سایبان مغازه

سایبان تبلیغاتی
سایبان تبلیغاتی
05/06/2017
نمایش همه
سایبان مغازه

سایبان مغازه-سایبان کالسکه ای

سایبان مغازه

سایبان مغازه یکی از محصولات کاربردی برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به فروشگاه ها و یا ایجاد فضای سایه در محیط باز است. سایبان برقی مغازه را کارگاه تولیدی ایران سایبان با مونتاژ قسمت های مختلف تولید می کنند. برای آشنایی بیشتر با سایبان برقی مغازه و کاربردهای آن ما را تا پایان مطلب همراهی کنید.سایه بان مغازه یکی از محصولات کاربردی برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به فروشگاه ها و یا ایجاد فضای سایه در محیط باز است.

ایران سایبان به عنوان سازنده انواع سایبان مغازه،ساخت سایبان در انواع متنوع را برای صاحبان فروشگاهها و مغازه داران محترم ارایه مینماید.برای سایه بان مغازه میتوان از سایبان جکی،سایبان برقی،سایبان کالسکه ای،سایبان دکوراتیو،سایبان چتری و سایبان بازویی استفاده نمود.بسته به نیاز و خواست مشتری  هر یک از این نوع سایبانها مناسب رفع یک نیاز میباشد. در ادامه اطلاعات جامع در خصوص انواع سایبان مغازه برای راحتی در انتخاب آن در اختیار مشتریان قرار داده میشود.

سایبان کالسکه ای ایران سایبان:  این نوع سایبان در دهنه های تا 6 متر و با بازشوندگی استاندارد تا 1.20 سانتیمتر با انواع روکش و نرخهای متنوع قابل تولید و عرضه توسط مجموعه تولیدی ایران سایبان میباشد. قیمت سایبان مغازه کالسکه ای ارزانترین نوع سایبان میباشد که که ایران سایبان ساخت سایبان مغازه از این نوع را برای عزیزانی که میخواهند هزینه زیادی متحمل نشوند توصیه مینماید.سایبان کالسکه ای معمولا از جنس آهن و با روکش کانتینری تهیه میشود. شما میتوانید سایبان کالسکه ای مغازه را  با بهترین کیفیت ممکن را از ایران سایبان ثبت سفارش نمایید.

سایه بان کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای

سایبان جکی ایران سایبان:  این نوع سایبان با نامهای سایبان بازویی و سایبان فنری نیز شناخته میشود.سایبان جکی ایران سایبان در دهنه های بین 3 متر تا 6 متر و با بازشوندگی 2.50 و 2.80 سانتیمتر و در مدلهای متنوع قابل تولید و نصب توسط ایران سایبان میباشد.قیمت سایبان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی سایبان مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند.

سایبان برقی ایران سایبان : این نوع سایبان همان سایبان جکی(سایبان بازویی) میباشد که به موتور برقی،ریسیور و ریموت مجهز شده است. ایران سایبان بعنوان مشاور صدیق مشتریان عنوان میدارد با توجه به اینکه سایبانهای تا زیر 4.5 دهنه از وزن بالایی برخوردار نمیباشند در نتیجه نیاز به موتور برقی نیز از لحاظ فنی در این ابعاد مشهود نیست ولی برای متراژهای بالاتر نیاز به موتور برقی حس میشود.شما میتوانید سایبان برقی با بهترین کیفیت را از ایران سایبان تهیه نمایید.

سایه بان برقی

سایه بان برقی

سایبان دکوراتیو ایران سایبان: این نوع سایبان ثابت بوده و با بازشوندگی تا یک متر قابل طراحی و ساخت توسط ایران سایبان میباشد. سایبان پوششی ایران سایبان درای انواع و ندلهای متنوع طبق سفارش مشتریان میباشد.

سايبان پوششي

سايبان پوششي

اطلاعات جامع در خصوص سایه بان مغازه

سایبان مغازه را می توان یکی از کاربردی ترین نمونه از سایبان هایی دانست که مجموعه تولیدی ایران سایبان به طور روزانه برای مشتریان تهیه می کنند. سایه بان مغازه دارای انواع مختلفی می باشد. از آن جایی که نور مستقیم آفتاب می تواند به انواع محصولات آسیب برساند، در نتیجه برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به داخل مغازه ها، می بایست از سایبان مناسب استفاده شود. سایبان مغازه ایران سایبان  این توانایی را دارد که به راحتی از ورود آب باران در فصل زمستان به داخل مغازه نیز جلوگیری کند. زیرا معمولا شیشه ها به خوبی آب بندی نمی باشند و امکان ورود آب به داخل مغازه ها بر اثر بارش شدید باران وجود دارد. البته برای این منظور باید از روکش هایی استفاده کرد که قابلیت ضد آب نیز داشته باشند.اه باشید.

