قیمت سایبان فول باکس

سایبان-مغازه-سایه-بان-کالسکه-ای-تبلغاتی
سایبان کالسکه ای تبلیغاتی
08/26/2020
سایبان برقی مغازه
سایبان برقی مغازه
10/05/2020
نمایش همه
سایبان بازویی فول باکس

سایبان بازویی فول باکس

قیمت سایبان فول باکس 

قیمت سایبان فول باکس یک قیمت مشخص نیست و باید پارامترهای مختلفی را بررسی کرد تا بتوان با قیمت این نوع از سایبان ها آشنا شد. در ادامه با عوامل مختلفی که بر روی قیمت سایبان بازویی فول باکس ایران سایبان تاثیرگذار بوده آشنا می شویم تا بتوان در هنگام نیاز، انتخاب بهتری داشت.

عوامل موثر بر روی قیمت سایبان فول باکس

ابعاد و اندازه سایبان

یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار بر روی قیمت سایبان فول باکس، ابعاد و اندازه این نوع از سایبان ها است. معمولا این نوع از سایبان ها را ایران سایبان با عرضی برابر با 3 الی 5 متر و بازشو 2، 2.5 و 3 متر تولید می کنند. هر چه عرض و بازشو این سایبان ها بیشتر باشد، قطعا مواد اولیه بیشتری مصرف شده و هزینه ساخت سایبان را افزایش می دهد.

برقی یا دستی بودن

معمولا برای ساخت سایبان برقی فول باکس نیاز به صرف هزینه بالاتری است. زیرا برای ساخت سایبان برقی فول باکس به یک موتور الکتریکی هم نیاز است تا به وسیله موتور بتوان سایبان را باز و بسته کرد. سایبان برقی فول باکس به خاطر کاربری بسیار راحت و آسان، بیشتر از سایبان های دستی و یا کالسکه ای  مورد استقبال قرار گرفته است.

متریال مورد استفاده

یکی دیگر از عواملی که اهمیت بسیار زیادی بر روی قیمت سایبان بازویی فول باکس دارد، متریالی است که برای ساخت این سایبان مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا از آلومینیوم برای ساخت این نوع سایبان ها استفاده می شود. با توجه به قیمتی که آلومینیوم نسبت به آهن و فولاد دارد، لذا ممکن است کمی قیمت این سایبان ها افزایش پیدا کند. جنس روکش نیز می تواند بر روی قیمت سایبان فول باکس تاثیرگذار باشد. معمولا پارچه هایی که از آنها استفاده می شود، ضد اشعه UV بوده و طول عمر بالایی دارند. ضد آب و ضد انجماد بودن از دیگر مزایای روکش سایبان بازویی فول باکس محسوب می شوند.

چاپ تبلیغات

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر روی قیمت سایبان فول باکس تاثیرگذار باشد، چاپ تبلیغات بر روی آن می باشد. تبلیغات روی سایبان ممکن است در ابتدا کمی هزینه ساخت را افزایش دهند، اما برای کسب و کارهای مختلف می تواند سود دهی بسیار خوبی را به دنبال داشته باشد.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان