سایه بان تبلیغاتی-سایبان بازویی
تبلیغات روی سایبان
26 تیر 1396
قیمت سایبان
قیمت سایبان
26 تیر 1396
نمایش همه
سایبان چتری

سایبان چتری

5
(1)

سایبان چتری

 سایبان چتری انتخابی مناسبی برای فضاهای باز و همینطور تراس منازل میباشد. شما ممکن است در یک روز بارانی هوس خوردن شام در باغچه خانه به را داشته باشید.  یک سایه بان چتری می تواند لحظات لذت بخش شما را زیباتر سازد. البته میتوانید از سایبان تراس نیز استفاده نمایید. ولی اگر شما هم اهل تفریح های انفرادی در محیط های دنج هستید، بهتر است از این مدل سایبان استفاده کنید.    

خرید سایبان چتری    

این مدل از سایبانها  قابلیت حمل و نقل دارند. و شما می توانید به هر محلی که دوست دارید، آنها را منتقل نمایید. نور خورشید برخی اوقات آزار دهنده است. پس با استفاده از این سایبان های چتری می توانید لحظات زیبایی را زیر تابش نور خورشید تجربه نمایید.

سایبان چتری مربعی

 معرفی سایه بان چتری 

سایه بان چتری وسیله ای بسیار کاربردی است. که مورد نیاز هر خانه و خانواده نیز می باشد. شما چه بخواهید در روزهای گرم تابستان کنار ساحل وقت بگذرانید. و چه در یک روز نیمه بارانی در باغچه یا حیاط خانه مشغول مطالعه و استراحت شوید.

سایه بان چتری لحظاتی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. در واقع قرار نیست سایه بان چتری فقط برای محافظت از اشعه های نور آفتاب استفاده شود. بلکه برای جلوگیری از وزش باد یا باران نیز قابل استفاده می باشد. سایه بان چتری ممکن است از نوع قابل حمل است. به همین علت شما می توانید به راحتی آن را به هرجایی که رفتید منتقل نمایید.

سفارش سایبان چتری

سایه بان چتری خوب و مناسب 

سایه بان چتری ایران سایبان انواع مختلفی دارد. و می تواند براساس موارد بسیاری تقسیم بندی شود. نوع متریال و پارچه استفاده شده، سایز، متحرک و ثابت بودن، برقی یا ساده و… برخی از گزینه هایی است. که در تولید چتر باغی مدنظر قرار گرفته و برهمین اساس نیز طبقه بندی می شود. در ادامه شما را با انواع سایبان و چتر آشنا می کنیم تا در هنگام خرید، انتخاب مناسب تری داشته باشید.

پایه چتر

سایبان چتری ثابت و متحرک:

سایه بان چتری هر دو حالت مذکور را می تواند داشته باشد. اگر شما نقطه مشخصی از حیاط، باغ یا هر فضای دیگری را برای نصب سایه بان در نظر گرفته اید، که دیگر نمی خواهید آن را جابجا کنید. می توانید از نوع ثابت آن استفاده کنید. این در حالیست که نوع متحرک سایه بان های چتری قابل حمل بوده و با پایه ای که برای آن طراحی شده می تواند در زمین های نرم مانند ماسه نیز فرو رفته و به سادگی قابل استفاده باشد.

نمونه کارهای سایبان

جنس پارچه سایه بان چتری:

یکی از قسمت های اصلی سایه بان چتری، پارچه آن می باشد. بنابراین بایستی در انتخاب آن دقت بیشتری داشته باشید. پارچه ها ممکن است ترانزیتی، برزنتی، کتان و یا فلکسی باشند. برخی ها در شرایط آب و هوایی نامناسب نوع کتان آن را که ضدآب نیز محسوب می شود، انتخاب مناسب تری می دانند.

بلوک سایبان چتری

بلوک سایبان چتری

سایبان چتری برقی یا ساده:

چادر چتری مانند سایر انواع سایبان می تواند از نوع ساده یا برقی باشد. طبیعتا نحوه کار با نوع برقی سایبان ها از نوع دستی راحت تر است. اما با این وجود چتر پایه کنار و پایه وسط ساده و دستی نیز به آسانی باز و بسته کردن یک چتر معمولی قابل استفاده می باشد.

تنوع رنگ و مدل سایه بان چتری :

این گزینه کاملا به سلیقه و البته نیاز شما بستگی دارد. برخی از سایه بان های چتری مربع بوده و برخی دیگر به شکل هشت ضلعی ساخته می شوند. پارچه آن ها در رنگبندی بسیار متنوعی تولید می شود. و این موضوع ممکن است، انتخاب میان رنگ ها را برای شما دشوار سازد. علاوه براین پایه فلزی یا چوبی بودن سایه بان چتری نیز یکی دیگر از گزینه هایی است، که باید در هنگام خرید مدنظر قرار دهید.

نمونه کارها در اینستاگرام

قیمت سایبان چتری:

سایبان چتری قیمت های متفاوتی ممکن است، داشته باشد. که این قیمت به جنس، سایز و برند سازنده بستگی دارد. اما این شما هستید که انتخاب می کنید برای سایه بان چتری خود چقدر هزینه خواهید کرد. در هر حال ارزش یک صبحانه رمانتیک در زیر سایه بان چتری با کسی که دوستش دارید، از قیمتی که برای آن می پردازید، بسیار بیشتر می باشد.

سایبان چتری

مزایای سایبان چتری 

سایبان های چتری معمولا برای مکان هایی استفاده می شوند. که نور خورشید به صورت مستقیم به سمت انسان می تابد. حتما بارها در فیلم های روز دنیا مشاهده کرده اید. که در کنار دریا، بالای میز و صندلی های راحتی، چادر چتری قرار گرفته است. که دقیقا برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده میشود. البته این سایه بان چتری صرفا مختص کنار دریا نیستند. و افراد در مناطق مختلف دیگری همچون فضاهای باز، حیاط خانه، مقابل کافی شاپ های سیار و … نیز از این سایبان ها استفاده می کنند.

سایبان چتری در رنگ های مختلفی تولید می شود. و شما می توانید بر حسب محیط مورد استفاده و همچنین سلیقه ی خود، هر رنگی را که دوست دارید تهیه نمایید.

سایه بان چتری

سایه بان چتری

عومل موثر در انتخاب سایه بان چتری

اگر قصد دارید این نوع چتر سایبان را در محلی نصب کنید. باید به برخی عوامل توجه ویژه ای نمایید. از جمله عواملی چون شدت وزش باد در منطقه ی مورد نظر، زیرا اگر قصد داشته باشید. این سازه سایبانی را در کنار دریا نصب کنید. ممکن است شدت باد به قدری زیاد باشد. که این سایبان ها را از جا برکند.

این سایبان ها فقط فضایی که چتر به آن اندازه است. را تحت پوشش خود قرار می دهند. به همین دلیل منطقه ی پوشش معمولا محدود است. اگر قصد داشته باشید منطقه ی بیشتری را تحت پوشش چادر چتری در آورید باید چند سایه بان چتری را در جوار یکدیگر قرار دهید.

سایبان چتری هشت ضلعی

انواع سایبان چتری 

سایه بان چتری در انواع و مدلهای مختلفی تولید میشود. از جمله:

  1. چتر پایه کنار 
  2. سایه بان چتری پایه وسط
  3. چادر چتری مربعی
  4. چتر پایه وسط
  5. چتر پایه آبی 
  6. سایه بان چتری تبلیغاتی

سایبان چتری پایه کنار

سایبان چتری پایه کنار یکی از انواع چادرهای چتری تولیدی ایران سایبان می باشد. شما می توانید از چتر پایه بغل در کنار استخرها، جکوزی ها و سونا به راحتی استفاده کنید. از آنجایی که این سایبان ها، پایه های وسطی ندارند. قرار دادن صندلی های مخصوص استراحت و آفتاب گیری در زیر آنها آسان می باشد.از این رو عموما برای کسانی که در کنار جکوزی یا استخر های بدون سقف خود نور خورشید را دارند. از این سایبان ها استفاده می کنند. تا از تابش مستقیم نور خورشید بر روی خود جلوگیری نمایند.

سایبان چتری روف گاردن

 از سایبان چتری  می توان بر روی روف گاردن ها نیز استفاده نمود. با نصب این چترها، محیطی دنج و زیبا برای استراحت  مهیا میشود. چتر پایه کنار علاوه بر زیبایی مزیت های بسیاری نیز دارد. پس استفاده از آن را به شما توصیه می کنیم.

معرفی چتر پایه کنار 

چتر پایه کنار با روکش نانو ضد آب تولید میشود. چتر پایه بغل برای بازو بسته شدن مجهز به سیم بکسل و وینچ شده است.این نوع چتر بسیار مستحکم میباشد. و در رنگها و ابعاد مختلف، توسط مجموعه تولیدی ایران سایبان، تولید میگردد. امکان ارسال   انواع چترها در کمترین زمان ممکن برای سراسر کشور مقدور می باشد. ایران سایبان تولید کننده انواع چتر پایه وسط و چترپایه کنار میباشد.چتر پایه کنار مجهز به سیم بکسل و وینچ میباشد که باز و بسته نمودن چتر را تسهیل مینماید به همین علت این نوع چتر با نام چتر پایه کنار وینچ دار و چتر سیم بکسلی نیز شناخته میشود .

چتر پایه کنار وینچ دار

سایبان چتری پایه وسط 

سایه بان چتری پایه وسط یکی از بهترین سایبان هایی می باشند که شما را در برابر نور خورشید حفاظت می کنند.از طرفی زمان بارش برف یا باران می توانید با قرار گرفتن در زیر این سایبان ها خودتان را از خیس شدن نجات دهید.

این سری از سایبان های چتری با دستگیره ای که در کنار آن تعبیه شده است. قابل باز و بسته شدن می باشند. از این رو شما می توانید به راحتی آنها را باز کرده و استفاده نمایید. پس از آن نیز چتر را ببندید و هر زمان به استفاده از آن نیاز داشتید. مجددا باز کنید.

کاربرد سایبان چتری پایه وسط

معمولا در فضاهای سبزی که درون  ویلاها ساخته می شوند. محل مناسبی برای استفاده از چتر پایه کنار سیم بکسلی می باشند. لذت یک لحظه ی خوب در زیر سایه بان چتری را به آسانی حس خواهید کرد. چتر پایه وسط و سایبان تراس میتوانند جایگزین مناسبی برای یکدیگر باشند.

سایه بان چتری تبلیغاتی 

ایران سایبان مجری تولید و ساخت انواع سایبان چتری تبلیغاتی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن میباشد. تبلیغات روی چتر یکی از انواع تبلیغات پربازده میباشد که توسط برندها و شرکتها سفارش داده میشود.

تبلیغات روی چتر پایه وسط و یا چتر پایه کنار گزینه مناسبی برای معرفی محصولات و برگزاری همایشها میباشد. چترهای تبلیغاتی پایه وسط ایران سایبان با دو مدل چتر مربعی تبلیغاتی  و چتر هشت ضلعی تبلیغاتی تولید و عرضه میگردند. تبلیغات روی سایه بان چتری  میتواند پکیج شما را در کنار سایبان تبلیغاتی کالسکه ای و سایه بان تبلیغاتی بازویی کامل نماید.

چتر پایه بغل خوب

چتر پایه بغل خوب

معرفی چترهای تبلیغاتی

 آن دسته از سایه بان هایی به شمار می روند که امکان چاپ کردن بر روی روکش آنها وجود داشته باشد. زیرا در صورتی که هیچ گونه چاپی بر روی روکش سایبان انجام نشود، نمی توان جهت تبلیغات از آنها بهره کافی را برد.

از این رو انتخاب روکش سایه بان تبلیغاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.مجموعه تولیدی ایران سایبان طراحی و ساخت. انواع  چتر پایه وسط و پایه کنار بصورت عمده و جزیی در انواع مدلهای متنوع ، اندازه ها و رنگهای مختلف را جهت انتخاب مشتریان عزیز آغاز نموده است. برای ثبت سفارش خرید انواع چتر با کارشناس فروش چتر ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات روی چتر این قابلیت را دارد که بتواند برند تجاری را قدرتمند نماید. زیرا روزانه افراد بسیار زیادی از مقابل فروشگاه عبور می کنند و دیدن تبلیغات می تواند در جذب مشتری نیز تاثیر گذار باشد. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی برای مغازه خود از سایبان تبلیغاتی و همینطور انواع سایه بان چتری  استفاده می کنند.

انواع تبلیغات روی چتر
چتر مربعی تبلیغاتی 

یکی از کاربردهای اصلی چتر تبلیغاتی این است که یک فروشگاه یا مغازه بتواند تبلیغات خود را به صورت دائمی و هدفمند انجام دهد. معمولا چتر تبلیغاتی می تواند به عنوان یک بنر تبلیغاتی نیز به کار گرفته شود.

در این میان سایه بان چتری تبلیغاتی مربعی به علت قیمت مناسب، فضای عالی برای چاپ و زیبایی منحصر به فرد آن مورد توجه برندها و شرکتهای زیادی قرارگرفته است در زیر چند نمونه از تبلیغات شرکتها و برندها روی چتر مربع تبلیغاتی را میتوانید ملاحظه فرمایید.

 

تبلیغات برند آرگو روی چتر پایه کنار تبلیغاتی ، روی سایبان کالسکه ای تبلیغاتی و روی سایبان بازویی تبلیغاتی توسط تیم ایران سایبان انجام شد.

قیمت سایبان چتری

قیمت سایه بان چتری بر اساس متراژ و نوع آن تعیین میگردد. برای دریافت مشاوره رایگان و اخذ لیست قیمت سایه بان چتری لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آلاچیق 

موارد کاربرد آلاچیق:

-استفاده از الاچیق برای برگزاری نمایشگاهها

 -برای پیک نیک

– برای معرفی محصولات در فضای باز

-استفاده از آلاچیق در کنار سایبانهای تبلیغاتی 

آلاچیق ساده

آلاچیق ساده

 

نمونه کارهای سایبان چتری 

سایبان چتری نصب شده برای سام هاوس (خانه سامسونگ)

 

چتر

تبلیغات برند کیمبال روی چتر پایه وسط با قطر 2.5

""</a

فیلم چتر پایه کنار 

این مطلب برایتان مفید بود؟

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
×