سایبان مغازه

سایبان مغازه

خرید سایبان مغازه

سایبان مغازه یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود، زیرا با استفاده از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته و همچنین متریال مناسب و کاربردی، کمک می کند تا همه افراد در هر کدام از شهر های کشور با هر نوع آب و هوایی بتوانند از سایبان مغازه استفاده کنند. سایه بان مغازه را ایران سایبان با بهترین قیمت ممکن و برترین کیفیت تهیه و تولید می نمایند. این امر باعث شده تا افراد بسیار زیادی در سال های اخیر از سایبان مغازه بهره مند شوند.سایت سایبان مغازه هم کمک شایانی به مشتریان جهت دسترسی مستقیم به سازنده سایبان مغازه نموده است و این امر هزینه های واسطه گری را نیز برای مشتریان حذف نموده است.

سایبان برقی مغازه دارای نمونه های بسیار مختلفی بوده که از جمله پر کاربرد ترین آنها می توان به سایبان برقی اشاره کرد. سایبان برقی معمولا دارای بدنه آلومینیومی است، همین امر دلیل بر گران تر بودن آن نسبت به نمونه کالسکه ای می باشد. میزان جلو آمدگی سایبان برقی مغازه 2.5 الی 3 متر بوده و این ابعاد در سایبان کالسکه ای مغازه بین 1.20 الی 1.50 می باشند. بدین ترتیب با استفاده از سایبان مغازه از نوع برقی می توان سطح بیشتری را پوشش داده، با توجه به این امر و ظاهر مناسب سایبان برقی، معمولا میزان استفاده از نمونه برقی سایبان مغازه بسیار بیشتر از کالسکه ای می باشد.

سایبان برقی مغازه

سایبان برقی مغازه

سفارش سایبان مغازه

سایبان مغازه سال هاست که به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پر کاربرد ترین نمونه از سازه های موجود در بازار شناخته می شود. سایه بان مغازه می تواند به صورت برقی نیز تولید شود. سایبان های ساخته شده در گروه فنی ایران سایبان معمولا از نظر نوع ساخت دارای تفاوت هایی با هم می باشند. این تفاوت ها ممکن است باعث کاربرد گوناگون این سایه بان ها بشود. بدین ترتیب نیاز است همه افراد با انواع سایه بان و کاربرد آنها آشنایی پیدا کنند. این امر باعث می شود تا بتوانند بهترین انتخاب را در هنگام نیاز داشته باشند. گروه فنی ایران سایبان ،سایبان مغازه را  با ابعاد مختلفی تولید می کنند، این امر باعث شده تا افرادی که قصد استفاده  از انواع سایه بان را دارند، رضایتمندی بسیار بیشتری داشته باشند. تنوع در سایز سایبان مغازه باعث می شود تا بتوان در برخی موارد نیز که فضای کمی برای نصب سایه بان وجود داشته نیز از این محصول برای ایجاد سایه استفاده نمود. کیفیت سایه بان مغازه به نوع و جنس مواد اولیه و همچنین نحوه ساخت آن بستگی دارد. ایران سایبان، سایه بان سایبان های بسیار با دوام و شیک را برای مصرف در مکان های مختلف تولید مینماید.

سایبان مغازه

سایبان مغازه

قابلیتهای سایبان مغازه

سایبان مغازه دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد، همین امر باعث شده تا اصناف مختلفی از این نوع سایبان ها استفاده بکنند. سایبان مغازه سایبان کالسکه ای معمولا این قابلیت را دارد که از ورود آفتاب به داخل مغازه ها و یا هر مکان دیگری جلوگیری کند. با توجه به اینکه ورود آفتاب به مغازه یا هر مکان دیگری می تواند مشکلات زیادی را فراهم کند، استفاده از سایه بان مغازه بسیار ضروری می باشد.جلوگیری از ورود آفتاب به داخل مغازه یا هر مکان دیگری باعث می شود تا میزان مصرف انرژی برای خنک کردن فضای داخل مغازه کمتر شود، زیرا آفتاب باعث می شود تا مقدار زیادی از انرژی هدر برود. از دیگر مضرات ورود آفتاب به داخل مغازه هایی مانند سوپر مارکت ها یا قصابی ها، فاسد شدن مواد غذایی می باشد. معمولا اصنافی مانند لباس فروشی ها باید از ورود آفتاب به داخل مغازه خود جلوگیری کنند، زیرا آفتاب باعث آسیب جدی به پارچه و لباس می شود که این امر می تواند ضرر و زیان های بسیار زیادی را برای افراد در پی داشته باشد. از این رو استفاده از سایه بان مغازه برای اغلب اصناف بسیار ضروری می باشد.

سایبان مغازه -سایبان کالسکه ای

سایبان مغازه -سایبان کالسکه ای

سایبان تبلیغاتی مغازه

سایبان تبلیغاتی مغازه با توجه به نوع، رنگ و جنس و… می تواند در نقش سایه بان تبلیغاتی نیز کابرد متنوعی داشته باشد.برای تبلیغات برندها روی سایبان از هر دو مدل سایبان کالسکه ای و سایبان بازویی میتوان بهره برد.ایران سایبان با توجه به داشتن رزومه قوی در زمینه تبلیغات برندها روی سایبان ،با افتخار آماده همکاری با صاحبان شرکتها و برندها میباشد.

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

مزایای سایبان مغازه

مزایای سایبان مغازه ایران سایبان یکی از مواردی است که در سال های اخیر ذهن بسیاری از مغازه داران در سراسر کشور را به خود مشغول کرده است. زیرا علاوه بر مزایای بسیار زیادی که آفتاب برای سلامتی انسان دارد، آسیب هایی نیز ممکن است به برخی از محصولات برساند. نور مستقیم آفتاب می تواند هر محصولی که داخل مغازه قرار داشته را از بین ببرد. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد و این امر می تواند خساراتی را به دنبال داشته باشد. این موضوع باعث شده تا سایبان مغازه برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.معمولا سایبان مغازه را از پارچه های کره ای تولید می کنند، زیرا این نوع از پارچه ها دورو بوده و دارای روکش پی وی سی می باشند. این موضوع باعث می شود تا کیفیت و زیبایی سایبان مغازه بسیار بیشتر شود. البته علاوه بر پارچه های کره ای از پارچه های نانو نیز در ساخت سایبان مغازه استفاده می شود. پارچه های نانو در طرح و رنگ های بسیار مختلفی تهیه و تولید می شوند. این موضوع باعث شده تا استفاده از پارچه های نانو نیز با استقبال مناسبی مواجه شود.

سایبان برقی فول باکس

سایبان برقی فول باکس

سایه بان مغازه محصول منحصر به فرد ایران سایبان

در گذشته سیستم سایبان دستی به عنوان سایبان مغازه را در جلوی مغازه ها و فروشگاه ها بسیار دیده ایم که برای باز و بسته کردن این مدل از سایبان مغازه می بایست از دسته هندل استفاده می نمودند. امروزه سیستم سایبان مغازه به گونه ای پیشرفت کرد است که شما فقط با زدن کلید ریموت می توانید سایبان مغازه را باز و بسته کنید.

سایبان برقثی مغازه سقف ثابت یا جمع شونده ای است که به ساختمان خارجی متصل میشود و مغازه یا سازه مورد نظر را در برابر آفتاب و بارش باران محافظت میکند اما همانگونه که میدانید با پیشرفت امکانات استفاده از وسایل به همان شکل ابتدایی محدود نمیشود و استفاده های گوناگونی میتوان از آن ها کرد امروزه از مدل های سایبان مغازه برای تبلیغات نیز استفاده میشود جنس سایبان مغازه عموما از پلی استر ، پنبه و پی وی سی میباشد که در سایبان های تراس ، کالسکه ای ،برقی و تبلیغاتی نیز به کار میرود اما اگر شما قصد دارید برای مغازه خود علاوه بر یک سایبان وسیله ای تبلیغاتی و زیبا بسازید باید سفارش ساخت یک سایبان تبلیغاتی از جنس پارچه فلکسی و نوع بسیار با کیفیت آن را دهید که به مراتب هزینه بالایی  دارد ولی  کارایی بهتری نیز دارد ولی اگر نمیخواهید هزینه زیادی در این رابطه انجام دهید میتوانید از پارچه بنر با نوع کم کیفیت تر آن استفاده نمایید در زمان سفارش سایبان تبلیغاتی سازنده آن طرح مورد نظر شما را به صورتی بر روی بنر پیاده سازی میکند که در صورت بازو بسته کردن سایبان کار شما به زیبایی تبلیغ شود.

در کنار سایبان مغازه و سایبان های تبلیغاتی سایبان های دیگری که امروزه استفاده زیادی دارد و مورد استقبال قرار گرفته سایبان تراس یا بالکن ها میباشد همانطور که در بالا اشاره شد جنس این سایبان ها نیز از پی وی سی ، پلی استر یا پنبه بنابر سلیقه سفارش دهنده میباشد عموما سایبان تراس ثابت بوده و نیازی به جابجایی ندارد ولی اگر علاقه دارید معماری خاصی به بالکن خود بدهید بهتر از نوع برقی سایبان های مغازه را سفارش دهید و درخواست زدن طرح های جالب و منحصر به فرد بر روی سایبان خود را دهید تا علاوه بر اینکه محافظی در برابر نور و باران داشته باشید وسیله ای برای خاص و شیک کردن معماری منزل تراس بالکن یا هر جای دیگری که قصد استفاده از آن را دارید داشته باشید.

سایبان برقی مغازه (2)

سایبان برقی مغازه

معیارهای انتخاب سایبان مغازه مناسب 

سایه بان مغازه شاید یکی از ضروری ترین و اصلی ترین تجهیزات برای راه اندازی و بهره برداری از مغازه هایی باشد که مشرف به سمت آفتاب هستند. از این رو سایه بان مغازه می تواند برای یک هدف کلی مورد استفاده قرار گیرد. آن هم ایجاد سایه برای داخل مغازه و فروشگاه. به نظر می رسد استفاده از سایه بان مغازه برای فروشگاه هایی که ویترین جلو شیشه ای دارند و یا یخچال شیشه ای در معرض نور آفتاب دارند ضروری تر از سایر فروشگاه ها می باشد.

سایبان مغازه سفارشی (6)

سایبان مغازه

امکانات سایبان مغازه 

امکاناتسایبان مغازه با تمامی تنوع، کاربرد تبلیغاتی، زیبایی و … که دارد، برای مغازه دارانی مانند میوه فروش ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و یا حتی بقالی های کوچک یک محله، به عنوان یک محافظ از نور مستقیم خورشید نیز کاربرد دارد. طبیعتا همه محصولات داخل مغازه چیده نمی شود و برخی از آن ها مانند سبزیجات، میوه ها و برخی دیگر از مواد غذایی یا حتی سایر وسایل در قفسه های جلوی مغازه قرار داده می شود تا هم در دید مشتری بوده و هم فروش آن ها راحت تر باشد. در این حالت سایه بان مغازه مواد غذایی و … شما را از نور مستقیم خورشید که به شدت در فاسد شدن آن ها تاثیر دارد، در امان نگه می دارد. اگر حتی یک بطری آب ساده را هم به طور مستقیم جلوی نور خورشید قرار دهید فرآیند شیمیایی رخ داده تحت تاثیر اشعه آفتاب می تواند بیماری هایی مانند سرطان را سبب شود. بنابراین شاید اغراق نباشد اگر به شما بگوییم که سایبان مغازه مشتریان شما را از سرطان در امان نگه می دارد. با توجه به صنعتی شدن بیشتر زندگی امروزی و استفاده بیش از حد از پلاستیک در بسته بندی مواد غذایی، می بایست چنین مواردی را از عوامل مخرب آن ها دور نگه داشت. در این حالت برای شما فروشنده گرامی هیچ گزینه ای بهتر از یک سایبان مغازه با کیفیت، زیبا، کاربردی و حتی تبلیغاتی نخواهد بود. اشعه های آسیب رسان آفتاب به خصوص در شرایط کنونی که لایه اوزون به طور نسبی تخریب شده است اولین عامل طبیعی است که نیاز شما به سایبان مغازه را تایید می کند. اما یقینا فقط قرار نیست در روزهای آفتابی به سراغ سایه بان برویم؛ روزهای بارانی، برفی، حتی زمانی که باد شدیدی در هوا می چرخد شما به سایه بان مغازه خود نیاز خواهید داشت. اما یک پیشنهاد دیگر هم برای شما داریم؛ با استفاده از یک سایبان مغازه و دو صندلی کوچک و یک میز ساده، فضای بسیار زیبایی را برای رهگذران و عابرین آن محله تدارک ببینید. در این حالت شما یک فضای اختصاصی برای آن ها دارید و این موضوع خواهد توانست مشتریان شما را تا چند برابر افزایش داده و رضایت آن ها را برانگیزد.

