سایبان چتری گرد
سایبان چتری گرد
15 شهریور 1402
سایبان بازویی متحرک
سایبان بازویی متحرک
15 شهریور 1402
نمایش همه
خرید سایبان

خرید سایبان

5
(1)

خرید سایبان

 خرید سایبان بایدبه دقت انجام شود.جهت خرید آن باید به کاربری آن توجه خاصی داشته باشید و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. 

خرید سایبان ☎️ 09121694829

لزوم خرید سایبان

برای اینکه بتوانید وقتتان را در فضای باز بگذرانید نیاز دارید تا از قرار گرفتن در معرض تابش خورشید، باد، باران، برف و… در امان باشید. پس باید به فکر پوشش و محافظی باشید تا بتواند به شما در جهت رفاه بیشتر کمک کند. اولین و بهترین گزینه خرید سایبان می باشد، که می توانند با نصب آسان به شما کمک شایانی کنند. اما شاید از خود بپرسید کدام نمونه از سایبان ها متناسب با نیاز شما می باشد؟ در ادامه در جهت خرید سایبان کاربردی اطلاعاتی را به شما ارائه خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانید بر اساس معیار هایی نظیر وزن، ابعاد، طرح، ظرفیت و… یک انتخاب کاملا اصولی و مطابق با نیاز های خود داشته باشید.

مرکز خرید سایبان

مرکز خرید سایبان

انواع مدل های سایبان 

سایبان به عنوان یک عنصر کاربردی در انواع مختلفی طراحی و تولید گردیده است. تنوع ایده هایی که در طراحی سایه بان ها وجود دارد باعث می شود که در موقعیت های بسیار متفاوتی از آنها استفاده شود. خرید انواع سایبان ها باعث ایجاد یک فضای مرفه تر برای شما می شوند که می توانید به راحتی به گذران وقت بپردازید. با توجه به مساحت فضای خود و همچنین نوع استفاده از آنها می توانید بهترین گزینه سایبان را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی انواع سایبان های موجود در بازار و مزایای آنها می پردازیم.

نمونه کارهای سایبان

خرید سایبان برقی

سایبان های برقی دارای کارایی بسیار بالایی می باشند و به دلیل اتوماتیک بودن کاربرد وسیعی دارند. برای باز و بسته شدن این سایبان ها دیگر نیازی به نیروی مکانیکی نیست و افراد با استفاده از نیروی الکتریکی و ریموت می توانند آن را باز و بسته کنند. موتور موجود در سایبان های برقی و بازو های تاشو منجر به باز و بسته شدن پارچه سایبان می شوند. سایبان های برقی از لحاظ کارایی در سه دسته بندی جای می گیرند که از جمله سایبان نیم کاست، سایبان کامل کاست و سایبان برقی کنترل دار می باشند.

 در سایبان های نیم کاست پوششی فلزی به کار رفته است که در هنگام باز و بسته شدن از رول پارچه سایبان محافظت می کند. از سایبان های نیم کاست هم به صورت دستی و هم به صورت برقی می توان استفاده نمود. سایبان تمام کاست دارای محفظه ای است که پارچه سایبان را به طور کامل درون خود جای می دهد. هنگامی که پارچه سایبان درون محفظه قرار می گیرد در برابر نور خورشید، باد، باران، تگرگ و… محافظت می شود. سایبان کامل کاست از قوی ترین سایبان های موجود در بازار می باشد که دوام و ماندگاری بالایی دارد. سایبان برقی نیز تنها با فشار دادن یک دکمه می توانید از آنها استفاده کنید و کاربرد گسترده ای دارند.

خرید سایبان برقی

خرید سایبان برقی

ساختار سایبان برقی

سایبان های برقی از لحاظ ساختار و شکل ظاهری به نمونه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. سایبان آلاچیق، ایوان، عمودی، مستقل و هنری در این دسته بندی قرار می گیرند. سازه های ایوان و آلاچیق قابل نصب بر روی دیوار هستند. اما سایبان های آلاچیق یک طراحی کاملا ثابت دارند و در زمان بسته شدن در جای خود باقی می مانند. سایبان های ایوان بر روی دیوار ثابت هستند و به سمت بیرون گسترش پیدا می کنند.

سایبان های مستقل نیازی به نصب بر روی دیوار ندارند و دارای ساختار و پایه هستند که سایبان های ایوان بر روی آنها قرار می گیرند. از این سایبانها در فضاها و محیط های بزرگ همانند استخر ها، رستوران ها و زمین های گلف استفاده نمود. سایبان های هنری دارای چارچوب هایی هستند که سقف شیشه ای بر روی آنها قرار می گیرد و بیشتر مناسب گلخانه ها می باشند. سایبان های عمودی نیز قابلیت جمع شدن دارند و پارچه های مورد استفاده در آنها معمولا ضد آب هستند. این سایبان ها معمولا در قسمت های خارجی پنجره نصب می شود و به عنوان پنجره کور توصیف می شوند.

خرید آلاچیق

خرید آلاچیق

کاربرد و مزایای سایبان برقی

از فواید سایبان برقی می توان به استفاده بسیار راحت از آن اشاره داشت چرا که با داشتن سنسور هایی می توان به راحتی باز و بسته می شوند. کنترل ارتفاع در این نوع از سایبان ها با فشردن یک دکمه امکان پذیر می باشد و لوازم جانبی آن را نیز در دسترس سریع هستند. از این سایبان ها در پارکینگ ها، مغازه ها، رستوران و کافی شاپ، استخر و… استفاده می شود. این سایبان ها فضایی لوکس و مدرن را به وجود می آورند و با طراحی های زیبا محیط شما را دلنشین می کنند.

سایبان مغازه

سایبان مغازه از جمله اجزای اصلی یک مغازه می باشد چرا که از نفوذ آب و نور خورشید به داخل مغازه جلوگیری می کند. این سایبان ها بر زیبایی مغازه ها نیز تاثیر بسیار زیادی دارند، حتی از این سایبان ها به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می کنند. سایبان مغازه می تواند از مبلمان های رستوران ها و کافه ها که در فضای بیرونی قرار دارند نیز محافظت کند. خرید سایبان مغازه از ضروریات آغاز به کار هر مغازه ای می باشد و با توجه به کاربری آن می توانید نمونه های مختلفی از آنها را تهیه کنید. از مزایای سایبان مغازه می توان به خنک کردن فضای داخلی مغازه، اجرای تبلیغات بر روی آن، تنظیم شیب آن تا 50 درجه، در امان ماندن از عوامل جوی و… می باشد.

خرید سایبان مغازه

خرید سایبان مغازه

انواع سایبان مغازه

خرید سایبان در هر نوع و شکلی نیازمند شناخت کامل آنها و آشنایی با انواع مدل ها است. برای خرید سایبان مغازه افراد متناسب با نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید می کنند. سایبان مغازه دارای دو نوع سایبان دستی و برقی می باشد. سایبان چتری از جمله سایبان های مورد استفاده برای مغازه می باشد. این سایبان ها با ایجاد شیب مناسب از تجمع برف و باران بر روی سایبان جلوگیری می کنند و آب را به راحتی به سمت پایین سرازیر می کنند. ساختار این سایبان ها به نحوی است که در برابر وزش باد مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند. برای باز و بسته شدن سایبان ها می توانید از اهرم های تعبیه شده استفاده کنید و یا در نمونه های برقی از ریموت کمک بگیرید. جنس لایه پوششی سایبان ها معمولا از پارچه های برزنتی، فلکسی و یا ترانزیتی می باشد که ضد آب هستند. تنوع طرح و رنگ در این سایبان ها بسیار بالا می باشد.

خرید سایبان مغازه تبلیغاتی

خرید سایبان مغازه تبلیغاتی

سایبان تاشو مغازه

از سایبان های تاشو به عنوان سایبان مغازه به دلیل انعطاف و فضای بیشتر استفاده های زیادی می کنند. این محصول در دو نمونه دستی و برقی موجود می باشد و برای خرید سایبان دستی این نکته را به خاطر داشته باشید که در جلوی آنها دستگیره ای تعبیه شده که می توانید آن را باز و بسته نمایید. این محصول به دلیل استفاده راحت تر محبوبیت بسیار بیشتری دارد. سایبان متحرک نیز از دیگر مدل های مورد استفاده به عنوان سایبان مغازه می باشد. سایبان متحرک در واقع یک نورگیر سقفی است که علاوه بر مهار برف و باران، مغازه شما را از نور طبیعی در طول روز برخوردار می کند.

 

خرید سایبان دستی

خرید سایبان دستی

خرید سایبان ماشین

ماندگاری هر وسیله بستگی به چگونگی مراقبت و استفاده از آن دارد. ماشین از جمله وسایلی است که می توان با نگهداری صحیح طول عمر آن را افزایش داد. بسیاری از ساختمان ها یا دارای پارکینگ نیستند و یا پارکینگ آنها مسقف نمی باشد. از همین رو برای نگهداری ماشین ها نیاز به سایبان به شدت حس می شود. گاهی نیز شما قصد مسافرت به مناطق مختلف آب و هوایی را دارید و می توانید در سفر از سایبان پارکینگ متحرک استفاده کنید. هوای گرم باعث ایجاد آفتاب سوختگی و از بین رفتن رنگ خودروی شما می شود. هوای گرم همچنین باعث گرم شدن فضای داخلی خودرو و فرسوده شدن آن می شود. در هواهای سرد نیز ممکن است در اثر بارش باران و برف و حتی تگرگ آسیب های زیادی به اتومبیل شما وارد شود. در این مواقع نیاز به خرید سایبان ماشین به شدت حس می شود تا فضای امنی را در هر شرایط آب و هوایی برای خودرو شما به وجود آورد.

خرید سایبان ماشین

خرید سایبان ماشین

بهترین پارچه سایبان

در هنگام انتخاب پارچه برای سایبان خودرو توجه به نکاتی بسیار ضروری می باشد تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید. پارچه انتخابی شما باید بسیار با دوام باشد و از استقامت خوبی در برابر تابش نور خورشید و یا بارش برف و یخبندان برخوردار باشد. در سایبان خودرو 3 ماده به کار می رود که عبارتند از: پلی استر، ونیل و پلی اتیلن.

 پلی استر پارچه ای است که در ساخت سایبان های برقی مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه بسیار با دوام می باشد و آب را دفع می کند، در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و تابش شدید آفتاب نیز دچار آفتاب سوختگی نخواهد شد. پلی اتیلن نیز پارچه ای می باشد که استقامت بسیار بالایی دارد و در مناطقی که رطوبت بسیار بالا دارد مورد استفاده قرار می گیرد. وینیل پوششی است که در سایبان های برقی باعث ایجاد خاصیت ضد آب می شود. پارچه وینیل بسیار با دوام می باشد اما به دلیل وزن بسیار بالا در برابر بارش باران بسیار سنگین خواهد شد.

اجرای سایبان

اجرای سایبان

سایبان خودرو چوبی

امروز اکثر سایبان ها از جنس فلز و یا پلاستیک می باشد اما در برخی از نمونه ها از چوب نیز استفاده می شود. در سایبان های چوبی از چوب هایی نظیر سندر، بلوط، اوک و… استفاده می شود. برای خودرو های کلاسیک برای ایجاد ظاهر زیبا تر از این سایبان ها استفاده می کنند. در فیلم ها و سریال ها نیز به صورت سفارشی از این مدل ها برای تکمیل دکور خود بهره می گیرند. در کافی شاپ ها و رستوران ها نیز برای ایجاد فضایی دلنشین و زیبا کمک می گیرند. از مزایای بارز این سایبان های خودرو قابلیت بازیافت آنها می باشد و از معایب آنها می توان به متخلخل و قابل نفوذ بودن آنها اشاره کرد. این سایبان ها در برابر رطوبت زیاد، خشکی بیش از حد، حشرات و قارچ ها مقاومت خوبی نخواهد داشت.

سایبان خودرو متحرک غیر قابل حمل

این سایبان ها به نحوی می باشند که قابلیت حمل و نقل را ندارند چرا که دارای وزن بالایی می باشند. در پارکینگ های عمومی، محیط های ساختمانی، کارگاه ها، میدان های ورزشی و… مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این سایبان ها معمولا از فایبر گلاس و فلزات می باشد و دارای چرخ هایی برای جا به جایی راحت تر هستند. این سایبان ها برای مکان هایی که نیاز به پارکینگ دائمی ندارند طراحی گردیده است و به راحتی قابل جدا شدن هستند.

سایبان های قابل حمل

این سایبان ها دارای وزن های بسیار سبکی هستند و قابلیت جا به جایی و حمل و نقل را به راحتی دارند. این سایبان ها به راحتی در صندوق خودرو ها جای می گیرند و برای سفر بسیار مناسب هستند. این محصول برای استفاده های کوتاه مدت و موقت می باشد و نمی توانید از آنها به صورت دائم استفاده کنید. خرید سایبان قابل حمل از لحاظ اقتصادی نسبت به نمونه های دیگر بسیار به صرفه می باشد.

مزایای سایبان ماشین

سایبان خودرو یک کالای بسیار کاربردی و مفید می باشد محلی ایمن برای اتومبیل شما می باشد. در روز های گرم تابستان دغدغه اکثر افراد محافظت از خودرو در برابر تابش نور آفتاب می باشد. چرا که صندلی ها و فرمان خودرو به شدت داغ می شوند و امکان استفاده از خودرو بسیار دشوار می شود. حتی اگر از کولر خودرو بخواهید استفاده کنید مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا دمای هوا ایده آل شود. همینطور رنگ بدنه خودرو در برابر تابش نور خورشید دچار آسیب های گسترده ای خواهد شد. در زمستان نیز باران و برف و تگرگ این مشکلات را چندین برابر خواهد کرد. از همین رو استفاده از یک سایبان خودرو به شدت مورد نیاز صاحبان خودرو می باشد. از این سایبان ها در محل هایی که سایه به اندازه کافی وجود نداشته باشد نظیر ویلا ها، اداره ها، کارگاه ها و… استفاده کنید.

سایبان خودرو

سایبان خودرو

این سایبان ها برای نصب و طراحی هیچ محدودیتی نخواهند داشت و بسیار زیبا و شکیل هستند. پارچه های به کار رفته در این سایبان ها به نحوی است که غیر قابل اشتعال هستند و دچار حریق نخواهند شد. در شهر های صنعتی ممکن است به مرور زمان سایبان ها دچار آلودگی هایی شوند که این محصولات قابلیت شستشو را نیز با آب دارند. سایبان های خودرو در برابر دماهای بسیار بالا و یا حتی بسیار پایین و یخ زدگی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند.

مدت زمان نصب سایبان

فونداسیونی که به وسیله مهندسین طراحی شده است در محل مورد نظر سایبان، نصب می شود. سازه انتخابی در کارگاه به صورت کامل ساخته می شود و اگر نیاز به رنگ آمیزی داشته باشد نیز رنگ می شود. در نهایت در محل مورد نظر سایبان به طور کامل نصب شده و پوشش پارچه ای و اتصالات به خوبی به هم متصل می شوند. نصب سایبان خودرو در کوتاهترین زمان ممکن انجام می گیرد و حتی در مواقع لزوم می توان جای آن را تغییر داد و به محل جدیدی انتقال داد. یکی از محاسن این سایبان ها پیش ساخته بودن آنها می باشد و نیاز به درگیر بودن طولانی محدوده پارکینگ برای نصب سایبان نیست.

نصب سایبان

نصب سایبان

سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای نوعی از سایبان می باشد که از سالیان دور مورد استفاده قرار می گیرد. این سایبان ها اگر چه ظاهری کلاسیک دارند اما دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی هستند. خرید سایبان کالسکه ای به دلیل قیمت های مناسبی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد. این سایبان ها دارای طراحی های بسیار مختلفی هستند که افراد بر حسب نیاز خود می توانند از آنها استفاده کنند. سایبان های کالسکه ای به صورت برقی و دستی موجود می باشند. این سایبان ها با ظاهری شبیه دو ربع دایره در دو سمت باعث می شوند تا نور خورشید از زوایای مختلف را کنترل کنند. باز شوندگی سایبان کالسکه ای با توجه به ارتفاع نصب حدود 70 الی 140 سانتی متر می باشد. این سایبان ها به صورت سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می گردد و ابزار مناسبی جهت معرفی کالاهای مختلف می باشد.

نصب این سایبان ها باید کاملا اصولی انجام گیرد چرا که در صورت عدم نصب صحیح می تواند بسیار خطر آفرین باشد. از افرادی برای نصب آنها کمک بگیرید که در این حوزه کاملا خبره باشند و تخصص لازم را داشته باشند. با نصب صحیح طول عمر و کارکرد این سایبان ها نیز افزایش پیدا می کند. از جنس هایی برای سایبان کالسکه ای استفاده می شوند که کیفیت چاپ بر روی آنها بالا باشد. پوشش سایبان و کیفیت چاپ بر روی زیبایی بصری این سایبان ها تاثیر بسزایی دارد. از ویژگی های لازم برای پارچه سایبان کالسکه ای می توان به خاصیت ضد آب بودن، مقاومت در برابر اشعه خورشید، قابلیت شستشو و… اشاره کرد.

خرید سایبان کالسکه ای

خرید سایبان کالسکه ای

مزیت های سایه بان کالسکه ای 

از مزیت های سایبان های کالسکه ای ظاهر بسیار شیک و کلاسیک آن می باشد که مناسب برای مغازه های گل فروشی، کافی شاپ، طلا فروشی و… می باشد. این سایبان ها نسبت به سایر سایبان های موجود در بازار از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند. این کالا به نحوی طراحی گردیده است که دید مغازه را کور نخواهد کرد و مانع از عبور نور به داخل مغازه نخواهد شد. در محل هایی که گرد و غبار بسیار زیادی وجود دارد این نوع از سایبانها بهترین گزینه می باشند چرا که از ورود گرد و خاک جلوگیری میکنند. این محصول در برابر تغییرات جوی نظیر طوفان، تگرگ، باران و برف سنگین استحکام خود را از دست نخواهد داد. این سایبان ها به دلیل ظاهر خوبی که دارند بهترین گزینه برای تبلیغات لوگو و برند شما می باشند. طول عمر و دوام آنها بسیار بالا می باشد و خیال شما را تا سالیان سال از سایبان راحت می کند.

خرید بهترین انواع سایه بان با قیمت عالی

خرید سایبان تبلیغاتی

همانطور که از نام این سایبان ها بر می آید استفاده گسترده ای در جهت تبلیغات دارند. هزینه تبلیغات بر روی تابلو های تبلیغاتی در سطح شهر بسیار زیاد می باشد. مالکان برند های مختلف تصمیم گرفتند تا با استفاده از روش های تبلیغاتی دیگر هزینه های تبلیغ محصولات خود را کاهش دهند. از همین رو تصمیم گرفتند از تابلو استفاده نکنند و بهترین گزینه برای جایگزین کردن تابلو ها را سایبان دانستند. چرا که سایبان ها دید بسیار مناسبی دارند و هزینه های تبلیغاتی آنها بسیار کمتر می باشد. سایبان های تبلیغاتی همچنین مالیات و عوارض خاصی نخواهند داشت و برای مالکان مشاغل بهترین گزینه تبلیغاتی محسوب می شود.

سایبان های تبلیغاتی در نمونه های مختلفی وجود دارند. از جمله مدل های مختلف آن می توان به فنری دستی، بازویی دستی، بازویی برقی و فنری برقی اشاره کرد. همچنین سایبان های کالسکه ای نیز همانطور که قبلا گفتیم برای تبلیغات بسیار مناسب می باشند. میزان باز شوندگی سایبان های بازویی و فنری چه در نمونه برقی و چه دستی از سایبان های کالسکه ای بسیار بیشتر می باشد. این موضوع سبب بهتر دیده شدن تبلیغات خواهد شد و مشتری را به صورت کامل با محصولات آشنا خواهد کرد. فضای بصری ایجاد شده توسط این نوع از سایبان ها بسیار شکیل تر از سایر سایبان ها می باشد. با خرید سایبان تبلیغاتی به صورت طولانی مدت و با هزینه های بسیار کمتر می توانید محصولات خود را تبلیغ کنید.

خرید بهترین انواع سایه بان با قیمت عالی

خرید بهترین انواع سایه بان با قیمت عالی

سایبان چتری

سایبان های چتری در شکل ها و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشند که با توجه به نیاز خود، می توانید از مدل های خاصی از آنها استفاده نمایید. میله این سایبان می تواند از جنس فلز، فایبر گلاس و یا حتی انواع چوب باشد. مدل های چوبی معمولا برای فضاهایی به کار می روند که از صندلی و میز چوبی در طراحی آنها استفاده شده است. میله های فلزی نیز به نحوی هستند که در برابر رطوبت زیاد به هیچ وجه دچار زنگ زدگی و خوردگی نخواهند شد.

سایبان های چتری در ابعاد بسیار متفاوتی ساخته می شوند تا متناسب با همه نیاز ها باشد. سایبان چتری در مدل های شش ضلعی، هشت ضلعی، گرد، مربعی، مستطیلی و… به بازار عرضه گردیده است. پارچه های مورد استفاده در این سایبان ها می تواند از جنس اکریلیک، اولفین، پلی استر و یا حتی پلی اتیلن باشد. هنگام انتخاب پارچه توجه به خاصیت ضد آب بودن، ضد اشعه فرابنفش بودن، ضد کپک بودن، سهولت شستشو، مقاومت بالا و… بسیار مهم و ضروری می باشد.

خرید سایبان چتری

خرید سایبان چتری

انواع سایبان های چتری

سایبان های چتری بر اساس طرح دسته بندی های متفاوتی دارند. سایبان چتری مدل میزدار، سایبان چتری چرخشی، سایبان چتری برقی، سایبان چتری خمیده و… از مدل های متفاوت آنها می باشد. در این میان برخی از سایبان ها به صورت چتر پایه کنار و یا پایه وسط هستند. جهت خرید چتر پایه کنار باید به فضای خود و کاربرد آن دقت کنید. اگر دوست دارید از تمام فضای زیر سایبان بتوانید استفاده کنید این نوع از سایبانها برای شما بسیار مناسب می باشد. خرید سایبان با توجه به نیاز شما باعث می شود که بهترین مدل را انتخاب کرده و بالاترین کارایی را داشته باشد. این نوع از سایبان ها مکانیزم پیچیده ای ندارند و می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. از دیگر مزایای آنها می توان به سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آنها اشاره کرد. به نحوی که شما در هر فضا و مکانی می توانید از این نمونه از سایبان ها استفاده کنید.

خرید چتر پایه کنار

خرید چتر پایه کنار

خرید چتر پایه وسط

یکی از متداول ترین نوع از سایبان ها، سایبان چتری پایه وسط می باشد که از آن استقبال خوبی می شود. ابعاد این سایبان ها بسیار متفاوت می باشد و هر شخص با توجه به فضای خود و نوع استفاده، می تواند آن را در اندازه های مد نظر خود تهیه کند. این سایبان ها به دلیل استفاده آسان، قابلیت جا به جایی، قابلیت شستشو، نگهداری آسان، هزینه نگهداری پایین، مقاومت بالا می تواند بهترین گزینه خرید باشد. اگر به فکر خرید بهترین انواع سایبان با قیمت عالی هستید می توانید به سایبان چتری و انواع مدل های مختلف آن رجوع کنید.

سایبان چتری پایه وسط

سایبان چتری پایه وسط

شرایط نگهداری سایبان 

برای افزایش عمر مفید محصول باید نکاتی را به خوبی رعایت کنیم که در ادامه آنها را بررسی می کنیم. در هنگام خرید سایبان به شما کاور مخصوصی ارائه می گردد، شما می توانید در صورت عدم نیاز آنها را جمع آوری کرده و در مکان مناسبی قرار دهید. هنگامی که سایبان خیس و یا مرطوب می باشد ابتدا آن را خشک کرده و سپس جمع کنید. از برخورد هر گونه شی نوک تیز با سایبان جلوگیری کنید.

قیمت چتر و سایه‌بان

قیمت های سایبان ها با توجه به متریال به کار رفته در آنها، ابعاد، نوع، کیفیت ساخت و… بسیار متفاوت می باشد. در ادامه لیست قیمت چتر و سایه‌بان را بررسی خواهیم کرد و فاکتور های موثر در تعیین قیمت های آنها را بیشتر بررسی خواهیم کرد. از پارامتر های موثر در قیمت سایبان می توان به هزینه های اجاره کارگاه تولیدی سایبان و حقوق و مزایای کارکنان اشاره کرد. هزینه های مواد اولیه مورد استفاده در ساخت هر سایبان نیز بر بهای تمام شده قیمت سایبان ها موثر می باشد. هنگامی که میزان تقاضای سایبانی خاص در بازار بیشتر از حد معمول شود، باعث نبود کالا در بازار و در ادامه بالا رفتن قیمت های آنها می شود. به عبارتی دیگر میزان تقاضای بالا باعث تاثیر چشمگیر در قیمت ها خواهد شد.

دریافت لیست قیمت سایبان ☎ 09121694829

 در مرحله بعد می توان به میزان رقابت در بازار اشاره نمود. هنگامی که شرکت های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت باشند سطح رقابت به شدت بالا می باشد. رقبا تلاش می کنند تا با بالا بردن کیفیت محصولات خود و ارائه آنها با قیمت های معقول در این بازار از هم سبقت بگیرند. نوع پارچه به کار رفته در این سایبان ها تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی محصول دارد. برخی از پارچه ها به علت خاصیت ضد آب بودن، ضد اشتعال بودن و ضد اشعه فرابنفش از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. سایبان دستی و برقی از قیمت های مختلفی برخوردار هستند و برای آگاهی از قیمت دقیق آنها باید به مرکز خرید سایبان مراجعه کرد.

شرکت ایران سایه بان

شرکت ایران سایه بان

سایت فروش سایبان

سایت ایران سایه بان از سایت های معتبر جهت فروش سایبان می باشد، که مدل ها و طرح های مختلفی از سایبان ها را به بازار ارائه می دهد. این سایت امکان خرید سایبان از تولیدی را به راحتی فراهم نموده و افراد می توانند نمونه کار های مختلف را در این مرکز تولید سایبان ببینند. این سایت توانایی فروش و ارسال سایبان به سراسر کشور را دارد و برای اجرای سایبان و نصب سایبان ها آمادگی کامل دارد. از محصولات عمده این سایت می توان به سایبان تبلیغاتی، سایبان تراس، سایبان مغازه و سایر سایبان های مدرن اشاره داشت. این سایت به عنوان مرکز فروش سایبان در این زمینه بسیار موفق بوده است چرا که کیفیت محصولات آن در مقایسه با قیمت های ارائه شده بسیار بی نظیر می باشد.

سایت فروش سایبان

سایت فروش سایبان

سایبان به جای آلاچیق

سایبان ها از لحاظ کارایی با آلاچیق تفاوت چندانی ندارد و قابلیت جایگزینی دارند. سازه های چادری قابلیت جا به جایی و حمل و نقل را به راحتی دارند و با ویژگی های خاصی که دارند، برتری بیشتری نسبت به آلاچیق دارند. به عنوان مثال در هنگام اسباب کشی شما می توانید به راحتی سایبان خود را نیز به محل جدید منتقل کنید در صورتی که آلاچیق این امکان را نخواهد داشت. از دیگر ویژگی ها می توان به قابلیت چرخش آنها اشاره کرد. زاویه تابش نور خورشید در طول روز متفاوت می باشد و شما می توانید با تنظیم ارتفاع و زاویه سایبان، محل مناسبی برای گذران وقت را به وجود آورید. هنگامی که نیازی به استفاده از سایبان ندارید می توانید آن را به راحتی جمع کنید در صورتی که آلاچیق ها جهت استفاده دائم طراحی شده اند.

خرید سایبان از تولیدی

مصارف صنعتی و تجاری  

خرید سایبان تنها برای مصارف خانگی نمی باشد و در کارگاه ها و کارخانه ها از این محصول استفاده های زیادی می کنند. در برخی از مکان های صنعتی به دلیل کمبود فضا مجبور به استفاده از محیط های روباز به عنوان کارگاه می شوند.  در این کارگاه ها افراد با دستگاه های مختلفی مشغول به کار هستند که نیاز زیادی به سایه دارند. همچنین دستگاه های مورد استفاده در برابر تابش آفتاب و بارش باران باید محافظت شوند، راهکار تمام این مشکلات خرید سایبان می باشد.

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×