سایبان تراس

سایبان تراس

سایه بان تراس امروزه مورد استقبال بسیاری از هم وطنان قرار گرفته است.لذت نوشیدن یک فنجان چای را زیر سایبان تراس تجربه نمایید.از انواع سایبانهای مغازه میتوان برای تراس منازل نیز استفاده نمود .پرکاربرد ترین نوع سایه بان مغازه که بعنوان سایبان تراس،چادر بالکن و سایبان پاسیو مورد استفاده قرار میگیرد،سایبان برقی و سایبان کالسکه ای تراس میباشد.منازل مسکونی،ویلاها، و … میتواننداز سایبان برقی(سایبان بازویی)به عنوان سایبان تراس،سایبان بالکن و سایبان پاسیو استفاده نمایند.سایبان تراس آپارتمان علاوه بر نمای زیبایی که دارد قابل باز و جمع شدن هم بصورت سایبان دستی و هم بصورت سایبان ریموت دار میباشد. سایبان تراس در حال جمع شده فضای بسیار کمی را اشغال مینماید. سایبان بالکن (سایبان تراس)گزینه بسیار مناسبی نسب به پلی کربنات ،شیروانی و … میباشد.

سایبان تراس

                                                                                                   سایبان تراس

دلایل استقبال از سایه بان تراس   

 

 معمولا آپارتمان ها دارای  فضاهایی بسته بوده که زندگی طولانی مدت در آنها می تواند خسته کننده باشد. با استفاده از سایه بان تراس ، سایبان بالکن و سایبان پاسیو ایران سایبان می توان تراس آپارتمان شما را به یک محیط خاص و کاربردی تبدیل کند .که بتوانید در فصول مختلف سال، ساعاتی از شبانه روز را در تراس ویلا یا آپارتمان خود بگذرانید.  و از محیط داخلی آپارتمان خارج شوید. این موضوع باعث می شود تا افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند هم بتوانند از هوای آزاد بهره مند شوند. بدین ترتیب در سال های اخیر آپارتمان نشینان استقبال بسیار مناسبی از سایه بان تراس یا سایبان بالکن داشته اند. این استقبال باعث شده تا شرکت ایران سایبان دست به  طراحی و ساخت سایبان مخصوص تراس بزند.

 

سایبان تراس (2)

                       سایبان تراس 

 

نکات مهم در انتخاب سایبان تراس

نکات مهمی را برای سفارش و نصب سایبان تراس بایستی در نظر داشت. اول آنکه حد استاندار سایبان تراس منزل تا عرض 6 متر و بازشوندگی 2.5  متر میباشد. گرچه تولید سایبان با بازشوندگی تا 3 متر نیز امکان پذیر است ولی همواره توصیه ما سفارش بر حسب اندازه های استاندارد می باشد.دوم آنکه برای تراسهایی که در طبقات بالایی ساختمان قرار دارند موضوع مهم بعدی انتقال سایبان تا آن طبقه است.در صورتی که تراس شما در طبقات بالایی است و مثلا  اندازه آن 6 متر است توصیه میگردد بجای سفارش یک عدد سایبان، دو عدد سایبان با عرض 3 متر سفارش دهید تا  امکان انتقال سایه بان تراس میسر باشد .شایان ذکر است حسن دیگر این کار استحکام و طول عمر بالای سایبانهای تولیدی در این متراژ  میباشد. چرا که دو عدد سایبان 3 متری استحکام بالاتری از یک عدد سایبان 6 متری خواهند داشت .در آخر توصیه میشود قبل از سفارش تصویر محل نصب را جهت  مشاوره رایگان و بررسی امکان نصب برای کارشناسان مجموعه ایران سایبان ارسال فرمایید. سوال دیگری که ممکن است مطرح شود فرق سایبان تراس با سایبان بالکن و یا سایبان پاسیو است ؟ انواع سایبان برای منزل و یا انواع سایبان برای بالکن شامل سایبان برقی ،سایبان کالسکه ای و سایبان بازویی تولید شده با کیفیتهای متنوع در ایران سایبان میباشد.این سایبانها با نامهای سایبان کلاسیک،سایبان مدرن و سایبان هایکلاس قابل ثبت سفارش توسط شما میباشد. در مجموع  جهت تنویر ذهن شما عنوان میشود سایبان تراس با سایبان بالکن تفاوتی ندارد اغلب از سایبان بازویی مجهز به موتور برقی (سایبان برقی ) بعنوان سایبان تراس یا سایبان بالکن استفاده می شود و با توجه به استفاده از آن در تراس ،بالکن یا پاسیو با این نامها شناخته میشود.

سایبان تراس

سایبان تراس

فضای ناب زندگی با سایبان تراس ویلا

امروزه داشتن فضایی خاص و زیبا در هر خانه جزئی از ضروریات زندگی هست و هر کس تلاش میکند که این فضا را در حد ممکن ایجاد کند. سایبان بالکن نیز یکی از وسایلی است که در ایجاد فضای زیبا دو دل انگیز درخانه تاثیر زیادی دارد. قبل از اینکه سایه بان تراس  را بشناسیم  بد نیست با انواع سایبان کمی آشنایی پیدا کنیم.سایبان ها به دو دسته تقسیم میشوند:  سایبان دستی و سایبان برقی،سایه بان دستی از گذشته تا به امروز برای همه ما آشنا بوده و همانطور که از نامش مشخص میگردد به وسیله دست باز و بسته میشود. دسته دوم سایبان برقی میباشد که با سرعت هر چه تمام تر، جایگاه خوبی در سطح بازار و‌همچنین استفاده عمومی پیدا کرده است. این گروه به وسیله موتور برقی و به تازگی به وسیله ریموت کنترل، باز و بسته و بالا پایین میگردند. سایبان های برقی انواع مختلفی دارند و در جایگاه های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفته اند. به دلیل سهولت در باز و بسته کردن این سایبان ها، یکی از کاربردهای سایبان برقی، سایبان بالکن میباشد. چادر بالکن با نامهای زیر نیز شناخته می شوند: سایبان تراس،سایه بان تراس آپارتمان،سایبان منزل،سایبان هوشمند،سایبان خانگی  و غیره که توسط ایران سایبان ساخته میشود.وجود سایبان ها برای محافظت از اشعه های خطرناک آفتاب ضروری میباشد. این اشعه ها نه تنها برای پوست ما ضرر دارند  بلکه به تجهیزات و خودرو و…. نیز آسیب وارد میکنند بنابراین در بعضی مکان ها وجود سایبان مناسب جهت جلوگیری از تابش مستقیم این اشعه ها خیلی ضروری است.

سایه بان تراس

سایه بان تراس

سایبان تراس ، سایبان بالکن و سایبان پاسیو

سایبان تراس را می توان یکی از سایبان های بسیار شیک و کاربردی دانست که افراد زیادی امروزه آن را پسندیده و در ساختمان های مسکونی از آن استفاده می کنند. تراس به جایی گفته می شود که می توان در فصل هایی مانند بهار در آن به استراحت پرداخته و از هوای آزاد و طبیعی بهره مند شد. بدین ترتیب استفاده از سایبان تراس می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.علاوه بر سایبان تراس سایه بان های بسیار زیادی وجود داشته که دارای ارزش و اهمیت بسیار بالایی در ساختمان های مسکونی می باشند. سایبان بالکن و سایبان پاسیو را می توان در زمره این نوع از سایبان ها قرار داد. سایبان تراس را معمولا در اغلب اوقات به جای سایبان بالکن نیز به کار می برند. این در حالی است که سایبان تراس تفاوت های نسبتا زیادی با سایبان بالکن دارد. این موضوع باعث شده تا در ادامه این مطلب با برخی از تفاوت های مهم سایبان بالکن و سایبان تراس آشنایی پیدا کنیم تا بتوانیم در هنگام نیاز به انواع سایه بان، به درستی نمونه مناسب را انتخاب کرده و از مزایای آن سایه بان بهره مند شویم.

سایبان تراس (3)

سایبان تراس

تفاوت سایبان تراس و سایبان بالکن

سایبان تراس معمولا برای قسمتی از ساختمان مناسب بوده که دارای سقف نمی باشد. همین امر ایجاب می کند که روکش سایبان تراس را از جنس هایی انتخاب کنیم که در برابر رطوبت مقاوم بوده و رطوبت را از خود عبور نمی دهند. سایبان تراس را معمولا با ابعاد 6 متر عرض و 2.8 متر مقدار باز شوندگی تهیه و تولید می کنند. بدین ترتیب سایبان تراس تا حدود زیادی می تواند نیازهای مختلف هر خانواده ای  را برطرف نماید.سایبان بالکن برای قسمتی از یک آپارتمان کاربرد دارد که از دیوار های ساختمان بیرون زده و نیاز به پوشش مناسب داشته تا بتوان از آن بهره مند شد. سایه بان بالکن کمک می کند تا در مواقعی از سال که نور آفتاب بسیار قوی بوده و حرارت زیادی به داخل ساختمان ها منتقل می کند، اثرات کمتری داشته باشد. این موضوع باعث می شود تا سایبان بالکن بتواند در میزان مصرف انرژی نیز تا حدودی تاثیر گذار باشد. سایبان بالکن را می توان از سایبان های کالسکه ای و یا بازویی انتخاب کرد. نوع روکش سایه بان بالکن را می توان هم از نظر جنس و هم از نظر رنگ به راحتی و به صورت دلخواه انتخاب کرد.

سایبان بالکن

سایبان بالکن

تفاوت سایبان تراس و سایبان پاسیو

امروزه بسیاری از واژه ها در میان عموم مردم به عنوان مترادف مورد استفاده قرار می گیرند که این نوع استفاده از واژه ها تا حدودی اشتباه می باشد. یکی از این موارد که در اینجا به آن اشاره می شود، استفاده از کلمه سایبان تراس به جای سایبان پاسیو می باشد. سایبان تراس معمولا در آپارتمان ها کاربرد گسترده ای دارد. زیرا معمولا در آپارتمان ها خبری از حیات های دلباز نمی باشد. بدین ترتیب برای فرار از محیط داخلی خانه و گذراندن چند دقیقه در فضای باز، تراس گزینه بسیار مناسبی میباشد. سایبان تراس برای پوشش دادن به تراس خانه ها و محافظت از افراد در برابر نور آفتاب و یا رطوبت باران نصب می شود.سایبان پاسیو این توانایی را دارد که یک بخش زیبا و دلنشین در گوشه یک حیاط ایجاد کند، زیرا به راحتی با استفاده از این سایه بان ها می توان یک بخش مسقف در داخل حیاط ایجاد کرده و از آن استفاده های بسیار زیادی نیز انجام داد. سایبان پاسیو معمولا این قابلیت را دارد که با ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته شود. از این نوع سایه بان ها می توان برای پوشاندن حیاط خلوت و یا نورگیر ساختمان ها نیز استفاده کرد. قیمت این نوع سایبان ها به متریال مورد استفاده بستگی دارد.

سایبان پاسیو

سایبان پاسیو

استفاده از سایبان تراس،سایبان بالکن یا سایبان پاسیو برای منزل

با توجه به توضیحاتی که  به آن ها اشاره شده است می توان به این نتیجه رسید که استفاده از انواع سایبان ها در سال های اخیر چشمگیر بوده، زیرا نحوه ساخت سایبان ها پیشرفت های بسیار زیادی داشته است. سایبان تراس یکی از کاربردی ترین نمونه از این سایبان ها محسوب می شود که می توان آن را با ابعاد و قیمت های بسیار متنوعی بر حسب نیاز تهیه کرده و از آن بیشترین بهره را برد.سایبان بالکن از دیگر نمونه های سایه بان محسوب می شود که در برخی از ساختمان ها می تواند بسیار مفید باشد. بالکن بخشی از ساختمان محسوب شده و بر روی متراژ ساختمان آن را در نظر می گیرند، این در حالی است که تراس جزء مشاعات بوده و متراژ آن تاثیری بر روی متراژ ساختمان ندارد. سایبان پاسیو نیز توانسته در سال های اخیر خود را به جایگاه مناسبی در بین مشتریان برساند. زیرا معمولا سایبان پاسیو می تواند فضاهای بسیار زیبایی را به وجود بیاورد و استفاده از این مکان ها بسیار دل انگیز می باشد. سایبان پاسیو را می توان با ابعاد و رنگ های دلخواه تهیه کرد که این موضوع باعث افزایش رضایت مصرف کنندگان نیز شده است.

پروژه های سایبان تراس

دو عدد سایبان بالکن برای تراس آقای عدل در اصفهان توسط تیم ایران سایبان تولید و نصب گردید.

سایبان-تراس-سایبان-مغازه-سایبان برقی (1)

سایبان-تراس-سایبان-بالکن

سایه بان تراس اصفهان 

سایبان تراس توسط تیم ایران سایبان برای آقای پوستی در شهر اصفهان تولید و نصب گردید.

سایه بان بالکن،سایه بان پاسیو

سایبان تراس آپارتمان

سایبان تراس توسط تیم ایران سایبان برای بازیگر محبوب جناب آقای علی صادقی  تولید و نصب گردید.

“اعتماد شما افتخار ماست”

سایبان ویلا 

با توجه به افتابگیر بودن از کناره ها سایبان تراس از نوع سایبان کالسکه ای برای مشتری توسط تیم ایران سایبان تولید و نصب گردید.

“اعتماد شما افتخار ماست”

سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای

سایبان تراس کاسکه ای

4 عدد سایه بان تراس در شهرستان دماوند تولید و نصب گردید.

“اعتماد شما افتخار ماست”

× استعلام قیمت و مشاوره رایگان