سایبان ویلایی

سایبان استخر
سایبان استخر
04/15/2020
شید رول
شیدرول
08/18/2020
نمایش همه
سایبان تراس

سایبان تراس

سایبان ویلایی

سایبان ویلایی برای استفاده در تراس منازل،بالکن منازل و پاسیو ها توصیه میشود. در صورت نیاز میتوان این نوع سایبان را به موتور برقی نیز تجهیز نمود که در این صورت با نام سایبان برقی ویلایی شناخته میشود.

در برخی مواقع بسته به نیاز خریدار میتوان از سایبان کالسکه ای نیز برای فضای تراسها استفاده نمود.

سایه بان ویلایی چیست؟

چادر ویلا از جمله نمونه های سایه بان به شمار می رود که می توان به خاطر کیفیت و کارایی مناسب و همچنین ظاهری بسیار شیک و زیبا در منازل مسکونی از آن استفاده کرد.

سایه بان ویلا را می توان با هر ابعادی تولید و نصب کرد. البته باید شرایط کار برای ساخت سایبان در نظر گرفته شود. برای آشنایی با مزایای سایه بان ویلایی با ما همراه باشید.سایبان تراس تولیدی ایران سایبان را می توان از جمله مفید ترین نمونه از سایبان ها برای پوشش تراس دانست.

این تراس می تواند در خانه مسکونی، ویلاهای تفریحی و یا هر مکان دیگری قرار داشته باشند. سایبان تراس می تواند با ابعاد مختلف تولید شود. بدین ترتیب ابتدا باید ابعاد و اندازه های تراس را در نظر گرفت و سپس اقدام به ساخت سایبان تراس کرد. سایه بان تراس معمولا از بهترین متریال تهیه و تولید می شود تا دوام و کارایی آن در حد مطلوب قرار بگیرد.

سایبان تراس (3)

سایبان تراس

انواع سایبان ویلایی

سایه بان ویلا از جمله سایبان هایی به شمار می رود که می توان به صورت برقی آن را تولید نمود. برقی بودن باعث می شود تا بتوان به راحتی آن را باز و بسته کرد. سایه بان تراس باید به نحوی بالکن را بپوشاند که هیچ گونه نور آفتاب و یا آب باران از آن عبور نکند.

بدین ترتیب در آپارتمان ها که فضای باز کمی در اختیار هر واحد می باشد، میتوان از تراس بیشترین استفاده را داشت. نبود سایه بان مناسب باعث می شود تا نتوان استفاده بهینه ای از بالکن داشت.

سایه بان تراس

سایه بان تراس

مزایای سایه بان ویلا

ظاهر مناسب سایه بان

زیبایی یکی از ویژگی های بارز سایبان تراس به شمار می رود. زیرا شرکت ایران سایبان با توجه به اینکه سایه بان تراس در داخل ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر کیفیت و کارایی، زیبایی آن را نیز مد نظر داشته اند. بدین ترتیب معمولا نمای ظاهری سایبان بالکن بسیار مناسب بوده و هر فردی که این سایه بان ها را مشاهده می کند، از زیبایی آن لذت می برد.

سایه بان تراس

سایه بان تراس مدل وی آی پی

باز و جمع شدن سایه بان

باز و جمع شدن از دیگر مزایای سایبان تراس به شمار می رود. معمولا باز و جمع شدن این نوع از سایبان ها باعث می شود تا زمانی که به سایه بان نیاز نمی باشد بتوان از کل فضای بالکن استفاده کرد. زیرا زمانی که سایه بان باز می شود بخشی از حجم بالکن را اشغال می کند. با توجه به اینکه در آپارتمان ها کمبود فضا یکی از مشکلات اصلی به شمار می رود، باز و جمع شدن سایبان بالکن گزینه بسیار مناسب و کاربردی به شمار می رود.

سایبان تراس

سایبان تراس مدل صادراتی

روکش ضد آب سایبان

با توجه به مکانی که از سایبان تراس استفاده می شود. شرایط ایجاب می کند که این نوع از سایه بان ها دارای یک روکش ضد آب باشند. ضد آب بودن روکش این نوع از سایبان ها باعث می شود تا بتوان در روزهای بارانی نیز از فضای بالکن استفاده کرده و هم هوای سالم تنفس کرده و هم روحیه خود را شاد تر کرد. سایبان تراس را میتوان از انواع سایبان کالسکه ای، سایبان فمری مدل وی آی پی ایران سایبان، سایبان فنری مدل صادراتی ایران سایبان و سایبان فنری مدل فول باکس ایران سایبان تهیه و تولید نمود.

سایبان فول باکس

سایبان تراس مدل فول باکس

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× استعلام قیمت و مشاوره رایگان