سایبان پارکینگ
سایبان پارکینگ
5 بهمن 1399
سایبان خودرو

سایبان خودرو

سایه بان ماشین

سایبان ماشین امروزه به در حال تبدیل شدن به محصولی فراگیر برای کسانی شده است به نگهداری خودرو با ارزش خود اهمیت میدهند.برای آشنایی با چادر ماشین با ما همراه باشید.

مزایای سایبان خودرو

محافظت از ماشین در برابر برف و باران 

یکی از قابلیتهای انواع سایبان خودرو محافظت از ماشین در برابر برف و باران و کثیفی ناشی از آن میباشد و بدین صورت نیاز شما به شستن مکرر ماشین و رفتن به کارواش تا حد زیادی کاهش میابد.

محافظت از خودرو در برابر اشعه آفتاب 

اشعه خورشید باعث اسیب رساندن به رنگ خودرو،صدمه زدن به فرمان و داشبور خودرو میشود همینطور با عث افزایش بخارات بنزین نیز میشود در این میان سایبان خودرو میتواند مانع اتفاق افتادن این موارد برای خودرو زیبای شما گردد.

سایه بان خودرو در اندازه های مختلف بصورت برقی و بصورت دستی قابل طراحی و تولید میباشد.

انواع سایبان خودرو 

سایبان برقی خودرو 

سایبان برقی خودرو در مدلهای زیر توسط تولیدی ایران سایه بان تولید می گردند.

سایبان کلاسیک
سایبان مدرن
سایبان هایکلاس 
سایبان لاکچری
سایه بان فول باکس 

سایبان فول باکس  دارای باکس میباشد که وقتی سایه بان جمع میشود کلیه متعلقات دااخل باکس قرار میگیرد و به اینصورت زیبایی منحصر به فردی می یابد.

سایبان خودرو-مدل بازویی

سایبان خودرو-مدل بازویی

سایبان بازویی خودرو

چادر کالسکه ای خودرو 

سایبان کالسکه ای خودرو در ابعاد متنوع،بصورت دستی و بصورت برقی توسط ایران سایبان تولید میگردد در زیر یک نونه از سایبان کالسکه ای خودرو را میتوانید ببینید گرچه هر طرح و ایرده ای که شما داشته باشید توسط ما در ایران سایبان قابل تولید میباشد.

سایبان پارکینگ خودرو

سایبان پارکینگ خودرو

سایه بان تونلی ماشین

سایبان صدفی ماشین 

سایه بان صدفی بصورت خلاقانه و با کیفیت عالی در تولیدی ایران سایبان در رنگهای مختلف تولید میشود . چادر صدفی در فضاهای باز و جاهایی که امکان اتصال ماشین به دیوار نیست گزینه بسیار کاربردی میباشد.

سایبان صدفی

سایبان صدفی

روکش سایبان خودرو 

برای سایبان خودرو معمولا ما از روکش دو طرفه پی وی سی با گرماژ متناسب هر سایبان استفاده مینماییم . این روکش مقامت بسیار خوبی در برابر اشعه آفتاب دارد و قابلیت کشسانی بالایی نیز دارد که این روکش را مناسب برای استفاده در سایه بان ماشین نموده است.

قیمت سایبان خودرو 

عواملی بسیاری در تعیین قیمت سایبان خودرو موثر میباشند از جمله:

ابعاد سایبان ماشین

سایه بان ماشین در ابعاد بین 3 متر تا 6 متر و با بازشوندگی بین 2.5 تا 3.5 متر قابلیت طراحی و تولید توسط متخصصان ایران سایه بان را دارد.

مدل سایبان ماشین 

سایه بان ماشین در مدلهای سایبان بازویی ماشین،سایبان کالسکه ای ماشین،سایه بان تونلی،سایبان صدفی،سایبان کروکی ماشین و سایه بان پارکینگ تولید میشود.

محل نصب چادر ماشین 

محل نصب چادر ماشین در تعیین قیمت سایبان خودرو اهمیت دارد. از جهت اینکه محل نصب نیاز به زیر سازی دارد یا اینکه امکان اتصال آن به دیواز از طریق جوش یا رول پلاک وجود دارد.

برقی یا دستی بودن سایبان پارکینگ 

سایبان ماشین،چتر ماشین و آلاچیق خودرو هم بصورت دستی و هم بصورت برقی قابلیت تولید را دارد . سایه بان برقی ماشین به علت مجهز شدن آن به موتور برقی و ریموت قیمت بالاتری نسبت به سایان دستی خودرو دارد.

×