سایبان تبلیغاتی
سایبان تبلیغاتی
16 اردیبهشت 1396
نمایش همه
سایبان مغازه

سایبان مغازه

0
(0)

سایبان مغازه

سایبان مغازه یکی از بهترین محصولات برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به مکان های مختلف از جمله مغازه ها می باشد. از این نوع سایبان ها به عنوان تبلیغات نیز می توان استفاده کرد. با چاپ تبلیغات مختلف، می توان ارزان ترین روش تبلیغاتی برای مغازه ها را نیز تجربه کرد. برای آشنایی بیشتر با چادر مغازه و کاربردهای آن ما را تا پایان مطلب همراهی کنید.

سفارش و خرید سایبان مغازه

توضیحاتی در مورد سایبان مغازه

سایبان مغازه یکی از مواردی است که در سال های اخیر ذهن بسیاری از مغازه داران در سراسر کشور را به خود مشغول کرده است. زیرا علاوه بر مزایای بسیار زیادی که آفتاب برای سلامتی انسان دارد، آسیب هایی نیز ممکن است به برخی از محصولات برساند. نور مستقیم آفتاب می تواند هر محصولی که داخل مغازه قرار داشته را از بین ببرد. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد و این امر می تواند خساراتی را به دنبال داشته باشد. این موضوع باعث شده تا نصب سایبان برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.

سایه بان مغازه

معرفی سایه بان مغازه

سایبان مغازه، سقف متحرک و جمع شونده ای است که به سردرب مغازه متصل میشود.  و مغازه یا سازه مورد نظر را در برابر آفتاب و بارش باران محافظت میکند. همانگونه که میدانید با پیشرفت امکانات استفاده از وسایل به همان شکل ابتدایی محدود نمیشود. استفاده های گوناگونی میتوان از آنها نمود. امروزه از مدل های سایه بان مغازه برای تبلیغات نیز استفاده میشود.

سایه بان مغازه را می توان یکی از کاربردی ترین نمونه از سایبان هایی دانست. که مجموعه تولیدی ایران سایبان به طور روزانه برای مشتریان تولید مینماید. از آن جایی که نور مستقیم آفتاب ممکن است به محصولات آسیب رساند. برای جلوگیری از تابش مستقیم  آفتاب به داخل مغازه، می بایست از چادور مغازه استفاده شود.

سایبان مغازه این توانایی را دارد که از ورود آب باران به داخل مغازه هم جلوگیری نماید. زیرا معمولا شیشه ها به خوبی آب بندی نمی شوند. امکان ورود آب به داخل مغازه ها بر اثر بارش شدید باران وجود دارد. البته برای این منظور باید از روکش هایی استفاده کرد که قابلیت ضد آب نیز داشته باشند.

چادر مغازه

مزایای سایبان مغازه

برخی از مزیتهایی که چادر مغازه دارد، عبارتند از:

محافظت از فروشگاه توسط سایه بان مغازه

حفاظت از فروشگاه، مغازه و هایپرمارکت یکی از مزایای استفاده از سایبان است.

حتما مشاهده نموده اید که سوپر مارکت ها،فروشگاهها، مرغ و ماهی فروشیها، برخی از محصولات خود را مقابل مغازه میچینند.  برخی از کافه ها و رستورانها، نیز میز و صندلی در مقابل ویترین قرار میدهند. سایه بان مغازه، محافظ بسیار عالی برای استفاده از فضای مقابل فروشگاه در برابر تابش اشعه مضر آفتاب میباشد.

ساخت سایبان مغازه

ممانعت از ورود اشعه یو وی

نور مستقیم آفتاب می تواند هر محصولی که داخل مغازه قرار داشته را از بین ببرد. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد. این امر می تواند خساراتی را به دنبال داشته باشد. این موضوع باعث شده تا چادر مغازه برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.

محافظت از مغازه در برابر بارش برف و باران در فصول سرد سال

چادر مغازه، از مغازه، فروشگاه و  محل کسب و کار شما در برابر بارش برف و باران نیز بخوبی محافظت مینماید.

امکان چاپ تبلیغات روی سایبان مغازه

چاپ تبلیغات روی سایه بان مغازه، یکی از مزیتهای مهم و کاربردی چادر فروشگاه میباشد. هر تبلیغاتی که مایل باشید. میتوانید روی انواع سایه بان مغازه چاپ نمایید. سایبان کالسکه ای تبلیغاتی و سایبان بازویی تبلیغاتی برای این منظور، بهترین گزینه ها میباشند.

تعداد زیادی از شرکتها و برندها نیز از این مزیت کاربردی، چادر مغازه بهره میگیرند. مدیران فروش برندها از چادر تبلیغاتی بعنوان تبلیغات محیطی کسب و کار و برندشان استفاده میکنند. چرا که تبلیغات روی چادرمغازه  نسبت به تابلو تبلیغاتی قیمت پایینتری دارد. و هزینه های نگهداری کمتری نیز دارد. ضمن اینکه مانند تابلو تبلیغاتی مشمول عوارض نمیشوند.

سایبان تبلیغاتی مغازه

پروژه های اجرا شده سایبان

سایبان مغازه تبلیغاتی

سایه بان تبلیغاتی مغازه با توجه به نوع، رنگ و جنس و… می تواند در نقش سایه بان تبلیغاتی نیز کابرد متنوعی داشته باشد. برای تبلیغات برندها روی سایبان از هر دو مدل سایبان کالسکه ای و سایبان بازویی میتوان بهره برد. ایران سایبان با توجه به داشتن رزومه قوی در زمینه تبلیغات برندها روی سایبان، با افتخار آماده همکاری با صاحبان شرکتها و برندها میباشد.

سایبان تبلیغاتی مغازه

سایه بان مغازه، محصول منحصر به فرد ایران سایبان

از گذشته سایبان دستی را در جلوی مغازه ها و فروشگاه ها بسیار دیده ایم. که برای باز و بسته کردن این مدل از سایبان مغازه، می بایست از دسته هندل استفاده می شد. امروزه سیستم سایه بان مغازه به گونه ای پیشرفت کرده است که شما فقط با زدن کلید ریموت می توانید سایبان مغازه را باز و بسته کنید.

تماس با ایران سایبان

 سیستم چادر مغازه

انواع سایه بان مغازه، برحسب سیستم هدایت آنها به سایبان برقی  و سایه بان دستی مغازه تقسیم میشوند. تنها تفاوت در چادر برقی و سایه بان دستی، تنها در مکانیسم باز و بسته کردن آنها میباشد. بدین معنی که هیچ تفاوت دیگری در متریال، اسکلت و قطعات آنها وجود ندارد.

سایبان دستی مغازه

سایبان دستی با کمک گیربکس و اهرم بصورت دستی کنترل میشود. در واقع چادر مغازه در حالت دیفالت بصورت دستی طراحی و تولید میشود.

 سایبانهای تا 10 مترمربع نیازی به موتور برقی ندارند. به همین علت بهتر است بصورت دستی تولید شوند. که هم نیاز به برق نداشته باشند و هم قیمت تمام شده کمتری داشنه باشند. درهر صورت، این موضوع بستگی به سلیقه مشتری دارد. طبق نظر مشتری سایبان بصورت دستی یا برقی تولید میشود.

نمونه کارها

سایبان برقی مغازه 

این نوع سایبان همان سایبان جکی (سایبان بازویی) میباشد، که به موتور برقی،ریسیور و ریموت مجهز شده است. شرکت ایران سایبان بعنوان مشاور صدیق مشتریان عنوان میدارد.

با توجه به اینکه سایبانهای تا زیر 4.5 دهنه از وزن بالایی برخوردار نمیباشند. در نتیجه نیاز به موتور برقی نیز از لحاظ فنی در این ابعاد مشهود نیست. ولی برای متراژهای بالاتر نیاز به موتور برقی وجود دارد. شما میتوانید سایبان برقی با بهترین کیفیت را از ایران سایبان تهیه نمایید.

روکش سایبان مغازه 

روکش سایبان مغازه می تواند به جنس برزنت و پارچه و در برخی موارد پی وی سی باشد. مهمترین و اساسی ترین گزینه برای ساخت یک سایبان خوب، انتخاب جنس خوب و با کیفیت پارچه آن می باشد. پارچه چادر مغازه باید از نوع مرغوب آن انتخاب شود. تا در مقابل نور آفتاب، بارش باران و برف مقاوم باشد. در کنار انتخاب رنگ و نقش زیبای پارچه سایبان باید جنس برزنت و پارچه آن مورد ارزیابی قرار گیرد.

روکش پی وی سی 

معمولا سایبان مغازه را از پارچه های کره ای تولید می کنند. زیرا این نوع از پارچه ها دورو بوده و دارای روکش پی وی سی می باشند. این موضوع باعث می شود تا کیفیت و زیبایی سایه بان مغازه بسیار بیشتر شود.

روکش نانو

البته علاوه بر پارچه های کره ای از پارچه های نانو نیز در ساخت سایبان مغازه استفاده می شود. پارچه های نانو در طرح و رنگ های بسیار مختلفی تهیه و تولید می شوند. این موضوع باعث شده تا استفاده از پارچه های نانو نیز با استقبال مناسبی مواجه شود.

سایبان فولباکس برقی

جنس سایه بان مغازه

جنس چادر مغازه عموما از پلی استر، پنبه و پی وی سی میباشد.اگر قصد دارید برای مغازه خود علاوه بر یک سایبان، وسیله ای تبلیغاتی و زیبا نیز بسازید. میتوانید سفارش ساخت یک سایبان تبلیغاتی از جنس پارچه فلکسی را صادر نمایید.

 اگر نمیخواهید هزینه زیادی در این رابطه انجام دهید. میتوانید از پارچه بنر با نوع کم کیفیت تر آن استفاده نمایید. در زمان سفارش سایبان تبلیغاتی، سازنده آن طرح مورد نظر شما را به صورتی بر روی بنر پیاده سازی میکند. که در صورت بازو بسته کردن سایبان کار شما به زیبایی تبلیغ شود.

پارچه سایبان

پارچه سایبان ضد آب مناسبترین روکش برای سایه بان است. پارچه انتخابی باید در مقابل نفوذ آب مقاوم باشد. تا بتواند علاوه بر نور آفتاب مانع خوبی در مقابل آب باران باشد. اما از تمام این موارد انتخاب جنس پارچه و نوع کاربری سایبان و البته ساخت تولیدی معتبری همچون مجموعه تولیدی ایران سایبان گزینه های مهمتر انتخاب یک سایبان است و البته نباید قیمت مناسب تهیه کردن آن را از نظر دور کرد.

انواع سایه بان مغازه

سایبان مغازه دارای نمونه های بسیار متعددی می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی بوده و این موضوع باعث شده تا بتوان در مکان های بسیار متفاوتی از آنها استفاده کرد. از جمله اصلی ترین نمونه از سایبان هایی که می توان برای مغازه از آنها استفاده کرد، سایبان برقی یا سایبان بازویی و همچنین سایبان کالسکه ای می باشد. تنوع در سایبان ها باعث شده تا طبق نیاز و سلیقه افراد بتوان بهترین نمونه از سایبان ها را برای آنها انتخاب کرد.

سایبان بازویی مغازه

 سایبان بازویی مغازه با دهنه های 3 تا 6 متر قابلیت طراحی و تولید دارد. بازشوندگی استاندارد چادر بازویی مغازه 2.5متر است. البته با ملاحظاتی میتوان سایه بان بازویی مغازه را با بازشو 3 متر نیز طراحی و تولید نمود.

نامهای مختلف سایبان بازویی مغازه

سایبان بازویی را میتوان باروکشهای متنوعی نیز تولید نمود. سایه بان بازویی مغازه در بازار با نامهایی دیگری نیز شناخته میشوند. نامهایی از قبیل: سایبان جکی مغازه،سایبان فنری مغازه،سایه بان اتوماتیک مغازه و چادر متحرک مغازه از جمله آنها هستند. بر اساس نوع اسکلت و نوع روکشی که برای سایبان بازویی استفاده میشود. شرکت سایبان ایران ، مدلهای سایه بان بازویی زیر را طراحی و تولید مینماید.

سایه بان بازویی مغازه در صورت استفاده از موتور برقی با نام سایبان برقی نیز خوانده می شود. سایه بان بازویی مغازه با نامهای زیر نیز شناخته می شود: سایبان بازویی، سایبان فنری، سایبان اتوماتیک، سایبان مفصلی، سایبان بازشو

سایبان بازویی مغازه مدل کلاسیک
سایبان بازویی مغازه مدل مدرن
سایبان بازویی مغازه مدل هایکلاس

سطح پوشش(جلو آمدگی)استاندارد سایبان بازویی هایکلاس 2.50 سانتیمتر میباشد. البته بازوهای تولیدی ایران سایبان تا سطح 3 متر را نیز بدون هیچگونه مشکلی تحت پوشش خود قرار می دهند.

سایبان برقی مغازه به علت شکیل بودن به شدت مورد استقبال شرکتها و برندها قرار گرفته است. تبلیغات برند آنها روی سایبان یکی از اهداف شرکتهاست. این نوع از سایه بان مغازه، به علت داشتن اسکلت آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد. در این نوع از چادر مغازه امکان استفاده از گیربکس دستی وجود دارد. موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان نیز میتوان به این مدل سایه بان متصل نمود.

سایبان بازویی مغازه

سایبان بازویی مغازه مدل لاکچری
سایبان بازویی مغازه مدل فول باکس

سایبان برقی مغازه دارای نمونه های بسیار مختلفی میباشد. که از جمله پر کاربرد ترین آنها می توان به سایبان برقی اشاره کرد. سایبان برقی ایران سایه بان دارای بدنه آلومینیومی است.

همین امر دلیل بیشتر بودن قیمت  آن نسبت به چادر کالسکه ای می باشد. میزان جلو آمدگی سایبان برقی مغازه 2.5 الی 3 متر است. این ابعاد در سایبان کالسکه ای مغازه بین 1.20 الی 1.50 می باشند. با استفاده از سایه بان مغازه برقی می توان سطح بیشتری را پوشش داد. با توجه به این امر و اینکه ظاهر سایبان برقی زیباست. امروزه اقبال به چادر مغازه برقی بیشتر از سایه بان کالسکه ای می باشد.

سایبان برقی فول باکس

سایبان جکی ایران سایبان

این نوع سایبان با نامهای سایبان بازویی و سایبان فنری نیز شناخته میشود.سایبان جکی ایران سایبان در دهنه های بین 3 متر تا 6 متر ساخته میشود. بازشوندگی 2.50 و 3 متر نیز توسط ایران سایبان قابل طراحی میباشد.

قیمت سایه بان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی چادر مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند.

نمونه کارهای سایبان در اینستاگرام

سایبان کالسکه ای مغازه

سایبان کالسکه ای مغازه تا دهنه 4.5 متر و بازشوندگی استاندارد 1.20 قابلیت طراحی و تولید دارد. این اندازه ها، استاندارد تولید سایبان کالسکه ای، توسط شرکت ایران سایه بان میباشد. گرچه چادر کالسکه ای با متراژهای بزرگتر نیز قابل تولید میباشد.

سایه بان کالسکه ای مغازه در رنگها و طرحهای متنوع تولید میشود. برای سایبان کالسکه ای از روکش های متنوعی میتوان استفاده نمود.

معرفی سایبان کالسکه ای مغازه

چادر کالسکه ای با انواع روکش و نرخهای متنوع قابل تولید و عرضه توسط مجموعه تولیدی ایران سایبان میباشد. سایه بان مغازه کالسکه ای ارزانترین نوع سایبان میباشد. ایران سایبان ساخت چادر مغازه از این نوع را برای عزیزانی که میخواهند هزینه زیادی متحمل نشوند، توصیه مینماید.

سایبان کالسکه ای معمولا از جنس آهن و با روکش کانتینری تهیه میشود. شما میتوانید سایبان کالسکه ای مغازه را با بهترین کیفیت ممکن را از ایران سایبان ثبت سفارش نمایید.

فروش سایبان کالسکه ای

چادر کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای بطور معمول تا سطح 1.20سانتیمتر را تحت پوشش سایه خود قرار می دهد.البته سایبانهای کالسکه ای تولیدی ایران سایبان تا 1.70 سانتیمتر نیز امکان جلو آمدن را دارند.

اسکلت سایبان کالسکه ای معمولا از جنس آهن بوده  و به همین علت قیمت پایینتری نسبت به سایبان برقی دارد.ایران سایبان اخیرا سایبانهای مغازه از نوع سایبان کالسکه ای با فریم آلومینیومی نیز به محصولات تولیدی خود افزوده است.

سایبان کالسکه ای کلاسیک
سایبان کالسکه ای مدرن

سایبان کالسکه ای مغازه

سایبان پوششی مغازه

سایبان پوششی مغازه بصورت ثابت قابل تولید میباشد. همانند چادر بازویی و چادر کالسکه ای، سایه بان دکوراتیو نیز دارای استانداردی برای تولید میباشد. استاندارد برای تولید چادر پوششی، با بازشوندگی 1 متر میباشد.سایبان پوششی ایران سایبان  بابهترین متریال، با روکش نانو مات و در طرحهای متنوعی تولید میشوند از جمله :

سایبان پوششی مدل افرا

سایه بان پوششی

سایبان پوششی مدل یاس

سایه بان دکوراتیو

سایبان پوششی مدل یارا

سایبان پوششی

سایبان چتری مغازه

سایبان های چتری از دیگر نمونه های سایبان می باشند. چتر ها معمولا در دو نوع ساخته می شوند، یکی از آنها را چتر پایه کنار و دیگری را چتر پایه وسط می نامند. برخی از سایبان ها نیز علاوه بر کارایی همیشگی که جلوگیری از تابش نور خورشید بوده، قابلیت تبلیغاتی نیز دارند. به این نوع از سایبان های تولید شده که استفاده از آنها بسیار هم زیاد می باشد، سایبان تبلیغاتی می گویند. بدین ترتیب سایبان مغازه می تواند با شکل ها و رنگ های مختلف و با اهداف مختلفی نصب شود.

سایبان چتری در مدلهای  متنوع و با رنگبندیهای گوناگون، توسط کارگاه ایران سایه بان تولید میشود. چادر چتری را عموما برای فضای باز جلوی مغازه ها استفاده مینمایند. سایه بان چتری در قطرهای 3،2 و 4 متری با کیفیت عالی قابل تولید است. از جمله:

سایبان چتری

قابلیتهای سایه بان مغازه

با توجه به اینکه ورود آفتاب به مغازه یا هر مکان دیگری می تواند مشکلاتی را فراهم کند. استفاده از سایه بان مغازه  به دلایل زیر توصیه می شود.

دلایل استفاده از چادر مغازه

سایه بان مغازه مانع از بیماری میشود 

اگر حتی یک بطری آب ساده را هم به طور مستقیم جلوی اشعه مداوم خورشید قرار دهید. فرآیند شیمیایی رخ داده تحت تاثیر اشعه آفتاب می تواند، بیماری هایی را سبب شود. بنابراین شاید اغراق نباشد که بگوییم که سایبان مغاز،ه مشتریان شما را از بیماری نیز در امان نگه می دارد.

ممانعت از ورود اشعه مضر آفتاب

 صنعتی شدن  زندگی امروزی موجب استفاده بیش از حد از پلاستیک در بسته بندی مواد غذایی شده است. به همین علت می بایست محصولات را از عوامل مخرب آن ها در امان نگه داشت. در این حالت برای شما فروشنده گرامی هیچ گزینه ای بهتر از یک چادر مغازه با کیفیت، زیبا، کاربردی و  تبلیغاتی نخواهد بود. اشعه های آسیب رسان آفتاب به خصوص در شرایط کنونی که لایه اوزون به طور نسبی تخریب شده است. اولین عامل طبیعی است که نیاز شما به سایه بان مغازه را تایید می کند.

چادر مغازه مانع از اتلاف انرژی میشود

جلوگیری از ورود آفتاب به داخل مغازه باعث می شود. میزان مصرف انرژی برای خنک کردن فضای داخل مغازه کمتر شود. زیرا گرمای آفتاب باعث می شود تا مقدار زیادی از انرژی هدر برود.

سایه بان مغازه مانع از آسیب به محصولات میشود

یکی از مضرات ورود آفتاب به داخل مغازه ها، فاسد شدن مواد غذایی می باشد.

معمولا اصنافی مانند لباس فروشی ها باید از ورود آفتاب به داخل مغازه خود جلوگیری کنند. زیرا آفتاب باعث آسیب جدی به پارچه و لباس می شود. که این امر می تواند ضرر و زیان های بسیار زیادی را برای افراد در پی داشته باشد. از این رو استفاده از سایه بان مغازه برای اغلب اصناف بسیار ضروری می باشد.

سایه بان مغازه جهت جلوگیری از ورود نور مستقیم آفتاب

شاید تا به حال درباره معرفی انواع سایبان مغازه اطلاعات زیادی کسب کرده باشید، اما اینکه این نوع از سایه بان ها از چه جهت حائز اهمیت می باشند، موضوع دیگری است. که جای تحقیق داشته و نیاز است تا همه افراد با این نکات آشنایی کامل پیدا کنند. نور مستقیم آفتاب با وجود مزایای بسیار زیادی که داشته، قطعا مضراتی نیز دارد.

جلوگیری از گرمای فضای داخل مغازه

یکی از مضرات نور خورشید برای مغازه گرم کردن فضای داخلی مغازه می باشد. بدین ترتیب در فصول گرم سال نیاز به هزینه های بالاتری برای خنک شدن فضای داخلی فروشگاه می باشد.

چادر مغازه می تواند به طور کامل از ورود نور آفتاب به داخل مغازه جلوگیری کند. سایبان فروشگاه با جلوگیری از ورود نور مستقیم به داخل مغازه، کمک می کند تا اجناس داخل مغازه نیز کیفیت خود را از دست ندهند.

سایبان فروشگاه

خصوصیات سایبان مغازه

سایه بان مغازه دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. همین امر باعث شده تا اصناف مختلفی از این نوع سایبان ها استفاده کنند. سایبان مغازه سال هاست که به عنوان یکی از با کیفیت ترین و پر کاربرد ترین نمونه از سازه های چادری موجود در بازار شناخته می شود.

بدین ترتیب نیاز است همه افراد با انواع سایه بان و کاربرد آنها آشنایی پیدا کنند. این امر باعث می شود تا بتوانند بهترین انتخاب را در هنگام نیاز داشته باشند. گروه فنی ایران سایبان ،سایه بان مغازه را با ابعاد مختلفی تولید می کنند، این امر باعث شده تا افرادی که قصد استفاده  از انواع سایه بان را دارند، رضایتمندی بسیار بیشتری داشته باشند.

تنوع در سایز سایبان

تنوع در سایز سایه بان مغازه باعث می شود. تا بتوان در برخی موارد که فضای کمی برای نصب سایه بان وجود دارد. نیز از این محصول برای ایجاد سایه استفاده گردد.

جلوگیری از تابش خورشید

چادر مغازه  قابلیت حفاظت را دارد. که از ورود آفتاب به داخل مغازه ها و یا مکان مورد نظر شما جلوگیری کند.

سایبان شیک

کیفیت سایه بان مغازه به نوع و جنس مواد اولیه و همچنین نحوه ساخت آن بستگی دارد. ایران سایبان، سایبان های بسیار با دوام و شیک را برای مصرف در مکان های مختلف تولید مینماید.

آشنایی انواع مختلف سایبان

امکانات سایبان مغازه 

سایه بان مغازه برای تابستان 

سایه بان مغازه برای میوه فروشی ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و یا حتی بقالی های کوچک یک محله، به عنوان یک محافظ از نور مستقیم خورشید کاربرد دارد. طبیعتا همه محصولات؛ داخل مغازه چیده نمی شود. برخی از آن ها مانند سبزیجات، میوه ها در قفسه های جلوی مغازه قرار داده می شود. تا هم در دید مشتری بوده و هم فروش آن ها راحت تر باشد.

سایبان مغازه برای زمستان

 یقینا قرار نیست تنها در روزهای آفتابی به سراغ سایه بان برویم. چرا که در روزهای بارانی، برفی، نیز شما به سایه بان مغازه نیاز خواهید داشت. اما یک پیشنهاد دیگر هم برای شما داریم.

با استفاده از یک چادر مغازه، دو صندلی کوچک و یک میز ساده خواهید توانست. فضای بسیار زیبایی را برای رهگذران و عابرین تدارک ببینید. در این حالت شما یک فضای اختصاصی برای آن ها ایجاد مینمایید. و این موضوع خواهد توانست مشتریان شما را تا چند برابر افزایش داده و رضایت آن ها را برانگیزد.

سایبان هایپر

کاربردهای سایبان مغازه

با نامگذاری این نمونه از سایبان ها به سایه بان مغازه، ممکن است، بسیاری از افراد گمان کنند. که تنها برای سر در مغازه ها میشود از این  سایبان ها استفاده کرد. این در حالی است که کاربرد سایبان ها بسیار گسترده میباشد. بطوریکه در هر مکانی می توان از آنها بهره برد. برخی از کاربردهای مهم سایه بان مغازه عبارتند از :

استفاده از سایه بان مغازه برای تراس منازل

استفاده از سایبان مغازه برای محافظت از خودرو 

سایبان تراس

کاربرد دیگر سایبان مغازه که بسیار هم پرمصرف می باشد. استفاده از چادر مغازه بعنوان سایبان بالکن است. حد استاندارد  سایبان  را در اغلب موارد تا  عرض 6 و باز شوندگی 2.5 و 3 میباشد. البته امکان ساخت سایبان تراس با ابعاد متفاوت نیز وجود دارد.

طراحی و ساخت سایه بان مناسب برای تراس منازل توسط ایران سایه بان صورت میپذیرد. سایبان چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و… در فصول گرم سال باعث خواهد شد. در طول روز نیز بتوانید از این فضاها استفاده نموده   لذت کافی را ببرید.

باران گیر تراس

سایبان بالکن

در کنار سایه بان مغازه و سایبان های تبلیغاتی سایبان های دیگری که امروزه استفاده زیادی دارد و مورد استقبال قرار گرفته سایه بان تراس یا بالکن ها میباشد همانطور که در بالا اشاره شد جنس این سایبان ها نیز از پی وی سی ، پلی استر یا پنبه بنابر سلیقه سفارش دهنده میباشد.

عموما سایبان تراس ثابت بوده و نیازی به جابجایی ندارد. اگر علاقه دارید معماری خاصی به بالکن خود بدهید. بهتر است نوع برقی سایبان های مغازه را سفارش دهید.  درخواست زدن طرح های جالب و منحصر به فرد بر روی سایبان خود را ثبت نمایید. تا علاوه بر اینکه محافظی در برابر نور و باران داشته باشید. وسیله ای برای خاص و شیک کردن معماری منزل، و مغازه نیز داشته باشید.

سایبان پارکینگ خودرو 

سایبان ماشین، یکی از نمونه های سایه بان ایران سایبان است. که می توان از آن برای حفاظت از خودرو در برابر نور آفتاب استفاده نمود. سایبان خودرو معمولا با ظرافت و زیبایی خاصی تهیه و تولید می شود. سایه بان متحرک خودرو،کاربردی چند منظوره دارد.چادر خودرو در رنگ های مختلف و با طراحی های خاص پاسخگوی سلایق متنوع میباشد.

سایبان خودرو

معیارهای انتخاب سایبان مغازه مناسب 

سایه بان مغازه شاید یکی از ضروری ترین و اصلی ترین تجهیزات برای راه اندازی و بهره برداری از مغازه هایی باشد که مشرف به سمت آفتاب هستند. از این رو سایه بان مغازه می تواند برای یک هدف کلی مورد استفاده قرار گیرد. به نظر می رسد استفاده از سایه بان مغازه برای فروشگاه هایی که ویترین جلو شیشه ای دارند. و یا یخچال شیشه ای در معرض نور آفتاب دارند. ضروری تر از سایر فروشگاه ها می باشد.

چگونه سایه بان مغازه مناسب انتخاب نماییم؟

انتخاب سایه بان مغازه مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع سایه بان مغازه، قیمت آن می باشد. جهت سفارش چادر مغازه، ابتدا بایستی، نوع سایه بان مغازه مورد نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب نمایید. سپس برحسب نوع سایبان، میتوانید، قیمت آن را از کارشناسان فروش  استعلام نمایید.

مکانیسم کنترل سایه بان مغازه

 سایبان برقی همان سایبان بازویی میباشد که مجهز به ریموت و موتور برقی شده است. قیمت سایبان دستی مغازه به علت استفاده از گیربکس دستی ارزانتر از قیمت سایبان برقی مغازه است.در انواع سایبانها، گیربکس دستی بصورت پیش فرض روی چادر تعبیه شده  است. در صورت درخواست مشتری، گیربکس دستی خارج و موتور برقی جایگزین آن خواهد شد.

نوع سایبان برقی مغازه

 سایه بان برقی مغازه نیز انواع مختلفی دارد. سایبان برقی کلاسیک،سایبان برقی ایران سایبان، سایبان برقی فول باکس سه نوع اصلی سایبان برقی مغازه میباشند که در سه رنج قیمتی ارایه میگردند.

قیمت سایبان کلاسیک با توجه به یراق آلات آن ارزانترین سایبان برقی مغازه می باشد. و گرانترین نوع سایبان برقی مغازه نیز سایبان فولکاست است. سایبان برقی ایران سایبان نوع میانگین سایبان برقی مغازه میباشد که برای اکثر کاربردها مصرف زیادی دارد چرا که هم قیمت مناسبی دارد و هم از کیفیت بسیار مناسبی برخورداد است.

خرید اینترنتی سایه بان مغازه 

در خرید اینترنتی سایه بان دقت در انتخاب نوع آن بسیار پر اهمیت است. در صورت نیاز به خرید سایبان ، میتوانید جهت مشاوره رایگان و  استعلام قیمت سایبان برقی مغازه،سایبان دستی مغازه، قیمت چادر مغازه، قیمت سایبان فروشگاهی،قیمت سایبان کالسکه ای،قیمت چادر مغازه،با کارشناسان ما از طریق تلگرام و واتس آپ در تماس باشید.

قیمت سایبان مغازه

این مهم بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین میگردد. از جمله:

مدل چادر مغازه

مدل که قبلا در خصوص آنها صحبت شد یکی از عوامل تاثیر گذار روی قیمت سایه بان میباشند.

دستی یا برقی بودن چادر مغازه

چادر دستی مغازه قیمت پایینتری نسبت به سایبان برقی مغازه دارد. چرا که هزینه موتور و ریموت به آن تحمیل نشده است.

اینستاگرام ایران سایبان

اینستاگرام ایران سایبان

از کجا سایبان مغازه بخریم؟

خرید سایه بان مغازه یکی از دغدغه های صاحبان فروشگاهها میباشد. خرید سایه بان مغازه با کیفیت، میتواند هزینه های آتی نگهداری چادر مغازه را کاهش دهد.

چرا که سایبانهای بی کیفیت پس از مدت کوتاهی هزینه های تعویض قطعات را روی دست خریداران میگذارند. خرید سایه بان بطور مستقیم از سازنده چادر مغازه، مزایای بیشماری برای مشتریان در پی خواهد داشت.

خرید چادر مغازه

تولیدی ایران سایبان با بیش از 50 سال تجربه مفید در ساخت سایبان، معتبرترین فروشنده سایه بان مغازه در کشور میباشد. خرید مستقیم سایه بان ازشرکت ایران سایبان مزایای بیشماری دارد. بزرگترین مزیت آن خرید سایبان با قیمت تولیدی و در کوتاهترین زمان ممکن میباشد.

شرکت ایران سایبان، بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع چادر مغازه فعالیت میکند. ایران سایبان با مدیرت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان برقی، دارای ثبت اختراع میباشد. در هر زمان که مایل باشید، میتوانید با مرکز تولید سایبان تماس بگیرید. و پس از کسب مشاوره رایگان با آسودگی خاطر، سایبان مد نظر خود را از تولیدی چادر مغازه  خریداری نمایید.

از کدام شرکت سایه بان مغازه بخریم ؟

سایه بان مغازه یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود. زیرا با استفاده از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته تولید می گردد. همچنین متریال مناسب و کاربردی، به همه افراد کمک می کند. که در شهر های مختلف کشور با هر نوع آب و هوایی بتوانند از سایه بان  مغازه استفاده کنند.

سایه بان مغازه را ایران سایبان با بهترین قیمت ممکن و برترین کیفیت تهیه و تولید می نمایند. این امر باعث شده تا افراد بسیار زیادی در سال های اخیر از سایه بان مغازه بهره مند شوند. سایت چادر مغازه کمک شایانی به مشتریان جهت دسترسی مستقیم به سازنده چادر مغازه نموده است.  این امر هزینه های واسطه گری را نیز برای مشتریان حذف نموده است.

چرا تولیدی ایران سایه بان را انتخاب نماییم ؟

ایران سایبان بیش از نیم قرن تجربه درخشان در تولید چادور مغازه دارد. ایران سایه بان تنها تولید کننده سایبان برقی مغازه با ثبت اختراع است. اجرای تعداد زیادی سایه بان مغازه در سطح کشور برای فروشگاهها و مغازه های شخصی را عهده دار بوده است. ایران سایه بان، پروژه های تبلیغاتی متعددی برای برندهای نام آشنا و معتبر انجام داده است.

مشتریان ایران سایبان

 ایران سایه بان، رزومه عملی خود را به وضوح در اختیار شما قرار داده است. تا برای خرید سایبان از معتبرترین تولید کننده سایه بان مغازه دچار کوچکترین شکی نشوید. در مجموعه ایران سایبان(خیمه مردی)سابق فروش شروع ارتباط است .

ایران سایبان دارای رزومه درخشان در زمینه تبلیغات برندها معتبر روی سایبان بازویی ،سایبان کالسکه ای و چتر می‌باشد.ازجمله برندهای : ایرانسل،همراه اول،سامسونگ،ال جی،مالشعیر شمس،سولیکو،کوکا کولا،لبنیات دامداران،اب معدنی بلومر،دنت،لبنیات صباح،کلاسنو،لبنیات دامداران،اب معدنی بلومر،دنت،لبنیات صباح،کلاسنو،کاله،کیمبال،اب معدنی دیزین و غیره میباشد.

سایت ایران سایبان

نصب سایبان مغازه

نصب چادر مغازه، پیچیده نیست. با راهنمایی هایی که از کارشناسان ایران سایه بان دریافت مینمایید، میتوانید سایبان خریداری شده را نصب نمایید.

بهتر است چادر مغازه، توسط نصابان حرفه ای ایران سایبان نصب گردد.چرا که نصابان ما تجربه بالایی در نصب انواع سایه بان دارند.

سایبان فروشگاه  می تواند به صورت برقی نیز تولید شود. سایبان های ساخته شده در گروه فنی ایران سایبان  دارای تفاوت هایی با هم هستند. این تفاوت ها ممکن است باعث کاربرد گوناگون برای این سایه بان ها شوند. در صورت نیاز به انواع سایبان در سراسر کشور با کارشناسان ما در ایران سایه بان تماس بگیرید،و ضمن دریافت مشاوره رایگان، بصورت مستقیم و بیواسطه از کارخانه ثبت سفارش نمایید.

ثبت سفارش سایبان مغازه

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

0
(0)

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که ذهن برخی مشتریان را بخود مشغول کرده است. برای پاسخ به این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید. دلایل زیادی برای انتخاب یک سایبان وجود دارد. که به جرات میتوان گفت مهمترین دلیل آن فروشنده معتبر میباشد. بنابر دلایل زیر خرید  از شرکت ایران سایبان توصیه میشود.

تنها تولید کننده سایبان دارای ثبت اختراع در کشور 

ایران سایبان، تنها تولید کننده سایبان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است.

دارای بیش از 50 سال سابقه درخشان در تولید انواع سایبان

ایران سایبان، از سال 1360 با مدیریت آقای مردی، فعالیت خود را در تولید انواع سایبان شروع کرده استو در این مدت پروژهای بیشماری را اجرا نموده است. برخی از پروژه های اخیر این مجموعه بزرگ را میتوانید در اینستاگرام رسمی ایران سایبان مشاهده نمایید.

دارای شرکت ثبت شده 

ایران سایبان دارای برند و شرکت ثبت شده است و به همین دلیل، از دیگران متمایز شده است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از تیرماه 1396 تا کنون 

ایران سایه بان از تیرماه 1396 نماد اعتماد الکترونیکی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است. یکی از راههای تشخصیص ایران سایبان اصلی از سایرین مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیکی و بررسی همین موضوع میباشد.

دارای مدیریت پاسخگو 

مدیریت دکتر مردی موجب گردیده، پرسنل ایران سایبان پاسخگوی تمامی سوالات هموطنان باشند و در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی در خصوص سایبان با سرعت آن را رفع نمایند.

کیفیت تضمین شده

تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. 

ارسال به سراسر کشور با قیمت تولیدی 

یکی دیگر از سیاستهای ایران سایبان ارسال انواع سایبان به سراسر کشور با قیمت تولیدی است. تا به این ترتیب حتی شهرهای دور از پایتخت هم امکان دستیابی به سایبان با کیفیت با قیمت تولیدی را داشته باشند.

خرید از تولید کننده 

ایران سایبان تولید کننده انواع سایبان کالسکه ای، بازویی، اتوماتیک،پوششی، فنری و … بصورت دستی و برقی میباشد. به همین علت طی نیم قرن گذشته توانسته ایم پاسخگوی مشتریان عزیز در تولید و تامین انوع سایبان قدیمی و جدید باشیم . این قابلیتی است که تولید کنندگان را از فروشندگان (عرضه کنندگان) سایبان متمایز مینماید.

راههای تماس با ایران سایبان

برای خرید انواع سایبان میتوانید از طرق زیر با شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

سایتهای ایران سایبان

سایتهای رسمی شرکت ایران سایبان به شرح زیر است. از همکاران و مشتریان محترم تقاضا میشود. در هنگام سرچ و خرید به آرم ،لوگو، سایتها و آدرس ایران سایبان توجه لازم را داشته باشند. تا گرفتار سواستفاده کنندگان از برند ایران سایبان نشوند. چرا که برخی با کم و زیاد کردن یک حرف از کلمه سایت IRANSAYEHBAN و یا IRANSAYEBAN سعی در معرفی خود با برند ما دارند.

www.iransayeban.com

www.iransayehban.com

www.saybaniran.com

آدرس: تهران، بزرگراه آزادگان،شهرک علی آباد قاجار، خیابان امام خمینی،جنب هایپر مارکت

دفتر فروش:           3002 90 44-021

کارشناس فروش :  19 95 819 -0920

تلفن کارگاه :            55848821-021

مدیریت فروش:       29 48 169-0912

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

4
(1)

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش 3-6 روز توسط ایران سایبان میباشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "4" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟", "description": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟"}

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

0
(0)

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

0
(0)

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

1
(1)

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟ ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.

ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است.

سایباتهای رسمی ایران سایه بان

موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "1" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟", "description": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟"}

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×