معرفی انواع سایبان مغازه:

انواع سایبان مغازه(چادرمغازه) عبارتنداز:

*سایبان بازویی (سایبان برقی)

لازم به ذکر است سایبان بازویی اگر مجهز به موتور برقی شود سایبان برقی نیز نامیده میشود.

نامهای دیگر سایبان بازویی(سایبان برقی) عبارتند از:سایبان فنری،سایبان اتوماتیک،سایبان اتومکانیک،چادربرقی،چادرمغازه برقی،چادرمغازه دستی،سایبان برقی مغازه و…

*سایبان کالسکه ای(سایبان کروک)

*سایبان پوششی

*سایه بان تبلیغاتی

*سایه بان پاسیو 

*سایه بان خودرو

*سایه بان پارکینگ

*سایه بان تراس

*سایه بان بالکن

*سایه بان ماشین

آشنایی با انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه دارای نمونه های بسیار متعددی می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی بوده و این موضوع باعث شده تا بتوان در مکان های بسیار متفاوتی از آنها استفاده کرد. از جمله اصلی ترین نمونه از سایبان هایی که می توان برای مغازه از آنها استفاده کرد، سایبان برقی یا سایبان بازویی و همچنین سایبان کالسکه ای و سایبان پوششی می باشد. تنوع در سایبان ها باعث شده تا طبق نیاز و سلیقه افراد بتوان بهترین نمونه از سایبان ها را برای آنها انتخاب کرد.

سایبان رستوران 

تولید و نصب سایبان بازویی برای رستوران دانشگاه سماء

سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان بازویی موتور دار

سایبان تعمیرگاه

تولید و نصب سایبان بازویی برای تعمیرگاه تخصصی در جاده چالوس

سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان بازویی موتور دار

تشخیص نوع سایبان مناسب:

تشخیص نوع سازه و طراحی ویژه سایه بان، با در نظر گرفتن زوایای تابش خورشید در فصول مختلف سال، نحوه قرار گرفتن ساختمان، توجه به جهت های جغرافیایی، همچنین شناسایی اقلیم منطقه، و حتی توجه به پوشش درختان محوطه، افرادی متخصص و کاردان از علم و هنر را با هم می طلبد.

ایران سایبان، با کادری متخصص و با  ترکیب علم و هنر، زیبایی، ظرافت، کیفیت، مقاومت، و … را اصول اولیه کار خود می داند و در پس ان رضایت صد در صدی مشتری را سرلوحه سالها فعالیت خود قرار داده است.