سایبان چتری

سایه بان تبلیغاتی-سایبان بازویی
تبلیغات روی سایبان
07/17/2017
قیمت سایبان مغازه
قیمت سایبان
07/27/2017
نمایش همه
چتر پایه کنار وینچ دار

چتر پایه کنار وینچ دار

سایبان چتری

 سایبان چتری انتخابی مناسبی برای فضاهای باز و همینطور تراس میباشد. شما ممکن است در یک روز بارانی هوس خوردن شام در باغچه خانه به سرتان بزند…یا اینکه در یک روز آفتابی قصد شنا در استخر اختصاصی حیاط خانه را داشته باشید.در هر دو حالت یک سایبان چتری می تواند لحظات لذت بخش شما را زیباتر سازد.البته میتوانید از سایبان تراس نیز استفاده نمایید.اگر شما هم اهل تفریح های انفرادی در محیط های دنج هستید، بهتر است از سایبان چتری استفاده کنید. این سایبان ها قابلیت حمل و نقل داشته و شما می توانید به هر محلی که دوست دارید آنها را منتقل نمایید. نور خورشید همیشه آزار دهنده است. پس با استفاده از این سایبان های چتری می توانید لحظات زیبایی را بودن اشعه های خورشید داشته باشید.

چتر پایه کنار هشت ضلعی

چتر پایه کنار هشت ضلعی

سایه بان چتری بهار و تابستان را برای شما لذت بخش تر خواهد ساخت.

سایه بان چتری وسیله ای بسیار کاربردی است که مورد نیاز هر خانه و خانواده نیز می باشد. شما چه بخواهید در روزهای گرم تابستان کنار ساحل وقت بگذرانید و چه در یک روز نیمه بارانی در باغچه یا حیاط خانه مشغول مطالعه و استراحت شوید، سایبان چتری لحظاتی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. در واقع قرار نیست سایه بان چتری فقط برای محافظت از اشعه های نور آفتاب استفاده شود، بلکه برای جلوگیری از وزش باد یا باران نیز قابل استفاده می باشد. سایه بان چتری ممکن است از نوع قابل حمل نیز ساخته شود که در این حالت شما می توانید به راحتی آن را به هرجایی که رفتید منتقل نمایید.

سایبان چتری

سایبان چتری

سایبان چتری پایه بغل و ویژگی های آن

سایبان چتر پایه بغل یکی دیگر از انواع سایبان های تولیدی ایران سایبان  می باشد. شما می توانید از این سایبان ها در کنار استخرها، جکوزی ها و سونا به راحتی استفاده کنید. از آنجایی که این سایبان ها پایه های وسطی ندارند قرار دادن صندلی های مخصوص استراحت و آفتاب گیری در زیر آنها آسان می باشد.از این رو عموما برای کسانی که در کنار جکوزی یا استخر های بدون سقف خود نور خورشید را دارند از این سایبان ها استفاده می کنند. تا از تابش مستقیم نور خورشید بر روی خود جلوگیری نمایند. شما علاوه بر استفاده از سایبان چتری در این مناطق می توانید بر روی روف گاردن های خود نیز با نصب این سایبان ها محیطی دنج و زیبا برای استراحت خود مهیا نمایید. چتر پایه کنار علاوه بر زیبایی مزیت های بسیاری نیز دارد. پس استفاده از آن را به شما توصیه می کنیم.

چتر پایه کنار و سایبان چتری پایه کنار

چتر پایه کنار سیم بکسلی بسیار مستحکم در رنگها و ابعاد مختلف توسر مجموعه تولیدی ایران سایبان تولید و در کمترین زمان ممکن برای سراسر کشور قابل ارسال می باشد.ایران سایبان تولید کننده انواع چتر پایه وسط و چترپایه کنار میباشد.

چتر پایه کنار مجهز به سیم بکسل و وینچ میباشد که باز و بسته نمودن چتر را تسهیل مینماید به همین علت این نوع چتر با نام چتر پایه کنار وینچ دار و چتر سیم بکسلی نیز شناخته میشود .

چتر پایه کنار وینچ دار

چتر پایه کنار وینچ دار

سایبان چتر پایه وسط و فواید استفاده از آن

سایبان های چتر پایه وسط یکی از بهترین سایبان هایی می باشند که شما را در برابر نور خورشید حفاظت می کنند. از طرفی زمان بارش برف یا باران می توانید با قرار گرفت در زیر این سایبان ها خودتان را از خیس شدن نجات دهید.این سری از سایبان چتری با دستگیره ای که در کنار آن تعبیه شده است قابل باز و بسته شدن می باشد. از این رو شما می توانید به راحتی آنها را باز کرده و استفاده نمایید. پس از آن نیز چتر را ببندید و هر زمان به استفاده از آن نیاز داشتید مجددا باز کنید.معمولا در فضاهای سبزی که درون حیاط ویلاها ساخته می شوند محل مناسبی برای استفاده از چتر پایه کنار سیم بکسلی می باشند. لذت یک لحظه ی خوب در زیر سایه بان چتری را به آسانی حس خواهید کرد.چتر پایه وسط و سایبان تراس میتوانند جایگزین مناسبی برای یکدیگر باشند.

چتر پایه کنار سیم بکسلی

چتر پایه کنار سیم بکسلی

سایبان ها معمولا برای مکان هایی استفاده می شوند که نور خورشید به صورت مستقیم به سمت انسان می تابد. حتما بارها در فیلم های روز دنیا مشاهده کرده اید که در کنار دریا، بالای میز و صندلی های راحتی سایبان چتری قرار گرفته است. دقیقا برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده میشود.البته این سایه بان چتری صرفا مختص کنار دریا نیست و افراد در مناطق مختلف دیگری همچون فضاهای باز، وسط حیاط خانه، مقابل کافی شاپ های سیار و … نیز از این سایبان ها استفاده می کنند.سایبان چتری در رنگ های مختلفی تولید می شود و شما می توانید بر حسب محیط مورد استفاده و همچنین سلیقه ی خود، هر رنگی را که دوست دارید تهیه نمایید. اگر قصد دارید از این سایبان های چتری در محلی نصب کنید باید به برخی عوامل توجه ویژه ای نمایید. از جمله عواملی چون شدت وزش باد در منطقه ی مورد نظر، زیرا اگر قصد داشته باشید از این سایبان چتری در کنار دریا نصب کنید ممکن است شدت باد به قدری زیاد باشد که این سایبان ها را از جا برکند. این سایبان ها فقط فضایی که چتر به آن اندازه است را تحت پوشش خود قرار می دهند. به همین دلیل منطقه ی پوشش معمولا محدود است. اگر قصد داشته باشید منطقه ی بیشتری را تحت پوشش سایبان چتری در آورید باید چند سایه بان چتری را در جوار یکدیگر قرار دهید.

چتر پایه وسط

چتر پایه وسط

انواع سایه بان چتری

سایه بان چتری ایران سایبان انواع مختلفی دارد و می تواند براساس موارد بسیاری تقسیم بندی شود. نوع متریال و پارچه استفاده شده، سایز، متحرک و ثابت بودن، برقی یا ساده و… برخی از گزینه هایی است که در تولید سایبان چتری مدنظر قرار گرفته و برهمین اساس نیز طبقه بندی می شود. در ادامه شما را با انواع آن ها آشنا می کنیم تا در هنگام خرید، انتخاب مناسب تری داشته باشید.

سایبان چتری ثابت و متحرک ایران سایبان : سایه بان چتری هر دو حالت مذکور را می تواند داشته باشد. اگر شما نقطه مشخصی از حیاط، باغ یا هر فضای دیگری را برای نصب سایه بان در نظر گرفته اید که دیگر نمی خواهید آن را جابجا کنید، می توانید از نوع ثابت آن استفاده کنید. این در حالیست که نوع متحرک سایه بان های چتری قابل حمل بوده و با پایه نوک تیزی که برای آن طراحی شده می تواند در زمین های نرم مانند ماسه نیز فرو رفته و به سادگی قابل استفاده باشد.

جنس پارچه سایبان چتری  : یکی از قسمت های اصلی سایبان چتری، پارچه آن می باشد. بنابراین بایستی در انتخاب آن دقت بیشتری داشته باشید. پارچه ها ممکن است ترانزیتی، برزنتی، کتان و یا فلکسی باشند. برخی ها در شرایط آب و هوایی نامناسب نوع کتان آن را که ضدآب نیز محسوب می شود، انتخاب مناسب تری می دانند.

سایبان چتری برقی یا ساده: سایه بان چتری ایران سایبان مانند سایر سایبان ها می تواند از نوع ساده یا برقی باشد. طبیعتا نحوه کار با نوع برقی سایبان ها از نوع دستی راحت تر است. اما با این وجود سایبان چتری ساده و دستی نیز به آسانی باز و بسته کردن یک چتر معمولی قابل استفاده می باشد.

تنوع رنگ و مدل سایه بان چتری : این گزینه کاملا به سلیقه و البته نیاز شما بستگی دارد. برخی از سایه بان های چتری مربع بوده و برخی دیگر به شکل هشت ضلعی ساخته می شوند. پارچه آن ها در رنگبندی بسیار متنوعی تولید می شود و این موضوع ممکن است انتخاب میان رنگ ها را برای شما دشوار سازد. علاوه براین پایه فلزی یا چوبی بودن سایه بان چتری نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که باید در هنگام خرید مدنظر قرار دهید.

قیمت سایبان چتری ایران سایبان: سایبان چتری قیمت های متفاوتی ممکن است داشته باشد که این قیمت به جنس، سایز و برند سازنده بستگی دارد. اما این شما هستید که انتخاب می کنید برای سایه بان چتری خود چقدر هزینه خواهید کرد. در هر حال ارزش یک صبحانه رمانتیک در زیر سایه بان چتری با کسی که دوستش دارید، از قیمتی که برای آن می پردازید بسیار بیشتر می باشد.

چتر پایه کنار

چتر پایه کنار

چتر تبلیغاتی 

ایران سایبان مجری تولید و ساخت انواع چتر تبلیغاتی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن میباشد.تبلیغات روی چتر یکی از انواع تبلیغات پربازده میباشد که توسط برندها و شرکتها سفارش داده میشود .تبلیغات روی چتر پایه وسط و یا چتر پایه کنار گزینه مناسبی برای معرفی محصولات و برگزاری همایشها میباشد.چترهای تبلیغاتی پایه وسط ایران سایبان با دو مدل چتر تبلیغاتی مربعی و چتر تبلیغاتی گرد تولید و عرضه میگردند/.چتر تبلیغاتی میتواند پکیج شما را در کنار سایبان تبلیغاتی کالسکه ای و سایه بان تبلیغاتی بازویی کامل نماید/.

چتر تبلیغاتی مربعی

یکی از کاربردهای اصلی چتر تبلیغاتی این است که یک فروشگاه یا مغازه بتواند تبلیغات خود را به صورت دائمی و هدفمند انجام بدهد. معمولا چتر تبلیغاتی می تواند به عنوان یک بنر تبلیغاتی نیز به کار گرفته شود. چتر تبلیغاتی این قابلیت را دارد که بتواند برند تجاری را قدرتمند نماید. زیرا روزانه افراد بسیار زیادی از مقابل فروشگاه عبور می کنند و دیدن تبلیغات می تواند در جذب مشتری نیز تاثیر گذار باشد. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی برای مغازه خود از سایبان تبلیغاتی و همینطور چتر تبلیغاتی استفاده می کنند.در این میان چتر تبلیغاتی مربعی به علت قیمت مناسب، فضای عالی برای چاپ و زیبایی منحصر به فرد آن مورد توجه برندها و شرکتهای زیادی قرارگرفته است در زیر چند نمونه از تبلیغات شرکتها و برندها روی چتر تبلیغاتی مربعی را میتوانید ملاحظه فرمایید. چتر و سایه بان تبلیغاتی آن دسته از سایه بان هایی به شمار می روند که امکان چاپ کردن بر روی روکش آنها وجود داشته باشد. زیرا در صورتی که هیچ گونه چاپی بر روی روکش سایبان انجام نشود، نمی توان جهت تبلیغات از آنها بهره کافی را برد. از این رو انتخاب روکش سایه بان تبلیغاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.مجموعه تولیدی ایران سایبان طراحی و ساخت انواع  چتر پایه وسط و پایه کنار بصورت عمده و جزیی در انواع مدلهای متنوع ، اندازه ها و رنگهای مختلف را جهت انتخاب مشتریان عزیز آغاز نموده است.برای ثبت سفارش خرید انواع چتر با کارشناس فروش چتر ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

چتر پایه کنار تبلیغاتی:

تبلیغات برند آرگو روی چتر پایه کنار تبلیغاتی ، روی سایبان کالسکه ای تبلیغاتی و روی سایبان بازویی تبلیغاتی توسط تیم ایران سایبان انجام شد.

چتر پایه کنار تبلیغاتی

آلاچیق 

موارد کاربرد آلاچیق:

-استفاده از الاچیق برای برگزاری نمایشگاهها

-استفاده از الاچیق در فضای باز برای پیک نیک

– استفاده از آلاچیق برای معرفی محصولات در فضای باز

-استفاده از آلاچیق در کنار سایبانهای تبلیغاتی 

آلاچیق

آلاچیق

 

 

سایبان چتری نصب شده برای سام هاوس (خانه سامسونگ)

چتر پایه کنار با قطر 3 متر  

چتر

چتر پایه کنار

چتر تبلیغاتی 

تبلیغات برند کیمبال روی چتر پایه وسط با قطر 2.5

سایه بان-چتریچتر پایه کنار مستحکم

چتر پایه کنار ایران سایبان در ابعاد 3 متر و 4 متر قابل عرضه میباشد،این نوع چترها بسیار مستحکم بوده و مجهز به سسیم بکسل میباشند .چتر پایه کنار ایران سایبان در رنگهای متنوع قابل عرضه میباشد.

سایه بان-چتری

چترهای تولیدی ایران سایبان با یکسال ضمانت خدمت مشتریان عرضه می گردند/.

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان