سایبان ماشین
سایبان ماشین
08/18/2020
سایبان پاسیو
خرید سایبان پاسیو
08/18/2020
نمایش همه
سایبان بالکن

سایبان بالکن

سایبان بالکن

سایبان بالکن از آن تجهیزاتی است که کاربردهای بسیار متنوع و مختلفی دارد. از نام های دیگر آن می توان به سایبان تراس، سایبان مغازه و … اشاره کرد.

خرید سایبان بالکن

سایه بان بالکن از آن تجهیزاتی است که کاربردهای بسیار متنوع و مختلفی دارد. از نام های دیگر آن می توان به سایبان تراس، سایبان حیاط، سایبان مغازه و … اشاره کرد. این تجهیزات در کارگاه های مخصوص و در انواع مختلفی ساخته می شوند. در ادامه به معرفی بیشتر این محصول و کاربردهای فوق العاده آن می پردازیم. سایبان، استفاده شما را از بالکن منزلتان دو چندان مینماید. نیاز به سایه بان بالکن امروزه برای اکثر منازل احساس میشود. با استفاده از چادر بالکن میتوانید فضای مناسبی برای استراحت خود فراهم سازید. برای آشنایی با قابلیتهای چادر بالکن ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

سایبان بالکن

معرفی سایه بان بالکن

سایبان بالکن انواع مختلفی دارد. و از انواع سایبانها برای بالکن منازل میتوان استفاده نمود.چادر بالکن در انواع سایه بان بالکن برقی و چادر بالکن دستی توسط متخصصان ایران سایبان قابلیت طراحی وساخت دارد.

اهمیت سایه بان و چادر بالکن

سایبان بالکن محصولی است که با استفاده از آن می توانید در تمام فصول سال از فضای تراس خود بهره ببرید. این تجهیزات از جنس هایی همانند برزنت، پارچه ساده، ترانزیتی و فلکسی ساخته می شوند. مهم نیست شرایط آب و هوا چگونه است، شما با نصب یک سایبان می توانید از فضای آزاد منزل خود لذت ببرید. احتمالاً در روزهای گرم تابستان بارها دوست داشته اید در تراس خود استراحت کنید و نوشیدنی خنکی بنوشید. اما نور شدید آفتاب این اجازه را به شما نداده است. با نصب یک سایبان ایده آل می توانید در تراس خود هم از روزهای گرم تابستان و هم از هوای بارانی پاییز لذت ببرید. همچنین اگر در تراس خود میز و صندلی یا وسایلی را چیده اید، شرایط آب و هوایی مختلف می توانند به آن ها صدمه بزنند. اما یک سایبان خوب از تمامی تجهیزات تراس شما مراقبت می کند.

کاربردهای مختلف این نوع سایبان

کاربردهای سایه بان بالکن تنها به تراس خانه محدود نمی شود. بلکه می توان از انواع سایبان تراس برای استفاده در حیاط، استفاده در بالای استخر و کنار استخر، مغازه ها و کافی شاپ ها استفاده کرد. اگر صاحب رستوران یا کافی شاپی هستید می توانید از فضای باز خود به عنوان یک فضای دل‌نشین برای مشتری ها استفاده کنید. تنها کافی ست سایبان مناسبی را در محل مورد نظر نصب کنید. سایبان مغازه می تواند از وارد شدن مستقیم نور خورشید به داخل مغازه جلوگیری کند. از انواع مختلف سایه بان بالکن می توان برای کمپ زدن در طبیعت و طبیعت گردی استفاده کرد.

خرید سایبان بالکن

خرید سایبان بالکن

انواع سایبان بالکن

همان طور که قبلاً اشاره کردیم سایه بان بالکن در انواع مختلفی ساخته می شود. هر یک از این سایبان ها کاربردهای مخصوص به خود را دارند. در ادامه به معرفی برخی از انواع سایبان ها می پردازیم.

سایبان کالسکه ای

این نوع سایبان بیشتر برای مغازه ها و پنجره های منازل به کار می رود. سایبان کالسکه ای می تواند جلوی ورود نور از جهات مختلف را بگیرد. که در انواع دستی و برقی ساخته می شوند.

سایبان پارچه ساده

این نوع سایبان بالکن شباهت زیادی با چادرهای عشایری دارد. این چادرها ضد آب نیستند و تنها برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به کار می روند. دو گوشه این چادر به دیوار و دو گوشه دیگر آن به وسیله طناب هایی به دو تکیه گاه دیگر متصل می شوند.

سایبان چتری

این نوع سایبان بیشتر برای آفتاب گرفتن در ساحل و یا درست کردن فضای مخصوص برای کافه ها و رستوران ها به کار می رود. این سایبان هم ضد آب و هم ضد اشعه خورشید است. لازم به گفتن است که از انواع مدل های این سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی هم استفاده می شود.

تفاوت سایبان بالاکن با سایبان تراس

برای فهمیدن تفاوت سایبان تراس با سایه بان بالکن بایستی با بالکن و تراس آشنا شویم. تراس فضای بیرونی ساختمان میباشد که مسقف نیست در حالیکه بالکن فضای داخلی محسوب میشود که سقف دارد. به همین علت معمولا برای بالکنها از سایبان چتری استفاده میشود و برای تراس از سایبان برقی و یا سایه بان دستی استفاده میگردد

سایبان بالکن


قیمت سایبان بالکن


سفارش سایه بان بالکن

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
×