سایبان استخر برقی
سایبان استخر
26 مرداد 1399
شید رول
شید رول
26 مرداد 1399
نمایش همه
سایبان ویلا

سایبان ویلا

5
(1)

سایبان ویلایی

سایبان ویلایی یکی از محصولات لوکس ایران سایه بان میباشد. که زیبایی دوچندانی به فضای بیرونی ویلای شما میبخشد. و در عین حال استفاده از تراس یا حیاط ویلا را برای شما مرفه تر مینماید. برای آشنایی بیشتر با سایه بان ویلا با ما همراه باشید. 

معرفی سایبان ویلا 

سایبان ویلایی برای استفاده در تراس منازل، بالکن منازل و پاسیو ها توصیه میشود. در صورت نیاز میتوان این نوع سایبان را به موتور برقی نیز تجهیز نمود. که در این صورت با نام سایبان برقی ویلایی شناخته میشود. در برخی مواقع بسته به نیاز خریدار میتوان از سایبان کالسکه ای نیز برای فضای تراسها استفاده نمود.

 

سایه بان ویلایی چیست؟

چادر ویلا از جمله نمونه های سایه بان به شمار می رود. که می توان به خاطر کیفیت و کارایی مناسب و همچنین ظاهری بسیار شیک و زیبا در منازل مسکونی از آن استفاده کرد.

سایه بان ویلا را می توان با هر ابعادی تولید و نصب کرد. البته باید شرایط کار برای ساخت سایبان در نظر گرفته شود. برای آشنایی با مزایای سایه بان ویلایی با ما همراه باشید.سایبان تراس تولیدی ایران سایبان را می توان از جمله مفید ترین نمونه از سایبان ها برای پوشش تراس دانست.

این تراس می تواند در خانه مسکونی، ویلاهای تفریحی و یا هر مکان دیگری قرار داشته باشند. سایبان تراس می تواند با ابعاد مختلف تولید شود. بدین ترتیب ابتدا باید ابعاد و اندازه های تراس را در نظر گرفت. و سپس اقدام به ساخت سایبان تراس کرد. سایه بان تراس معمولا از بهترین متریال تهیه و تولید می شود تا دوام و کارایی آن در حد مطلوب قرار بگیرد.

انواع سایبان ویلایی

سایه بان ویلا از جمله سایبان هایی به شمار می رود. که می توان به صورت برقی آن را تولید نمود. برقی بودن سایه بان باعث می شود. تا بتوان به راحتی آن را باز و بسته کرد. سایه بان تراس باید به نحوی بالکن را بپوشاند. که هیچ گونه نور آفتاب و یا آب باران از آن عبور نکند. بدین ترتیب در آپارتمان ها که فضای باز کمی در اختیار هر واحد می باشد. میتوان از تراس بیشترین استفاده را داشت. نبود سایه بان مناسب باعث می شود تا نتوان استفاده بهینه ای از بالکن داشت.

سایبان بازویی ویلا

از انواع سایبان بازویی برای ویلا میتوان استفاده نمود. سایه بان بازویی بصورت سایبان دستی و سایبان برقی در مدلهای زیر تولید میشود.

سایبان مدرن
سایه بان هایکلاس
سایبان لاکچری
سایه بان فول باکس

سایبان یکطرفه ویلا

سایه بان یکطرفه (سایبان دیواری) توسط جوش یا رول بولت به دیوار متصل میشود.

سایبان کالسکه ای ویلا

سایبان کالسکه ای یکی از محصولات زیبای شرکت آقای سایه بان میباشد. از این مدل سایه بان بعنوان سایبان تراس، سایبان درب و سایبان درب در ویلاها و منازل خود میتوانید استفاده نمایید. 

سایبان کالسکه ای

 

 

سایبان فول باکس

سایبان فولباکس ویلا

سایه بان فول باکس در دهنه های 3 تا 5 متر بصورت برقی و دستی تولید میشود. از این مدل سایبان میتوانید در ویلا بعنوان سایه بان استخر، سایبان تراس و سایبان حیاط استفاده نمایید. 

 

 

سایبان چتری

 

سایبان چتری ویلا

سایه بان چتری در مدلهای چتر پایه وسط و چتر پایه کنار در ابعاد 3 متر و 4 متر طراحی و تولید میشود. روکش مورد استفاده در سایبان چتری ویلا از نانو آب گریز میباشد. 

 

 

سایبان دو طرفه ویلا

سایبان دو طرفه ابعاد بین 30 تا 36 متر مربع را به خوبلی پوشش میدهد. و اکثرا بعنوان سایبان حیاط و سایبان استخر از این مدل سازه چادری استفاده میشود. 

 

سایبان دو طرفه

سایبان دو طرفه

مزایای سایه بان ویلا

ظاهر مناسب سایه بان

زیبایی یکی از ویژگی های بارز سایبان تراس به شمار می رود. زیرا شرکت ایران سایبان با توجه به اینکه سایه بان تراس در داخل ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر کیفیت و کارایی، زیبایی آن را نیز مد نظر داشته اند. بدین ترتیب معمولا نمای ظاهری سایبان بالکن بسیار مناسب بوده و هر فردی که این سایه بان ها را مشاهده می کند، از زیبایی آن لذت می برد.

سایه بان تراس

باز و جمع شدن سایه بان

باز و جمع شدن از دیگر مزایای سایبان تراس به شمار می رود. معمولا باز و جمع شدن این نوع از سایبان ها باعث می شود تا زمانی که به سایه بان نیاز نمی باشد بتوان از کل فضای بالکن استفاده کرد. زیرا زمانی که سایه بان باز می شود بخشی از حجم بالکن را اشغال می کند. با توجه به اینکه در آپارتمان ها کمبود فضا یکی از مشکلات اصلی به شمار می رود، باز و جمع شدن سایبان بالکن گزینه بسیار مناسب و کاربردی به شمار می رود.

سایبان تراس

روکش ضد آب سایبان

با توجه به مکانی که از سایبان تراس استفاده می شود. شرایط ایجاب می کند که این نوع از سایه بان ها دارای یک روکش ضد آب باشند. ضد آب بودن روکش این نوع از سایبان ها باعث می شود تا بتوان در روزهای بارانی نیز از فضای بالکن استفاده کرده و هم هوای سالم تنفس کرده و هم روحیه خود را شاد تر کرد. سایبان تراس را میتوان از انواع سایبان کالسکه ای، سایبان فمری مدل وی آی پی ایران سایبان، سایبان فنری مدل صادراتی ایران سایبان و سایبان فنری مدل فول باکس ایران سایبان تهیه و تولید نمود.

سایبان فول باکس

قیمت سایبان ویلایی

قیمت سایه بان ویلا بر اساس فاکتورهای زیر محاسبه میشود. 

ابعاد سایه بان برای ویلا

مدل ویلا سایبان 

محل نصب سایه بان در ویلا 

اینستاگرام ایران سایبان

          اینستاگرام ایران سایبان

خرید سایبان ویلا 

جهت استعلام قیمت سایه بان ویلا میتوانید با کارشناسان شرکت آقای سایه بان تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجموعه مشاوره لازم را در خصوص خرید سایبان در اختیار شما قرار میدهند. همینطور میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشنایان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. 

خرید سایبان ویلایی

 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×