سایبان شید رول

سایبان شید رول

شید رول

شید رول تولیدی ایران سایبان نوعی سایبان بازویی میباشد که با تغییرات صورت گرفته در این نوع سایه بان بازویی مسیر بازشوندگی آن از محور افقی به محور عمودی تغییر پیدا کرده است. شید رول ایران سایبان هم بصورت برقی و هم بصورت دستی قابل تولید و عرضه میباشد.شید رول برقی بیشتر برای پوشش و محافظت از  پنجره و درب گرانقیمت منازل و ویلاها بعنوان سایبان درب و پنجره مورد استفاده قرار میگیرد. نا گفته نماند از نوع دستی شید رول برای انجام تبلیغات برندها و شرکتها در کنار سایبان کالسکه ای تبلیغاتی،سایبان بازویی تبلیغاتی و چتر تبلیغاتی استفاده نیز میشود .

شیدرول

شیدرول

شید رول تبلیغاتی

شید رول تبلیغاتی اکثرا برای انجام تبیلغات در خارج از مغازه مورد استفاده قرار میگیرد در این میان بیشترین متقاضی شید رول تبلیغاتی ایران سایبان عرضه کنندگان محصولات دارویی و بهداشتی بوده اند و شید رول تبلیغاتی راجهت انجام تبلیغات برند و محصولات خوددر داروخانه های سطح شهرها بر میگزینند . شیدرول تبلیغاتی را میتوان از سایبان بازویی تغییر ماهیت داده ایران سایبان، سایبان برقی ایران سایبان و  همینطور از مدلهای ابتکاری دیگر ایران سایبان از جنس فولاد و با قیمت کمتر از شید رول بازویی تولید و عرضه نمود.

جههت دریافت اطلاعات تکمیلی و  استعلام قیمت انواع شید رول  می توانید با از طریق واتس آپ با  شماره 09208199519 مشاوره بگیرید.

 

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×