سایبان فنری
سایبان فنری
16 اردیبهشت 1396
سایبان برقی و سایبان تبلیغاتی ایران سایبان
سایبان پوششی
16 اردیبهشت 1396
نمایش همه
سایبان بازویی (2)

قیمت سایبان بازویی

5
(1)

سایبان بازویی

سایبان بازویی را شرکت ایران سایبان  هم به صورت دستی و هم به صورت برقی تولید مینماید. برقی بودن سایبان موجب افزایش کارائی آن و بالطبع رضایت بیشتر مشتریان شده است. برای آشنایی بیشتر با چادر بازویی تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

خرید سایبان بازویی

سایه بان بازویی چیست؟

سایه بان بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می گردد، که دارای بازوهایی جمع شونده میباشند. تا بتوان به کمک این بازوها سایبان را باز و بسته کرد. سایه بان جکی را شرکت ایران سایبان با کیفیت بسیار مطلوبی تولید و روانه بازار مینماید. تا مصرف کننده از این نوع سایبان ها رضایت کامل داشته باشد. در بازار ممکن است سایه بان بازویی را با نام های دیگری مانند سایبان جکی، سایبان برقی، سایبان هوشمند و… معرفی نمایند. البته هر کدام از این نام ها زمانی کاربرد دارند که تغییرات کوچکی در این نوع سایبان  انجام شود.

قیمت سایه بان بازوئی

معرفی سایبان بازویی :

سایه بان بازویی مولفه های گوناگونی برای شناخت دارد. که بایستی به آنها توجه کافی نمود. اول آنکه این نوع سایه بان با نامهای سایبان جکی،سایبان فنری،سایبان اتوماتیک،سایبان بازشو،سایبان هشتی و … نیز شناخته میشود.

 در صورت تجهیز سایبان خرچنگی به موتور برقی،ریسیور و ریموت با نامهای سایبان اتوماتیک ،سایبان برقی و در صورت اضافه شدن سنسورهای هوشمند ایران سایبان نظیر سنسور لرزش ، سنسور باد و سنسور گرما به آن با نام  سایبان هوشمند نیز شناخته میشود.

خرید سایبان بازویی ☎️ 44903002

ارائه نکاتی مفید در مورد سایبان بازویی

سایبان بازو دار، بدون شک یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود. همین موضوع باعث شده تا هر روز بر تعداد مصرف کنندگان سایه بان بازویی افزوده شود. سایه بان بازویی به نمونه هایی از سایبان ها اطلاق می شود که حالت باز و بسته شدن فنری داشته و این امر باعث می شود. تا بتوان از آنها استفاده های مختلفی در فصل های مختلف داشته و در مواقعی که نیاز به سایبان نباشد. نیز می توان به راحتی آنها را جمع کرد.

خرید و قیمت سایبان بازویی

خرید و قیمت سایبان بازویی

سایبان اتوماتیک بازویی

سایبان اتوماتیک را می توان یکی از سبک ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار دانست، این موضوع باعث می شود تا نصب این نوع از سایه بان ها نیز بسیار راحت بوده و در ادامه استفاده از این نوع سایبان ها نیز بسیار راحت بوده و همه افراد می توانند به راحتی سایه بان بازویی را باز و بسته نمایند. سبک بودن سایبان متحرک بازویی به خاطر استفاده از آلومینیوم به جای فولاد بوده و این موضوع ممکن است بر روی قیمت تمام شده این نوع از سایه بان ها تاثیر گذار باشد. سایبان اتوماتیک بازویی را در بازار سایبان اتوماتیک یا سایبان فنری نیز می نامند.

خرید سایبان بازویی متحرک

خرید سایبان بازویی متحرک

مشخصات فنی سایه بان و چادر بازویی:

سایبان های بازویی ایران سایبان بصورت استاندارد بین دهنه های 3 تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5 متر، 3متر سانت قابل تولید و عرضه میباشد.برای روکش سایه بان بازویی مجموعه ایران سایبان از روکش دو طرف پی وی سی کره ای، روکش نانو و روکش اسپانیایی استفاده مینماید.

خرید سایبان بازو دار

برای خرید سایبان بازویی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فروش ایران سایبان اطلاعات تکمیلی تر را در در خصوص قیمت سایبان دستی و همچنین قیمت سایبان برقی در اختیار شما قرار میدهند. زمان تحویل انواع چادر بازویی،سایبان برقی،سایبان کالسکه ای و انواع چتر ،حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش در ایران سایبان میباشد.

قیمت سایبان دستی

انواع سایبان بازویی از نظر سیستم هدایت

سایبان جکی از لحاظ مکانیسم بازشوندگی و جمع شوندگی به سه بخش زیر تقسیم میشود: 

سایبان دستی بازویی

سایه بان دستی با کمک هندل و گیربکس بازو بسته میشود. 

سایبان برقی بازویی 

سایبان دستی زمانی که به تجهیزاتی مانند موتور الکتریکی، ریموت و رسیور اضافه شود، آن را سایبان برقی یا سایبان اتوماتیک می نامند.

سایبان هوشمند بازویی

 بدین ترتیب هنگامی که به سایه بان برقی، سنسورهای هوشمندی نظیر سنسور باد، سنسور لرزش و سنسور گرما اضافه می شود، به آن سایبان هوشمند گفته می شود.

 امکان حذف یا اضافه کردن امکانات به سایه بان بازویی وجود دارد. افرادی که می خواهند سایه بانی با قیمت مناسب تهیه کنند، می توانند چادر بازویی دستی یا معمولی را انتخاب کنند، اما افرادی که به دنبال تهیه یک سایبان مدرن، کاربردی و لاکچری هستند، می توانند سایبان برقی بازویی و همچنین سایه بان بازویی هوشمند را انتخاب کنند.

سایبان بازویی برقی

کاربرد سایبان بازویی:

سایبان مغازه بازوئی:

سایبان مغازه بازویی می تواند به منظور جلوگیری از ورود آفتاب به داخل مغازه مورد استفاده قرار بگیرد. سایبان مغازه بازویی در ابعاد مختلف قابل تولید بوده، زیرا معمولا درب مغازه ها با عرض متفاوت ساخته می شوند. بدین ترتیب با اندازه گیری درب مغازه می توان متراژ مورد نیاز برای سایبان مغازه بازویی را به دست آورد. البته این موضوع را نیز باید مد نظر داشت که هر چه ابعاد و اندازه های سایبان مغازه بازویی بزرگتر شوند، هزینه بیشتری برای ساخت سایبان صرف می شود.

 

سایبان بازویی (6)

سایبان بازویی چه قابلیت هایی دارد؟

تنوع در طراحی سایه بان بازویی

یکی از قابلیت های اصلی سایبان برقی بازویی، تنوع در طراحی است. معمولا این نوع از سایه بان ها را می توان با اندازه های مختلف و همچنین تجهیزات مختلف طراحی کرد. برای مثال می توان این نوع سایبان ها را با موتور الکتریکی و یا بدون موتور الکتریکی تولید کدر. همچنین می توان این نوع از سایبان ها را به صورت هوشمند و یا معمولی نیز طراحی کرد. بدین ترتیب شرکت های سازنده می توانند بر اساس درخواست مشتری این سایه بان را طراحی و تولید کنند.

سایبان بازویی چاپ دار

سایبان بازویی چاپ دار

تنوع در انتخاب روکش سایبان خرچنگی

یکی دیگر از قابلیت های سایه بان بازویی، این است که می توان روکش این نوع از سایه بان ها را با رنگ های مختلف تهیه و تولید کرد. علاوه بر تنوع در رنگ روکش، می توان جنس روکش را نیز با توجه به نیاز و سلیقه انتخاب کرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی روکش سایه بان بازویی نیز وجود دارد. با چاپ تبلیغات بر روی روکش می توان تبلیغات محیطی کسب و کار خود را با کمترین هزینه انجام داده و نام یا برند کسب و کار خود را قوی تر از قبل کرده و آن را در ذهن مشتریان حک کرد.

سایبان بازویی تراس

سایبان بازویی تراس

امکان استفاده در طول سال از سایبان بازویی

چادر بازویی در تمام فصول سال کاربرد دارد و از آن میتوان بهره برد علت اصلی این موضوع این است  که می توان روکش ضد آب برای آن انتخاب کرد. بدین ترتیب در طول سال بدون توجه به بارش برف و باران می توان از این نوع سایه بان ها استفاده کرد. معمولا انتخاب صحیح روکش کمک می کند تا کارایی این نوع سایه بان ها نیز بیشتر شود. یعنی هم از ورود نور به مغازه یا هر مکان دیگری جلوگیری می شود و هم از ورود آب باران و برف جلوگیری به عمل می آورد. البته در کنار این موارد میتوان از آن بعنوان سایبان تبلیغاتی نیز بهره جست. کافیست به سایت ایران سایبان مراجعه و پس از اخذ مشاوره رایگان سفارش سایه بان بازویی را ثبت نمایید.

سایبان بازویی (4)

سایه بان بازویی چه ویژگی هایی دارد؟

زیبایی منحصر به فرد سایبانهای ایران سایبان 

معمولا یکی از اولین موادی که در انتخاب سایه بان دارای اهمیت است، زیبایی آن است. انتخاب مواد و متریال مناسب و همچنین میزان تخصص فرد سازنده می تواند در زیبایی سایه بان نقش اساسی داشته باشد. بدین ترتیب معمولا شرکت هایی که مواد اولیه مناسب را انتخاب کرده و از افراد متخصص برای ساخت سایبان اتوماتیک بازویی استفاده می کنند. می توانند زیباترین نمونه از سایه بان های بازویی را تولید و به بازار عرضه نمایند. ایران سایبان با افتخار اعلام میکند برترین کیفیت را به مشتریان عرضه مینماید صادرات محصولات ما به اروپا گواه این مدعاست. برای مثال با توجه به اسکلت آلومینیومی که برای سایبان فنری بازویی مورد استفاده قرار گرفته، رنگ کاری خاصی نیاز نبوده و این موضوع بر کیفیت و زیبایی سایبان می افزاید.

سایبان مغازه بازویی

سایبان مغازه بازویی

طول عمر بالا سایبان 

طول عمر بالای سایبان زنجیری بازویی ویژگی منحصر به فرد سایبانهای  شرکت ایران سایبان میباشد.که باعث شده تا استفاده از این نوع سایبان ها بسیار بیشتر شود، مقاومت بسیار خوب آنها در برابر رطوبت و همچنین سرما و گرمای شدید است. با توجه به اسکلت آلومینیومی این نوع از سایه بان ها، رطوبت هیچ گونه تاثیر منفی بر روی این نوع سایبان ها نمی گذارد. این در حالی است که اسکلت های فولادی پس از چند سال ممکن است دچار خوردگی یا زنگ زدگی شوند. زیرا به مرور زمان رگ آنها بلند می شود و رطوبت به فلز می رسد.

سایبان بازویی حیاط

سایبان بازویی حیاط

تنوع در قیمت سایبان 

یکی دیگر از مزایای سایه بان بازویی این است که هیچ گونه قیمت مقطوعی برای آن وجود نداشته و با قیمت های متفاوتی می توان آن را تولید کرد. بدین ترتیب هم افرادی که بودجه محدود داشته می توانند از این سایه بان ها استفاده کرده و هم افرادی که سرمایه بالایی داشته و نیاز به محصولات شیک و لاکچری داشته نیز می توانند نمونه مناسبی از سایه بان بازویی را تهیه کنند. معمولا افرادی که نیاز به سایبان شیک و باکیفیت دارند، می توانند سایبان بازوئی هوشمند را انتخاب کنند.قیمت سایبان بازویی را میتوانید از کارشناسان ایران سایبان بصورت تماس تلفنی و یا از طریق واتس آپ استعلام نمایید.

قیمت سایه بان بازویی

نقاط قوت سایبان متحرک

یکی از نقاط قوت سایه بان بازویی که میتوان  معرفی نمود، این است که این نوع از سایه بان ها را می توان با ابعاد و اندازه های مختلف و بدون هیچ گونه محدودیتی تولید نمود. بدین ترتیب در هر مکانی با هر ابعادی که مورد نیاز بوده، به راحتی می توان سایه بان بازویی را نصب کرد. این نوع سایبان را هم بصورت برقی و هم بصورت سایبان دستی میتوان تولید نمود.این قابلیت باعث شده تا میزان استفاده از این نوع سایبان ها در سال های اخیر رشد بسیار چشمگیری در شهر های بزرگ و کوچک داشته باشد.

سایبان بازویی بالکن

سایبان بازویی بالکن

رنگبندی متنوع سایبان

یکی دیگر از قابلیت های سایبان بازو دار، تنوع در رنگ بندی روکش می باشد. معمولا گاهی اوقات افراد تمایل دارند رنگ سایه بان با رنگ کاشی یا سرامیک نما هماهنگی داشته باشد. بدین ترتیب به راحتی می توان رنگ دلخواه و یا رنگ مورد نیاز را پیدا کرده و از آن استفاده کرد.یکی دیگر از قابلیت های سایه بان بازویی این است که دارای روکش ضد آب می باشند.

امکان استفاده از سایبان در تمام فصول سال

بدین ترتیب استفاده از این سایبان ها محدود به فصل خاص و یا شهر به خصوصی نمی باشد. همه افراد در استان های مختلف کشور در چهار فصل سال می توانند از این نوع سایبان ها استفاده کرده و از مزایای آنها بهره مند شوند.یکی دیگر از قابلیت های سایبان متحرک این است که می توان تبلیغات مختلف برای مغازه خود را بر روی روکش این نوع از سایه بان ها چاپ کرد. بدین ترتیب این نوع از سایبان ها چند منظوره می باشند و افرادی که از آنها استفاده کرده اند، رضایت بسیار بالایی داشته اند. بدین ترتیب میزان استفاده از سایبان جمع شو در سال های آینده نیز رو به رشد خواهد بود.

سایبان دستی

ویژگی های سایه بان بازویی نسبت به سایر سایه بان ها

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که می توان برای سایبان فنری بازویی معرفی نمود. زیبایی منحصر به فرد آن نسبت به سایر سایبان ها می باشد. زیرا معمولا قطعات مفصلی که از جنس آلومینیوم می باشند. نیاز به هیچ گونه رنگ کاری نداشته و خود دارای ظاهری ایده آل می باشند. از طرفی دیگر معمولا آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما، گرما، رطوبت و غیره دارد. بدین ترتیب برای مدت زمانی بسیار طولانی بدون این که سایبان اتوماتیک بازویی دچار مشکلی بشود، می توان از سایه بان بازویی استفاده کرد.

سایبان بازویی (7)

سایه بان بازویی ایران سایبان

ایران سایبان،تولید کننده انواع سایبان جمع شو بازویی درمدلهای مختلف و با قابلیتهای متنوع میباشد.ازآنجاییکه، امروزه سایه بان بازویی ایران سایبان کاربردهای بسیار مختلفی یافته است. سعی میکنیم بطور خلاصه انواع سایبان تاشو بازویی و کاربردهای آن را برای آشنایی و تصمیم گیری شما عزیزان معرفی نماییم. سایبان خرچنگی ایران سایبان تا دهنه 6 متر و  با بازشو 2.50 سانتیمتر ،2.80 سانتیمتر و بعضا با بازشو 3.30 سانتیمتر قابل تولید و عرضه در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.لازم به ذکر است تمامی مدلهای سایه بان بازویی ذکر شده هم بصورت دستی و هم بصورت تجهیز شده به موتور برقی و ریمت کنترل قابل عرضه میباشند و در صورت تولید بصورت الکتریکی با نام  سایبان برقی یا سایبان ریموتی شناخته میشود.کاربردهای سایبانهای بازویی ایران سایبان بسیار گسترده بوده و از آن بعنوان : سایبان تراس،سایبان خودرو،سایبان تبلیغاتی،سایبان درب،سایبان استخر،سایبان حیاط،سایبان پنجره،سایبان بالکن،سایبان مغازه و … استفاده میشود.

انواع سایبان بازویی ایران سایبان عبارتند از:

سایبان بازویی کلاسیک ایران سایبان 

سایبان بازویی ویژه ایران سایبان

سایبان بازویی صادراتی ایران سایبان 

سایبان بازویی فول باکس ایران سایبان

سایبان دوطرفه ایران سایبان 

سایبان برقی ایران سایبان 

سایبان بازوئی دستی

آشنایی با سایبان جکی بازویی

مجموعه تولیدی ایران سایبان با توجه به رسالت خود در این مطلب سعی نموده اطلاعات مفیدی در خصوص سایبان جکی بازویی در اختیار بازدیدکنندگان محترم، جهت انتخاب این نوع سایبان قراردهد.تکنولوژی ساخت سایبان متحرک بازویی در کشورهایی چون کره،فرانسه،ایتالیا، ترکیه و چین وجود داشته و این نوع سایبان ابتدا در سالیان گذشته بصورت وارداتی مورد مصرف در کشورمان قرار میگرفت. با کمک متخصصین جوان کشورمان در مجموعه تولیدی ایران سایبان موفق به بومی سازی این نوع سایبان شدیم و روز به روز بر روی کیفیت محصول تولیدی خود تفکر نموده و بروز رسانی های لازم را انجام دادیم تا به این نوع چادر بازویی ایران سایبان برسیم. اکنون به عناصر تشکیل دهنده سایبان دستی و برقی بازویی میپردازیم:

اسکلت سایبان بازویی

مهمترین بخش سایبان که شاکله اصلی تشکیل دهنده آن میباشد اسکلت سایبان میباشد. سایبان برقی بازویی در تمام مدلهای اروپایی با اسکلت آلومینیومی و مفاصل دایکاست شده تا استاندارد دهنه 6 متر و بازشو 2.50 و 2.80 تولید و عرضه میشود ما نیز در مجموعه ایران سایبان طبق استانداردهای روز اروپا اسکلت با آلومینیوم سنگین ،مفاصل دایکاستی و قطعات با کیفیت طراحی و تولید نمودیم دقت و وسواس ما در تولید اسکلت به قدری بالا بوده که حتی تک تک پیچها نیز بجای پیچهای معمولی موجود، پیچهای فولادی در نظر گرفته شده اند.

روکش سایه بان بازویی

بعد از فریم سایبان فنری بازویی آیتم روکش مهمترین آیتم میباشد،در این نوع سایبان از طیف وسیعی از روکش میتوان استفاده نمود ،روکش دو رو پی وی سی کره ای،روکش ترانزیت،روکش بنر،روکش فلکس،روکش نانو ،روکش برزنت و … در مجموعه ایران سایبان همواره توصیه ما استفاده از روکش دو طرف پی وی سی کره ای 610 میباشد.

سیستم جمع کننده سایبان بازویی 

سایه بان بازویی با نامهای سایبان فنری،سایبان جکی و سایبان زنجیری نیز شناخته میشود.در صورتی که این نوع سایبان مجهز به موتور برقی گردد به آن سایبان برقی و در صورتی که علاوه بر موتور برقی مجهز به سنسورهای باد و لرزش و … گردد به آن سایبان هوشمند نیز گفته میشود.شما همواره میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان ما در زمینه انتخاب اندازه مناسب سایبان،انتخاب روکش انواع سایه بان و … بهره مند گردید.

سایبان دکان

سایبان دکان

مزایای سایبان بازویی

یکی از مزایای اصلی سایبان جک دار امکان استفاده از روکش های مختلف می باشد. روکش های پارچه ای، پی وی سی و روکش فلکسی از جمله روکش هایی بوده که برای سایبان سیم بکسلی و زنجیری بازویی از آنها استفاده می شود. روکش فلکسی را می توان به عنوان تبلیغات نیز استفاده کرد، زیرا این قابلیت را دارد که چاپ دیجیتال را به راحتی بر روی آن انجام داد. بدین ترتیب با استفاده از سایه بان بازویی می توان هم سایه مناسب ایجاد کرد و هم برای فروشگاه یا مغازه تبلیغات کاربردی انجام داد.سایه بان فنری برای مکان هایی که امکان بارندگی بسیار زیاد می باشد، گزینه بسیار مناسب تری می باشد. زیرا رطوبت باران به هیچ عنوان اثرات مخرب بر روی روکش و یا مفصل های این نوع سایبان ندارد. بدین ترتیب معمولا سایه بان بازویی دارای محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به سایر سایبان ها می باشد.

خرید سایببان

خرید سایبان بازویی

چادر بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می شود که دارای بازوهایی برای باز و یا بسته شدن سایبان بوده و می توان در صورت نیاز این نوع سایبان ها را باز کرده و هر زمان که به دلایل مختلف نیاز به سایه بان نمی باشد، می توان به راحتی این نوع از سایبان ها را جمع کرده تا فضای بیشتری در اختیار باشد. سایبان یکطرفه و دو طرفه بازویی را شرکت های سازنده با بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می نمایند. این موضوع باعث شده تا دوام و کارایی این نوع از سایه بان ها بسیار بیشتر شود.

سایبان برقی و دستی 

سایه بان بازویی دارای فنرهایی بوده که وجود این فنر ها باعث شده تا برخی از افراد این نوع از سایبان ها را با نام سایبان فنری نیز بشناسند. از طرفی نصب موتور و باز و بسته شدن این سایه بان ها به کمک موتور و بدون نیاز به کمک انسان، باعث شده تا این نوع از سایه بان ها را با نام سایبان اتوماتیک یا سایبان برقی نیز بشناسند. معمولا هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این سایبان ها و باز و بسته کردن آنها وجود ندارد. زیرا این نوع از سایبان ها به صورت خودکار یا اتوماتیک باز و بسته می شوند. همین امر باعث شده تا این نوع از سایبان ها بسیار محبوب بوده و مشتریان زیادی درخواست نصب سایبان جکی را دارند.

سایبان فنری

سایبان فنری

فروش سایبان بازویی

سایه بان بازویی که یکی از پر طرفدارترین سایبان مغازه میان سایر انواع آن می باشد، به نام های مختلفی شناخته می شود. در واقع شما ممکن است هنگام خرید این نوع از سایه بان مغازه دچار سردرگمی شوید که چه تفاوتی با سایبان اتوماتیک یا به عنوان مثال سایبان مفصلی دارد. این در حالیست که هر دو این اسامی همان سایبان بازویی می باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر توضیحی درخصوص کارایی و ساختار این نوع از سایبان مغازه با اسامی مختلف آن آشنا شوید. نام های مختلف سایبان بازوئی به شرح زیر می باشد: سایبان فنر دار، سایبان اتوماتیک، سایبان بازشو، سایبان سیم بکسلی، سایبان مفصلی، سایبان فنری و حتی سایبان برقی. اما اکنون که با اسامی مختلف سایه بان فنری آشنا شدید، بهتر است ساختار، مشخصات ظاهری و در نهایت کارایی آن نیز بررسی شود.

ثبت سفارش سایبان بازویی

سفارش سایبان بازویی

یکی از مشخصات اصلی چادر بازویی استفاده از آلومینیوم برای تولید قطعات مفصلی می باشد. با توجه به اینکه آلومینیوم معمولا زیباتر از سایر متریال مورد استفاده بوده و دوام بسیار بیشتری در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارد، لذا استفاده از آلومینیوم یکی از برتری های سایه بان بازویی به سایر سایبان ها می باشد.

بازشو سایبان 

میزان جلو آمدگی یکی از فاکتورهای اصلی انتخاب سایبان می باشد. در سایه بان جکی  این اندازه 2.5 الی 2.80 سانتیمتر می باشد. البته این اندازه تا 3.30 سانت نیز قابل افزایش است. بدین ترتیب سایه بسیار مناسبی ایجاد می کند. از این رو اغلب افراد تمایل دارند این نوع از سایه بان ها را برای مغازه یا فروشگاه خود انتخاب کنند.

شیب سایبان 

میزان شیب سایه بان خرچنگی نیز به راحتی تا 50 درجه قابل کنترل می باشد. معمولا شیب برای هر سایه بانی لازم و ضروری می باشد. بدین ترتیب امکان تنظیم شیب دلخواه تا 50 درجه باعث شده تا افرادی که از سایه بان اتوماتیک استفاده می کنند، رضایت بسیار بالایی داشته باشند. سایه بان بازویی موتور دار (سایبان برقی) از یک موتور توربولار بهره مند می باشد. وجود این موتور بسیار پیشرفته و کاربردی باعث شده تا این نمونه از سایه بان برقی دارای قیمت بالاتری نسبت به سایه بان بازویی دستی داشته باشد.

سایبان برقی

اطلاعات جامع در خصوص سایه بان

سایه بان بازویی که یکی از پر طرفدارترین سایبان مغازه میان سایر انواع آن می باشد، به نام های مختلفی شناخته می شود. در واقع شما ممکن است هنگام خرید این نوع از سایه بان مغازه دچار سردرگمی شوید که چه تفاوتی با سایبان اتوماتیک یا به عنوان مثال سایبان مفصلی دارد. این در حالیست که هر دو این اسامی همان سایبان بازویی می باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر توضیحی درخصوص کارایی و ساختار این نوع از سایبان مغازه با اسامی مختلف آن آشنا شوید. نام های مختلف سایبان موتور دار بازویی به شرح زیر می باشد: سایبان جک دار بازویی، سایبان اتوماتیک، سایبان بازشو، سایبان سیم بکسلی، سایبان مفصلی، سایبان فنری و حتی سایبان برقی. اما اکنون که با اسامی مختلف سایه بان فنری آشنا شدید، بهتر است ساختار، مشخصات ظاهری و در نهایت کارایی آن نیز بررسی شود.

نمونه کارها در اینستاگرام

 سایبان بازویی به نامهای زیر نیز شناخته می شود:

سایبان برقی،سایبان فنری،سایبان مفصلی،سایبان اتوماتیک و سایبان بازشو

سایبان بازویی  با توجه به متعلقات مدرن تر و زیبایی ظاهری مورد توجه قرار گرفته است. سایه بان بازویی یا همان سایبان برقی علاوه بر زیبایی ظاهری مساحت بیشتری نسبت به سایبان کالسکه ای تحت پوشش  خود قرار می دهد و معمولا 2.50-2.80 متر جلو آمدگی سایبان جکی می باشد. شیب سایبان بازویی (سایبان برقی)تا حدود 50 درجه قابل تنظیم است.قطعات مفصلی سایبان بازویی(سایبان برقی) با ریخته گری آلومینیوم در قالب دایکاست تهیه شده است و سایر قطعات آلومینیوم سایبان خرچنگی با استفاده از قالب اکزود ساخته شده است.

سایبان برقی 

نوع برقی سایبان  بازویی از موتور توربولار استفاده می کند و قیمتی  بالاتر از نوع دستی خود دارد.وبا نام سایبان برقی شناخته میشود.

سایبان بازویی (سایبان برقی) از آنجا که فنرهایی درون بازوی خود تعبیه کرده است به سایبان فنری نیز معروف شده است.

روکش سایبان بازویی معمولا در 3 نوع زیر ارایه می گردد:

pvc1.پلی استر با روکش دورو

2.روکش پارچه ای در طرح های مختلف

3.روکش فلکسی با چاپ دیجیتال جهت طراحی روی سایبان

سایبان مغازه معمولا در مقابل نور مستقیم آفتاب کارایی بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد و سایه بیشتری فراهم می آورد و لیکن سایبان بازودار (سایبان برقی)در مکان هایی که نور خورشید با زاویه از کناره ها می تابد دچار ضعف است. چادر بازویی با توجه به مساحت پوشش خود در مقابل بادهای سنگین ضعف بیشتری نسبت به سایه بان کالسکه ای دارد. و از سوی دیگر سایبان بازوئی از آنجا که اکثر قطعاتش از جنس آلومینیوم می باشد جهت استفاده در مناطق مرطوب مناسب تر می باشند. و خوردگی کمتری در سایبان خرچنگی ایجاد می شود. سایبان مغازه ایران سایبان فروش انواع سایبان مغازه با بهترین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. بر این اساس هیچگاه کیفیت را فدای قیمت ننموده است. میتوانید با خیال آسوده به خرید انواع سایبان برقی، سایبان مغازه ، سایبان پارکینگ و سایبان تراس و … از ایران سایبان بپردازید.

سایبان مغازه

توضیحاتی در مورد سایبان بازویی

سایه بان بازویی به نمونه ای از سایبان ها گفته می شود که می توان از آن برای ایجاد سایه در مناطقی که نور آفتاب اغلب به صورت مستقیم می تابد استفاده کرد. چادر بازویی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد، زیرا سایه ای که ایجاد می کند بسیار بزرگ تر از سایر سایبان ها بوده و این موضوع باعث شده تا افراد بیشتری از این نوع سایه بان ها استقبال کرده و رضایت آنها از سایه بان بازویی بسیار بالا می باشد.

سایبان بازویی مغازه

سایبان و چادر بازویی را معمولا در بازار با نام های متفاوتی می شناسند که از جمله این اسامی می توان به سایبان بازشو، سایبان اتوماتیک، سایبان برقی، سایبان فنری، سایبان مفصلی و… اشاره کرد. سایبان کشویی موتور دار(سایبان برقی) را می توان یکی از بهترین و پر کاربرد ترین نمونه از این سایه بان ها دانست. سایه بان بازویی را معمولا در اغلب اوقات برای مغازه ها به کار می برند، از این رو ممکن این نوع از سایبان ها را با نام سایبان مغازه نیز معرفی کنند. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که سایه بان بازویی دارای کاربردهای بسیار متنوعی می باشد.

نمونه سایبانهای اجرا شده

سایه بان بازویی

سایه بان بازویی ایران سایبان، انتخاب قویترین مرد ایران

تولید و نصب سایه بان بازویی ایران سایبان برای جناب آقای محراب فاطمی توسط تیم ایران سایبان انجام شد.

سایه بان بازویی

سایه بان بازویی

سایبان برقی برای کافه نان فهی خاله واقع در خیابان یوسف آباد توسط تیم ایران سایبان تولید و نصب گردید/.

سایبان بازویی، سایبان ریموت دار بازویی، سایبان فنری، سایبان برقی، سایه بان بازویی

 

سایبان بازویی

سایه بان بازویی

سایبان ارزان قیمت بازویی توسط تیم ایران سایبان در شهر قدس  نصب گردید.

سایه بان بازویی موتور دار 

سایه بان بازویی مجهز شده به موتور برقی و ریموت کنترل (سایبان برقی ) برای پاساژ زرافشان واقع در نازی آباد تهران نصب شد.

سایبان بازویی موتور دار (1)

سایه بان بازویی 

سایبان تبلیغاتی بازویی با تبلیغات انحصاری مشتری تولید و در شهرری نصب گردید.

 

سایه بان بازویی (1)

سایه بان بازویی 

سایبان مدرن  بازویی مدل صادراتی برای آب انار فروس واقع در بلوار اندرزگو تولید و نصب گردید/.

 

سایبان بازویی

سایه بان بازویی های کلاس

سایه بان بازویی با روکش کره ای 610 گرم و آلومینیوم با وزن سنگین تر نسبت به مدل کلاسیک عرضه میشود. لوله جلوی سایبان هایکلاس بازویی عرض تر بوده و مجهز به ناودانی نیز میباشد.

سایبان مدرن بازویی،سایبان مدرن ،سایه بان بازویی

سایه بان بازویی های کلاس 

محل نصب : شهرک گلستان

سایه بان بازویی صادراتی با روکش کره ای 610 گرم و آلومینیوم با وزن سنگین تر نسبت به مدل بیسیک عرضه میشود. لوله جلوی سایبان هایکلاس بازویی عریض تر بوده و مجهز به ناودانی نیز میباشد.

تولید و نصب سایبان و چادر بازویی برای خانه قهوه واقع در شهران،سایه بان بازویی صادراتی با روکش کره ای 610 گرم و آلومینیوم با وزن سنگین تر نسبت به مدل کلاسیک عرضه میشود لوله جلوی سایبان هایکلاس بازویی عرض تر بوده و مجهز به ناودانی نیز میباشد.سایبان فول باکس بازویی ،سایه بان مدرن ،سایه بان و چادر بازویی، سایبان  لاکچری بازویی 

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

0
(0)

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که ذهن برخی مشتریان را بخود مشغول کرده است. برای پاسخ به این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید. دلایل زیادی برای انتخاب یک سایبان وجود دارد. که به جرات میتوان گفت مهمترین دلیل آن فروشنده معتبر میباشد. بنابر دلایل زیر خرید  از شرکت ایران سایبان توصیه میشود.

تنها تولید کننده سایبان دارای ثبت اختراع در کشور 

ایران سایبان، تنها تولید کننده سایبان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است.

دارای بیش از 50 سال سابقه درخشان در تولید انواع سایبان

ایران سایبان، از سال 1360 با مدیریت آقای مردی، فعالیت خود را در تولید انواع سایبان شروع کرده استو در این مدت پروژهای بیشماری را اجرا نموده است. برخی از پروژه های اخیر این مجموعه بزرگ را میتوانید در اینستاگرام رسمی ایران سایبان مشاهده نمایید.

دارای شرکت ثبت شده 

ایران سایبان دارای برند و شرکت ثبت شده است و به همین دلیل، از دیگران متمایز شده است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از تیرماه 1396 تا کنون 

ایران سایه بان از تیرماه 1396 نماد اعتماد الکترونیکی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است. یکی از راههای تشخصیص ایران سایبان اصلی از سایرین مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیکی و بررسی همین موضوع میباشد.

دارای مدیریت پاسخگو 

مدیریت دکتر مردی موجب گردیده، پرسنل ایران سایبان پاسخگوی تمامی سوالات هموطنان باشند و در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی در خصوص سایبان با سرعت آن را رفع نمایند.

کیفیت تضمین شده

تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. 

ارسال به سراسر کشور با قیمت تولیدی 

یکی دیگر از سیاستهای ایران سایبان ارسال انواع سایبان به سراسر کشور با قیمت تولیدی است. تا به این ترتیب حتی شهرهای دور از پایتخت هم امکان دستیابی به سایبان با کیفیت با قیمت تولیدی را داشته باشند.

خرید از تولید کننده 

ایران سایبان تولید کننده انواع سایبان کالسکه ای، بازویی، اتوماتیک،پوششی، فنری و … بصورت دستی و برقی میباشد. به همین علت طی نیم قرن گذشته توانسته ایم پاسخگوی مشتریان عزیز در تولید و تامین انوع سایبان قدیمی و جدید باشیم . این قابلیتی است که تولید کنندگان را از فروشندگان (عرضه کنندگان) سایبان متمایز مینماید.

راههای تماس با ایران سایبان

برای خرید انواع سایبان میتوانید از طرق زیر با شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

سایتهای ایران سایبان

سایتهای رسمی شرکت ایران سایبان به شرح زیر است. از همکاران و مشتریان محترم تقاضا میشود. در هنگام سرچ و خرید به آرم ،لوگو، سایتها و آدرس ایران سایبان توجه لازم را داشته باشند. تا گرفتار سواستفاده کنندگان از برند ایران سایبان نشوند. چرا که برخی با کم و زیاد کردن یک حرف از کلمه سایت IRANSAYEHBAN و یا IRANSAYEBAN سعی در معرفی خود با برند ما دارند.

www.iransayeban.com

www.iransayehban.com

www.saybaniran.com

آدرس: تهران، بزرگراه آزادگان،شهرک علی آباد قاجار، خیابان امام خمینی،جنب هایپر مارکت

دفتر فروش:           3002 90 44-021

کارشناس فروش :  19 95 819 -0920

تلفن کارگاه :            55848821-021

مدیریت فروش:       29 48 169-0912

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟

4
(1)

زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش 3-6 روز توسط ایران سایبان میباشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "4" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟", "description": "زمان تحویل سایبان پس از سفارش چه مدت است؟"}

آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟

0
(0)

بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد. شایان ذکر است اعلام نماییم با داشتن تیم نصب بسیار حرفه ای که در اختیار داریم، در صورت تمایل مشتریان  میتوانیم علاوه بر ارسال سایبان،نصب سایبان را نیز انجام دهیم.

 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

ایران سایبان طرف قرارداد با چه شرکتهایی بوده است؟

0
(0)

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان  برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط  ایران سایبان صورت پذیرفته است.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

1
(1)

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟

سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟ ایران سایبان از سال ۱۳۶۰با هدف تولید و فروش انواع سایبان مغازه فعالیت خود را آغاز کرده و با مدیریت دکتر مردی تنها تولید کننده سایبان است که موفق به ثبت اختراع شده است.

ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد. کیفیت محصولات ما، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی و قوی ایران سایبان طی نیم قرن گذشته باعث خوشنامی ما در این صنعت شده است.

سایباتهای رسمی ایران سایه بان

موفقیت روز افزون ایران سایبان باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر سوء استفاده از نام تجاری ایران سایبان افتاده و سایت هایی با نام مشابه و کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای ایران سایبان اصلی معرفی کنند. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند.

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com
  4. اینستاگرام ایران سایبان

جهت اخد مشاوره رایگان،استعلام قیمت و ثبت سفارش سایبان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت اختراع سایبان برقی

ثبت اختراع سایبان برقی

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "CreativeWorkSeries", "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "bestRating": "5", "ratingCount": "1", "ratingValue": "1" }, "image": "https://iransayehban.com/wp-content/uploads/2021/03/cropped-ایران-سایبان.png", "name": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟", "description": "سایت ایران سایبان اصلی کدام است؟"}

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

20
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×