سایبان فنری

سایه بان کالسکه ای
سایبان کالسکه ای
05/06/2017
سایبان بازویی (2)
سایه بان بازویی
05/06/2017
نمایش همه
سایبان فنری

سایبان فنری

سایبان فنری

سایبان فنری تولید شده در  ایران سایبان یکی از بهترین نمونه های سایبان به شمار کمی رود. این نوع از سایبان ها امکان نصب موتور توبلار را نیز دارند. پس از نصب موتور می توان یک سایه بان فنری را سایبان برقی نیز دانست. سایبان فنری،با نام سایبان بازویی یا سایبان جکی نیز شناخته میشود.برای آشنایی بیشتر با سایه بان فنری و دلایل اصلی استفاده زیاد از آن با ما همراه باشید.

سایه بان فنری ایران سایبان

            سایه بان فنری ایران سایبان

معرفی سایبان فنری

سایبان فنری یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های طراحی شده ایران سایبان می باشد که دارای خاصیت متحرک بودن می باشد. این جمع شدن اگر به وسیله موتور الکتریکی انجام شود، این نوع از سایبان ها را در بازار سایبان برقی نیز می نامند. سایبان فنری با توجه به اینکه دارای بازوهایی برای باز و بسته شدن می باشد، سایبان بازویی نیز نامیده می شود. بدین ترتیب ممکن است در بازار نام های مختلفی به گوشمان برسد که در اصل همگی یک منظور واحد داشته و می توان سایبان فنری را برای همه این اسامی در ذهن تداعی کرد.

سایبان فنری کاربردها و مزایای بسیار زیادی دارد. معمولا در مکان های عمومی، تجاری، مسکونی، تفریحی و… می توان از انواع سایه بان فنری استفاده کرد. بدین ترتیب میزان درخواست برای تهیه این نوع از سایبان ها بسیار زیاد می باشد. بدین ترتیب نیاز است تا همه افراد با سایه بان فنری آشنایی کاملی داشته باشند. این آشنایی به آنها کمک می کند تا بتوانند در مواقع نیاز، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند. زیرا عدم آشنایی در بسیاری از موارد باعث شده تا افراد مختلف محصول مناسب و دلخواه خود را انتخاب نکنند. این کار باعث می شود تا در کوتاه مدت نیاز به تعمیرات و یا تعویض سایبان داشته باشند. در ادامه با برخی از قابلیت های سایه بان فنری نسبت به سایبان های معمولی آشنا خواهیم شد.

سایه بان فنری

                       سایه بان فنری

ویژگی های استفاده از سایبان فنری

یکی از بهترین ویژگی های سایه بان فنری، امکان نصب موتور بر روی این نوع از سایه بان ها می باشد. نصب موتور الکتریکی کمک می کند تا همه افراد به راحتی بتوانند این نوع از سایبان ها را در مواقع نیاز باز کرده و در زمانی که نور آفتاب از بین می رود، آن را جمع نمایند. باز و بسته کردن سایه بان فنری بسیار راحت می باشد. بدین ترتیب هیچ گونه محدودیتی برای باز و بسته کردن این نوع از سایبان ها وجود ندارد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز سایبان فنری، قیمت نسبتا مناسب بر اساس کارایی آن می باشد. معمولا سایبان های بی کیفیتی در بازار موجود بوده که قیمت آنها ارزان نبوده و نیاز به صرف هزینه های نسبتا بالایی برای نصب آنها وجود دارد. بدین ترتیب بهتر است هزینه ها به صورت مدیریت شده انجام بشوند، یعنی بر اساس هزینه انجام شده، کیفیت در کار نیز حاصل شود. در غیر این صورت هزینه های انجام شده فاقد ارزش و اهمیت می باشند.

یکی دیگر از مزایای سایه بان فنری نصب سریع می باشد. معمولا متخصصان ما در این حوزه می توانند در مدت زمان نه چندان زیادی طراحی، تولید و نصب این نوع از سایبان ها را انجام بدهند.

امکان استفاده از روکش ضد آب باعث شده تا این سایبان ها برای در امان ماندن از آب باران در فصل زمستان نیز کاربرد بسیار زیادی داشته باشد. معمولا بسیاری از مغازه ها به نحوی طراحی شده اند که باید محصولاتی را دم درب قرار داده تا بدین وسیله مشتریانی را جذب نمایند. آفتاب و آب باران برای چنین افرادی می توانند دردسر های بسیار بزرگی را به همراه داشته باشند. با وجود سایبان فنری همه افراد از نور آفتاب و یا آب باران در امان خواهند بود.

سايبان بازويي.برقي.فنري ويژه مغازه ها

سايبان بازويي.برقي.فنري ويژه مغازه ها

سایبان فنری انتخابی بی نظیر برای مغازه و فروشگاه شما

نصب یک سایبان فنری مطمئنا برای هر فروشگاه یا مغازه ای ضروری است. این نوع از سایبان برقی به قدری مزایای مثبت دارد که شما در برابر پرداخت هزینه آن بسیار راضی خواهید بود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم با انواع آن و خصوصیات و ویژگی هایش آشنا شوید.

چرا سایبان فنری برای شما مناسب تر است؟

سایبان فنری یکی از جدیدترین طراحی را میان سایر انواع سایبان مغازه به خود اختصاص داده است. در واقع ظاهر زیبا و جذاب این مدل از سایبان برقی محبوبیت زیادی میان دارندگان کسب و کار فروشگاهی و مغازه دارد. بنابراین اگر به دنبال طراحی به روز و زیبا هستید می توان انتخاب این نوع از سایه بان مغازه را مناسب شما دانست. اما شاید یکی از اصلی ترین تفاوت سایبان اتوماتیک با سایبان های دیگر مانند نوع کالسکه ای، پوشش دهی وسیع آن است که برای مغازه داران اهمیت زیادی دارد. در اصل اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم، می توان برآمدگی جلویی آن را تا دو و نیم متر عنوان کرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از سایبان فنری، مقاومت وزن بالا توسط بازوان آن است. قسمت های داخلی سایبان فنری، همانطور که از نامش پیداست با فنرهایی بسیار مقاوم ساخته شده است که تحمل وزن بالای روکش آن را نیز آسان تر می سازد. در نتیجه خریدار و مصرف کننده می تواند اطمینان حاصل کند سایبان مغازه وی مقاوم ترین نوع ممکن می باشد. شیب بسیار منطقی آن که در حدود 45 تا 50 درجه می باشد، از نظر زیبایی و همچنین مناطق تحت پوشش خود به جذابیت این محصول افزوده است. در پایان نیز می توان به این نکته اشاره کرد که شما می توانید هنگام خرید سایبان فنری، پارچه های روکش آن را براساس نیاز خود انتخاب کنید. روکش فلکسی برای تبلیغات مناسب تر است اما اگر شما سایبان اتوماتیک را برای استخر یا تراس خانه خود انتخاب می کنید و نیازی به تبلیغات ندارید، می توانید از روکش های نانو یا سایر پارچه ها نیز استفاده کنید. بدین ترتیب استفاده از سایبان بازویی برای بیشتر مناطق آب و هوایی مناسب بوده و محدودیتی در انتخاب آن وجود ندارد.

سایبان فنری

                      سایبان فنری

قیمت سایبان زنجیری مقطوع می باشد؟

قیمت سایبان مغازه طبیعتا با توجه به کاربرد و کارایی آن بسیار مقطوع می باشد. شما سایبان زنجیری را چه برای مغازه و فروشگاه خود بخواهید و چه برای تراس و استخر و باغچه تفاوتی ندارد. در هر حالت هزینه ای که برای سایبان زنجیری پرداخت می کنید در برابر رضایت شما از کارایی و زیبایی آن بسیار ناچیز خواهد بود.

سایبان فنری

سایبان فنری به نامهای سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان مفصلی،سایبان اتوماتیک و سایبان بازشو نیز شناخته می شود.

سایبان فنری(سایبان برقی) آخرین کالا در حوزۀ سایبان های جمع‌شدنی هستند که به بازار وارد شده اند. بیشتر سایبان فنری(سایبان برقی) ضدآب هستند و این به این معناست که آب به قسمت “بام” سایبان فنری(سایبان برقی)به هیچ وجه نفوذ نمی‌کند. مزیت سایبان فنری این است که می‌توانند با استفاده از شیشه‌های سایه ای در قسمت جلویی یا کناری سایبان فنری بسته شوند. با استفاده از این مدل از سایبان فنری(سایبان برقی) می‌توان یک اتاق خارج از خانه داشت که در زمستان می‌توان آن را گرم کرد و در تابستان می‌توان هوای این اتاقک را که با سایبان فنری مسقف شده را تهویه کرد.

 

قیمت سایبان فنری

سایبان بازویی از آنجا که فنرهایی درون بازوی خود تعبیه کرده است به سایبان فنری نیز معروف شده است.

در صورت مجهز شدن سایبان بازویی (سایبان فنری ) به موتور برقی به آن سایبان برقی نیز گفته می شود.

سایبان فنری 

سایبان فنری انتخاب مناسبی برای کافه ها و رستورانها میباشد چرا که میتواند زیبایی فوق العاده به دکوراسیون کافه یا رستوران شما بیفزاید.سایبان فنری در ابعاد ، و رنگهای متنوع قابل اجراست .همچنین محیط مناسبی برای تبلیغ کار شما میباشد.سایبان فنری در صورتی که به موتور برقی و ریموت تجهیز شود با نام سایبان برقی نیز شناخته میشود.

اطلاعات جامع در خصوص سایبان فنری

سایبان فنری همان سایبان بازویی می باشد که از فنر هایی برای باز و بسته شدن بازوها می باشد. سایبان فنری دارای ظاهری بسیار شیک و مدرن می باشد. همین موضوع باعث شده تا در سال های اخیر اغلب افرادی که قصد ساخت و نصب سایبان مغازه دارند، سایبان فنری را انتخاب کنند. سایه بان فنری با ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد. بدین ترتیب با توجه به ابعاد درب مغازه و یا هر محل دیگری که قرار است این سایه بان نصب شود، می توان سایه بان فنری را سفارش داد.

سایبان فنری با توجه به کارایی بسیار خوب و ظاهر مناسبی که دارد، در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد. از جمله مواردی که این نوع از سایه بان ها به کار می روند، می توان به مغازه ها، فروشگاه های بزرگ، خانه و آپارتمان و… اشاره کرد. هر چه کارایی یک محصول بیشتر باشد، قطعا مشتریان آن محصول نیز افزایش می یابند. سایبان فنری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و با توجه به کارایی بسیار زیادی که دارد، میزان استقبال از این نوع سایه بان را بسیار زیاد کرده است.

سایه بان فنری

                    سایه بان فنری

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان