سایبان پوششی

سایبان بازویی (2)
سایبان بازویی
05/06/2017
سایبان آفتابگیر
سایبان آفتابگیر
05/06/2017
نمایش همه
سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی ایران سایبان

سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی ایران سایبان

سایبان پوششی

سایبان پوششی در طرحهای متنوع برای کافه ها و رستورانها توسط شرکت ایران سایه بان طراحی، تولید و اجرا میشود. برای آشنایی بیشتر با انواع سایه بان دکوری در ادامه مطلب با ماهمراه باشید. 

سایبان دکوراتیو

سایبان پوششی چیست؟

سایبان پوششی یکی از انواع سایبان می باشد. که در طرحهای متنوع و در رنگهای مختلف توسط کارگاه ایران سایبان تولید میشود. به جرات می توان بیان نمود ایران سایبان با بهره گیری از خلاقیت و هوش جوانان تحصیلکرده خود، تنها تولید کننده این نوع سایبانها در کشور عزیزمان با ثبت اختراع می باشد.

سایبان پوششی بیشتر برای رستورانها و کافه ها استفاده می شود. البته سایر صنوف نیز بسته به سلیقه صاحبان آن صنف میتوانند از چادر پوششی استفاده نمایند . البته از این نوع سایبان می توان در انجام تبلیغات سازمانها،شرکتها و برندها نیز استفاده نمود. سایبان پوششی می‌تواند دارای انواع مختلف پوشش مانند پارچه، آلومینیوم، فایبرگلاس موجدار، پلی‌کربنات موجدار یا مواد دیگر باشند. سایه بان پوششی یک راهکار اقتصادی برای افرادی است. سایبان پوششی سایه‌های نیمه افقی را فراهم می‌کنند.

""</a

سایبان دکوراتیو

سایه بان دکوراتیو تولیدی ایران سایبان معمولا بصورت ثابت تولید میشود. و برای رستورانها و کافه ها بیشترین کاربرد را دارد چرا که این نوع چادر دکوراتیو فقط به منظور نشان دادن نماد رستوران و کافه ها میباشد. و بصورت سایبان کالسکه ای،سایبان نوردی و سایه بان پوششی در مجموعه تولیدی ایران سایبان تولید و با روکش های متنوع و طرحهای مختلف و با امکان چاپ تبلیغات عرضه میشود.

سایبان پوششی

نمونه کارهای سایبان دکوراتیو

سایه بان کالسکه ای دکوراتیو 

استفاده از چادر کالسکه ای سفارشی شده مطابق نظرات مشتری بعنوان سایبان دکوراتیو

محل اجرا: استودیو صدا و سیما

سایه بان وچادر مثلثی دکوراتیو 

تولید و نصب سایبان پوششی برای کافه کافمون توسط تیم ایران سایبان

محل اجرا: سعادت آباد

سایه بان ثابت

تولید و نصب سایبان پوششی برای مبل گونا توسط تیم ایران سایبان

محل اجرا: ولنجک

کاربردهای سایبان دکوری

برای معرفی محصول یا فروشگاه خود حتما نیاز به تبلیغات روی سایبان ندارید. سایبانهای پوششی خود نمادی برای متمایز نمودن فروشگاه شما خواهند بود. 

سایبان تبلیغاتی

             تبلیغات روی سایبان پوششی

انواع سایبان دکوراتیو ( سایبان پوششی)

سایبان کلاهی 

چادر کلاهی با نام سایبان دکوراتیو و سایبان دکوری نیز معرفی می گردد.

سایبان دکوری

                                                                 سایبان کلاهی

سایبان گرد دکوراتیو

از سایبان نیم دایره  نیز میتوان بعنوان سایبان دکوراتیو برای گالریها ، رستورانها و کافه ها بهره برد.

""</a

قیمت سایه بان دکوراتیو:

قیمت سایه بان دکوراتیو بر اساس فاکتورهای زیر محاسبه و اعلام میشود:

اندازه سایبان:

سایبان پوششی در هر اندازه ای توسط تولیدی ایران سایبان قابل تولید است و لیکن اندازه استاندارد این مدل سایه بان بین 1 تا 4.5 متر میباشد. این فاکتور عامل مهمی در تعیین قیمت این مدل چادر است چرا که متریال مورد استفاده در آن با توجه به متراژ تعیین کننده قیمت سایبان میباشد. 

نقشه سایبان:

طرح سایه بان دکوری را معمولا مشتریان از سایتها و ژورنالهای خارجی دریافت مینمایند. و متقاضی انجام آن در کشور میشوند. ایران سایبان با افتخار اعلام میدارد. مدعی انجام انواع طرحهای سایبان با بالاترین کیفیت ممکن در کشور هستیم .

نوع روکش سایبان:

از انواع روکش مات سایبان و روکش کره ای و روکش نانو برای این نوع سایبان میتوان بهره جست. که هریک از آنان قیمتهای متنوعی نسبت به دیگری دارند. 

محل اجرای سایبان:

در صورتی که بخواهید سایبان توسط شرکت آقای سایبان اجرا شود. شهر محل نصب و همینطور مکان نصب عامل آخر در تعیین قیمت سایبان میباشد. 

سایبان دکوری

فروش سایبان دکوراتیو :

فروش سایبان دکوراتیو هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری انجام میشود. از طریق سایت ایران سایبان میتوانید سایبان مورد نظرتان را ثبت سفارش فرمایید. جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش ساخت سایبان دکوراتیو با کارشناسان ایران سایبان تماس بگیرید. یا فرم زیر را تکمیل فرمایید. 

خرید سایبان دکوراتیو

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان