سایه بان کالسکه ای
سایبان کالسکه ای
16 اردیبهشت 1396
سایبان بازویی (2)
سایبان بازویی
16 اردیبهشت 1396
نمایش همه
سایبان فنری

سایبان فنری

3.7
(3)

سایبان فنری                                                                                               

سایبان فنری تولید شده در شرکت ایران سایبان یکی از بهترین نمونه های سایبان در کشور به شمار می رود. این نوع از سایبان ها امکان نصب موتور توبلار را نیز دارند. پس از نصب موتور می توان یک سایه بان فنری را سایبان برقی نیز نامید. سایه بان فنری،با نام سایبان بازویی یا سایبان جکی نیز شناخته میشود. برای آشنایی بیشتر با سایه بان فنری و دلایل استفاده زیاد از آن با ما همراه باشید.

خرید سایبان فنری

سایه بان فنری زنجیری

معرفی سایبان فنری

سایه بان فنری همان سایبان بازویی می باشد. در سایبان و چادر فنردار، از فنر های پر قدرتی برای باز و بسته شدن بازوها استفاده میشود. چادر فنری دارای ظاهری بسیار شیک و مدرن می باشد. همین موضوع باعث شده تا در سال های اخیر اغلب افرادی که قصد ساخت و نصب سایبان مغازه دارند. سایه بان فنری (سایه بان بازویی) را انتخاب کنند.

سایه بان فنری با ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد. بدین ترتیب با توجه به ابعاد درب مغازه و یا هر محل دیگری که قرار است این سایه بان نصب شود.می توان سایه بان فنری را سفارش داد.

 نمونه کارهای سایبان

آشنایی با چادر فنری

سایه بان فنری کاربردها و مزایای بسیار زیادی دارد. معمولا در مکان های عمومی، تجاری، مسکونی، تفریحی و… می توان از انواع سایه بان فنری استفاده کرد. بدین ترتیب میزان درخواست برای تهیه این نوع از سایبان ها بسیار زیاد می باشد. بدین ترتیب نیاز است تا همه افراد با سایه بان فنری آشنایی کاملی داشته باشند.

این آشنایی به آنها کمک می کند تا بتوانند در مواقع نیاز، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند. زیرا عدم آشنایی در بسیاری از موارد باعث شده تا افراد مختلف محصول مناسب و دلخواه خود را انتخاب نکنند.

این کار باعث می شود تا در کوتاه مدت نیاز به تعمیرات و یا تعویض سایبان داشته باشند. در ادامه با برخی از قابلیت های سایه بان فنری نسبت به سایبان های معمولی آشنا خواهیم شد.

خرید سایبان فنری

انواع سایه بان فنری 

سایبانهای فنری انواع مختلفی دارند. در ادامه به بررسی انواع سایه بان فنری میپردازیم.

انواع سایه بان فنری از نظر سیستم بازو 

چادر فنری از نظر بازو به دو دسته تقسیم میشود. چادر فنری سیم بکسلی و چادر فنری زنجیری

سایبان سیم بکسلی

استفاده از سایبان سیم بکسلی برای سایبانهای با بازشو 2.5 متر توصیه میشود.

چادر فنری زنجیری 

برای بازشوندگی های 3 متر استفاده از سایبان زنجیری توصیه میگردد.

سایبان فنری مغازه

ght=””750 “> سایبان فنری مغازه

انواع سایه بان فنری از نظر سیستم بازو بسته نمودن 

از نظر سیستم بازو بستن سایبان انواع سایبان به دو دسته تقسم میشوند. تنها تفاوت این دو مدل استفاده از موتور برقی در آنهاست و هیچگونه تفاوت دیگری از لحاظ متریال و رو کش با یکدیگر ندارند. سایبان برقی به موتور برقی، ریموت و ریسیور تجهیز میگردد.

سایه بان فنری دستی 

نام های مختلف سایه بان فنری

سایه بان فنری به نامهای سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان مفصلی،سایبان اتوماتیک و سایبان بازشو،چادر فنری،چادر جکی و نیز در با نام سایبان جکی نیز شناخته میشود

سایه بان فنری یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های طراحی شده ایران سایبان می باشد که دارای خاصیت متحرک بودن می باشد. این جمع شدن اگر به وسیله موتور الکتریکی انجام شود، این نوع از سایبان ها را در بازار سایبان برقی نیز می نامند.

چادر فنری با توجه به اینکه دارای بازوهایی برای باز و بسته شدن می باشد، نیز نامیده می شود. بدین ترتیب ممکن است در بازار نام های مختلفی به گوشمان برسد که در اصل همگی یک منظور واحد داشته و می توان سایه بان فنری را برای همه این اسامی در ذهن تداعی کرد.

نمونه کارهای سایبان در اینستاگرام

موارد استفاده از سایبان فنری

سایه بان فنری (سایبان جکی) با توجه به کارایی بسیار خوب و ظاهر مناسبی که دارد، در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد. از جمله مواردی که این نوع از سایه بان ها به کار می روند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سایبان رستوران و کافه 

چادر فنری انتخاب مناسبی برای کافه ها و رستورانها میباشد چرا که میتواند زیبایی فوق العاده به دکوراسیون کافه یا رستوران شما بیفزاید. چادر فنری در ابعاد و رنگهای متنوع قابل اجراست .همچنین محیط مناسبی برای تبلیغ کسب و کار شما میباشد.سایه بان فنری در صورتی که به موتور برقی و ریموت تجهیز شود با نام نیز شناخته میشود.

سایبان رستوران

سایبان رستوران

سایه بان فنری انتخابی بی نظیر برای مغازه و فروشگاه شما

نصب یک سایه بان فنری مطمئنا برای هر فروشگاه یا مغازه ای ضروری است. این نوع از سایبان برقی به قدری مزایای مثبت دارد که شما در برابر پرداخت هزینه آن بسیار راضی خواهید بود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم با انواع آن و خصوصیات و ویژگی هایش آشنا شوید.

چادر فنری مغازه

سایه بان فنری تراس

چادر فنری ماشین

سایبان ماشین فولباکس

سایبان ماشین فولباکس

سایه بان فنری خودرو

هر چه کارایی یک محصول بیشتر باشد، قطعا مشتریان آن محصول نیز افزایش می یابند. سایبان چادر نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. و با توجه به کارایی بسیار زیادی که دارد، میزان استقبال از این نوع سایه بان را بسیار زیاد کرده است.

سایبان فنری برقی

ویژگی های سایه بان فنری

امکان هدایت بصورت دستی و برقی با ریموت کنترل

یکی از بهترین ویژگی های سایه بان فنری، امکان نصب موتور بر روی این نوع از سایه بان ها می باشد. نصب موتور الکتریکی کمک می کند تا همه افراد به راحتی بتوانند این نوع از سایبان ها را در مواقع نیاز باز کرده و در زمانی که نور آفتاب از بین می رود، آن را جمع نمایند. باز و بسته کردن سایه بان فنری بسیار راحت می باشد. بدین ترتیب هیچ گونه محدودیتی برای باز و بسته کردن این نوع از سایبان ها وجود ندارد.

سایت ایران سایبان

سایت ایران سایبان

قیمت سایه بان فنری 

یکی دیگر از ویژگی های بارز سایه بان فنری، قیمت مناسب بر اساس کارایی آن می باشد. معمولا سایبان های بی کیفیتی در بازار موجود است که قیمت آنها ارزان بوده و نیاز به صرف هزینه های نسبتا بالایی برای نصب آنها وجود دارد. بدین ترتیب بهتر است هزینه ها به صورت مدیریت شده انجام بشوند، یعنی بر اساس هزینه انجام شده، کیفیت در کار نیز حاصل شود. در غیر این صورت هزینه های انجام شده فاقد ارزش و اهمیت می باشند.

نصب چادر فنری 

یکی دیگر از مزایای سایه بان فنری نصب سریع می باشد. معمولا متخصصان ما در این حوزه می توانند در مدت زمان نه چندان زیادی طراحی، تولید و نصب این نوع از سایبان ها را انجام بدهند.

روکش ضد آب سایبان تاشو فنری 

امکان استفاده از روکش ضد آب باعث شده تا این سایبان ها برای در امان ماندن از آب باران در فصل زمستان نیز کاربرد بسیار زیادی داشته باشد. معمولا بسیاری از مغازه ها به نحوی طراحی شده اند.

که باید محصولاتی را دم درب قرار داده تا بدین وسیله مشتریانی را جذب نمایند. آفتاب و آب باران برای چنین افرادی می توانند دردسر های بسیار بزرگی را به همراه داشته باشند. با وجود چادر فنری همه افراد از نور آفتاب و یا آب باران در امان خواهند بود.

 

مزیت های سایبان متحرک فنری

سایبان اتوماتیک فنری محصول مدرن متحرک تولید شده توسط ایران سایبان میباشد. بیشتر سایه بان فنری(سایبان برقی) ضدآب هستند و این به این مع

ناست که آب به قسمت “بام” چادر فنری(سایبان برقی)به هیچ وجه نفوذ نمی‌کند.

مزیت چادر فنری این است که می‌توانند با استفاده از شیشه‌های سایه ای در قسمت جلویی یا کناری سایه بان فنری بسته شوند. با استفاده از این م

دل از سایه بان فنری(سایبان برقی) می‌توان یک اتاق خارج از خانه داشت. که در زمستان می‌توان آن را گرم کرد و در تابستان می‌توان هوای این اتاقک را که با چادر فنری مسقف شده را تهویه کرد.

چرا سایبان جمع شونده فنری برای شما مناسب تر است؟

سایه بان فنری یکی از جدیدترین طراحی را میان سایر انواع به خود اختصاص داده است. در واقع ظاهر زیبا و جذاب این مدل از سایبان برقی محبوبیت زیادی میان دارندگان کسب و کار فروشگاهی و مغازه دارد. بنابراین اگر به دنبال طراحی به روز و زیبا هستید می توان انتخاب این نوع از سایه بان مغازه را مناسب شما دانست.

چادر فنری

قیمت سایبان فنری

قیمت سایه بان فنری  طبیعتا با توجه به کاربرد و کارایی آن متنوع می باشد. شما سایه بان فنری را چه برای مغازه و فروشگاه خود بخواهید. و چه برای تراس و استخر و باغچه تفاوتی ندارد. در هر حالت هزینه ای که برای سایبان زنجیری پرداخت می کنید. در برابر رضایت شما از کارایی و زیبایی آن بسیار ناچیز خواهد بود.

قیمت سایبان دستی و برقی فنری چگونه محاسبه میشود؟

مدل سایبان مکانیکی فنری

مدلهای متنوعی که در ایران سایبان تولید میشود متنوع خواهد بود انواع سایبان  فنری تولید ایران ساییبان عبارتند از:

ابعاد و متراژ سایبان و چادر فنری 

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در قیمت سایه بان فنری ابعاد آن میباشد هرچه ابعاد یک سایبان بزرگتر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت .

متریال مورد استفاده  در قیمت روکش سایه بان فنری

معمولا بهترین کیفیت برای محصولات تولیدی ایران سایبان لحاظ میشود. ولی گاها مشتریان تقاضای قیمت ارزانتری نیز دارند که در اینصورت از روکشهای تولید داخل نیز میتوان برای سایه بان فنری بهره جست.

سفارش سایه بان فنری تنها با یک تماس امکانپذیر است. البته توصیه ایران سایبان اینست که ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از اخذ مشاوره های تخصصی ثبت سفارش سایبان بازویی فنری را انجام دهید.  

خرید سایبان برقی و دستی فنری 

پس از آن میتوانید نسبت به خرید سایبان مدرن فنری اقدام فرمایید.

   سفارش سایبان فنری                     

نصب سایبان و چادر فنری 

در نهایت با توجه به نوسانات متعدد قیمتی شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. و ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان، استعلام قیمت انواع مدلها را نیز دریافت نمایید.

سایه بان فنری

سایه بان فنری مغازه

یکی از کاربردهای رایج جادر فنری استفاده از آن بعنوان سایبان مغازه است . ایران سایبان افتخار تولید سایبان با کیفیت عالی را حداکثر در 3 روز دارد. در صورت نیاز به سایبان فوری و با کیفیت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بطور مثال اخذ سفارش سایه بان فنری 13 بهمن 1399 صورت پذیرفت و نصب سایه بان فنری 14 بهمن 99 در بازار روز آزاد شهر صورت پذیرفت.

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

0
(0)

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که ذهن برخی مشتریان را بخود مشغول کرده است. برای پاسخ به این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید. دلایل زیادی برای انتخاب یک سایبان وجود دارد. که به جرات میتوان گفت مهمترین دلیل آن فروشنده معتبر میباشد. بنابر دلایل زیر خرید  از شرکت ایران سایبان توصیه میشود.

تنها تولید کننده سایبان دارای ثبت اختراع در کشور 

ایران سایبان، تنها تولید کننده سایبان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است.

دارای بیش از 50 سال سابقه درخشان در تولید انواع سایبان

ایران سایبان، از سال 1360 با مدیریت آقای مردی، فعالیت خود را در تولید انواع سایبان شروع کرده استو در این مدت پروژهای بیشماری را اجرا نموده است. برخی از پروژه های اخیر این مجموعه بزرگ را میتوانید در اینستاگرام رسمی ایران سایبان مشاهده نمایید.

دارای شرکت ثبت شده 

ایران سایبان دارای برند و شرکت ثبت شده است و به همین دلیل، از دیگران متمایز شده است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از تیرماه 1396 تا کنون 

ایران سایه بان از تیرماه 1396 نماد اعتماد الکترونیکی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است. یکی از راههای تشخصیص ایران سایبان اصلی از سایرین مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیکی و بررسی همین موضوع میباشد.

دارای مدیریت پاسخگو 

مدیریت دکتر مردی موجب گردیده، پرسنل ایران سایبان پاسخگوی تمامی سوالات هموطنان باشند و در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی در خصوص سایبان با سرعت آن را رفع نمایند.

کیفیت تضمین شده

تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. 

ارسال به سراسر کشور با قیمت تولیدی 

یکی دیگر از سیاستهای ایران سایبان ارسال انواع سایبان به سراسر کشور با قیمت تولیدی است. تا به این ترتیب حتی شهرهای دور از پایتخت هم امکان دستیابی به سایبان با کیفیت با قیمت تولیدی را داشته باشند.

خرید از تولید کننده 

ایران سایبان تولید کننده انواع سایبان کالسکه ای، بازویی، اتوماتیک،پوششی، فنری و … بصورت دستی و برقی میباشد. به همین علت طی نیم قرن گذشته توانسته ایم پاسخگوی مشتریان عزیز در تولید و تامین انوع سایبان قدیمی و جدید باشیم . این قابلیتی است که تولید کنندگان را از فروشندگان (عرضه کنندگان) سایبان متمایز مینماید.

راههای تماس با ایران سایبان

برای خرید انواع سایبان میتوانید از طرق زیر با شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

سایتهای ایران سایبان

سایتهای رسمی شرکت ایران سایبان به شرح زیر است. از همکاران و مشتریان محترم تقاضا میشود. در هنگام سرچ و خرید به آرم ،لوگو، سایتها و آدرس ایران سایبان توجه لازم را داشته باشند. تا گرفتار سواستفاده کنندگان از برند ایران سایبان نشوند. چرا که برخی با کم و زیاد کردن یک حرف از کلمه سایت IRANSAYEHBAN و یا IRANSAYEBAN سعی در معرفی خود با برند ما دارند.

www.iransayeban.com

www.iransayehban.com

www.saybaniran.com

آدرس: تهران، بزرگراه آزادگان،شهرک علی آباد قاجار، خیابان امام خمینی،جنب هایپر مارکت

دفتر فروش:           3002 90 44-021

کارشناس فروش :  19 95 819 -0920

تلفن کارگاه :            55848821-021

مدیریت فروش:       29 48 169-0912

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

4
(1)

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش 3-6 روز توسط ایران سایبان میباشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "4" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟", "description": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟"}

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

0
(0)

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

0
(0)

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

1
(1)

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟ ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.

ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است.

سایباتهای رسمی ایران سایه بان

موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "1" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟", "description": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟"}

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 3.7 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×