سایبان برقی مغازه
سایبان برقی مغازه
10/05/2020
سایبان دستی
سایبان دستی مغازه
10/18/2020
نمایش همه
چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی یکی دیگر از محصولات زیرمجموعه سایبان تبلیغاتی بوده که می توان از آن در محیط باز به منظور ایجاد یک فضای بزرگ، متوسط و یا کوچک  برای ایجاد سایه استفاده کرد. چتر تبلیغاتی در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و افراد بسیار زیادی از این محصول استفاده می کنند.معمولا چتر تبلیغاتی با ابعاد بسیار بزرگ تولید نمی شود، زیرا ابعاد و اندازه های کوچک که جمع و جور هستند با استقبال بیشتری روبرو می شوند. به همین خاطر در مواردی که نیاز به فضای سایه نه چندان بزرگ بوده، می توان از چتر تبلیغاتی استفاده کرد.

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی-تبلیغات ماءالشعیر شمس

معرفی چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی که یک نمونه کاربردی از سایبان تبلیغاتی محسوب می شود، در مدل های مختلفی تولید می شود. معمولا این چتر ها در دو نوع کلی پایه کنار و پایه وسط تولید می شوند. چتر پایه کنار معمولا فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این موضوع به خاطر عدم وجود پایه در وسط سایبان بوده، زیرا وجود سایه در وسط سایه بان منجر به اشغال بخشی از فضا می شود.بدین ترتیب معمولا اغلب افراد تمایل به استفاده از چتر تبلیغاتی پایه کنار دارد. این نوع از چتر ها دارای وینچ بوده و مهار آن توسط این وینچ انجام می شود. بدین ترتیب استحکام آن نیز بسیار خوب بوده و با اطمینان بیشتری می توان زیر این چتر ها قرار گرفت.

چتر تبلیغاتی پایه کنار

مزایای چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی را می توان به راحتی در باغ و ویلا مورد استفاده قرار داد. با استفاده از این چتر ها در کنار استخر های موجود در باغ و ویلا می توان خود را در برابر تابش مستقیم نور آفتاب محافظت کرد. در فضاهایی مانند بالکن نیز می توان از این چتر ها استفاده کرده و خود را در برابر اشعه های مضر نور آفتاب محافظت کرد.چتر تبلیغاتی برای مشاغلی که در فضای باز فعالیت می کنند نیز بسیار مفید است. فروشندگی در فضای باز با استفاده از چتر تبلیغاتی می تواند بسیار راحت تر از قبل شده و امکان افزایش فروش با تبلیغات انجام شده نیز بیشتر می شود.چتر تبلیغاتی که نوعی سایبان تبلیغاتی به شمار می رود، دارای مزیت های بیشماری است. برای مثال جلوگیری از تابش نور خورشید یکی از مزایای این نوع سایبان تبلیغاتی می باشد. با توجه به وجود اشعه های UVA و UVB در نور آفتاب، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد کند. ایجاد لکه های تیره و چین و چروک از جمله آسیب های تابش مستقیم نور آفتاب به شمار می روند.

چتر تبلیغاتی وینچی

چتر تبلیغاتی وینچی

از دیگر مزیت های چتر تبلیغاتی می توان به جلوگیری از رطوبت اشاره کرد. بارش باران در فصل پاییز و زمستان و حتی در فصل بهار بیشتر مناطق کشور را تحت تاثیر خود قرار می دهد. بدین ترتیب مشاغلی که در فضای باز فعالیت دارند مانند افرادی که دست فروش هستند، باید راهکاری برای جلوگیری از خیس شدن خود و اجناس خود داشته باشند.سایبان تبلیغاتی می تواند یکی از ایده آل ترین روش ها برای جلوگیری از بارش باران باشد. البته جنس روکش چتر تبلیغاتی باید از جنس ضد آب انتخاب شود تا رطوبت را از خود عبور ندهد.

چتر تبلیغاتی_پایه وسط

چتر تبلیغاتی_تبلیغات ماءالشعیر آرگو

 

تبلیغات ماءالشعیر جوجو روی چتر تبلیغاتی پایه وسط  در کنار سایبان بازویی تبلیغاتی توسط تیم ایران سایبان انجام شد.

چتر تبلیغاتی-تبلیغات جوجو

چتر تبلیغاتی-تبلیغات جوجو

تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان تبلیغاتی کالسکه ای ، چتر تبلیغاتی پایه وسط و سایبان بازویی تبلیغاتی به تعداد عمده صورت پذیرفت. این مدل تبلیغات با مشاوره کارشناسان ایران سایبان پکیج کاملی را در اختیار صاحیان برند جهت تبلیغات محصولات خود قرار میدهد.

چتر تبلیغاتی پایه وسط

چتر تبلیغاتی پایه وسط- تبلیغات شمس

تبلیغات ماءالشعیر آرگو روی چتر تبلیغاتی مربعی و سایبان کالسکه ای بصورت عمده ظرف 3 روز کاری توسط ایران سایبان تکمیل شد.

چتر تبلیغاتی مربعی

چتر تبلیغاتی مربعی- تبلیغات آرگو

تبلیغات برند آرگو روی چتر پایه کنار(چتر تبلیغاتی وینچی ) توسط تیم ایران سایبان ظرف 3 روز کاری طراحی،چاپ و ساخته شد.

ایران سایبان با قدمت بیش از نیم قرن پروژه های تبلیغاتی برندهای معتبر زیادی را روی سایبان مغازه و چتر تا کنون انجام داده و با کوله باری از تجربه آماده همکاری با تمام برندها،شرکتهای و  کسب و کارهای نوپا میباشد.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان