سایبان مغازه
سایبان مغازه
16 اردیبهشت 1396
سایبان برقی
سایبان برقی
16 اردیبهشت 1396
نمایش همه
سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

5
(1)

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی به سایبان هایی اطلاق می شود که با چاپ تبلیغاتی بر روی آنها می توان به تبلیغات محیطی کسب و کارهای مختلف کمک شایانی نمود. سایبان تبلیغاتی یکی از محصولات پر فروش  ایران سایه بان میباشد. شرکت تولیدی ایران سایبان این محصول را با بهترین کیفیت ممکن تولید نموده، و به دست مصرف کننده میرساند. برای آشنایی با انواع چادر تبلیغاتی با ما همراه باشید.

خرید سایبان تبلیغاتی     

سایه بان تبلیغاتی

چرا باید از سایبان تبلیغاتی استفاده کنیم؟

بدون شک یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف را به خود مشغول کرده باشد این است که چرا باید از سایبان تبلیغاتی استفاده کنیم؟ آیا این نوع سایبان ها می توانند به کسب و کار ما کمک کنند؟ اگر بخواهیم در یک کلمه به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم جواب مثبت است. البته بهتر است کمی این موضوع را گسترده تر جواب دهیم تا صاحبان کسب و کارهای مختلف نیز بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری از این نوع سایه بان ها استفاده نمایند.

سایبان مغازه تبلیغاتی

تبلیغات روی انواع سایبان ضامن موفقیت کسب و کارهاست

هیچ کسب و کاری، چه بزرگ باشد چه کوچک را نمی توان یافت که بدون تبلیغات توانسته باشد به پیشرفت های چشمگیری برسد. تبلیغات مسیری است که همه کسب و کارهای موفق آن را طی کرده اند و البته مسیری بی انتها می باشد یعنی هیچ کسب و کاری را نمی توان یافت که بتواند بگوید به تبلیغات نیازی ندارد. هر کسب و کاری هر چقدر هم که شناخته شده باشد، باز هم به تبلیغات نیاز دارد. روش های تبلیغاتی بی شماری برای کسب و کارها در دسترس می باشد که یکی از بهترین و تاثیرگذارترین آنها استفاده از سایبان  است.

نمونه کارهای سایبان

جذب مشتری با استفاده از چتر و سایبان

سایبان تبلیغاتی با توجه به تنوع بسیار زیادی که در طرح و ابعاد دارد، این قابلیت را دارد که به کسب و کارهای مختلف برای جذب مشتری و برندسازی کمک بسیار زیادی بکند. این نوع سایبان ها با توجه به متریال مرغوبی که در آنها به کار می رود، طول عمر زیادی دارند و در شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده می باشند. این موضوع باعث شده تا همه کسب و کارها بدون هیچ گونه محدودیت خاصی بتوانند از این نوع سایه بان ها بهره کافی را ببرند.

تبلیغات پچ پچ روی سایبان

تبلیغات پچ پچ روی سایبان

چه عواملی بر روی کیفیت سایبان تبلیغاتی تاثیرگذار هستند؟

کیفیت سایبان تبلیغاتی یکی از ملاک های اصلی برای خریدار این محصول می باشد. عوامل مختلفی بر روی کیفیت این نوع سایبان تاثیر گذار هستند.

مواد اولیه مرغوب شرکت ایران سایبان 

یکی از این عوامل، قطعات سایبان است که برای تبلیغات به کار می رود. معمولا سایه بان های تبلیغاتی که از آلومینیوم ساخته می شوند، کیفیت بسیار بیشتری نسبت به سایر سایبان ها دارند. علت این امر مقاومت آلومینیوم در برابر خوردگی و همچنین وزن سبک آن می باشد. آلومینیوم نیازی به رنگ کاری هم ندارد و این موضوع باعث می شود تا در هزینه رنگ کاری نیز صرفه جویی شود.

تبلیغات روی سایه بان کالسکه ای

رزومه پر بار ایران سایبان مردی 

از دیگر عواملی که بر روی کیفیت سایبان تاثیر گذار می باشد می توان به تجربه شرکت ایران سایبان مردی اشاره کرد. برخی از شرکت ها تازه تاسیس هستند و یا نیروی کار حرفه ای در اختیار ندارند، این موضوع باعث می شود کیفیت نهایی سایه بان تبلیغاتی آن چیزی که انتظارش را داریم نباشد. افرادی که تجربه لازم در زمینه ساخت سایبان  و سایر سایه بان ها را دارند می توانند با دقت و سرعت بیشتری این محصولات را تولید نمایند. بدین ترتیب انتخاب شرکت سازنده تاثیر زیادی بر روی کیفیت محصول و میزان رضایتمندی از آن را به همراه خواهد داشت.

رضایت مشتریان سایبان

از دیگر عواملی که باعث می شود سایبان تبلیغاتی کیفیت بالاتری داشته باشد و رضایت مصرف کننده را به همراه داشته باشد، نصب اصولی و حرفه ای آن می باشد. شاید اغلب افراد این تصور را داشته باشند که برای نصب سایبان نیازی به افراد متخصص ندارند و خودشان از پس این کار بر می آیند. این طرز فکر کاملا اشتباه است؛ زیرا هر چقدر هم که اصول و استانداردهای ساخت در سایه بانی رعایت شده باشد، اگر به خوبی نصب نشود باز هم نمی تواند نظر مصرف کننده را جلب کند.

قیمت سایبان کالسکه ای تبلیغاتی

 

چه عواملی بر روی قیمت سایه بان تبلیغاتی تاثیر می گذارند؟

قیمت سایبان یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید این محصول به شمار می رود. قطعا عواملی که بر روی تعیین قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار هستند، بسیار زیاد می باشند. در این بخش قصد داریم برخی از مهمترین این عوامل را برای آشنایی بیشتر شما همراهان عزیز معرفی کنیم.

ابعاد سایه بان 

یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی قیمت چادر تبلیغاتی، ابعاد آن می باشد. قطعا هر چقدر ابعاد سایبان بزرگ تر باشد، متریال و زمان بیشتری برای ساخت آن صرف می شود. این موضوع باعث می شود تا قیمت سایبان تبلیغاتی مغازه بر اساس ابعاد آن مشخص شود.

روکش سایبان

از دیگر عواملی که روی قیمت سایبان تبلیغاتی تاثیرگذار می باشد، می توان به نوع روکش آن اشاره کرد. قطعا انتخاب روکش یکی از مهمترین مراحل سفارش سایه بان تبلیغاتی به شمار می رود. روکش هایی که پارچه ای هستند قیمت مناسب تری نسبت به روکش های پی وی سی دارند. این موضوع باعث شده زمانی که ملاک انتخاب قیمت مناسب و ارزان می باشد، روکش های پارچه ای گزینه مناسب تری باشند.

شرکت ایران سایه بان

انواع سایبان تبلیغاتی 

مورد بعدی که بر روی قیمت سایبان تبلیغاتی تاثیرگذار می باشد، نوع سایبان می باشد. سایبان ها در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند. برای مثال می توان به سایبان چتری، سایبان بازویی، سایبان کالسکه ای و… اشاره کرد. هر کدام از این سایبان ها با تکنیک ها و متریال مختلفی ساخته می شوند، بدین ترتیب قیمت تمام شده همه آنها یکسان نمی باشد.

سیستم کنترل سایبان 

موضوع دیگری که در قیمت تمام شده سایه بان تبلیغاتی تاثیر زیادی دارد، دستی یا برقی بودن سایه بان است. سایبان برقی دارای موتور الکتریکی و تجهیزات بیشتری نسبت به سایبان دستی می باشند. این تجهیزات باعث می شوند قیمت سایبان برقی بیشتر از سایبان دستی باشد.

ثبت سفارش سایبان تبلیغاتی

تبلیغات روی کدام نوع سایبان ها رایج تر می باشد؟

سایبان تبلیغاتی عبارتی است که برای انواع سایبان کاربرد دارد. هر نوع سایبانی که روکش آن دارای تبلیغات باشد را سایبان تبلیغاتی می نامند. البته این موضوع را نیز نباید فراموش کنیم که برخی از سایبان ها برای تبلیغات گزینه مناسب تری هستند.

تبلیغات برای سایبان مغازه

سایبان تبلیغاتی مغازه را می توان رایج ترین و کاربردی ترین نوع تبلیغات از طریق سایبان دانست. تبلیغات روی چادر مغازه کمک می کند تا مشتریان بتوانند راحت تر و سریع تر با خدمات مغازه مورد نظر آشنا شوند. این موضوع روی برندینگ و جذب مشتری برای مغازه تاثیر بسیار زیادی دارد.

تبلیغات روی سایه بان مغازه

تبلیغات روی سایه بان مغازه

سایبان تبلیغاتی چتری 

این مدل سایبان یکی دیگر از گزینه های مناسب برای تبلیغات به شمار می رود. البته تبلیغات روی چتر پایه کنار بیشتر از تبلیغات روی چتر پایه وسط مورد استقبال قرار گرفته است. سایبان چتری تبلیغاتی بیشتر برای رستوران ها و قهوه خانه ها و سایر مشاغلی که در فضای باز خدمات ارائه می دهند، کاربرد گسترده ای دارد.

تبلیغات روی سایبان فنری (تبلیغات روی سایبان بازویی)

تبلیغات روی سایبان بازویی یا فنری نیز برای کسب و کارهای مختلف بسیار مرسوم است. سایبان فنری تبلیغاتی  کمک می کند تا کسب و کارها بتوانند با هزینه نسبتا مناسبی تبلیغات ارزشمند و تاثیرگذاری را انجام دهند.

تبلیغات روی سایبان فنری (تبلیغات روی سایبان بازویی)

تبلیغات روی سایبان فنری (تبلیغات روی سایبان بازویی)

تبلیغات روی سایبان کالسکه ای 

تبلیغات روی سایبان کالسکه ای نیز از سال ها پیش توسط شرکت های بزرگ و کوچک انجام می شود. سایبان کالسکه ای با توجه به ظاهر جذابی که دارد، تاثیرگذاری بسیار مطلوبی جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف دارد. تبلیغات روی سایبان برقی رایج تر و مرسوم تر از تبلیغات روی سایبان دستی می باشد. علت این امر نیز جذابیت و کارایی بیشتر سایبان های برقی می باشد.

مرکز تولید انواع سایه بان تبلیغاتی

بهترین راه برای تهیه انواع سایه بان تبلیغاتی کدام است؟

روش های بسیار زیادی برای تهیه انواع سایبان وجود دارد اما قطعا همه شما همراهان عزیز به دنبال بهترین روش برای خرید سایبان هستید. خرید از طریق سایت های اینترنتی را می توان بهترین و راحت ترین راه برای خرید سایه بان تبلیغاتی دانست؛ البته پیدا کردن بهترین فروشندگان در اینترنت کار چندان ساده ای نیست. بهتر است سایبان تبلیغاتی را مستقیم از تولید کننده تهیه کنید تا هم از کیفیت و هم از قیمت آن اطمینان بیشتری داشته باشید. شرکت ایران سایبان با تولید باکیفیت ترین سایبان های تبلیغاتی و فروش آنها از طریق سایت ایران سایبان توانسته تا حدودی مشکل خریداران برای پیدا کردن فروشندگان معتبر را برطرف نماید. امیدواریم با تهیه سایبان تبلیغاتی باکیفیت شما نیز بتوانید از رقبای خود سبقت بگیرید و پله های پیشرفت و ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

تبلیغات روی سایبان چتری مربعی

چادر تبلیغاتی چیست؟

اگر می خواهید فروشگاه یا مغازه خود را به دید همگان برسانید. چادر تبلیغاتی اولین پیشنهاد به شماست. با تبلیغات روی سایبان، هزینه معقولی بابت دیده شدن پرداخت می کنید. در عین حال بازدهی بیشتری نیز بابت این هزینه خواهید داشت. یکی از پرکاربردترین نوع سایبان های تبلیغاتی، سایبان بازویی و سایبان کالسکه ای می باشد.

 یکی از اقلام کاربردی در حوزه تبلیغات محیطی چادر تبلیغاتی میباشد. این نوع از سایه بان ها  علاوه بر کاربردهایی که از هر سایبان انتظار می رود. قابلیت تبلیغات محصولات را نیز دارند. تبلیغات روی سایبان با کیفیت و قیمت های مناسب توسط شرکت ایران سایبان تولید میشود. 

معرفی چادر تبلیغاتی

سازه چادری تبلیغاتی به انواع سایبان هایی اطلاق می گردد. که می توان با استفاده از دستگاه چاپ بر روی پارچه سایبان تبلیغات مختلف را چاپ کرد. چادر تبلیغاتی هر چه ابعاد بزرگتری داشته باشد. در امر تبلیغات که رسالت اصلی ان به شمار می رود. موفق تر عمل می کند. زیرا هر چه تبلیغات روی سایبان درشت تر چاپ شود. تاثیر گذاری آنها بر روی مخاطب بیشتر می شود.

ضرورت استفاده از سازه تبلیغاتی چادری

 تبلیغات روی چادر مغازه یکی از مزایای هر سایبان می باشد. این قابلیت، صاحبان برند را قادر می سازد. تبلیغات محصول خود را به محلی دورتر از فروشگاه مرکزی خود نیز انتقال دهد. در چنین حالت طیف وسیع تری از مشتریان می توانند، با  کسب و کار شما آشنا شوند. از همین روی، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای تبلیغات، با کارشناسان ایران سایبان تماس حاصل فرمایید. تا در نهایت نتایج موثرتری عاید شما گردد.

طراحی سایبان و چادر تبلیغاتی

برای تبلیغ روی انواع سایبان لازمست. فایل لایه باز طرح را برای طراحان ایران سایبان ارسال فرمایید. طراحان ما با توجه به اندازه سایه بان، طرح مورد نظر را ریسایز مینمایند. سپس روی انواع روکش (با توجه به سفارش شما) پیاده مینمایند.

 چادر تبلیغاتی ایران سایبان با پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال، و با بهترین و با ثبات ترین رنگ ها، چاپ میشوند. و به عنوان تبلیغات محیطی  در مکان های مختلف نصب می شود. روکش پی وی سی سایه بان بگونه ایست. که پس از چند سال استفاده با یکبار شستشو کاملا تمیز و شفاف می شود.

خرید چادر تبلیغاتی

خرید چادر تبلیغاتی

انواع چادر تبلیغاتی:

چادر جکی تبلیغاتی

چادر فنری تبلیغاتی مانند هر سایبان بازویی محافظت از فروشگاه در برابر برف و باران و همچنین تابش اشعه ماورا بنفش خورشید را بر عهده دارد. علاوه بر این فضای قابل ملاحظه ای جهت انجام تبلیغات برند روی سطح تخت سایبان را  جهت تبلیغات در اختیار طراحان قرار میدهد.

چادر تبلیغاتی بازویی

سایبان کروک تبلیغاتی

سایبان کروک تبلیغاتی دارای کناره میباشد. و علاوه بر قسمت بالایی خود از کناره ها نیز فضا برای تبلیغات،در اختیار برندها قرار میدهد. چادر تبلیغاتی کالسکه ای محافظت از  مغازه شما را در برابر برف و باران و آفتاب نیز عهده دار است.

چادر تبلیغاتی کالسکه ای

سایبان الکتریکی تبلیغاتی

این مدل سایه بان به راحتی با ریموت باز و بسته میشود. استفاده از آن نسبت به سایبان بازویی تبلیغاتی راحت تر است.

سایبان تبلیغاتی برقی

چتر پایه وسط و پایه کنار تبلیغاتی 

سایبان چتری تبلیغاتی گزینه مناسبی برای تبلیغات برند در فضای میباشد. ناگفته نماند که ایران سایبان در تولید سایر سایبان های فروشگاهی و مغازه مانند سایبان پوششی نیز تجربه ای بسیار ارزشمند دارد.و ارائه باکیفیت ترین سایبان ها از جمله افتخارات ما محسوب می شود.

چتر تبلیغاتی

مزایای سایبان تبلیغاتی:

– سایه بان هزينه بسيار كمتري نسبت به بيلبوردها و تابلوهاي تبليغاتي دارد.
– چادر تبلیغاتی معاف از ماليات و پرداخت عوارض مي باشد.
–  بدليل كاربردي بودن در فصول سرد وگرم سال و نداشتن هزينه برق، مورد استقبال فروشگاه ها مي باشد.
–  با بهره مندی از ساختار غير مسطح در حالتهاي باز و بسته ،از تمام زوايا قابل روئيت است.
– چادر تبلیغاتی قابليت چاپ سيلك اسكرين و چاپ ديجيتال را بصورت 4 رنگ و با وضوح بالا،را داراست.

مزایای سایبان تبلیغاتی

چادر تبلیغاتی روشی آسان برای بهبود کسب و کار

چادرمغازه به نوعی از سایبان ها گفته می شود. که تبلیغات مغازه، فروشگاه، برند و … بر روی آن قابل اجراست. در واقع تبلیغات روی سایبان یک روش کاربردی برای بهتر دیده شدن آن چیزیست که می خواهید بیشتر مردم ببینند.

افزایش فروش با استفاده از سایه بان

اگر فروشگاه شما در محله پر رفت و آمدی است، طبیعتا محتوای تبلیغات روی سایبان شما برای تعداد بیشتری از افراد گذرا در آن محل دیده خواهد شد. اما اگر فروشگاه یا مغازه شما در یک محله ساکت و با رفت و آمد کمتر است. مطمئن باشید با چادر مغازه تبلیغاتی نگاه هر کسی به سمت فروشگاه شما جذب شده و از همان تعداد کم مردم نیز بیشترین سود را خواهید داشت.

سایبان معرف،نشان شماست.

علاوه بر این سایه بان فروشگاه  قادر است. یک برند یا یک نشان بسیار مهم برای کسب و کار شما باشد. در این حالت دیگر مهم نیست که فروشگاه بزرگ و یا مغازه کوچک شما کجاست، تمام شهر، برند شما را با تبلیغات روی سایبان پیدا خواهند کرد.

با سازه چادری تبلیغاتی، فروش خود را افزایش میدهید.

چادر تبلیغاتی یک روش قابل دسترس با هزینه های کمتر نسبت به سایر روش ها مانند تبلیغات رسانه ای، بنرهای شهری و … می باشد. اما تبلیغات روی سایبان با وجود هزینه کمتری که برای خرید و نصب به همراه دارد، بازدهی عالی و بسیار خوبی برجای می گذارد.

به این ترتیب نه تنها از پرداخت هزینه های اضافی برای استفاده از تبلیغات خلاص می شوید، بلکه روز به روز به میزان فروش شما افزوده می گردد. سازه تبلیغاتی، نام مغازه شما و یا هر برندی که میخواهید را نشان همگان خواهد داد.

تبلیغات روی انواع سایبان

تبلیغات روی انواع سایبان

قابلیت استفاده در تمام فصول سال 

سایه بان در تمام فصول سال قابل استفاده می باشد. با اینکه واژه سایبان به ایجاد سایه در برابر آفتاب اشاره دارد. اما چادر تبلیغاتی از جنس و متریال مقاومی ساخته می شود که کاربرد آن را فقط به روزهای آفتابی محدود نمی سازد.

 حتی در روزهای بارانی یا برفی نیز سایبان کاملا مقاوم بر سر درب فروشگاه شما قرار میگیرد. و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود. علاوه بر این، شیب دار چادر تبلیغاتی به شکلی است که از انباشت برف جلوگیری میکند.

تبلیغات روی سایبان کالسکه ای، ارزانتر است.

سایبان و چادر تبلیغاتی در انواع مدل ها، رنگ ها و جنس ها ساخته می شود. اما یکی از کاربردی ترین های آنان، سایبان کالسکه ای است که با سازه های آهنی خود استوار شده است. اگر در ذهن خود تصویر کالسکه های قدیمی را تجسم کنید. متوجه شباهت آن ها با سایبان های کالسکه ای خواهید شد. که دلیل نام گرفتن این محصول می باشد.

تبلیغات روی چادر کالسکه ای مغازه

سایبان کالسکه ای به دو نوع برقی و دستی تقسیم می شود. که طبیعتا نوع برقی آن کاربردی تر بوده و استفاده از آن راحت تر می باشد.

تفاوت این دو نوع سایبان کالسکه ای در موتور برقی است. که به یکی از آن ها متصل می شود. در نهایت، یقین داشته باشید با یک سایه بان کالسکه ای، هم تبلیغات خود را به شکل مفید انجام داده اید. و هم اینکه مغازه ای شیک تری نیز خواهید داشت.

سایبان مغازه تبلیغاتی

نکات مهم در خصوص سایه بان و چادر تبلیغاتی

سایه بان یکی از محصولاتی است که معمولا بر روی سر درب مغازه ها نصب می شود. این نوع از سایبان ها چندین کاربرد مختلف داشته و استفاده از آنها می تواند نشانه گیری چند هدف با یک تیر محسوب شود.

بدین ترتیب با توجه به کاربردهای مختلف که سایبان و چادر دارد. می توان گفت، استفاده از این نوع سایبان ها از نظر اقتصادی  می تواند برای افراد مصرف کننده، مقرون به صرفه باشد.

ابعاد و رنگهای متنوع سایه بان

چادر تبلیغاتی در طرح و رنگ و ابعاد مختلفی قابل تولید بوده و شرکت ایران سایبان با اعتباری که دارد. این نوع سایه بان را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت تولید می کند.

چادر تبلیغاتی سالهاست تبدیل به یکی از جالب ترین و در عین حال ارزان ترین روش های تبلیغات محیطی شده است. معمولا کسب و کارهای مختلف نیاز به تبلیغات محلی دارند. تا بتوانند تسلط کامل بر روی مشتریان اطراف خود داشته باشند.

محاسن تبلیغات روی سایبان

تبلیغات مناسب کمک می کند. تا یک فروشگاه بتواند پله های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا رود. بدین ترتیب استفاده از سایه بان  برای هر فروشگاهی می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

تبلیغات محیطی مناسب

چادر تبلیغاتی را می توان اولین گزینه یا پیشنهاد برای معرفی برند، محصولات و… به مشتریان دانست. این سازه چادری  با توجه به اینکه جذابیت های بصری بسیار زیادی دارد. توانسته توجه افراد مختلف را به خود جلب کند.

با توجه به عبور و مرور زیاد افرادی که در منطقه مورد نظر زندگی می کنند. هر فرد بارها تبلیغات روی سایبان مغازه را مشاهده می کند. این موضوع به حک شدن تبلیغات در ذهن مخاطب کمک خواهد نمود. بدین ترتیب اثرات مثبت چادر سایبان بسیار زیاد بوده و استفاده از آن برای فروشگاه های مختلف دارای اهمیت ویژه ای است.

سایبان-تبلیغاتی-مغازه-ایرانسل

 تبلیغات روی سایبان و چادر

چاپ تبلیغات روی سایبان های مختلف کمک می کند. تا بتوان یک کسب و کار نوپا را برای مشتریان هدف معرفی نمود. هر چند این روش تبلیغاتی، مختص مغازه های تازه تاسیس نیست. و فروشگاه های قدیمی نیز می توانند. از این نوع سایه بان ها بهره مند شوند.

مزایای تبلیغات روی سایبان

 تبلیغات روی سایه بان برای فروشگاه های قدیمی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. زیرا این کار باعث می شود. تا هم مشتریان قبلی و هم مشتریان جدید بتوانند. به طور روزانه این تبلیغات را مشاهده نمایند.

مشاهده تبلیغات محیطی ذهن مخاطب را درگیر میکند. این موضوع باعث می شود. تا در صورت نیاز به محصولات فروشگاه، به سرعت، تبلیغات آن فروشگاه را در ذهن مرور نمایند. و برای خرید به مغازه مد نظر مراجعه کنند.

تبلیغات ارزان قیمت

چاپ تبلیغات روی سایبان می تواند. با هزینه های نه چندان بالا، اما با تاثیرگذاری فوق العاده ای انجام شود. بدین ترتیب، مغازه های کوچک، فروشگاه ها، هایپرمارکت ها می توانند. از سایه بان به عنوان روشی، کاملا مفید و کاربردی برای معرفی برند و محصولات خود استفاده نمایند.

چاپ تبلیغات روی سایه بان می تواند. در کمترین زمان ممکن انجام شود.  این موضوع کمک می کند. تا بتوان، بدون هیچ گونه اتلاف وقت، از مزایای چاپ تبلیغات روی سایبان بهره مند شوند. و جایگاه فروشگاه خود را در بین مشتریان ارتقاء داد.

سایبان-تبلیغاتی-فنری

عملکرد چادر تبلیغاتی

برای اینکه بتوانید یک سایه بان  مناسب برای خود را انتخاب کنید. بهتر است ابتدا از مراحل ساخت، عملکرد و انواع آن آشنا شوید. سپس خریدی صحیح داشته باشید. تبلیغات روی سایه بان، وضعیت کسب و کار شما را بهبود خواهد بخشید. و این مهم در حالیست که هزینه زیادی نیز نخواهد داشت.

کاربرد چادر تبلیغاتی مغازه

سازه چادری تبلیغاتی  به سازه ای چادری گفته می شود.  که توسط ابزارهای خاصی به بالای درب بیرونی و یا پنجره مغازه و فروشگاه ها نصب میشود. و بر روی آن طراحی، متن یا تصویر قابل چاپ می باشد.

این سایه بان که می تواند از جنس های مختلف تولید شود. مانند متریال رایج شامل پارچه های برزنت، پنبه و یا سایر متریال ها مانند پی وی سی، میباشد. در واقع نیاز شما، سلیقه و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید. انتخاب جنس سایه بان را ممکن می سازد.

پس از اینکه جنس، مدل و رنگ و طرح خود را انتخاب کردید. آن را پس از آماده سازی بر روی قالب اصلی سوار کرده و سپس در محلی که قبلا تعیین شده نصب می گردد.

تاریخچه سایبان تبلیغاتی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید سایه بان به شکل قدیمی تر اولین بار در مصر به کار گرفته شد. و جالب تر اینکه بر روی آن اشعاری نوشته و حک شده بود. البته این روش کاربرد سایه بان از ابتدای قرن 19 تغییر کرد. و پیشرفت چشمگیری در این صنعت مشاهده شده است. به طوریکه نه فقط در منازل، استخرها، ویلا و … در کسب و کار نیز کاربرد دارد.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

استفاده بهینه از سایه بان و چادر تبلیغاتی 

چادر تبلیغاتی پس از نصب توسط متخصصین مجرب، برای استفاده شما آماده می شود. نصاب سایبان، نحوه کار آن را به شما آموزش خواهند داد.

البته روش کار سایه بان، بستگی به دستی یا برقی بودن آن دارد. در صورتی که سایه بان  خود را از نوع دستی انتخاب کرده اید. بایستی  یک میل لنگ اهرم مانند (هندل) برای باز و بسته کردن به کار برده شود.

سایه بان برقی تبلیغاتی

 اگر شما برای راحتی بیشتر،سایبانی که مجهز به موتور برقی می باشد، را خریداری کرده اید. کافیست کنترل یا ریموت را در دست گرفته و با فشردن تنها یک دکمه، سایه بان خود را باز و بسته کنید. به نظر می رسد در زندگی عصر حاضر که زمان یک دارایی ارزشمند محسوب می شود. استفاده از وسایلی که مجهز به تکنولوژی جدید باشد بسیار مفیدتر است.

سایبان تبلیغاتی بازویی

سفارش سایبان و چادر تبلیغاتی

عوامل موثر برای سفارش سایه بان عبارتند از:

بودجه سایبان

اولین نکته ای که در خصوص سفارش چادر تبلیغاتی بایستی مد نظر داشته باشید. بودجه ای است که شرکت شما برای  این امر جهت یکسال مالی در نظر گرفته است. پس از آن، میتوانید بر حسب قیمت انواع سایه بان نسبت به سفارش، تعداد سایبانهای مورد نیاز خود، اقدام نمایید.

تعداد سایه بان

اگر تعداد سایبان برای شما مهم باشد. انتخاب چتر تبلیغاتی و همینطور آلاچیق تبلیغاتی میتواند گزینه مناسبی باشد. بعد از این محصولات، سایبان کالسکه ای تبلیغاتی با توجه به متریال آن قیمت پایینتری نسبت به سایبان بازویی خواهد داشت. و در بین تمام انواع چادر تبلیغاتی، سایبان بازویی با اسکلت آلومینیوم بالاترین قیمت را خواهد داشت .

کاربرد سایه بان و چادر

دومین نکته مهم که در این میان همواره باید به آن توجه نمود کاربرد این محصولات تبلیغاتی میباشد. هر کدام از این محصولات کارایی خاص خود را دارند. در شرایط فعلی بازار، سایبان بازویی از سوی فروشگاهها و مغازه ها مورد اقبال بیشتری واقع میگردد. گرچه سایبان کالسکه ای با توجه به داشتن کناره فضای تبلیغاتی گسترده تری در اختیار شما برای تبلیغات قرار خواهد داد.از چتر و آلاچیق تبلیغاتی نیز برای فضای بازجلوی فروشگاهها و مغازه ها میتوان بهره برد .

در نهایت برای انتخاب دقیقتر هر کدام از این محصولات،مشاوره رایگان و ثبت سفارش مستقیم از تولید کننده میتوانید با کارشناسان امین ما در تماس باشید.

خرید خدمات تبلیغات روی سایبان 

انجام تبلیغات روی چادر تبلیغاتی بر روی سایبان کالسکه ای و سایبان بازویی امکانپذیر است. مجموعه ایران سایبان با بیش از نیم قرن سابق درخشان، اغلب پروژه های تبلیغاتی شرکتها و برندهای کشور را با افتخار اجرا نموده است. برای استعلام قیمت چادر تبلیغاتی و مشاوره رایگان با کارشناسان ما همراه باشید.

چادر فنری تبلیغاتی

چادر تبلیغاتی ایران سایبان چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از ویژگی های سایبان های شرکت ایران سایبان، قیمت مناسب و مقرون به صرفه آنها است. شاید با این جمله ذهن اغلب افراد به سمت سایبان رایگان تبلیغاتی برود که چنین چیزی در هیچ جا وجود ندارد، اما سایبان ارزان تبلیغاتی و مقرون به صرفه را به راحتی می توان از شرکت ایران سایبان تهیه کرد.

واتر پروف بودن سایه بان 

سایبان ایران سایبان ضد آب بوده و در برابر نفوذ آب باران نیز مقاوم است. بدین ترتیب برای شهرهایی که بارش باران زیاد است نیز گزینه ای بسیار مناسب به شمار می روند.

تنوع طرح و رنگ چادر و سایه بان 

از دیگر ویژگی های سایبان ایران سایبان تبلیغاتی می توان به تنوع طرح و رنگ سایبان اشاره کرد. طرح سایبان و همچنین رنگ روکش آن را مشتری می تواند انتخاب کند و محصول مورد نظر خود را پس از مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرد.

ساخت سایبان در زمان اندک 

یکی دیگر از ویژگی های سایبان ایران سایبان، امکان ساخت در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. بدین ترتیب افرادی که نیاز فوری به چادر تبلیغاتی با کیفیت دارند، بهترین گزینه ای که در مقابل خو دارند، ایران سایبان است.

کیفیت فوق العاده چاپ سایبان 

یکی دیگر از ویژگی های سایه بان ایران سایبان، کیفیت بالای چاپ تبلیغات است. تبلیغات روی سایبان دارای اصول و قواعد خاصی است. برای چاپ تبلیغات روی چادر مغازه نیاز به یک سری دستگاه های مدرن و پیشرفته است. شرکت ایران سایبان با فراهم کردن تجهیزات صنعتی بسیار مدرن و باکیفیت، توانسته است چادر تبلیغاتی مغازه با بیشترین دوام و ماندگاری چاپ را تولید کند.

تولید سایبان سفارشی

یکی دیگر از ویژگی های محصولات ایران سایبان، امکان تولید سفارشی مطابق با سلیقه و نیاز مشتریان است. بدین ترتیب مشتری هر طرح و رنگی که در ذهن خود برای ساخت چادر تبلیغاتی یا چتر تبلیغاتی داشته را شرکت سازنده در تولید سایبان در نظر می گیرد.

تماس با ایران سایبان

برخی از پروژه های تبلیغاتی ایران سایبان

تبلیغات شرکت دامداران روی سایبان اتوماتیک (سایبان بازویی)

پروژه تبلیغات شرکت دامداران روی سایبان (سایبان بازویی) توسط تیم ایران سایبان، در سرتا سر کشور انجام شد.

تبلیغات آب معدنی دیزین روی سایبان فنری

پروژه تبلیغات آب معدنی دیزین روی چادر مغازه (بازویی)توسط تیم ایران سایبان انجام شد.

تبلیغات شرکت کاله روی سایبان جکی

پروژه تبلیغات شرکت کاله روی سایبان فنری توسط تیم ایران سایبان اجرا شد.

تبلیغات شرکت کاله روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت کاله روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان، در سرتا سر کشور  انجام پذیرفت.

تبلیغات شرکت کلاسنو روی چادر برقی(سایبان بازویی) و سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت کلاسنو  روی سایبان فنری و سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان در سرتا سر کشور انجام گرفت.

تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان در سرتا سر کشور صورت پذیرفت.

تبلیغات شرکت همراه اول روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت همراه اول روی سایه بان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان انجام گرفت.

تبلیغات شرکت سبزان روی سایبان کالسکه ای و سایبان جکی (بازویی)

پروژه تبلیغات شرکت سبزان روی سایبان کالسکه ای و سایبان فنری (بازویی)توسط تیم ایران سایبان انجام پذیرفت.

تبلیغات شرکت لبنی “صباح”  روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت همراه اول روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان در کل کشور انجام گرفت.

سایبان کالسکه ای-تبليغات شركت صباح روي سايبان كالسكه

تبلیغات شرکت دنت روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات برند  “دنت” روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان در همه کشور صورت پذیرفت.

تبلیغات برند فلوریست روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت شکوه مهر بهشت با  برند  “فلوریست” روی سایبان فنری توسط تیم ایران سایبان در سرتا سر کشور صورت پذیرفت.

سایبان برقی-تبلیغات برند فلوریست روی سایبان برقی(سایبان بازویی موتور دار)

تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان بازویی 

پروژه تبلیغات شرکت ایرانسل روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان در شیراز.بوشهر.کیش .اصفهان.شهرکرد.یاسوج.زهدان .کرمان اجرا گردید.

سایبان شیراز، سایبان بوشهر، سایبان کیش، سایبان اصفهان ، سایبان شهر کرد، سایبان یاسوج، سایبان زاهدان، سایبان کرمان

تبلیغات شرکت ال جی روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت ال جی روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان اجرا شد.

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی -ال جی

تبلیغات شرکت کوکا کولا روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات شرکت کوکا کولا روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان اجرا گردید.

تبلیغات شرکت بستنی نیتل روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات بستنی نیتل  روی سایبان کالسکه ای توسط  سایبان ایران انجام شد.

سایبان کالسکه ای تبلیغاتی-نیتل

تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات دلستر شمس روی سایبان کالسکه ای توسط شرکت آقای سایبان اجرا شد.

آقای سایبان با تجربه طولانی در زمینه تبلیغات برندها روی انواع سایه بان آماده همکاری با تمامی شرکتها برای انجام تبلیغات میباشد. جهت مشاوره رایگان از طرق زیر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات ماءالشعیر شمس روی سایبان بازویی

پروژه تبلیغات شمس روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان اجرا شد.

ایران سایبان بزرگترین مجموعه تولید انواع سایبان، با بیش از نیم قرن سابقه درخشان

مجری انجان تبلیغات روی انواع سایبان فنری  ، سایبان کالسکه ای و …

تبلیغات آب معدنی بلومر  روی سایبان کالسکه ای

پروژه تبلیغات آب معدنی بلومر روی سایبان کالسکه ای توسط تیم ایران سایبان اجرا گردید.

تبلیغات برند “زیباسازان” روی سایبان بازویی 

پروژه تبلیغات برند “زیباسازان” روی سایبان بازویی توسط تیم ایران سایبان اجرا گردید.

سایبان-تبلیغاتی-سایه بان تبلیغاتی-11

سایه بان اتوماتیک تبلیغاتی کیمبال

تبلیغات برند کیمبال روی سایه بان از نوع سایبان بازویی توسط ایران سایبان انجام شد.

سایبان و چادر تبلیغاتی شرکت روزانه

تبلیغات برند روزانه روی سایبان مغازه توسط شرکت ایران سایبان انجام شد.

سایه بان ایرانسل  تبلیغاتی 

محل نصب: جزیره کیش

تبلیغات برند ایرانسل روی سایه بان مغازه انجام گرفت.

سایبان مغازه تبلیغاتی شرکت ایرانسل

محل نصب: شهر شیراز

تبلیغات برند ایرانسل روی سایبان مغازه شیراز انجام گرفت.

سایت ایران سایبان

سایبان فروشگاه تبلیغاتی شرکت ایرانسل

تبلیغات برند ایرانسل روی سایه بان مغازه اصفهان انجام شد.

ایران سایبان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان و کادری مجرب افتخار انجام تبلیغات برندهای معتبر روی انواع سایبان کالسکه ای و سایبان فنری را دارا میباشد.

سایبان تبلیغاتی ایران سایبان

چادر تبلیغاتی ایران سایبان را بدون شک می توان یکی از بهترین و کاربردی ترین نمونه از انواع سایه بان  با کیفیت موجود در بازار دانست. این محصولات به راحتی نصب می شوند و نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی برای نصب انواع چادر تبلیغاتی تولیدی ایران سایبان نیست.

 

شرکت تولیدی ایران سایبان با تاکید بر کیفیت محصولات خود توانسته است سهم بزرگی از بازار انواع سایبان را در اختیار بگیرد. در ادامه با برخی از ویژگی های سایبان های  تولید شده توسط شرکت ایران سایبان آشنا خواهیم شد.

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

0
(0)

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که ذهن برخی مشتریان را بخود مشغول کرده است. برای پاسخ به این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید. دلایل زیادی برای انتخاب یک سایبان وجود دارد. که به جرات میتوان گفت مهمترین دلیل آن فروشنده معتبر میباشد. بنابر دلایل زیر خرید  از شرکت ایران سایبان توصیه میشود.

تنها تولید کننده سایبان دارای ثبت اختراع در کشور 

ایران سایبان، تنها تولید کننده سایبان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است.

دارای بیش از 50 سال سابقه درخشان در تولید انواع سایبان

ایران سایبان، از سال 1360 با مدیریت آقای مردی، فعالیت خود را در تولید انواع سایبان شروع کرده استو در این مدت پروژهای بیشماری را اجرا نموده است. برخی از پروژه های اخیر این مجموعه بزرگ را میتوانید در اینستاگرام رسمی ایران سایبان مشاهده نمایید.

دارای شرکت ثبت شده 

ایران سایبان دارای برند و شرکت ثبت شده است و به همین دلیل، از دیگران متمایز شده است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از تیرماه 1396 تا کنون 

ایران سایه بان از تیرماه 1396 نماد اعتماد الکترونیکی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است. یکی از راههای تشخصیص ایران سایبان اصلی از سایرین مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیکی و بررسی همین موضوع میباشد.

دارای مدیریت پاسخگو 

مدیریت دکتر مردی موجب گردیده، پرسنل ایران سایبان پاسخگوی تمامی سوالات هموطنان باشند و در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی در خصوص سایبان با سرعت آن را رفع نمایند.

کیفیت تضمین شده

تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. 

ارسال به سراسر کشور با قیمت تولیدی 

یکی دیگر از سیاستهای ایران سایبان ارسال انواع سایبان به سراسر کشور با قیمت تولیدی است. تا به این ترتیب حتی شهرهای دور از پایتخت هم امکان دستیابی به سایبان با کیفیت با قیمت تولیدی را داشته باشند.

خرید از تولید کننده 

ایران سایبان تولید کننده انواع سایبان کالسکه ای، بازویی، اتوماتیک،پوششی، فنری و … بصورت دستی و برقی میباشد. به همین علت طی نیم قرن گذشته توانسته ایم پاسخگوی مشتریان عزیز در تولید و تامین انوع سایبان قدیمی و جدید باشیم . این قابلیتی است که تولید کنندگان را از فروشندگان (عرضه کنندگان) سایبان متمایز مینماید.

راههای تماس با ایران سایبان

برای خرید انواع سایبان میتوانید از طرق زیر با شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

سایتهای ایران سایبان

سایتهای رسمی شرکت ایران سایبان به شرح زیر است. از همکاران و مشتریان محترم تقاضا میشود. در هنگام سرچ و خرید به آرم ،لوگو، سایتها و آدرس ایران سایبان توجه لازم را داشته باشند. تا گرفتار سواستفاده کنندگان از برند ایران سایبان نشوند. چرا که برخی با کم و زیاد کردن یک حرف از کلمه سایت IRANSAYEHBAN و یا IRANSAYEBAN سعی در معرفی خود با برند ما دارند.

www.iransayeban.com

www.iransayehban.com

www.saybaniran.com

آدرس: تهران، بزرگراه آزادگان،شهرک علی آباد قاجار، خیابان امام خمینی،جنب هایپر مارکت

دفتر فروش:           3002 90 44-021

کارشناس فروش :  19 95 819 -0920

تلفن کارگاه :            55848821-021

مدیریت فروش:       29 48 169-0912

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

4
(1)

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش 3-6 روز توسط ایران سایبان میباشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "4" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟", "description": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟"}

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

0
(0)

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

0
(0)

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

1
(1)

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟ ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.

ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است.

سایباتهای رسمی ایران سایه بان

موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "1" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟", "description": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟"}

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×