سایبان تبلیغاتی
سایبان تبلیغاتی
16 اردیبهشت 1396
سایه بان کالسکه ای
سایبان کالسکه ای
16 اردیبهشت 1396
نمایش همه
سایبان برقی

سایبان برقی

5
(1)

سایبان برقی

سایبان برقی از جمله سایبان های پر کاربرد در عصر حاضر می باشد. امروزه اغلب منازل و فروشگاهها به سمت هوشمند سازی در حال حرکت هستند. سایه بان های ثابت به تدریج از دور رقابت خارج شده و سایه بان برقی جایگزین آنها می شود. این محصول دارای کاربردهای مختلفی میباشد. برای آشنایی با  این مدل سایه بان با ما همراه باشید.

خرید سایبان برقی ☎️ 09121693829

 

سایه بان برقی چیست؟

>سایبان برقی به نمونه ای از سایبانها  اطلاق می شود. که برای باز و بسته شدن به هیچ گونه نیروی دستی نیاز ندارد. و با کمک جریان الکتریسیته می توان برای باز و بسته کردن سایه بان اقدام نمود.  در واقع سایه بان بازویی تجهیز شده به موتور برقی،ریسیور و ریموت کنترل در بازار با نام سایه بان برقی شناخته میشود.

انواع سایبان برقی

انواع سایبانهای برقی شامل  موارد زیر میباشد:سایبان مدرن، >سایبان هایکلاس، >سایبان لاکچری   و سایبان فولباکس

سایبان و چادر برقی

>سایبان برقی و اطلاعات جامع پیرامون آن

چادر برقی همانطور که از نامش پیداست، وسیله ای کاربردی میباشد. برای جلوگیری از تشعشعات مضر آفتاب، اما برقی بودن نیمی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن را شامل می شود. در واقع ممکن است سایبان ها به شکل ها و انواع مختلفی تولید و عرضه شده باشند. که دسته بندی آن ها بر اساس نوع، کاربرد، جنس و بسیاری موارد دیگر صورت می گیرد.

انواع سایبان بر اساس سیستم هدایت

یکی از این دسته بندی ها که عمده ترین و اصلی ترین تقسیم بندی نیز می باشد. براساس برقی و یا دستی بودن سایه بان می باشد. طبیعتا اصلی ترین تفاوت میان این دو گروه از سایبان ها، نوع عملکرد آن ها است.

سایبان دستی 

سایبان دستی بدون نیاز به سیستم الکترونیکی باز و بسته می شود. و این در حالیست که سایه بان برقی برای استفاده و کارایی نیاز به موتور توبلار و اندکپ دارد.

سایبان ریموت دار

در واقع چادر برقی همان >سایبان موتور دار بازویی است که تجهیز به موتور برقی و ریموت شده است. همراه ما باشید تا در ادامه به بررسی تفاوت ها و شباهت های این دو مدل از سایبان مغازه بپردازیم. مطمئنا پس از مطالعه این گزارش اطلاعات کافی را در خصوص محصولات ایران سایبان بدست می آورید و در نهایت انتخاب مطمئن تر و منطقی تری خواهید داشت.

سایبان برقی چه تفاوتی با سایبان دستی دارد؟

سیستم کنترل سایبان

چادر برقی دارای موتور توبلار میباشد. برای باز و بسته شدن از نیروی الکتریسیته استفاده می کند. هیچ نیروی یدی برای استفاده از آن نیاز نیست. در برخی از مدل های پیشرفته یک ریموت کنترل نیز طراحی شده است که می توان حالت های مختلف کارکرد سایبان برقی را با آن تنظیم کرد. این در حالیست که در سایبان دستی بازویی، میله به شکلی حرفه ای استفاده می شود. که کنترل قسمت های متحرک را به عهده می گیرد. در واقع شما برای باز و بسته کردن چادر نیاز به نیروی بازوی خود دارید.

قیمت سایه بان برقی و سایبان دستی 

 یکی از مهمترین موضوعات برای خریداران و مصرف کنندگان مساله قیمت سایبان میباشد. در نتیجه دومین تفاوت اصلی میان چادر برقی و سایبان دستی، هزینه پرداختی برای آن می باشد.

طبیعی است که تکنولوژی هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. البته نمی توان صرفا بر اساس دستی یا برقی بودن قیمت را محاسبه نمود. چرا که فاکتورهای دیگری مانند سایز و مدل متریال و… نیز در تعیین قیمت سایبان نقش اساسی دارند.

با اینکه انتخاب چادربرقی به روزتر بوده و استفاده از آن نیز ساده تر است. با اینحال برخی معتقدند به دلیل عدم استفاده از سیستم الکترونیکی و سیم های مربوطه، طول عمر سایبان دستی (سایبان مکانیکی بازویی) بالاتر از نوع برقی خواهد بود.

چرا که امکان خراب شدن قسمت های برقی در آن وجود ندارد. اما این دو نوع از سایبان های مغازه مطمئنا وجه مشترکی نیز باهم دارند که در ادامه  آن ها را بررسی میکنیم.

چادر برقی

چادر برقی و چادر دستی چه شباهت هایی با هم دارند؟

سایه بان برقی و سایبان دستی (سایبان دستی بازویی) هر دو می توانند سایه مورد نظر شما را ایجاد نمایند. و پوشش کافی را در اختیارتان قراردهند. با اینکه یکی از آن ها از نیروی برق استفاده می کند و دیگری نیروی مکانیکی نیاز دارد. اما هر دو از همان راهکار قدیمی قرقره و چرخ الهام گرفته و به این طریق باز و بسته می شوند.

روکش 

 جنس روکش چادر برقی و سایبان دستی مشابه یکدیگر است. در هر دو آن ها می توان از پارچه های به خصوصی استفاده کرد. که پوشش مناسب را ایجاد کند.

روکش مورد استفاده در چادر برقی

روکش مورد استفاده در سایه بان برقی(سایه بان و چادر بازویی) از جنس پارچه کره ای می باشد. پارچه کره با داشتن الیاف پلی استر با روکش پی وی سی برای این منظور مناسب میباشد. چرا که از یک سو عایق مناسب در برابر حرارت و گرما ( مزیت الیاف پلی استر )  محسوب می شود و از سوی دیگر مانع نفوذ آب ( مزیت روکش پی وی سی ) میباشد.

پارچه سایبان

پارچه سایبان

اسکلت سایبان 

اسکلت سایبان برقی و دستی کاملا مشابه یکدیگر هستند. این سازه ها بایستی قاب محکم و مقاومی نیز داشته باشند. بنابراین در هر دو مدل ما از فلز، پلاستیک یا وینیل استفاده میکنیم. تا یک سیستم قوی و با دوام به مشتری تحویل دهیم.

تبلیغات روی سایبان

تبلیغات روی سایبان دستی و  سایه بان برقی بطور یکسان و با هزینه مشابه انجام میشود. علاوه بر این، اگر دوست دارید که از سایبان مغازه به عنوان جایگاهی برای  تبلیغات نیز استفاده کنید، بازهم تفاوتی ندارد. که سیستم برقی وجود داشته باشد و یا سایه بان مغازه شما دستی باشد. امکان چاپ تبلیغات بر روی هر دو نوع وجود دارد.

نصب سایبان

یکی از وجوه مشترک میان سایه بان برقی مغازه با سایبان دستی این است. که هر دو را بدون محدودیت می توان در مکان دلخواه نصب نمود. تفاوتی از این بابت میان آن دو وجود ندارد.

سایه بان برقی رستوران

کاربرد های سایه بان برقی

>سایبان برقی مغازه

یکی از کاربرد های اصلی سایه بان برقی، بعنوان سایبان مغازه می باشد. برای مغازه ها، این نوع سایبان ها گزینه مناسبی به شمار می روند. زیرا به راحتی می توان آن ها را باز و بسته کرد. بدین ترتیب همه افراد بدون هیچ گونه محدودیت خاصی می توانند از سایه بان برقی استفاده کنند.

 طول عمر چادر برقی ایران سایبان تا حد زیادی به کیفیت موتور آن نیز بستگی دارد. توان و قدرت موتور برقی از جمله مواردی است که بایستی از فروشنده مشخصات آن را پرس و جو نمایید.

یکی از انواع >سایبان مغازه سایه بان برقی میباشد.این نوغ سایبان جدید ترین و مدرن ترین نوع سایه بان مغازه تولید شده در مجموعه ایران سایبان میباشد. که بصورت استاندارد با اسکلت آلومینیومی ، مفاصل دایکاستی و روکش دو طرف pvc عرضه میشود. در حالت پیشفرض این نوع سایبان با گیربکس دستی عرضه میشود.

در صورت سفارش مشتری امکان تچهیز این نوع سایبان به موتور برقی و ریموت نیز میسر است. که در این حالت به آن سایبان برقی نیز گفته می شود. سایه بان بازویی (سایه بان برقی) کاربردهای گسترده ای دارد. از جمله اینکه از آن میتوان به عنوان سایبان فروشگاهی ، سایبان تراس، سایبان خودرو،سایبان تبلیغاتی بهره برد.

>سایبان برقی خودرو

یکی دیگر از کاربرد های سایه بان برقی، برای پارکینگ  بعنوان >سایبان پارکینگ می باشد. بدین ترتیب می توان در هنگام نیاز آن را به راحتی باز کرده و در صورتی که به آن نیازی نباشد. با فشار دادن دکمه مربوطه، آن را بست.

سایبان بغل خودرو

>سایبان برقی تراس

از دیگر کاربردهای سایبان اتوماتیک بازویی یا سایه بان برقی را می توان به استفاده در تراس یا بالکن خانه بعنوان >سایبان تراس برشمرد. معمولا در تراس نیاز به سایبان ثابت نمی باشد. زیرا گاهی اوقات ممکن است. نیاز باشد تا سایبان جمع شده و از نور طبیعی بهره مند شد.

سایبان برقی تراس

مزایای سایبان برقی

>سایبان برقی مغازه برای آن هایی که تصمیم دارند یک قدم اساسی برای تغییرات فروشگاه خود بردارند، انتخابی بی نظیر خواهد بود. اما سوال اینجاست که چرا انتخاب سایه بان برقی برای هر مغازه دار یا فروشگاهی ضروری است؟

پوشش مناسب سایبان 

اولین و ساده ترین کارایی سایبان، امکان ایجاد پوشش مناسب است. سایه بان در برابر آفتاب، گرد و غبار، برف و باران و باد پوشش مناسبی ایجاد مینماید.

تنظیم شیب سایبان برقی

اما در >سایبان برقی ایران سایبان یک امکان بسیار کاربردی وجود دارد. و آن امکان تنظیم شیب به صورت دلخواه است. آفتاب در ساعات مختلف روز از زوایای مختلفی می تابد. نمی توان همیشه زاویه وزش باد را پیش بینی کرد. و یا بارانی که همراه با وزش باد باشد، ممکن است خیلی غافلگیرانه رخ دهد.

تمامی این مشکلات شما را به عنوان دارنده کسب و کار فروشگاهی وادار می سازد که از سایبان استفاده کنید. سایبانی  که امکان تغییر شیب و زاویه در هر ساعات از روز را داشته باشد. ریموت کنترل تعبیه شده در برخی از سایبان های برقی این کار را ساده تر می باشد.

استفاده آسان از چادر برقی

علاوه بر این، سهولت در استفاده نیز از دیگر امتیازات خرید سایه بان برقی مغازه می باشد. شما چه از نوع ریموت دار استفاده کنید. و چه از نوع ساده، در هر حالت با فشردن یک دکمه ساده می توانید. سایه بان خود را باز و بسته کرده و یا آن را تنظیم نمایید.

>سایبان برقی هوشمند

اما تکنولوژی به کار برده شده در این نوع از سایه بان برقی فقط محدود به ریموت کنترل نیست. اخیرا نوع جدیدتری از >سایبان برقی وجود دارد که مجهز به سنسور بوده و با تشخیص میزان تابش نور خورشید و یا وزش باد به طور خودکار باز و بسته می شود.

البته شاید با تمام این مزایا، فکر کنید که اگر به هر دلیلی سیستم برق مغازه یا فروشگاه شما قطع شود چگونه می توان از سایه بان برقی استفاده کرد؟ طراحان این سازه به سوال شما با سیستم جانبی که در طراحی آن استفاده کرده اند پاسخ می دهد. به بیان ساده تر این نوع از سایه بان در صورت قطعی برق از خلاص کن دستی برای کنترل استفاده می کند.

 

اجزا سایبان برقی

>سایبان برقی مجموعه تولیدی ایران سایبان از اجزای بسیاری ساخته شده است. که آشنایی با آن ها یکی از اصلی ترین گام های قبل از خرید می باشد.

موتور و گیربکس سایبان برقی

شاید بتوان مهم ترین قسمت سایه بان برقی مغازه را موتور و همینطور گیربکس آن عنوان کرد. طول عمر سایه بان برقی تا حد زیادی به کیفیت موتور آن بستگی دارد. توان و قدرت موتور برقی از جمله مواردی است که بایستی از فروشنده مشخصات آن را پرس و جو نمایید.

 با توجه به اینکه چنین سازه ای الکتریکی می باشد، بایستی حتما به گارانتی آن نیز توجه شود. در نتیجه شما برای خرید >سایبان برقی به دقت و مشاوره بیشتری نیاز دارید. موتور برقی می تواند محصولی داخلی و یا وارداتی باشد. اما در هر حال بر بودجه شما برای خرید سایه بان برقی بی تاثیر نخواهد بود.

اسکلت سایه بان برقی

در گام بعدی متریال و یراق آلات بکار برده در سایه بان برقی اهمیت پیدا می کند. که جزو قسمت های مهم سایه بان محسوب می شود.

بازوی سایبان برقی

بازوی >سایبان برقی اهمیت زیادی در دوام و کیفیت آن دارد. با اینکه سازنده ها گاهی اوقات از جنس پلاستیکی در آن استفاده می کنند. اما مطمئنا اگر به دنبال طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر است. بازویی آلومینیومی استاندار به شما پیشنهاد می شود.

پایه دیواری و یا سقفی سایه بان برقی نیز از اجزای مهم به حساب می آید.

پارچه سایه بان برقی

اما یکی از اصلی ترین اجزا، پارچه به کار برده شده در ساخت روکش می باشد. این پارچه می تواند جنس های مختلفی مانند برزنتی، ترانزیتی و یا فلکسی و … باشد.

سعی کنید قبل از خرید با مزایا و معایب انتخاب هر یک از پارچه ها اطلاعات کافی بدست آورید. به عنوان مثال یکی از آن ها شاید مقاوم تر باشد اما پاک کردن و تمیز کردن آن کار را دشوارتر سازد.

حال که به موضوع نظافت سایه بان برقی رسیدیم، بد نیست پروسه پاک سازی را نیز به طور مختصر و مفید بررسی کنیم.

اینستاگرام ایران سایبان

                    اینستاگرام ایران سایبان

نگهداری سایه بان برقی

سایه بان برقی تولید شده در مجموعه ایران سایبان مانند تمام سایه بان ها نیاز به مراقبت دارد. یکی از جنبه های اصلی این مراقبت، امر پاکیزگی و نظافت می باشد.

 به این منظور سعی کنید پارچه ای قابل شست و شو و مقاوم در برابر آب را انتخاب کنید. که پاکیزگی را برای شما آسان تر سازد. البته اغلب این مرحله از کار با دستگاه های به خصوصی مانند بخار شوی انجام می شود. بهتر است این کار را به متخصصین بسپارید تا علاوه بر نتیجه مطلوب، به عمر مفید سایبان مغازه خود بیافزایید.

 سایه بان برقی ممکن است به نام های >سایبان بازویی، سایبان اتوماتیک، سایبان مفصلی، >سایبان فنری و یا امثال این شناخته شود. بنابراین در صورت شنیدن چنین اسامی سردرگم نشوید. چرا که منظور همان سایه بان برقی است.

مشخصات فنی سایه بان برقی

>سایبان برقی ایران سایبان بطور معمول تا 2.50 سانتیمتر یا 3 متر قابلیت بازشوندگی دارد. شیب چادر برقی ایران سایبان از تا 45  درجه قابلیت تنظیم شدن دارد. در سایه بان برقی، بسته به سلیقه مشتری، از گیربکس دستی یا موتور برقی استفاده میشود.

نمونه کارهای سایبان

گیربکس دستی سایبان

گیربکس دستی مورد استفاده در سایه بان برقی از نوع دنده درشت و زاویه دار شده، با دستگاه تراش cnc می باشد. در سایه بان  مغازه برقی، معمولا از پارچه کره ای 2 رو استفاده می گردد. سایه بان برقی از منظر تبلیغاتی نیز مورد استقبال شرکتها قرار گرفته است. 

موتور برقی سایبان

موتور برقی مورد استفاده در سایه بان برقی نیز بسته به سلیقه مشتری، میتواند از موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان استفاده شود. و هم می تواند از موتور برقی وارداتی بهره برد.

 

سایبان بازویی موتوردار

نمونه کارهای سایبان برقی 

 

پروژه های اجرا شده سایبان برقی

تولید و نصب سایبان برقی در شهرستان بجنورد 

سایه بان برقی توسط تیم ایران سایبان تولید و در شهرستان بجنورد نصب گردید. تصاویر پیش از نصب و پس از نصب را میتوانید مشاهده فرمایید. سایه بان بازویی یا فنری در صورت تجهیز به موتور برقی با نام سایه بان برقی شناخته می شود.

""</a

تولید و نصب سایه بان برقی در شهرستان ورامین 

>سایبان لاکچری توسط تیم ایران سایبان تولید و در میدان امام خمینی ورامین نصب گردید.

""</a

پروژه اجرای سایبان فنری برقی برای شرکت فناوران لعل صنعت 

""</a

سایه بان برقی مراغه

پروژه چادر و سایبان زنجیری برای 3 فروشگاه در شهر مراغه توسط شرکت ایران سایبان</span&amp;gt; اجرا گردید.>سایبان</span&gt; مغازه در انواع برقی و دستی توسط ایران سایبان تولید میگردد.

سایبان مغازه مراغه

                           سایبان مغازه مراغه

قیمت سایه بان برقی 

قیمت چادر برقی بر اساس اندازه و مدل آن تعیین میگردد. میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. و ضمن دریافت مشاوره رایگان در خصوص انواع سایه بان برقی نیز استعلام قیمت نمایید. کارشناسان فروش سایه بان اطلاعات تکمیلی تر در اینخصوص را دراختیار شما قرار خواهند داد.

با توجه به فروش بدون واسطه مجموعه تولیدی ایران سایبان، تمامی سفارشات ظرف مدت حداکثر 3 روز پس از سفارش آماده تحویل میباشند.

خرید سایه بان برقی

جهت خرید سایه بان و چادر برقی میتوانید با مشاوران ایران سایه بان تماس حاصل فرمایید. یا سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت نمایید.

خرید سایبان برقی&lt;/p>

 

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

0
(0)

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که ذهن برخی مشتریان را بخود مشغول کرده است. برای پاسخ به این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید. دلایل زیادی برای انتخاب یک سایبان وجود دارد. که به جرات میتوان گفت مهمترین دلیل آن فروشنده معتبر میباشد. بنابر دلایل زیر خرید  از شرکت ایران سایبان توصیه میشود.

تنها تولید کننده سایبان دارای ثبت اختراع در کشور 

ایران سایبان، تنها تولید کننده سایبان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است.

دارای بیش از 50 سال سابقه درخشان در تولید انواع سایبان

ایران سایبان، از سال 1360 با مدیریت آقای مردی، فعالیت خود را در تولید انواع سایبان شروع کرده استو در این مدت پروژهای بیشماری را اجرا نموده است. برخی از پروژه های اخیر این مجموعه بزرگ را میتوانید در اینستاگرام رسمی ایران سایبان مشاهده نمایید.

دارای شرکت ثبت شده 

ایران سایبان دارای برند و شرکت ثبت شده است و به همین دلیل، از دیگران متمایز شده است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از تیرماه 1396 تا کنون 

ایران سایه بان از تیرماه 1396 نماد اعتماد الکترونیکی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است. یکی از راههای تشخصیص ایران سایبان اصلی از سایرین مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیکی و بررسی همین موضوع میباشد.

دارای مدیریت پاسخگو 

مدیریت دکتر مردی موجب گردیده، پرسنل ایران سایبان پاسخگوی تمامی سوالات هموطنان باشند و در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی در خصوص سایبان با سرعت آن را رفع نمایند.

کیفیت تضمین شده

تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. 

ارسال به سراسر کشور با قیمت تولیدی 

یکی دیگر از سیاستهای ایران سایبان ارسال انواع سایبان به سراسر کشور با قیمت تولیدی است. تا به این ترتیب حتی شهرهای دور از پایتخت هم امکان دستیابی به سایبان با کیفیت با قیمت تولیدی را داشته باشند.

خرید از تولید کننده 

ایران سایبان تولید کننده انواع سایبان کالسکه ای، بازویی، اتوماتیک،پوششی، فنری و … بصورت دستی و برقی میباشد. به همین علت طی نیم قرن گذشته توانسته ایم پاسخگوی مشتریان عزیز در تولید و تامین انوع سایبان قدیمی و جدید باشیم . این قابلیتی است که تولید کنندگان را از فروشندگان (عرضه کنندگان) سایبان متمایز مینماید.

راههای تماس با ایران سایبان

برای خرید انواع سایبان میتوانید از طرق زیر با شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

سایتهای ایران سایبان

سایتهای رسمی شرکت ایران سایبان به شرح زیر است. از همکاران و مشتریان محترم تقاضا میشود. در هنگام سرچ و خرید به آرم ،لوگو، سایتها و آدرس ایران سایبان توجه لازم را داشته باشند. تا گرفتار سواستفاده کنندگان از برند ایران سایبان نشوند. چرا که برخی با کم و زیاد کردن یک حرف از کلمه سایت IRANSAYEHBAN و یا IRANSAYEBAN سعی در معرفی خود با برند ما دارند.

www.iransayeban.com

www.iransayehban.com

www.saybaniran.com

آدرس: تهران، بزرگراه آزادگان،شهرک علی آباد قاجار، خیابان امام خمینی،جنب هایپر مارکت

دفتر فروش:           3002 90 44-021

کارشناس فروش :  19 95 819 -0920

تلفن کارگاه :            55848821-021

مدیریت فروش:       29 48 169-0912

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

4
(1)

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش 3-6 روز توسط ایران سایبان میباشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "4" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟", "description": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟"}

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

0
(0)

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

0
(0)

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

1
(1)

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟ ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.

ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است.

سایباتهای رسمی ایران سایه بان

موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "1" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟", "description": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟"}

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×