تولیدی ایران سایبان
ماموریت ایران سایبان
10/22/2020
قیمت سایه بان بازویی
قیمت سایبان بازویی
10/25/2020
نمایش همه
سایبان رستوران

سایبان رستوران

سایبان رستوران

سایبان رستوران هم به صورت دستی و هم به صورت سایبان برقی، با توجه به سلیقه مشتری و رعایت نکات فنی توسط شرکت ایران سایبان تولید میشود. برقی بودن سایبان موجب افزایش قیمت سایبان شده اما با توجه به افزایش کیفیت بسیار زیادی که اضافه می شود، می توان افزایش قیمت آن نسبت به سایه بان بازویی دستی را نادیده گرفت. برای آشنایی بیشتر با سایه بان رستوران تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

خرید سایبان رستوران

سایه بان رستوران

سایه بان رستوران

معرفی سایبان رستوران

سایبان رستوران را میتوان از نوع سایبان کالسکه ای،سایبان پوششی ،سایبان بازویی و یا سایبان برقی طراحی و بسته به نیاز مشتری تولید نمود. سایبان بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می گردد که دارای بازوهایی جمع شونده بوده تا بتوان به کمک این بازوها سایبان مغازه را باز و بسته کرد.سایه بان بازویی را  ایران سایبان با کیفیت بسیار مطلوبی تولید و روانه بازار کرده تا مصرف کننده از این نوع سایبان ها رضایت کامل داشته باشد. در بازار ممکن است سایه بان رستوران را با نام های دیگری مانند سایبان جکی رستوران، سایبان برقی رستوران، سایبان هوشمند رستوران  و… معرفی نمایند. البته هر کدام از این نام ها زمانی کاربرد دارند که تغییرات کوچکی در سایبان بازویی انجام شود.

انواع سایه بان

برای مثال زمانی که به سایه بان بازویی تجهیزاتی مانند موتور الکتریکی، ریموت و رسیور اضافه شود، آن را سایبان برقی رستوران یا سایبان اتوماتیک رستوران می نامند. هنگامی که به سایه بان برقی سنسورهای هوشمندی نظیر سنسور باد، سنسور لرزش و سنسور گرما اضافه می شود، به آن سایبان هوشمند رستوران یا سایبان هوشمند مغازه گفته می شود. بدین ترتیب امکان حذف یا اضافه کردن امکانات به سایبان بازویی وجود دارد. در اصل سایبان بازویی مدل پایه ای سایبان ها میباشد که در کارگاه تولیدی ایران سایبان با توجه به سفارش مشتری امکان اضافه نمودن آپشنهایی روی آن وجود دارد . حتی امکان چاپ تبلیغات شما به راحتی روی این نوع سایبان مغازه وجود دارد چرا که در مجموعه ایران سایبان دستگاه چاپ مختص به این امر در نظر گرفته شده و مطمئنا با توجه به در اختیار بودن طراحان حرفه ای نظر شما جلب خواهد شد. فقط کافیست به سایت ایران سایبان مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات موجود درسایت از کارشناسان حرفه ای ما مشاوره رایگان دریافت نمایید . افرادی که می خواهند سایه بانی با قیمت مناسب تهیه کنند، می توانند سایبان رستوران دستی یا معمولی را انتخاب کنند، اما افرادی که به دنبال تهیه یک سایبان مدرن، کاربردی و لاکچری هستند، می توانند سایبان رستوران برقی و همچنین سایه بان هوشمند رستوران را انتخاب کنند.

نمونه کارهای سایبان

سایبان بازویی رستوران می تواند به منظور جلوگیری از ورود آفتاب به داخل مغازه مورد استفاده قرار بگیرد. سایبان مغازه بازویی در ابعاد مختلف قابل تولید بوده، زیرا معمولا درب مغازه ها با عرض متفاوت ساخته می شوند. بدین ترتیب با اندازه گیری درب مغازه می توان متراژ مورد نیاز برای سایبان دستی مغازه را به دست آورد. البته این موضوع را نیز باید مد نظر داشت که هر چه ابعاد و اندازه های سایبان کافه بزرگتر شوند، هزینه بیشتری برای ساخت سایبان صرف می شود.

سایبان برای رستوران

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان