سایبان دو طرفه

ثبت اختراع سایبان برقی
اختراع سایبان برقی
11/08/2020
سایه بان تبلیغاتی
چادر تبلیغاتی
12/23/2020
نمایش همه
سایبان دو طرفه

سایبان دو طرفه

سایبان دو طرفه

سایبان دو طرفه، محصولی کاربردی برای فضاهای باز میباشد. این نوع سایبان طبق سلیقه مشتریان و با طراحی کارشناسان فنی ایران سایبان قابل تولید میباشد. و فضای تا 36 متر مربع را به راحتی پوشش میدهد . سایبان برقی دو طرفه بصورت برقی و بصورت دستی قابل تولید میباشد. سایبان برقی دو طرف با ریموت کنترل و در طرحها و رنگهای متنوع تولید میشود.

سایه بان دو طرفه را ایران سایه بان در طرح و رنگ های بسیار متنوع تولید کرده تا اصناف مختلف بتوانند از آنها استفاده نمایند. سایبان های دو طرفه به خاطر قابلیت تولید به صورت برقی و دستی، دارای قیمت های متفاوتی در بازار هستند. برای آشنایی بیشتر با سایبان های دو طرفه ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

معرفی سایه بان دو طرفه

سایه بان دو طرفه یک نمونه­ بسیار کاربردی از سایبان های کشویی یا بازشو به شمار می رود. این نوع از سایبان ها مزیت های بیشتری نسبت به سایبان های معمولی یا یک طرفه دارند، به همین خاطر استفاده بیشتری از چادر دو طرفه می شود. سایبان های دو طرفه از دو سمت قابلیت باز شوندگی دارند. بدین ترتیب فضای بیشتری را می توان با استفاده از این سایبان ها تحت پوشش قرار داد.

سازه چادری دو طرفه اگر با استفاده از مواد اولیه و یراق آلات مناسب و استاندارد ساخته شود، طول عمر بسیار زیادی خواهد داشت. بدین ترتیب در صورتی که بتوان زمان طولانی از این سایبان ها استفاده کرد، از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. معمولا استفاده از سایبان های دو طرفه به خاطر دخیل بودن تکنولوژی در ساخت آنها بسیار زیاد است. مدرن بودن سایه بان دو طرفه باعث شده تا بتوانند به سرعت جایگزین سایر سایبان ها شوند. سایبان های دو طرفه را ایران سایبان می تواند از نظر طرح، رنگ ابعاد، میزان باز شوندگی و… با تنوع بسیار زیادی تولید نماید.

ابعاد سایبان دو طرفه

سایه بان دو طرفه بزرگترین سایبان تولیدی ایران سایبان میباشد. این مدل چادر تا 36 متر مربع را به خوبی تحت پوشش خود در می آورد. ابعاد سازه دو طرفه دو برابر بزرگ تر از سایبان یکطرفه است. دهنه چادر دو طرفه تا 6 متر و بازشو این مدل سازه میتواند مانند سایر سایه بانها 2.5 متر و یا 3 متر باشد.

روکش سایبان 2 طرفه 

سایه بان دو طرفه با روکش نانو و یا روکش دو طرف یو پی وی سی توسط شرکت ایران سایبان قابل طراحی و تولید است.

سایه بان دوطرفه

        سایبان برقی دوطرفه-رستوران پادلا

انواع سایه بان دو طرفه

سایبان برقی دو طرفه

یکی از کاربردی ترین نمونه از سایبان های دو طرفه، نوع برقی آنها است. سایبان دو طرفه برقی با کمک یک موتور الکتریکی با کیفیت می تواند از دو سمت سایبان را باز نماید. موتور این سایبان ها باید قدرت لازم را داشته باشد تا بتوان سایه بان دو طرفه که معمولا ابعاد نسبتا بزرگی داشته را باز و بسته نماید. سایبان برقی دو طرفه به خاطر سرعت بسیار مناسب و راحتی استفاده، توانسته میزان رضایت مصرف کننده را به بالاترین سطح ممکن برساند. بدین ترتیب بهتر است در صورت فراهم بودن شرایط، از سایبان دو طرفه برقی برای محل مورد نظر استفاده شود.

سایبان دستی دو طرفه

سایبان دستی دو طرفه از نظر ظاهری شباهت های بسیار زیادی به سایبان برقی دو طرفه دارد. تفاوت اصلی سایبان دستی دو طرفه با نوع برقی آن، عدم وجود موتور الکتریکی در نوع دستی است. بدین ترتیب باز و بسته کردن در این نمونه از سایبان ها به صورت دستی انجام می شود. با توجه به ابعاد بزرگ سایبان دستی دو طرفه، باز و بسته کردن آن به صورت دستی ممکن است برای اغلب افراد دشوار به نظر برسد. البته این موضوع را نیز باید مد نظر داشت که هزینه ساخت سایه بان دو طرفه دستی نسبت به نوع برقی آن کمتر است.

تفاوت سایبان دو طرفه با سایبان یکطرفه

سطح پوشش سایه بان

یکی از تفاوتهای سایبان دو طرفه با سایبان یکطرفه در سطح پوشش  است. سایبان دو طرفه تا 36 متر مربع را پوشش میدهد. در حالیکه سایبان یکطرفه تا 18 متر مربع را تحت پوشش قرار میدهد.

متحرک بودن 

سایبان یکطرفه و دو طرفه هر دو بصورت برقی و دستی ساخته میشوند. و هر دو نیز متحرک هستند. ولی یکی از تفاوتهای این دو سایبان در متحرک بودن کل سازه میباشند. ما در ایران سایبان میتوانیم برای سایبان دو طرفه چرخهای ژلاتینی طراحی کنیم که در صورتی که نیاز به استفاده از سایبان را نداشته باشید آن را به جای دیگری منتقل نمایید.

ساختار چادر دو طرفه

آشنایی با ساختار سایه بان دو طرفه برای بسیاری از خریداران این محصول می تواند جالب باشد. سایبان های دو طرفه طراحی و ساختار بسیار جالب و کاربردی دارند. این ساختار باعث شده تا جذابیت سایه بان دو طرفه بیشتر شده و اشتیاق برای استفاده از آنها نیز افزایش پیدا کند. به همین خاطر با توضیحات مفید و مختصر در ادامه با ساختار و چگونگی ساخت سایبان های دو طرفه آشنا خواهیم شد.

معمولا می توان سایبان های دو طرفه را مشکل از دو سایبان بازویی دانست. معمولا دو سایبان بازویی به طور حرفه ای ساخته می شوند و افراد ماهر آنها را بر روی یک سازه فلزی که از قبل ساخته شده نصب می کنند. مستقل بودن سایبان های بازویی باعث شده تا بتوان به صورت تکی نیز هر کدام از سایبان ها را باز و بسته کرد. بدین ترتیب در صورتی که به فضای بسیار بزرگی در یک روز خاص نیاز نباشد، می توان یکی از سایبان ها را باز کرده و دیگری بسته بماند. این کار کمک می کند تا استهلاک سایبان کمتر شده و برای مدت زمان بیشتری بتوان از آن استفاده کرد.

سایبان دو طرفه

کاربرد سایبان دو طرفه

سایه بان دو طرفه رستوران

از جمله کاربردهای اصلی سایبان کافه دو طرفه، کافه و رستوران ها هستند. با توجه به اینکه نشستن در فضای باز برای همه افراد جذاب و لذت بخش بوده، لذا صاحبان کسب و کارهایی مانند کافه و رستوران به این فکر افتاده اند که با نصب یک سایبان کافه دو طرفه، زمینه را برای پذیرایی از مشتریان خود در فضای باز فراهم کنند.

سایه بان کافه دو طرفه می تواند مشتریان کسب و کارهایی مانند کافه، رستوران و… را در فصل های مختلف از تابش مستقیم آفتاب و همچنین از برف و باران حفظ کند. بدین ترتیب چادر کافه دو طرفه برای چهار فصل سال قابل استفاده است.

سایبان 2 طرفه کافی شاپ

یکی دیگر از کاربردهای سایبان های دو طرفه، فضای باز رستوران و کافی شاپ است. رستوران ها و کافی شاپ ها برای جذب مشتری بیشتر، می توانند امکان استقبال از مشتریان در فضای باز را نیز ایجاد نمایند.

چادر دو طرفه روف گاردن

روف گاردن یکی دیگر از استفاده های سایبان روف گاردن دو طرفه به شمار می رود. روف گاردن یک باغچه نه چندان بزرگ از گلهای مختلف بوده که بر روی پشت بام احداث می شود.

سایه بان دو طرفه استخر

استخر رو باز از دیگر مکان هایی به شمار می رود که می توان از سایبان استحر دو طرفه استفاده کرد. استخر رو باز در فصل های مختلف سال قابل استفاده بوده و سایبان می تواند از تابش مستقیم نور آفتاب یا بارش برف و باران جلوگیری نماید.

نمونه کارهای سایه بان دو طرفه

سایبان دو طرفه رستوران سنسو  

پروژه ساخت و نصب سایه بان دو طرفه برقی برای رستوران سنسو با متراژ 36 متر مربع توسط شرکت ایران سایبان انجام گرفت.

سایه بان دو طرفه رستوران پله 

تولید و نصب چادر دو طرفه دستی برای رستوران پله واقع در میدان هفت تیر  توسط مجموعه تولیدی ایران سایبان صورت پذیرفت.

سایه بان دو طرفه

قیمت سایبان دو طرفه 

قیمت سایه بان دو طرفه بر حسب ابعاد، برقی و دستی بودن و همینطور مجل نصب متغیر میباشد. سایه بان دو طرفه تا 36 متر مربع را پوشش میدهد.جهت استعلام قیمت چادر دوطرفه و مشاوره رایگان با کارشناسان فروش شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

سفارش سایه بان دو طرفه 

برای سفارش چادر دو طرفه با کارشناسان شرکت ایران سایبان ( 44903002 دفتر مرکزی) تماس حاصل فرمایید. پس از ارائه مشاوره رایگان، سایه بان دو طرفه مطابق درخواستتان، برایتان سفارشی سازی میشود.

“ایران سایبان، سایبانی به وسعت ایران”

 

فیلم باز و بسته شدن سایه بان دو طرفه برقی
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان