بارانگیر
بارانگیر
21 اردیبهشت 1401
سایبان سقف ماشین
سایبان سقف ماشین
21 اردیبهشت 1401
نمایش همه
سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی

5
(1)

سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی یکی از سایبان های جمع شونده به شمار می رود که شرکت ایران سایه بان می توانند با ابعاد مختلف آن را تولید نمایند.

مشاوره رایگان و استعلام قیمت سایه بان

توضیحاتی در مورد سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی یکی از قدیمی ترین نمونه از سایبان های متحرک به شمار می رود. این سایبان ها، جمع شونده یا بازشو نیز نامگذاری می شوند. علت نامگذاری این سایبان، شباهتی است که این سازه به ساز آکاردئون دارد. معمولا سایه بان آکاردئونی در مکان های مختلفی قابل استفاده می باشد. در حال حاضر در خانه ها نیز از سایه بان آکاردئونی استفاده می شود. این سایبان ها به عنوان سایبان ماشین مورد استفاده قرار می گیرند.

چادر آکاردئونی از نظر ابعاد محدودیت خاصی ندارد و هم برای سایبان های کوچک و هم برای سایبان های با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از سایبان ها باید با انجام محاسبات دقیق طراحی شوند. بعد از طراحی دقیق نیروی کار حرفه ای باید عملیات ساخت سایبان را انجام دهد. هر کدام از مراحل اگر توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود، مشکلاتی را برای مصرف کننده به وجود خواهد آورد. سایه بان آکاردئونی به صورت کاملا اتوماتیک ساخته می شود. این مدل سایه بان با استفاده از ریموت کنترل به راحتی باز و بسته می شود. این موضوع باعث شده تا جذابیت های این سایبان دو چندان شود.

سایه بان آکاردئونی

مزایای سایه بان آکاردئونی

یکی از مزایای سایبان آکاردئونی این است که کاملا جمع می شود و می توان فقط در مواقع نیاز آن را باز کرد. این موضوع سبب شده تا این سایبان ها در ساختمان های مسکونی کاربرد بسیار زیادی داشته باشند. معمولا در ساختمان های مسکونی فضای آزاد و کافی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با استفاده از سایه بان آکاردئونی دیگر نیاز نیست در کل روز سایبانی وسط حیاط باشد. بعد از خروج ماشین از پارکینگ می توان سایبان را جمع کرد. زمانی که دوباره ماشین وارد حیاط می شود، می توان سایبان را باز کرد.

کاربرد سایه بان آکاردئونی

همانطور که قبلا هم گفتیم سایه بان آکاردئونی را می توان در حیاط برای سایبان پارکینگ ماشین استفاده کرد. از دیگر کاربردهای این نوع از سایبان ها می توان به استفاده برای سردرب ورودی باغ، ویلا، تالار و… اشاره کرد. سالهاست که در ورزشگاه های بزرگ و کوچک نیز از این نوع سایبان استفاده می شود. با توجه به پوشش کاملی که این نوع سایبان ها ایجاد می کنند، کاربرد بسیار زیادی در موارد مختلف دارند. معمولا افرادی که می خواهند سایبانی شیک و کاربردی داشته باشند، سایه بان آکاردئونی را انتخاب می کنند.

چادر آکاردئونی

خرید سایبان آکاردئونی

افراد زیادی در سراسر کشور به دنبال خرید چادر آکاردئونی هستند. برای خرید این نوع سایبان باید شرکتی معتبر را انتخاب کنیم. شرکت های نامعتبر نمی توانند این نوع از سایبان ها را با کیفیت بالا تولید نمایند. شرکت ایران سایبان یکی از شرکت هایی است که می تواند سایه بان آکاردئونی را با بهترین کیفیت ممکن تولید نماید. قیمت و کیفیت سایه بان آکاردئونی رابطه مستقیمی با هم دارند، یعنی شرکت هایی که سایبان بی کیفیت تولید می کنند، امکان فروش با قیمت ارزان را نیز دارند. همین موضوع شاید باعث شود برخی از افراد دچار تردید شوند. با توجه به متریال مصرفی، شرکت ایران سایبان قیمت های بسیار منصفانه ای را برای این سایبان ها در نظر گرفته است.

سفارش سایبان کاردئونی

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×