تعمیر سایبان
تعمیر سایبان
12 دی 1400
چتر پایه وسط
چتر پایه وسط
12 دی 1400
نمایش همه
سایبان آفرود

سایبان آفرود

5
(1)

سایبان آفرود 

سایبان آفرود را می توان یک نمونه از بهترین سایبان ها برای سفرهای کمپینگ دانست به همین خاطر است که این سایه بان ها به سایبان کمپینگ نیز معروف می باشند. اگر شما نیز قصد خرید این سایبان ها را دارید و دوست دارید قبل از خرید اطلاعات بیشتری در مورد این سایبان ها کسب کنید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

معرفی سایبان آفرود

سایبان آفرود انتخابی مناسب برای علاقه مندان به طبیعت میباشد. سایه بان افرود محیطی دلنشین را در گرمای تابستان و همینطور در مواقع بارش برف و باران برایتان مهیا میسازد.

سایبان افرود، خیال شما را از طبیعت گردی راحت میکند. با سایبان خودرویی در هر فصلی از سال میتوانید با خیالی آسوده به صرف غذا یا نوشیدین یک فنجان چای بپردازید. سایبان بغل ماشین بصورت برقی و یا دستی قابلیت تولید را دارد. اگر مدل برقی را انتخاب نمایید به راختی و تنها با فشردن یک دگمه سایه مناسب را برای خود ایجاد مینمایید. 

برای سایبان خودرو شرکت ایران سایبان از روکش ضد آب استفاده مینماید. این مدل روکش ، طول عمر بالایی دارد و در شرایط برف و باران و یا آفتاب دچار پوسیدگی نمیشود. 

توضیحاتی در مورد سایبان خودرویی

سایبان آفرود یکی از بهترین سایبان ها برای افرادی است که قصد مسافرت دارند. قطعا در هنگام مسافرت وجود یک سایبان هم برای محافظت از ماشین و هم برای ایجاد سایه یا فضای مناسب برای استراحت افراد ضروری است. سایبان خودرویی آفرود در ابعاد مختلف و استاندارد تولید می شود. و می توان به راحتی از آن برای ماشین های مختلف استفاده کرد. با تهیه یک سایه بان آفرود می توان لذت سفر را برای خود و خانواده چندین برابر کرد.

سایبان آفرود در رنگ های مختلفی قابل تولید است. تا بتواند سلیقه های مختلف را راضی کند. معمولا رنگ هایی که استقبال بیشتری از آنها شده است. زرد و سبز می باشند. اما قابلیت تولید با سایر رنگ ها نیز وجود دارد. کیفیت و دوام این سایبان ها باید بسیار خوب باشد. تا در هنگام سفر بتوان با اطمینان بیشتری از آن استفاده کرد. باز و بسته شدن این سایبان ها بسیار راحت است. تا مشکلی برای مصرف کننده به وجود نیاید و یک نفر بتواند به راحتی آن باز و بسته نماید. کیفیت متریال و همچنین کیفیت ساخت در نحوه باز و بسته شدن سایبان تاثیر فراوانی دارند.

آشنایی با انواع سایبان آفرود

این نوع سایبان ها را شرکت آقای سایه بان و شرکت ایران سایبان در دو مدل مختلف تولید می کنند. تا هر فردی بتواند بر اساس نیازی که دارد. نوع مناسب را تهیه کند. بدین ترتیب هر فردی باید با انواع سایبان آفرود آشنایی کامل داشته باشد. تا در صورت لزوم بتواند سایبانی که می تواند بیشترین کارایی را برای وی داشته باشد را انتخاب نماید. و از مزایای آن بهره کافی را ببرد. این دو نوع شامل سایبان بغل خودرو و سایبان سقفی آفرود می شوند..

سایبان بغل خودرو

سایبان کنار خودرو یکی از انواع سایبان آفرود محسوب می شود. که دارای طرفداران بی شماری است. این نوع از سایبان ها همان طور که از نامشان استنباط می شود. از کنار خودرو نصب شده و معمولا به عنوان سایبانی برای نشستن افراد در پیک نیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سایبان کمپینگ معمولا دارای روکشی ضد آب می باشد. تا در صورت بارش باران، اعضای خانواده بتوانند بتوانند فضای امنی برای نشستن و لذت بردن از فضای باز داشته باشند. همه این موارد باعث شده تا شرکت آقای سایبان این نوع سایبان را با بهترین کیفیت ممکن تولید و به دست مصرف کننده برسانند.

انواع سایبان بغل ماشین

سایبان افرود در انواع مختلف توسط کارگاه ایران سایه بان تولید میشود. از جمله:

سایبان برقی بغل ماشین

سایبان برقی در ابعاد 3 تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5 یا 3 متر توسط ایران سایبان تولید میشود. سایه بان برقی با ریموت کنترل کار میکند .

سایبان دستی کنار ماشین 

در صورت تمایل میتوانید از سایبان دستی نیز استفاده نمایید. سایبان دستی بوسیله گیربکس و میله سایه بان کنترل و هدایت میشود. 

سایه بان فول باکس خودرویی

سایبان فول باکس ، سایبانی لوکس میباشد. در این مدل سایبان، وقتی سایبان بسته میشود تمام اجزای آن داخل باکس سایه بان قرار میگیرند. 

سایبان سقفی ماشین

سایبان سقفی آفرود آن دسته از سایبان هایی هستند که بر روی سقف ماشین نصب می شوند. و هدف اصلی آنها محافظت از ماشین می باشد. این نوع سایبان ها هم بر روی ماشین های دارای باربند نصب می شوند. و هم قابلیت نصب بر روی ماشین های بدون بدون باربند را دارند. سایبان سقفی آفرود بسیار راحت و سریع باز و جمع می شود. و این موضوع باعث شده تا اغلب افراد در هنگام مسافرت از این سایبان ها استفاده نمایند.

سایبان بغل خودرو

                                                                                                    سایبان بغل خودرو

مزایای سایبان بغل ماشین

امکان نصب بر روی همه ماشین های آفرود

یکی از مزایای اصلی که می توان برای این سایبان ها نام برد. این است که به راحتی می توان آنها را بر روی انواع ماشین آفرود نصب کرد. بدون آنکه نیاز به برشکاری و یا سوراخکاری باشد. برشکاری و سوراخکاری می تواند هم نصب سایبان را مشکل سازد. و هم آسیب هایی به خودرو وارد می کند. به همین خاطر است که کمتر کسی را منی توان پیدا کرد که حاضر باشد. برای نصب یک سایبان سوراخکاری و یا برشکاری بر روی ماشین خود انجام دهد.زیرا در اغلب موارد سایبان ها موقتی هستند. و بعد از گذراندن مسافرت یا کمپینگ، سایبان باز می شود.

استفاده از آلومینیوم در ساخت فریم و پایه

فریم و پایه ها بخش های مهم سایبان آفرود به شمار می روند. معمولا شرکت های سازنده ای که به طراحی انواع سایبان آفرود می پردازند، بهترین متریال برای فریم و پایه های این سایبان ها را آلومینیوم می دانند. آلومینیوم در حالی که مقاومت بسیار خوبی دارد، وزن آن نیز بسیار کم است. از طرفی به هیچ عنوان در اثر رطوبت و سایر عوامل محیطی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود. از طرفی شکل ظاهری بسیار شیک تری هم نسبت به سایر متریال موجود از جمله فولاد دارد.

امکان باز و بسته شدن راحت و با سرعت بالا سایبان

استفاده آسان از  سایبان یکی از مهمترین چالش هایی به شمار می روند. که پیش روی خریداران سایبان آفرود می باشد. معمولا سایبان هایی که به راحتی هدایت می شوند. طرفداران بیشتری دارند. به همین خاطر شرکت ایران سایه بان ، این مدل سایه بان  را به نحوی تولید می کنند. که هر فردی بتواند به راحتی آن را کنترل نماید. سرعت بسته شدن و باز شدن  سایبان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. این نوع سایبان ها هم راحت و هم سریع جمع و باز می شوند. تا بتوانند به جلب رضایت مصرف کننده کمک کنند.

دارای قابلیت تنظیم زاویه سایه بان

یکی دیگر از مزایایی که سایبان آفرود دارد، قابلیت تنظیم زاویه است. گاهی اوقات با توجه به زاویه تابش خورشید نیاز است تا زاویه سایبان نیز تغییر کند. تا پوشش بهتری را بتوان ایجاد کرد. سایبان هایی که قابلیت تنظیم زاویه ندارند. در چنین حالتی کارایی چندانی ندارند. اما سایبان هایی که دارای قابلیت تنظیم هستند، در چنین مواردی بهترین کارایی را خواهند داشت. و به جلب رضایت مصرف کننده نیز کمک زیادی می کنند.

کاربرد سایبان آفرود

معمولا سایبان آفرود در هر مکان و زمانی برای انواع خودرو مناسب می باشد ، اما کاربرد اصلی که این نوع سایبان دارد، هنگام سفرهای کمپینگ است. افرادی که به سفرهای کمپینگ علاقه زیادی دارند می توانند بیشترین استفاده از این نوع سایبان ها را داشته باشند.

 

قیمت سایبان آفرود 

قیمت سایه بان خودرویی براساس اندازه آن، مدل آن و همینطور برقی یا دستی بودن سایه بان تعیین میگردد. مدل برقی سایه بان دارای موتور برقی، ریموت کنترل و ریسیور میباشد. به همین علت قیمت بالاتری نسبت به مدل دستی سایه بان و چادر دستی دارد. 

خرید چادر آفرود

برای خرید سایه بان ماشینی میتوانید با کارشناسان ایران سایه بان تماس حاصل فرمایید یا فرم زیر را تکمیل فرمایید. 

نحوه سفارش سایبان آفرود

افرادی که به سایبان آفرود نیاز دارند. برای سفارش راحت و آسان این محصول می توانند از طریق سایت ایران سایبان اقدام کنند. ایران سایبان یکی از با سابقه ترین شرکت های سازنده انواع سایبان از جمله سایه بان آفرود در ایران می باشد. کیفیت بالا و قیمت مناسب از جمله نشانه های بارز محصولات مجموعه ایران سایبان به شمار می روند. سفارش اینترنتی سایبان آفرود می تواند در خرید راحت و سریع این محصول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

خرید سایبان

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×