چادر مغازه

سایبان برقی
سایبان برقی نصب شده در طبقات ویلا
11/27/2018
سایبان هوشمند مجهز به سنسور لرزش
سایبان هوشمند
08/16/2019
نمایش همه
سایبان مغازه

سایبان مغازه

 سایبان بازویی برقی

چادر مغازه

چادر مغازه محصول بسیار پرکاربرد ایران سایبان میباشد که با نام  سایبان مغازه نیز شناخته میشود. برای افرادی که نیاز به پوشش متحرک دارند ما انواع محصولات با کارکردهای متنوع را در مجموعه ایران سایبان تهیه و تولید مینماییم که بتوانیم پاسخگوی طیف متنوعی از نیاز هم میهنان عزیزمان باشیم .

چادر مغازه چیست؟

چادر مغازه که شما در بیرون از مغازه ها و فروشگاه ها مشاهده میکنید یک سقف ثابت یا جمع شونده به صورت دستی یا برقی  میباشد که به قسمت خارجی ساختمان وصل میگردد و علاوه بر اینکه سایبان مغازه از داخل مغازه و فروشگاه از تابش مستقیم افتاب و بارش باران بر شیشه ها محافظت میکند.سایبان مغازه برای مغازه و فروشگاه جنبه تزئینی و معماری نیز دارد سایبان ها علاوه بر سر در مغازه ها بر روی آلاچیق ها پشت بام ها و…نیز نصب میگردند.

سایبان ها از قدیمی ترین سازه های دست بشر میباشند میتوان گفت سابقه سایبان مغازه یا سایبان ها به دوران مصر باستان باز میگردد که برای حفاظت از آفتاب بر الوار های مورد استفاده در ساخت اهرام مصر استفاده میشده است.

انواع چادر مغازه

امروزه چادر مغازه به چند نوع و مدل در دسترس میباشد این سایبان ها یا به صورت دستی و یا به صورت برقی مورد استفاده قرار میگیرند که نوع برقی آن بسیار راحت و به صرفه تر میباشد زیرا که با استفاده از کنترل ریموت میتوان آن را باز و بسته کرد. داخل چادر برقی موتوری برقی تعبیه و ساخته شده است که به وسیله آن میتوان سایبان را جابجا نمود یعنی باز و بسته کرد.منتها سایبان های ثابت را نمیتوان جابجا نمود یعنی بازو بسته کردو برای مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که نیازی به جابجایی بازو بسته نمودن ان نباشد.

جنس چادر مغازه

جنس سایبان  مغاره بنابر سلیقه مصرف کننده از جنس پلی استر ، پنبه یا پی وی سی میباشد که بر روی اسکلت اصلی آن که بیرون مغازه فروشگاه یا ساختمان شما قرار دارد نصب میگردد. اگر علاقه دارید سایبان مغازه داشته باشید اول نوع آن را با توجه به کارایی آن مشخص نموده سپس با توجه به سلیقه خود نمونه ای از آن را انتخاب کنید امروزه از سایبان ها به عنوان ابزاری برای تبلیغات نیز استفاده میگردد که تا حدودی بازدهی خاص خود را دارد و علاوه بر تاثیر بر فروش و تبلیغ موثر بر زیبایی محل کسب شما نیز می افزاید.

چادر بازویی

چادر بازویی

مدلهای چادر مغازه

چادر مغازه در ایران سایبان در مدلهای متنوع تولید و خدمت مشتریان عزیز بسته به نیازشان پیشنهاد میگردد. انواع چادرهای تولیدی ما عبارتند از:

چادر برقی 

چادر بازویی

چادر کالسکه ای 

چادر پوششی

چادر چتری

چادر آلاچیق

چادر دوطرفه

کاربردهای چادر مغازه

چادر مغازه کااربردهای بیشماری پیدار کرده است و در فضاهای مختلفی از آن استفاده میشود. از جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

چادر تراس

چادر ماشین

چادر پارکینک

چادر مغازه

چادر رستوران

چادر کافه

قیمت چادر مغازه 

قیمت چادر مغازه براساس مدل آن ، متریال مورد استفاده در چادر، برقی و دستی بودن چادر مغازه، محل نصب و شهر محل نصب توسط کارشناسان ما با دقت و شفافیت محاسبه و خدمت مشتریان عزیز ارایه میگردد.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان