سایبان فول باکس

سایبان برقی فول باکس

سایبان برقی فول باکس

سایبان فول باکس

در حال حاضر انواع مختلفی از سایبان های برقی در بازارهای داخلی و خارجی موجود است اما شاید بتوان به صراحت سایبان باکس دار را یکی از انواع مرغوب و پرطرفدار مشتریان عنوان کرد که علاوه بر زیبایی، امکانات و مزیت های بسیاری نیز دارد.

قابل تولید بصورت سایبان فول باکس برقی و سایبان فول باکس دستی می باشد.

سایبان باکس دار نسل جدیدی از سایبان های مغازه

سایبان باکس دار نوع جدیدی از سایه بان های مغازه می باشد که البته از نوع برقی نیز محسوب می گردد. این نوع از سایه بان های برقی اصطلاحا سایبان کاست دار و یا فول باکس نیز نامیده می شوند که با سازه های پوششی خاص بسیار کاربردی تر از سایر انواع سایه بان ها نیز هستند. سایبان باکس دار مزیت های بسیاری دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. در نتیجه شما با مطالعه موارد زیر خواهید توانست انتخاب بهتری در خصوص سایبان مغازه خود داشته باشید.

زیبایی در سایبان باکس دار

سایبان باکس دار در نگاه اول علاوه بر سایر مزیت ها از منظر جنس و کاربرد، زیبایی بسیار منحصر به فرد و خاصی دارد که برگرفته از طراحی روز دنیا و مدرن می باشد. در اصل شما با استفاده از سایبان باکس دار می توانید بدون هیچ گونه هزینه اضافی برای چاپ و … نیز نگاه مشتری را به مغازه و فروشگاه خود جذب کنید. در واقع این طراحی خاص در سایه بان های برقی فول باکس باعث شده است تا بیشترین میزان درخواست و خرید در میان انواع سایبان های برقی، به این مدل اختصاص یابد. سازه های به کار برده شده در این نوع از سایبان های برقی از مرغوبیت بسیار بیشتری همراه می باشد که به زیبایی آن افزوده است. البته سایبان باکس دار فقط برای فروشگاه ها طراحی نشده است. بلکه تکنولوژی و زیبایی آن به شکلی است که می توان در باغ ها، ویلاها و حتی منازل نیز از آن استفاده کرد. به بیان ساده تر شما با تهیه سایبان باکس دار، علاوه بر کاربردی بودن، زیبایی را نیز به محل زندگی و یا محل کار خود اضافه خواهید کرد.

سایبان فول باکس

سایبان فول باکس

امکانات سایبان باکس دار چیست؟

سایبان باکس دار ماند اغلب سایبان های برقی توسط ریموت کنترل می شود و شما به راحتی می توانید از راه دور برای باز و بسته کردن آن اقدام نمایید. این ریموت علاوه بر باز و بسته کردن امکان کنترل و تنظیم زاویه دلخواه برای سایبان شما را نیز فراهم می سازد. البته شما می توانید از نوع دستی آن نیز استفاده کنید. در این حالت به جای نیروی برق و ریموت کنترل، از مفصل های بازویی برای تنظیم و یا باز و بسته کردن آن استفاده شده است. از ساخت این نوع از سایه بان های برقی از یک کاور یا اصطلاحا پوشش آلومینیمی نیز استفاده شده است که پس از جمع کردن یا بستن سایه بان، این کاور آن را پوشش داده و در برابر عوامل مخرب محیطی مانند باران و گرد و غبار و شرایط فرسایشی نور خورشید از آن محافظت می کند. همچنین شما می توانید در صورت استفاده از آن برای فروشگاه یا مغازه خود، از چاپ پیام های تبلیغاتی بر روی سایبان باکس دار نیز بهره مند شوید. در واقع هیچ محدودیتی برای چاپ بر روی این نوع از سایه بان های برقی وجود ندارد. کنترل صدا و کاهش آن نیز از دیگر مزیت های استفاده از سایبان باکس دار است. باز و بسته شدن نرم این نوع از سایه بان ها باعث می شود تا هیچ گونه صدای مزاحمی در محیط پخش نشود. پس از جمع شدن سایه بان باکس دار درون محفظه یا کاور، از بیرون هیچ نقطه اضافه ای قابل مشاهده نیست و این امکان یکی از مواردی است که مشتریان خاص پسند را به سمت خرید سایبان باکس دار هدایت میکند.از این نوع سایبان بعنوان سایبان تراس ،سایبان بالکن و همچنین پارکینگ خودرو نیز میتوان استفاده نمود.

سایبان فول باکس 

سایبان فول باکس به عنوان پارکینگ خودرو توسط نماینده ایران سایبان در شهر رضا اصفهان نصب گردید/.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان