سایبان برقی مغازه
سایبان برقی مغازه
24 مهر 1399
سایبان دستی
سایبان دستی مغازه
24 مهر 1399
نمایش همه
چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

5
(1)

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی یکی دیگر از محصولات سایبان تبلیغاتی میباشد. این مدل سایبان را می توان در محیط باز به منظور ایجاد یک فضای بزرگ برای ایجاد سایه استفاده نمود.  چتر سایبان تبلیغاتی در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و افراد بسیار زیادی از این محصول استفاده می کنند. 

خرید سایه بان چتری تبلیغاتی

تبلیغات روی سایبان چتری مربعی

معرفی سایبان چتری تبلیغاتی

سایبان چتری تبلیغاتی  یک نمونه کاربردی از سایبان تبلیغاتی محسوب می شود. معمولا این چتر ها در دو نوع کلی چتر پایه کنار و چتر پایه وسط تولید می شوند. چتر پایه کنار معمولا فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این موضوع به خاطر عدم وجود پایه در وسط سایبان بوده، زیرا وجود سایه در وسط سایه بان منجر به اشغال بخشی از فضا می شود. بدین ترتیب معمولا اغلب افراد تمایل به استفاده از چتر پایه کنار تبلیغاتی دارد. این نوع از چتر ها دارای وینچ هستند. بدین ترتیب استحکام آن نیز بسیار خوب بوده و با اطمینان بیشتری می توان زیر این چتر ها قرار گرفت.

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

مزایای سایه بان چتری تبلیغاتی

سایه بان چتری تبلیغاتی را می توان به راحتی در باغ و ویلا مورد استفاده قرار داد. با استفاده از این چتر ها در کنار استخر های موجود در باغ و ویلا می توان خود را در برابر تابش مستقیم نور آفتاب محافظت کرد. در فضاهایی مانند بالکن نیز می توان از این چتر ها استفاده کرده و خود را در برابر اشعه های مضر نور آفتاب محافظت کرد. چتر پایه وسط تبلیغاتی برای مشاغلی که در فضای باز فعالیت می کنند نیز بسیار مفید است. فروشندگی در فضای باز با استفاده از سایبان چتری تبلیغاتی می تواند بسیار راحت تر از قبل شده و امکان افزایش فروش با تبلیغات انجام شده نیز بیشتر می شود. چتر سایبان تبلیغاتی که نوعی سایبان تبلیغاتی به شمار می رود. دارای مزیت های بیشماری است. برای مثال جلوگیری از تابش نور خورشید یکی از مزایای این نوع سایبان تبلیغاتی می باشد. با توجه به وجود اشعه های UVA و UVB در نور آفتاب، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد کند. ایجاد لکه های تیره و چین و چروک از جمله آسیب های تابش مستقیم نور آفتاب به شمار می روند.

نمونه کارهای سایبان

از دیگر مزیت های سایبان چتری تبلیغاتی می توان به جلوگیری از رطوبت اشاره کرد. بارش باران در فصل پاییز و زمستان و حتی در فصل بهار بیشتر مناطق کشور را تحت تاثیر خود قرار می دهد. بدین ترتیب مشاغلی که در فضای باز فعالیت دارند مانند افرادی که دست فروش هستند، باید راهکاری برای جلوگیری از خیس شدن خود و اجناس خود داشته باشند.سایبان تبلیغاتی می تواند یکی از ایده آل ترین روش ها برای جلوگیری از بارش باران باشد. البته جنس روکش سایه بان چتری تبلیغاتی باید از جنس ضد آب انتخاب شود تا رطوبت را از خود عبور ندهد.

نمونه کارهای سایبان چتری پایه وسط و پایه کنار

چتر تبلیغاتی_پایه وسط

تبلیغات ماءالشعیر جوجو روی چتر و سایبان تبلیغاتی پایه وسط  در کنار سایبان بازویی تبلیغاتی توسط تیم ایران سایبان انجام شد.

چتر تبلیغاتی-تبلیغات جوجو

تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان تبلیغاتی کالسکه ای ، سایه بان چتری تبلیغاتی پایه وسط و سایبان بازویی تبلیغاتی به تعداد عمده صورت پذیرفت. این مدل تبلیغات با مشاوره کارشناسان ایران سایبان پکیج کاملی را در اختیار صاحیان برند جهت تبلیغات محصولات خود قرار میدهد.

چتر تبلیغاتی پایه وسط

تبلیغات ماءالشعیر آرگو روی چادر چتری تبلیغاتی مربعی و سایبان کالسکه ای بصورت عمده ظرف 3 روز کاری توسط ایران سایبان تکمیل شد.

تبلیغات وی سایبان چتری پایه بغل

ایران سایبان با قدمت بیش از نیم قرن پروژه های تبلیغاتی برندهای معتبر زیادی را روی سایبان مغازه و چتر تا کنون انجام داده و با کوله باری از تجربه آماده همکاری با تمام برندها،شرکتهای و  کسب و کارهای نوپا میباشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×