ایران سایه بان
ایران سایبان
1 فروردین 1400
سفارش چادر تبلیغاتی
سفارش چادر تبلیغاتی
1 فروردین 1400
نمایش همه
تولیدی ایران سایبان

تولیدی ایران سایبان

0
(0)

سفارش سایبان

سفارش سایبان را میتوانید پس از اخذ مشاوره از کارشناسان ایران سایبان بصورت تلفنی و یا از طریق واتس آپ شرکت ایران سایبان انجام دهید. برای سفارش سایه بان ابعاد و اندازه، نوع روکش، برقی یا دستی بودن و تبلیغاتی بودن یا نبودن سایبان باید قبل از ثبت سفارش ذکر شود.

سفارش سایه بان

برای سفارش سایه بان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 نکته ای که در هنگام سفارش چادر باید به آن توجه شود این است که به طور (دقیق و واضح) مشخصاتی که لازم است سایبان داشته باشد را برای شرکت بیان کنیم. این کار سبب می شود تا در نهایت سایبان دقیقا با مشخصات عنوان شده یکسان باشد. به طور کلی هر سایبان ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.

اگر انتظارات خود را درباره ی سفارش سایه بان به درستی و کامل بیان نکنیم ممکن است (محصولی متفاوت) با آنچه که در نظر داشتیم تحویل بگیریم. پس این نکته که انتظاراتمان را کامل و دقیق بیان کنیم بسیار حائز اهمیت است.

شما می توانید پس از مشاوره با کارشناسان مربوطه، سایبان خود را به شرکت ایران سایه بان سفارش دهید.

نکات و مشخصات مهم برای ثبت سفارش سایبان :

برای ثبت سفارش سایه بان اولین نکته ای که بسیار مهم است، ابعاد و اندازه سایبان مورد نظر است. ابعاد و اندازه  سایبان شامل طول سایبان و میزان بازشوندگی آن می باشد. گاها در شرایط و محیط خاص لازم است که اندازه ها مطابق با استاندارد ها پیش نرود. این بستگی به محل نصب سایبان دارد که استاندارد باشد یا نه!

گاهی هم خود سفارش دهنده (شرایط و ابعاد خاص) را ارائه می دهد که با مشاوره و در میان گذاشتن با کارشناسان مشکل برطرف خواهد شد.

در مورد سفارش چادر سلیقه ها متنوع و متفاوت است. گاهی افراد ترجیح میدهند که از سایبان های بازویی استفاده کنند. این در حالی است که در شرایط یکسان امکان این که فردی دیگر، سایبان کالسکه ای را انتخاب کند هم وجود دارد.

نکته ی بعدی در مورد سفارش سایه بان، جنس روکش سایبان است. روکش ها با توجه به محل زندگی و شرایط آب و هوایی باید انتخاب شوند. در مناطق پر باران بهتر است از روکش های ضد آب، نانو و یا پی وی سی استفاده شود. روکش های پارچه ای نیز مناسب آب و هوای گرم و خشک است. قیمت روکش پارچه ای مناسب است به همین خاطر مشتری های خاص خودش را دارد.

خرید سایببان

درج تبلیغات روی سایبان :

در مورد سفارش سایه بان ، روکش هایی که قرار است روی آن تبلیغات چاپ شود نیاز به طراحی دارند. این مورد نیز از نکاتی است که در هنگام سفارش سایبان تبلیغاتی باید عنوان شود. اصولا سایبان هایی که تبلیغاتی هستند هزینه ی طراحی و چاپ به قیمت نهایی افزوده می شود.

نکته ی دیگر در مورد سفارش چادرمغازه این است که باید به (مشاوران شرکت) عنوان شود، سایبان دستی مورد نظر ماست و یا سایبان برقی؟ مراحل طراحی و ساخت هر کدام از سایبان ها با هم متفاوت است. به همین خاطر ذکر این نکته که چه سایبانی مد نظر است بسیار مهم است. همچنین از لحاظ قیمت هم این دو محصول با هم متفاوت هستند.

به طور مثال سایبان فروشگاه های بزرگ اصولا برقی است تا ضمن سهولت کار کنترل از راه دور هم داشته باشد.

نمونه کارهای سایبان

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×