چگونه سایبان مغازه مناسب انتخاب نماییم؟

انتخاب سایبان مغازه مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد .

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع سایه بان مغازه، قیمت آن می باشد.

جهت سفارش سایبان مغازه ابتدا بایستی برحسب انواع محصولات تولیدی کارگاه  ایران سایبان، نوع سایه بان مغازه مورد نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب نمایید.

سپس برحسب نوع سایبان میتوان، قیمت آن را از کارشناسان فروش  استعلام نمود.

لازم به توضیح است، سایبان برقی همان سایبان بازویی میباشد که مجهز به ریموت و موتور برقی شده است.

قیمت سایبان دستی مغازه به علت استفاده از گیربکس دستی ارزانتر از قیمت سایبان برقی مغازه است.

در انواع سایبان مغازه تولیدی ایران سایبان، از جمله سایبانهای برقی و سایبانهای کالسکه ای و دیگر انواع سایبان ،گیربکس دستی بصورت دیفالت روی سایبان تعبیه شده  است.تنها در صورت درخواست مشتری، گیربکس دستی خارج و موتور برقی جایگزین آن خواهد شد.

البته سایه بان برقی نیز انواع مختلفی دارد. سایبان برقی کلاسیک،سایبان برقی ایران سایبان،سایبان برقی فول باکس سه نوع اصلی سایبان برقی مغازه میباشند که در سه رنج قیمتی ارایه میگردند.قیمت سایبان کلاسیک با توجه به یراق آلات آن ارزانترین سایبان برقی مغازه می باشد. و گرانترین نوع سایبان برقی مغازه نیز سایبان برقی فول باکس است. سایبان برقی ایران سایبان نوع میانگین سایبان برقی مغازه میباشد که برای اکثر کاربردها مصرف زیادی دارد چرا که هم قیمت مناسبی دارد و هم از کیفیت بسیار مناسبی برخورداد است.

در خرید اینترنتی سایه بان دقت در انتخاب نوع آن بسیار پر اهمیت است.

در صورت نیاز به خرید سایبان ، میتوانید جهت مشاوره رایگان و  استعلام قیمت سایبان برقی مغازه،سایبان دستی مغازه،قیمت چادر مغازه،قیمت سایبان فروشگاهی،قیمت سایبان کالسکه ای،قیمت چادر مغازه،با کارشناسان ما از طریق تلگرام و واتس آپ در تماس باشید.

کارگاه تولیدی ایران سایبان ارایه دهنده با کیفیت ترین سایبان مغازه و ارزانترین سایبان مغازه در سطح کشور میباشد.

ارایه انواع سایبان مغازه،سایبان برقی،سایبان تبلیغاتی،سایبان کالسکه ای،سایبان پارکینگ ،سایبان تراس با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن

لازم به ذکر است انواع محصولات ایران سایبان عبارتند از:سایبان برقی،سایه بان مغازه، سایبان بازویی،سایبان کالسکه ای،سایبان تبلیغاتی،سایبان پارکینگ،سایبان خودرو،سایبان متحرک،سایبان برقی خودروسایبان فروشگاهی،سایبان تراس

انتخاب پارچه مناسب برای سایبان مغازه شما

سایبان مغازه می تواند به جنس برزنت و پارچه و در برخی موارد پی وی سی باشد. مهمترین و اساسی ترین گزینه برای ساخت یک سایبان ایده آل، انتخاب جنس خوب و با کیفیت پارچه آن می باشد. پارچه سایبان مغازه باید از نوع مرغوب آن انتخاب شود تا در مقابل نور آفتاب، بارش باران و برف مقاوم باشد. در کنار انتخاب رنگ و نقش زیبای پارچه سایبان باید جنس برزنت و پارچه آن مورد ارزیابی قرار گیرد.

ضد آب بودن پارچه سایبان مولفه دیگری است که باید مد نظر گرفت. پارچه انتخابی باید در مقابل نفوذ آب مقاوم باشد تا بتواند علاوه بر نور آفتاب مانع خوبی در مقابل آب باران باشد.

اما از تمام این موارد انتخاب جنس پارچه و نوع کاربری سایبان و البته ساخت تولیدی معتبری همچون مجموعه تولیدی ایران سایبان گزینه های مهمتر انتخاب یک سایبان است و البته نباید قیمت مناسب تهیه کردن آن را از نظر دور کرد.

استفاده تبلیغاتی از سایه بان مغازه

یکی از مواردی که صاحبان فروشگاه ها به آن نیاز دارند، تبلیغات می باشد. با استفاده از سایبان مغازه می توان تبلیغات مورد نظر را نیز بر روی پارچه سایبان انجام داده و این امر باعث می شود تا از یک سایبان بتوان دو استفاده بسیار مهم کرد. این امر باعث می شود تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود. با توجه به اینکه تبلیغات صحیح می تواند بر تعداد مشتریان فروشگاه های مختلف بیافزاید، لذا استفاده تبلیغاتی از سایبان مغازه بسیار مفید می باشد.

سایبان-تبلیغاتی-سایبان-برقی-سایبان-مغازه

سایبان-تبلیغاتی-سایبان-برقی-سایبان-مغازه

اهمیت سایبان مغازه جهت جلوگیری از ورود نور مستقیم آفتاب

شاید تا به حال درباره معرفی انواع سایبان مغازه اطلاعات زیادی کسب کرده باشید، اما اینکه این نوع از سایه بان ها از چه جهت حائز اهمیت می باشند، موضوع دیگری است که جای تحقیق داشته و نیاز است تا همه افراد با این نکات آشنایی کامل پیدا کنند. نور مستقیم آفتاب با وجود مزایای بسیار زیادی که داشته، قطعا مضراتی نیز دارد. یکی از مضرات نور خورشید برای مغازه گرم کردن فضای داخلی مغازه می باشد. بدین ترتیب در فصول گرم سال نیاز به هزینه های بالاتری برای خنک شدن فضای داخلی فروشگاه می باشد.

سایبان مغازه می تواند به طور کامل از ورود نور آفتاب به داخل مغازه جلوگیری کند. سایبان فروشگاه با جلوگیری از ورود نور مستقیم به داخل مغازه، کمک می کند تا اجناس داخل مغازه نیز کیفیت خود را از دست ندهند. زیرا نور مستقیم آفتاب می تواند به انواع محصولات آسیب هایی وارد نماید. با توجه به این توضیحات می توان متوجه شد که سایبان مغازه در کاهش هزینه های مربوط به انرژی مغازه و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به محصولات داخل فروشگاه مفید و تاثیر گذار است.

کاربردهای سایبان مغازه

با نامگذاری این نمونه از سایبان ها به سایبان مغازه، ممکن است بسیاری از افراد گمان کنند که تنها برای سر در مغازه ها می توان از این نوع سایبان ها استفاده کرد. این در حالی است که کاربرد سایبان ها بسیار وسیع بوده و در هر مکانی می توان از آنها استفاده کرد.ایران سایبان بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع سایبان مغازه  فعالیت میکند. برخی از کاربردهای مهم سایه بان مغازه عبارتند از :

استفاده از سایه بان مغازه برای تراس منازل

استفاده از سایبان مغازه برای محافظت از خودرو 

استفاده از سایبان مغازه برای انجام تبلیغات

سایبان پارکینگ خودرو 

سایبان ماشین ،یکی از نمونه های سایه بان ایران سایبان بوده که می توان برای حفاظت خودرو در برابر نور آفتاب از آن استفاده کرد.سایبان خودرو معمولا با ظرافت و زیبایی خاصی تهیه و تولید می شود.سایه بان متحرک خودرو و پارکینگ، با کاربردی چند منظوره، در رنگ های مختلف و با طراحی های خاص پاسخگوی سلایق مختلف خواهد بود. و مزیت بزرگی برای ارامش و راحتی مشتریان می باشد.

سایبان خودرو

سایبان خودرو (پارکینگ خودرو )

سایبان تراس

نمونه دیگر کاربرد سایبان مغازه ایران سایبان که بسیار هم کاربردی می باشد، سایبان بالکن یا سایبان تراس ایران سایبان می باشد. حد استاندارد  سایبان تراس را در اغلب موارد تا  عرض 6 و باز شوندگی 2.5 و 2.8 میباشد. البته امکان ساخت سایبان تراس با ابعاد متفاوت نیز وجود دارد.طراحی و ساخت سایه بان مناسب و سایبان چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و… در فصول گرم سال باعث خواهد شد  در طول روز نیز بتوان راحت تر و بهتر ازاین فضاها استفاده کرد و لذت کافی برد.

سایبان تراس،سایبان بالکن،سایبان پاسیو (1)

سایبان تراس،سایبان بالکن،سایبان پاسیو

 انواع سایبان مغازه

دونوع پر کاربرد سایه بان مغازه عبارتند از:

سایبان برقی مغازه: این نوع از سایه بان به علت امکان استفاده از موتور برقی به سایبان برقی نیز خوانده می شود . سایه بان برقی مغازه با نامهای زیر نیز شناخته می شود:

سایبان بازویی

سایبان فنری

سایبان اتوماتیک

سایبان مفصلی

سایبان بازشو

سطح پوشش (جلو آمدگی)استاندارد سایبان برقی 2.50 سانتیمتر می باشد.البته بازوهای تولیدی ایران سایبان تا سطح 3 متر را نیز بدون هیچگونه مشکلی تحت پوشش  خود قرار می دهند.

این نوع از سایبان مغازه،به علت داشتن اسکلت آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد.

سایبان برقی به علت شکیل بودن به شدت مورد استقبال شرکتها و برندها جهت تبلیغات برند روی سایبان قرار گرفته است.

در این نوع از سایبان مغازه امکان استفاده از گیربکس دستی،موتور برقی (معمولا با مارک بارزانته ایتالیا) و موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان وجود دارد.

سایبان کالسکه ای: این نوع از سایبان مغازه  بطور معمول تا سطح 1.20سانتیمتر را تحت پوشش سایه خود قرار می دهد.البته سایبانهای کالسکه ای تولیدی ایران سایبان تا 1.70 سانتیمتر نیز امکان جلو آمدن را دارند.اسکلت سایبان کالسکه ای معمولا از جنس آهن بوده  و به همین علت قیمت پایینتری نسبت به سایبان برقی دارد.

ایران سایبان اخیرا سایبانهای مغازه از نوع سایبان کالسکه ای با فریم آلومینیومی نیز به محصولات تولیدی خود افزوده است.

سایبان بازویی (سایبان برقی) و سایبان کالسکه ای دو نوع پرکاربرد از سایه بانهای مغازه هستند که امروزه کاربردهای فراوانی دارند.

سایه بان کالسکه ای (1)

سایه بان کالسکه ای (1)

از کدام شرکت سایبان مغازه بخریم ؟

ایران سایبان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان و اجرای تعداد زیادی سایبان مغازه در سطح کشور برای فروشگاهها و مغازه های شخصی و همینطور اجرای پروژه های تبلیغاتی متعدد برای برندهای نام آشنا و معتبر رزومه عملی خود را به وضوح در اختیار شما قرار داده تا برای خرید سایبان از معتبرترین مجموعه تولید کننده انواع سایبان مغازه دچار کوچکترین شکی نشوید. در مجموعه ایران سایبان(خیمه مردی)سابق فروش شروع ارتباط است .

ایران سایبان، اولین و بزرگترین تولید کننده انواع سایبان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان

ایران سایبان، تنها تولید کننده انواع سایبان که موفق به ثبت اختراع در این حوزه شده است.

ایران سایبان دارای رزومه درخشان در زمینه تبلیغات برندها معتبر روی سایبان بازویی ،سایبان کالسکه ای و چتر می‌باشد.
ازجمله برندهای :
ایرانسل،همراه اول،سامسونگ،ال جی،
مالشعیر شمس،سولیکو،کوکا کولا،
لبنیات دامداران،اب معدنی بلومر،دنت،لبنیات صباح،کلاسنو،
کاله،کیمبال،اب معدنی دیزین و…

محصولات ایران سایبان شامل:
سایبان بازویی
سایبان برقی
سایبان کالسکه ای
سایبان تراس
سایبان خودرو
سایبان دکوراتیو
چتر
آلاچیق
سایبان تبلیغاتی
و … می‌باشد .

در صورت نیاز به انواع سایبان در سراسر کشور با کارشناسان ما در ایران سایه بان تماس بگیرید،و ضمن دریافت مشاوره رایگان، بصورت مستقیم و بیواسطه از کارخانه ثبت سفارش نمایید.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش حداکثر 3 روز توسط ایران سایبان میباشد.

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی

ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است. موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان