرو،سایبان مغازه،سایبان تبلیغاتی،سایبان استخر و …سایبان برقی ایران سایبان در دهنه های با طول سه متر تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5،2.80 و 3.30 قابل اجرا میباشد .در قسمت زیر میتوانید قیمت فروش سایبان برقی ایران سایبان در مدلهای متنوع را را مشاهده فرموده و جهت انجام مشاوره رایگان در خصوص خرید سایبان برقی  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.کارشناسان فروش سایبان برقی اطلاعات تکمیلی تر در اینخصوص را دراختیار شما قرار خواهند داد.

*با توجه به فروش بدون واسطه مجموعه تولیدی ایران سایبان، تمامی سفارشات ظرف مدت حداکثر 3 روز پس از سفارش آماده تحویل میباشند.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش حداکثر 3 روز توسط ایران سایبان میباشد.

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی

ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است. موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان